Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kizlaaaar ben haftasonunda nöbetteyim KK da birakmiciiiim pembis sayfamiii :KK19:

ayrica oylamaya sunuyorum....ben 1+1 olayini beceremiyorum 5+5 e gecesim var pazar itibariyle

gecme nedenimi söyleyeyim biliyorsunuz daha seyirde ilk haftamdi cok bocaladim bende cok accaip bir bünye var kati olmaliyim ona karsi yoksa diyet psikolojisinden hemen ciki veriyor ve bu sebeple 5 gün ard arda protein ve ard arda protein + sebze de daha basarili olacagima inaniyorum:KK30:

Anket an itibariyle acilmistir yorumlara acigim...:KK14::KK42:

Güzelim bence gereksiz bir zorlamaya girmiş olursun. Kendini disiplin etmek için uzun vadede diyeti zora sokan bir yolu tercih etme bence. Kararlı davranmayı başarırsan 1+1 de pek tabi seni sonuca götürür. 5+5 in sana katacağı ekstra hiçbir şey yok. Şapkadan tavşan da çıkmaz. Silkelenmek istediğini anlıyorum yazdıklarından. Sadece kafanda odaklan. Mesele biçimlerde değil inan, mesele bizde.

Yahu sayfalarca yazmışsınız kızlar. Yetişebilene aşkolsun. Bu arada Facebook muhabbetlerine de girilmiş. Ben face hesabımı 8 ay önce kapattım. Çok da iyi yaptım. Sizlerle muhabbete ancak bu sayfalar üzerinden katılabilicem, ne yapalım :)

Kizlaaaar ben haftasonunda nöbetteyim KK da birakmiciiiim pembis sayfamiii :KK19:

ayrica oylamaya sunuyorum....ben 1+1 olayini beceremiyorum 5+5 e gecesim var pazar itibariyle

gecme nedenimi söyleyeyim biliyorsunuz daha seyirde ilk haftamdi cok bocaladim bende cok accaip bir bünye var kati olmaliyim ona karsi yoksa diyet psikolojisinden hemen ciki veriyor ve bu sebeple 5 gün ard arda protein ve ard arda protein + sebze de daha basarili olacagima inaniyorum:KK30:

Anket an itibariyle acilmistir yorumlara acigim...:KK14::KK42:

bencede sıkılırsın..ztn iki biçimdede giden kilo aynı oldugu için,,gereksiz kendini kasmana gerek yok..

Canim ben napimmm 4 hafta olcak ayni kiloda 90 altina düsemedim...aglicammm:KK43::KK43:

Dukan Amcanın söylediğine göre vücut sürekli yağ kaybettikçe seferberlik ilan edip direnmeye başlıyo, " hemşerim noluyoz" moduna giriyo yani. Sanırım sendeki durum da bu yasena. İnatla devam...

yasenam...paketin geldi.ne kdr çok şey göndermişsin.gözlerim doldu yemin ederim.burda bütün kızların huzurunda sana çok çok çok teşekkür ediyorum...(kızlar yasena bana almanyadan gojiberry aromalar tatlandırıcı bitki çayları göndermişti o paket bugün elime ulaştı...)nası duygulandım anlatamam...:KK16::KK16::KK16:

Duygulanma kuzummm kiyamam ben sana... bir an eline ulasmayacak sandim..:18: bol bol ___ gör insallah...caylarin etkisini yazarsin bana gelirken yine getiririm buluscaz ya..:KK1::KK1::KK1: insallah.

ne alakası var canım... çok su içtiğin için ödem yapmaz ki vücut. hatta ödem atmanın en iyi yolu su içmektir. sıcak ve nemli havalarda ödem daha çok oluyor tabi. gerçi sen sağlıkçıydın sanırım, daha iyi bilirsin bunları. boşver sen, iç bol bol suyunu, afiyet şeker olsun.

Cay ve suyu cok tüketiyorsun ondandir dediler ne bilim ben ya..Ben saglikci degilim canim yanlis hatirliyorsun..evet sicak havalarda genelde oluyor benim öyle...:KK50:

Kolay gelsiiinn! Bu arada Bursalı sayılırım ben de :KK66: Orda okumuşsun sen de.. Güzeldir Bursa.. Ailem ordaaa :KK16:
Sen de oğluşun da çok tatlsınıızzz :KK16::KK16:
Görüşürüüzzz...:79::KK54:

Rica ederiimmm :87::KK3:

Ben de şimdi kapatıyorum biraz.. Yoksa gerçekten iyi olmucak benim için.. :S :)) Görüşürüüzz kızlaaaarrr...!!
teşekkürler canım hemşeri sayılırız o zaman bizimkiler güzelyalıda rahat oluyor bana bir feribotla oradayım eskiden kadıköyden kalkıyordu süperdi şimdi kabataşa aldılar ne gerek varsa :KK43:

başarılar...:16
tebrikler..:KK16:
Kızlar ben geldiiim,
KPSS sınavına girecek arkadaşlarıma başarılar diliyorum şimdiden. :KK16:
ben de kpss ye girecek arkadaşlara bol şanslar ve başarılar dilerim.
teşekkürler dukancan arkadaşlarım
Arkadaslar sınawa gırcek butun dukaniçeleri opuorum ve dua ediyorum
sizde bana dua edin
umarım herkesin gönlüne göre bir sınaw olur
BAŞARILAR...
teşekkürler canım sana da bol şans

bende bıan dondurmacı ıle ewleneceksın gıbı anladım,hohoho :KK1:

bende öyle anladım hatta sonra dedim değildir yoksa sünger bob mu dedim :))) neyseki sonunda anladım doğrsuunu

yarın kpss girecek tüm adaylara başarılar diliyorum,umarım herkesin gönlüne göre olur :KK16:

bugün tek öğün yedim daha,işe 11de geldiğimden kahvaltı yapamadım,yulaf kepeğimi de akşam yicem mecburen.
öğlen azcık hindi kavurmuştum yoğurtla yedim hepsi bu ama acıkmadım :KK50:

bu arada yulaf kepeğine cvp veren arkadaşlarım teşekkürler.ben 2 markayı da denedim ama bir arkadaş gramajıyla ilgili bişey yazmıştı ondan sordum.bende 2 doğalsan 2 ru sheim sipariş ettim :KK34:

size bişey söylemem lazım.hani daha öncede bahsetmiştim kahve dünyasında light yoğurtla tatlandırıcıyla yapılan tam bize uygun bir dondurma var diye.az önce ordaydım ustaya sordum kiloyla da satıyorlarmış,yani yakınınızda varsa alıp buzluğa atıp arada yersiniz tatlı ihtiyacınızda.kilosu 25 tl.yarım kilo alsak epey yeter bence :KK34:
bu arada usta bana yahuu kaç kilo verdiniz,yeter artık vermeyin dedi :KK52:
bir arkadaşı da dukan yapmış 127 kilolardan 80lere inmiş.ya bu dukanı bu zamana kadar nasıl keşfetmemişim hayret:26:
heralde daha öncekiler gibi hayal kırıklığı olur diye kalkışmadım ama seviyorum bu adamı,evleneceğim ben onla pelvis çalışıcam dukanla :KK23::KK23::KK23:

teşekkürler o dondurma var ya o dondurma öldüm bittim ona ya hala aklımda 3 kez yedim ben valla light ise herşeyi şekerde yoksa bence tamamen uygundur diyete iyice öğrenmek lazım içeriğini tam olarak

Son düzenleme:
canlarimmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

okuyamadim gecmisi , dedigim gibi en son, hep geziyorum hep geziyorum :KK8:

o yüzden okuyamadim ama bir iki sayfa gecmise bakabilirim belki. canlarim hepinizi cok özlüyorum :KK43:

ama su aralar SIK giremiyorum pek. heicinizi öpüyorum..

hala 76 kg yum ne eksik ne fazla. iki haftadir böle .. ama bozmuyorum moralimi takmiyorum da. :KK76::KK76::KK76:

dikkat edin kendinize birtaneciklerimmm

bugünkü menüm

sabah

peynirli yumurta

öglen

haslanmis tavvuk + yogurt

aksam

inegöl köfte seklinde hazirladigim köftelerrrrrrrrr...........mmm miss

canlarim bu arada face deki grubunuzdan yeni haberim oldu.. cok sevindim ama kim kim nasi taniycam ben yaa bi yaziverin nolurr

Gezenti özledik seni arayi sogutmaaa...:KK54:

5+5te sıkılmaz mısın?

Güzelim bence gereksiz bir zorlamaya girmiş olursun. Kendini disiplin etmek için uzun vadede diyeti zora sokan bir yolu tercih etme bence. Kararlı davranmayı başarırsan 1+1 de pek tabi seni sonuca götürür. 5+5 in sana katacağı ekstra hiçbir şey yok. Şapkadan tavşan da çıkmaz. Silkelenmek istediğini anlıyorum yazdıklarından. Sadece kafanda odaklan. Mesele biçimlerde değil inan, mesele bizde.

bencede sıkılırsın..ztn iki biçimdede giden kilo aynı oldugu için,,gereksiz kendini kasmana gerek yok..

yani hepiniiz 1+1 bir yap diyorsunuz:26: bi 5+5 bi 1+1 olmuyordu degilmi:26:

canim goji beere bütün reformhaus larda biomarkt larda sonracima alnatura da var.

canimmmsinn tesekkür ederim beybi buldum

heppin izi cok begendim cok sevindim .. akilli bidiklar sizi böyle birseyi iyi ki düsünmüssünüz

ama ben iyice kilitli oldugundan emin olana kadar paylasim yapmayacagim :KK50:

sadece okuyacagim.. cünkü ben simla nin sayfasinda bile ikinci face adresi aldim öle konusuyoirum. cünkü herkesin bu diyeti yaptigimi bilmesini istemiyorumm :KK50::KK50:

Canim bende sordum nesliye kilitli oldugunu söyledi birde burdaki arkadaslarin katildigini söyleyince rahatsiz olmadim.Benim ailem disinda birde birkac arkadasim disinda kimse bilmiyor dukan yaptigimi.Gereksiz insanlarla isim olmaz zaten bugüne kadar hic sorun olmadi net hayatimda feyse de ise sadece tanidiklarim var baska gruplardan cogu kez teklif geldi rahatsiz olmadim ama esim benim gibi düsünmez bu yüzden bende bastan sordum..

Hayir canim icmiyorum bir ara doktorum isirgan otu nun hapini önermisti icmedim ama halen yine ayniyim bide yürüdüm bugün dahada artti gerilmeler..:KK50:

Bununla ilgili bir tahlil falan var mı bilmiyorum ama mutlaka vardır, üre falan mesela? eğer her şey yolundaysa maydanoz kürü bildiğim kadarıyla çok işe yarıyor, yatmadan önce içersen özellikle ibrahim saraçoğlunun maydanoz kürü çok iyi su atıyor.

ayyyy kuzuuu valla ben de çok duygulandım,afiyetle ye bitanem :KK34:
yasena yaa ben de teşekkür ederim sana,ne kadar güzel birbirmizi hiç tanımıyorken bile böyle arkadaşlıklar kurabilmek:KK16:
tanıdığın insan bile yapmaz şunu valla,Allah razı olsun arkadaşım :KK19:

Tesekkür ederim canimm Allah senden de razi olsun :) Kestanem Pamuk sekerim ben hic goji yemedim diyince sende gojilen diyverdim..:KK1::KK1::KK1: Cam sakizi coban armagani iste..

Bununla ilgili bir tahlil falan var mı bilmiyorum ama mutlaka vardır, üre falan mesela? eğer her şey yolundaysa maydanoz kürü bildiğim kadarıyla çok işe yarıyor, yatmadan önce içersen özellikle ibrahim saraçoğlunun maydanoz kürü çok iyi su atıyor.

Cok sagol canim benim yarin firsat bulursam türkmarketin den alayim bari maydanoz ilk firsatta deniyecegim..:KK34:

Canim reformhaus larda oluyor ama hepsinde yok bioladen den aliyorum ben cogu seyi ordan bulabiliyorum biraz pahali ama caylarini felan güzel iciyorum...

evet evet bugün kostum en yakin reformhausa ( caktirma bitane var zaten ) sordum adam carsamba gelecek dedi yaa alan var mi okadar dedim adama dukan potansiyeli var mi yok ona bakasim geldi :21:

tüm yasadigim sehiri deli etmeyi basardim arkadaslarla dondurmaciya gittik ben dondurma yiyemem dedim...neyse soguk necafe frappe iceyim dedim adamlara soruyorum nasil süt kullaniyorsunuz sekeri ne zaman kouyorsunuz diye:KK19: yagli süt kullaniyorlarmis :KK45: o zaman sen bana bi bardak su getir canim dedim:KK23: adam demisti yazik bu yasta kafayi yemis

evet evet bugün kostum en yakin reformhausa ( caktirma bitane var zaten ) sordum adam carsamba gelecek dedi yaa alan var mi okadar dedim adama dukan potansiyeli var mi yok ona bakasim geldi :21:

tüm yasadigim sehiri deli etmeyi basardim arkadaslarla dondurmaciya gittik ben dondurma yiyemem dedim...neyse soguk necafe frappe iceyim dedim adamlara soruyorum nasil süt kullaniyorsunuz sekeri ne zaman kouyorsunuz diye:KK19: yagli süt kullaniyorlarmis :KK45: o zaman sen bana bi bardak su getir canim dedim:KK23: adam demisti yazik bu yasta kafayi yemis

:KK9::KK9::KK9: Benimde kücük oglum cok fena ben dukana basladigimdan beri yemek yemiyor ben yemiyorum diye..Oda dondurmacida öyle yapti sen yemezsen bende yemem diye sordum diabetiker dondurma vardi hadda ne kullandiklarini yazmislardi tam uygun olmasada dukana yinede cok iyiydi birdahakine foto cekerim yorum yaparsiniz..:KK34:

X