Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yahu ben bu güçlendirmeden korkuyorum. itiraf ediyorum korkuyorum. hedef kiloma 2 kilo kadarcık kaldı azıcık okuyayım daha bi bilgileneyim dedim. Korkarak okuduğumdan mı bilinmez anlamadım hiçbirşey. Ya kiloları geri alırsam diye korkmaktayım kendimi böyle çok seviyorum göbeğim hariç:KK47: erimedi gitti pislik göbek hala vucuduma göre büyük. olsun ama küçülmeside güzel. Oturduğumda iki tane yanardağ olarak katlanmıyor. Karbonhidrat korkum var çok feci sanırım kafayı yemiş durumdayım.:KK52:

Günaydın kızlar nasılsınız?

günaydinlaaaaar

iyi tatiller kızlar....

iyi tatiller minnosss

selam iyi dukanlar hanımlar:))

ben yine bişi sorucam:)) istanbul-maltepede oturuyorum. peynir konusunda marketler de yag oranı %2 nın altinda peynir bulamadim. en dusuk yorsan böreklik lor aldımdı. onun yag oranı da 2,2 .cok az yiyorum ama içim rahat degil. hatirliyosaniz gecenlerden yag oranı 1,7 olan sütden tuzsuz lor ettimdi .bana aldigim lordan daha az yagli geliyor ve beni ondanda az yememe nazaran daha cok tok tutuyor. siizin aldiigniz peynirin markasi yada yag oranlari kac oluyor. ne yapayim kararsiz kaldim.burda migros sok carrefour ve 1 2 market daha vra .gecen gun yalan demiyorum size marketleri tam 2 kez hepsini gezerek tekrar tekrar gezdim ama en sonunda migrostan yorsan lor aldim.

birazdan yine markete gidicem sizce ne yapayim umarim ben gitmeden siz cevap yazmiş olursunuz? gerci siz bişi demeden giidp peynir almayi düşünmüyorum dogrusu:))))

cevap bekliyorum es gecemyin beni yine heee:KK52:

az daha unutyordumm.59.60 kgyum.dun tartildim.hedefe 2 kg kaldi insallah.ramazana kadar verirsem güçlendirmeye gecerim sanirim.iyi dukanlar....

canimmmm ben istanbulda otursam söylerdimm ama bilmiyorum:KK31: simdi yine es gectiniz deme :KK9:
yahu ben bu güçlendirmeden korkuyorum. itiraf ediyorum korkuyorum. hedef kiloma 2 kilo kadarcık kaldı azıcık okuyayım daha bi bilgileneyim dedim. Korkarak okuduğumdan mı bilinmez anlamadım hiçbirşey. Ya kiloları geri alırsam diye korkmaktayım kendimi böyle çok seviyorum göbeğim hariç:KK47: erimedi gitti pislik göbek hala vucuduma göre büyük. olsun ama küçülmeside güzel. Oturduğumda iki tane yanardağ olarak katlanmıyor. Karbonhidrat korkum var çok feci sanırım kafayı yemiş durumdayım.:KK52:

ben daha yeni seyire basladim hem seyir hem güclendirmeden korkuyorum:KK9::KK9::KK9::KK9: hep atakta kalamazmiyim:26:

günaydinlaaaaar

iyi tatiller minnosss

canimmmm ben istanbulda otursam söylerdimm ama bilmiyorum:KK31: simdi yine es gectiniz deme :KK9:

ben daha yeni seyire basladim hem seyir hem güclendirmeden korkuyorum:KK9::KK9::KK9::KK9: hep atakta kalamazmiyim:26:

ahaha korkma yahu.Onda karbonhidrat yok sonuçta ne diye korkuyorsun :KK52:

ahaha korkma yahu.Onda karbonhidrat yok sonuçta ne diye korkuyorsun :KK52:

öyle deme tatlim ya 21.6 da basladim atakla 26.6 -3kg dim sonra seyire gectim +400gr oldum hatta dün +800gr i gördüm ama kabizlik ve regl öncesi diye takmadim kafaya yarin regl günüm bakalim:26:

Selam dukancanlar...herkese kacamaksiz gecirecegi güzel bir hafta diliyorum kacamak yapan biri olarak..:26:

Kizlaaaaar hedefimi iki kilo geri cektim:26: 66 olayim bayrama kadar sonra iki hafta tatilde güclendirmede olabilmek icin geri cekti:KK30:

tatilden sonra atak ve seyir ile o kalan 2 kilocugu da atarim ben insallah sizin desteginizle:KK16::KK16::KK16::KK16:

kalktim kahvaltimi yaptim pilatesimi yaptim simdi alisverise cikiyorum:KK15:

merhaba dukaniçeler:)
ben bugün keskinoğlunun piliç dönerini aldım yağ oranı %10.2ydi bide bimde bakmıştım oda %14 yada 15ti.aldım keskinoğlunu ama tadını hiç sevmedim bide böyle yağlı yağlı geldi tava hep yağ içinde kaldı...önerebilceğiniz bi marka varmı?

Kitabımı dün aldım ama bir türlü yulaf kepeği bulamıyorum. herkes benim için seferber oldu ama yok. netten alacağım artık. ama ona da güvenemiyorum ya yanlış bir şeyse diye :/

selammmm bugün atakta 2. günüm sabah tartıldım 900 gr gitmiş inanamadımm :)) sabah haşlanmış yumurta, peynir sonra bir bardak süt içtim az önce tavuğumu yogurdumu yedim,yaa hep böylemi devam edicek açlık hissetmiyorum yanlız şu yulafla bi anlaşamadık netten tarif alıp fırında ekmeğini yaptım ama oda yenecek gibi değil :KK43:(yulaf kepeğinin tariflerini rica ediyorum sizden yoğurtla yiyemiyorum çünki,bidee kitapta kabızlıktan bahsediyo çok korkmuştum ama ben dünden beri çok fenaaa kabızlığın tam tersi oldum sizde böyle bişey yaşadınızmı yoksa anormallik bendemi..:):KK16:

ben yine bişi sorucam:)) istanbul-maltepede oturuyorum. peynir konusunda marketler de yag oranı %2 nın altinda peynir bulamadim. en dusuk yorsan böreklik lor aldımdı. onun yag oranı da 2,2 .cok az yiyorum ama içim rahat degil. hatirliyosaniz gecenlerden yag oranı 1,7 olan sütden tuzsuz lor ettimdi .bana aldigim lordan daha az yagli geliyor ve beni ondanda az yememe nazaran daha cok tok tutuyor. siizin aldiigniz peynirin markasi yada yag oranlari kac oluyor. ne yapayim kararsiz kaldim.burda migros sok carrefour ve 1 2 market daha vra .gecen gun yalan demiyorum size marketleri tam 2 kez hepsini gezerek tekrar tekrar gezdim ama en sonunda migrostan yorsan lor aldim.

birazdan yine markete gidicem sizce ne yapayim umarim ben gitmeden siz cevap yazmiş olursunuz? gerci siz bişi demeden giidp peynir almayi düşünmüyorum dogrusu:))))

az daha unutyordumm.59.60 kgyum.dun tartildim.hedefe 2 kg kaldi insallah.ramazana kadar verirsem güçlendirmeye gecerim sanirim.iyi dukanlar....

yörsan lor 2.2,kaanlar lor 2.0 ve migros light peynr 4küsür...

Kitabımı dün aldım ama bir türlü yulaf kepeği bulamıyorum. herkes benim için seferber oldu ama yok. netten alacağım artık. ama ona da güvenemiyorum ya yanlış bir şeyse diye :/
nerde oturuyosunki her yerde var artık...migros ve realde hep oluyo.tansaştada...aktarlarda bile var hem kutuda hem açık.

tatlım migrosun light peyiniri al ben onu aldım en yağsızı o.

Afyon'da oturuyorum ama merkezde olmadığım için bulamadım bir türlü. Bütün aktarcıları gezdim yine bulamadım.

Şansımı deneyip bakayım bakalım :-)
tadı fena sayılmaz yağ içeriğini hatılamıyorum ama ibrde lor alcaksan bimde kaanlar die böreklik lor var marka adı veriliyomu bilmiyorum ama zaten verdim bile dolu:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

selaammm kısslarrr

sabah giremedim nete kpss de görewliydimmm...

canlarımm öğretmen adaylarımmm ter döktü 4buçuk saat!!!

umarım hepsi istedikleri illerde istedikleri okullara atanırlarrrr....

bu arada ben -200le başladmm güne 68.300 oldumm:KK70:

ama şöyleki öğle yemeğinde okulda olduğum için tek masum seçeneğim tavuklu salataydı 2 gün üst üste sebze günü oldu:/

2 gün protein mi yapsam acaba????

X