Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

medesa aynen walla bende ızmırın kızları dıe bosuna dememısler dıe bı yorum yaptım cnm :KK16: Bu arada neslının oglu deıl kızı war :KK1: :KK1: :KK1:

kuzuuum görmedim yorumunu,çoook teşekkür ederim bebişim :KK16:
olmazsa h.sonu laptopu yanıma alıp,eski yeni resimlerimi face üzerinden paylaşayım sizinle.burdan da paylaşmak istiyorum ama kafalarımı yok etmemiz lazım mecburen :KK9:
sonuçta o kadar her konudan konuşuyoruz burda,tanıdık biri falan denk gelir aman haaa bütün özeli deşifre etmiş olmayalım iyice :KK34:
ama facete de herkesle değil de sadece grupla paylaşabilir miyim resimlerimi şeker ?
bu arada doğru yaaa neslinin kızını hatırlıyorum o zaman belki başkasınınkine mi baktım ki,gizli gizli bağlanayım derken karıştırdım sanırım:KK34:

Olmazsa h.sonu laptopu yanıma alıp,eski yeni resimlerimi face üzerinden paylaşayım sizinle.burdan da paylaşmak istiyorum ama kafalarımı yok etmemiz lazım mecburen :KK9:
Sonuçta o kadar her konudan konuşuyoruz burda,tanıdık biri falan denk gelir aman haaa bütün özeli deşifre etmiş olmayalım iyice :KK34:
Ama facete de herkesle değil de sadece grupla paylaşabilir miyim resimlerimi şeker ?
Bu arada doğru yaaa neslinin kızını hatırlıyorum o zaman belki başkasınınkine mi baktım ki,gizli gizli bağlanayım derken karıştırdım sanırım:KK34:

cnm neslı o fotoyu paylastıgına göre (facede paylastıgı fotodan bahsedıorum),,sanırım grupta paylasılanları baskası görmuor :KK1:yoksa paylasmazdı..bide ona sor yınede ıstersen kuzum :KK16: :KK16:

Kızlar ben geldiiim,

Ya sistem saat 2 de bir gitti gidiş o gidiş, daha bugün yazdım engellerse sistem ne yaparım diye bugün hat gitti :KK9:

Medesa, dondurmacıyla mı dukan la mı pelvis çalışacaksın canım? :KK1:

KPSS sınavına girecek arkadaşlarıma başarılar diliyorum şimdiden. :KK16:

gurmenete 65 tl daha bayıldım,bol bol rom aroması sipariş ettim ve vanilya ve poti bör ve çikolata aroması sipariş ettim:KK34:
bunların hepsiyle kurbişşlerr,kekler falan yapmayı planlıyorum bakalım :KK56:

yarın kpss girecek tüm adaylara başarılar diliyorum,umarım herkesin gönlüne göre olur :KK16:

bugün tek öğün yedim daha,işe 11de geldiğimden kahvaltı yapamadım,yulaf kepeğimi de akşam yicem mecburen.
öğlen azcık hindi kavurmuştum yoğurtla yedim hepsi bu ama acıkmadım :KK50:

bu arada yulaf kepeğine cvp veren arkadaşlarım teşekkürler.ben 2 markayı da denedim ama bir arkadaş gramajıyla ilgili bişey yazmıştı ondan sordum.bende 2 doğalsan 2 ru sheim sipariş ettim :KK34:

size bişey söylemem lazım.hani daha öncede bahsetmiştim kahve dünyasında light yoğurtla tatlandırıcıyla yapılan tam bize uygun bir dondurma var diye.az önce ordaydım ustaya sordum kiloyla da satıyorlarmış,yani yakınınızda varsa alıp buzluğa atıp arada yersiniz tatlı ihtiyacınızda.kilosu 25 tl.yarım kilo alsak epey yeter bence :KK34:
bu arada usta bana yahuu kaç kilo verdiniz,yeter artık vermeyin dedi :KK52:
bir arkadaşı da dukan yapmış 127 kilolardan 80lere inmiş.ya bu dukanı bu zamana kadar nasıl keşfetmemişim hayret:26:
heralde daha öncekiler gibi hayal kırıklığı olur diye kalkışmadım ama seviyorum bu adamı,evleneceğim ben onla pelvis çalışıcam dukanla :KK23::KK23::KK23:

ayy dondurmayı light yoğurtla yapma fikri süper walla bi de öyle deniyim :))

cnm neslı o fotoyu paylastıgına göre (facede paylastıgı fotodan bahsedıorum),,sanırım grupta paylasılanları baskası görmuor :KK1:yoksa paylasmazdı..bide ona sor yınede ıstersen kuzum :KK16: :KK16:

Grupta paylastiklarimiz Grupta kaliyor kizlar bende bi ton resim koydum kendimle ilgili:KK9:

Kızlar ben geldiiim,

Ya sistem saat 2 de bir gitti gidiş o gidiş, daha bugün yazdım engellerse sistem ne yaparım diye bugün hat gitti :KK9:

Medesa, dondurmacıyla mı dukan la mı pelvis çalışacaksın canım? :KK1:

KPSS sınavına girecek arkadaşlarıma başarılar diliyorum şimdiden. :KK16:

hoşgeldin kuzuuuum,
walla bak o konuda ben de kararsız kaldım sonra da amaannnn fazla mal göz çıkarmaz dedim :KK9::KK9:
hatta şöyle yapıcam 2 tane daha eklicem bunlara,dukan gibi 4 aşamada kullancam hepsini.
biriyle atağa kalkıcam,atakta yorulunca sonra öbürünle herşeyi seyrine bırakıcam sakin sakin :21:
sonraaa artık daha tecrübeli olduğumdan diğeriyle güçlendirme yapıcam kasları falan :KK23::KK23:
sonuncuyu da hayatımın sonuna kadar yanımdan ayırmayıp heppp koruycam nasıl fikir :KK9::KK9::KK9:

nesliiiii üyeler nereye gitti yahuuuuuu ,kuzuu bu arada ben hep senin oğluşunun resimlerini gördüm maaşlallaahh :nazar:
amaaaaa senin resimlerini görmedim ki :KK50:
benim profilim arkadaşlara aöık... başkasını görememiş bana da bakmamışındır kuzum :))

bende bıan dondurmacı ıle ewleneceksın gıbı anladım,hohoho :KK1:
ben de öyle anladım başlarda :)))
olmazsa h.sonu laptopu yanıma alıp,eski yeni resimlerimi face üzerinden paylaşayım sizinle.burdan da paylaşmak istiyorum ama kafalarımı yok etmemiz lazım mecburen :KK9:
sonuçta o kadar her konudan konuşuyoruz burda,tanıdık biri falan denk gelir aman haaa bütün özeli deşifre etmiş olmayalım iyice :KK34:
ama facete de herkesle değil de sadece grupla paylaşabilir miyim resimlerimi şeker ?
bu arada doğru yaaa neslinin kızını hatırlıyorum o zaman belki başkasınınkine mi baktım ki,gizli gizli bağlanayım derken karıştırdım sanırım:KK34:

valla dukan diyeti deneyimlerimden sonra dukanla olan deneyimlerimi de paylaşırım sizinle ahahahaa :KK9::KK9::KK9::KK9:
gavur izmirliiii :))))

medesam buradan paylaşmaya sansür gerek dedi galiba kuzum..
bu arada evet resimleri bırakın grup bile görünmez modda :KK66:.. aman bi yerde açık bırakıp gitmeyin haa!! :)) gerçi ben olay resmimi silicem.. haftaya dörtlü olaraktan yine koyuvercemm :KK23:

Grupta paylastiklarimiz Grupta kaliyor kizlar bende bi ton resim koydum kendimle ilgili:KK9:

benim profilim arkadaşlara aöık... başkasını görememiş bana da bakmamışındır kuzum :))

ben de öyle anladım başlarda :)))

gavur izmirliiii :))))

medesam buradan paylaşmaya sansür gerek dedi galiba kuzum..
bu arada evet resimleri bırakın grup bile görünmez modda :KK66:.. aman bi yerde açık bırakıp gitmeyin haa!! :)) gerçi ben olay resmimi silicem.. haftaya dörtlü olaraktan yine koyuvercemm :KK23:

ok grupta kalıyorsa süper çünkü danacık halimle resimlerimi kendi profilimden paylaşamam doğrusu:KK50:
burdan da paylaşmak istiyorum aslında face olmayan arkadaşlara da motivasyon olsun diye ama ne yazıkki o kadar da deşifre olamam yani malum işlerimiz gereği yoksa sizden saklayacak hiç bişeyim yok elbette :KK34:
yaaa olay resim ne yaa,ben görmedim azcık daha dıursun h.sonu ben bakiiim sonra sil,olma mı :KK52:
ben hepiciğinizii çok seviyoruuum kuzularrr :KK54:

hoşgeldin kuzuuuum,
walla bak o konuda ben de kararsız kaldım sonra da amaannnn fazla mal göz çıkarmaz dedim :KK9::KK9:
hatta şöyle yapıcam 2 tane daha eklicem bunlara,dukan gibi 4 aşamada kullancam hepsini.
biriyle atağa kalkıcam,atakta yorulunca sonra öbürünle herşeyi seyrine bırakıcam sakin sakin :21:
sonraaa artık daha tecrübeli olduğumdan diğeriyle güçlendirme yapıcam kasları falan :KK23::KK23:
sonuncuyu da hayatımın sonuna kadar yanımdan ayırmayıp heppp koruycam nasıl fikir :KK9::KK9::KK9:

Hosbulduk canım,

Ya ben senin bu yaratıcılığına hayranım, şahane bir fikir 4 aşama, sen çoook yaşa emi güzel arı maya:KK16::KK16:

ok grupta kalıyorsa süper çünkü danacık halimle resimlerimi kendi profilimden paylaşamam doğrusu:KK50:
burdan da paylaşmak istiyorum aslında face olmayan arkadaşlara da motivasyon olsun diye ama ne yazıkki o kadar da deşifre olamam yani malum işlerimiz gereği yoksa sizden saklayacak hiç bişeyim yok elbette :KK34:
yaaa olay resim ne yaa,ben görmedim azcık daha dıursun h.sonu ben bakiiim sonra sil,olma mı :KK52:
ben hepiciğinizii çok seviyoruuum kuzularrr :KK54:

Kuzum, senin danacık dediğin halin bile çok güzel :nazar::nazar:

Nesliiii ben de merak ediyorum o resmi, hemen kaldırma :))

selam dukancılar ben de başladım sonunda diyetime ama şu yulaf kepeği nasıl şey yaa:KK43:(bunun içinde sap gibi saman gibi sert bişeyler var onlarıda yememiz gerekiyomu ben yutamıyorum bogazıma takılıyo:KK43:bide zero atakta içile biliyormu. sevgilerr

mrb kızlar,bgn giremedm ev çocuk koca derken anck fırsat buluyorum.

bu sbh 53,8 geldi kilom çok sevindm reglime rağmen 900 gr eksideyim.
bugn seyire geçtm s+p günüydü.

3. gnden snra gerçekten rahatladım ya,bgn baş ağrısı fln kalmadı,iyiyim halszlik de yok,

sebze de ii geldi sanırım.
kabak,patl,biber, dom. ve soğan doğrayıp yağsız fırınladım,yanında kepekli yoğurt ve zero içtm.

sbh da klasik yum,peynr işte,sebze yemedm sbh.

akşamda ton balığı düşünüyorum.

bnden bu kadar şimdilik,oğlumu dondurma almaya götrcm hoşçakalın.geçmişe de bakamadım bu arada:S

X