Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

mutlaka görüşelim...yasenada ağustosta gelcekti.inşallah onlada görüşcez.biz ataşehirde buluştuk canım...ztn bi ayarlayıp toplanamadık...istanbulda olanlar kimler dely love nesli ekim güneyli ya nolur toplanalım en kısa zmnda...

Kiiiiz atasehirde kim kaliyor ki....Biz askitomla ev bakiyoruz Atasehir cok uygun belki orasi olacak:KK52: tasinmadan komsu arkadas buldum yahuu

Hangi semtlerdesiniz kızlar???

istanbuldamı evlencen canım?mutlaka gelmek isterim.seneye evlencektin heralde dmi?

çoğu karşıdan yani, ben de kurtköydeyim istanbulun sonu :KK53::KK53::KK53::KK53: ama farketmez benim için haftasonu olduğu sürece forum istanbula da gelebilirim:KK16::KK16:

Istanbulda evlenicem Sekerim hepinizi bekliyorum.....

Biz ev icin Kadiköy Üsküdar Atasehir buralara bakiyoruz...

Forum istanbulda 3 saat olucam 23 Agustosta kuzular.....uzakmis cogunuza ama sonbaharda rahat rahat istediginiz yerde görüsebiliriz tabiiki:KK23:

Kiiiiz atasehirde kim kaliyor ki....Biz askitomla ev bakiyoruz Atasehir cok uygun belki orasi olacak:KK52: tasinmadan komsu arkadas buldum yahuu
ekim ne nesli ataşehirde...sen istanbulda yaşıcan sanrm evlendiğinde...ne güzel görüşürz hep:)

çoğu karşıdan yani, ben de kurtköydeyim istanbulun sonu :KK53::KK53::KK53::KK53: ama farketmez benim için haftasonu olduğu sürece forum istanbula da gelebilirim:KK16::KK16:

h.sonu taksim çok uygun bnce buluşmak içn.herkesn uygun olduğu bi hsonu ayarlayp buluşalm artık yaa
ne çok dukancan varmış istanbuldan:KK9:

Son düzenleme:
Istanbulda evlenicem Sekerim hepinizi bekliyorum.....

Biz ev icin Kadiköy Üsküdar Atasehir buralara bakiyoruz...

Forum istanbulda 3 saat olucam 23 Agustosta kuzular.....uzakmis cogunuza ama sonbaharda rahat rahat istediginiz yerde görüsebiliriz tabiiki:KK23:

Kadıköy üsküdar çok pahalıdır kira açısından, biz de en kısa zamanda köprüye yakın bir yere geçmek istiyoruz bakalım ne zaman olacak, benim bütün ailem avrupa yakasında ve burası merkezi bir yer değil çok sıkıcı oluyor :2::2::2::2: anca haftasonu eşim evde olunca geçebiliyorum karşıya, arabayla ile gidiyor çünkü :KK51::KK51::KK51:

e
h.sonu taksim çok uygun bnce buluşmak içn.herkesn uygun olduğu bi hsonu ayarlayp buluşalm artık yaa

ay taksime gitmeyeli yıllar oldu yaaa, evlenmeden önce hemen hemen her haftasonu giderdik :KK53::KK53::KK53: ama orada park sorunu var, araçlar ne olcek, bir de kapalı bir yer olursa çok sevinirim çünkü benim bebem var, biz takılırken eşim oğluşu gezdirir alış veriş merkezinde :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Almanyada yasayan Hatunlar Mein Dukan Diät Shop – Entdecken Sie unsere Bio-Haferkleie, Nahrungsergänzungsmittel, Lebensmittelaromen, Dukan Bücher - Mein Dukan Diät Shop buradan hic birsey aldiniz mi ? Bisküviler bana bakiyor ben onalra :KK53:

birde o verdauungswürfel (kabizlik giderici bir seker gibin birsey) bunlar al beni al beni diyor ama buradan alisveris yapmis olan varmi:26:

Canim ben alisveris yapmadim ordan hic o bisküviler yerine dukan keki yap kabizlik gidericide mambo gibi bisey cigniyorsun galiba ona benzeri seneler önce schlecker de vardi drogeriye bak belki yine bulursun.

bence geciktiriciye hiç bulasma cnm..o dahada şişirior insanı geciktirdiği için ve tüm hormon düzenin alt üst oluor.bu seferde onun werdiği şişlikten dolayı canın sıkılacak moralın bozulacak..ama tabıkı yınede son karar senin.. :KK34:

medesam ben o geciktiriciyi 2 kez kullandım 2sinde de herşeyim şaştı mahvoldum resmen...günü şaştı çok ağrım oldu şişlik yaptı.bnm ztn adet dönemlerim çok ağrılı geçer ama onu içtkten snra regl olduğumda duvarları delecektim o derece.bence içme kuzum...er yada geç gidicek sonuçta,senden kurtulamaaaazzzz:KK47:...Allah hepimize sabır versin.

yaaa kuzularrr biliyorum ben de daha önce kullandım vee sonradan çok sancım oldu ciddden hırpaladı:KK50:
e ama öte taraftan da c.tesi işten 11'de falan çıkıp pazar döncem,tek gecelik bir tatilim olcak ama 2 gün denize girip cup cup yüzebilirim bol bol.eeeee reglll olursam ne anlamı kalacak gittiğim tatilin:KK19:
offff kafam karıştı,nolurdu gecikmese de adam gibi vaktinde gelseydi.:KK22:

medesa

canimmm alinti yaptim yazmayi unuttum:KK9::KK9::KK9:

yahu kuzum aklin fikrin callende kaldi ya yap bu hafta sonu callen giy baby doll arini veya satenlerini:KK1:

hehehehe h.sonu belli mi olur belki tatilde callen yapacak bir gönüllü bulurum :KK9::KK9:

canım gittim doktora az önce önemli bir şey değilmiş, herbişeyim normalmiş :KK1: ben devlet hastanesine gittim normalde çok pahalı yapıyorlar testleri burada, gittim bu diyeti yapıyorum etkileyebileceği değerlere baktırmak istiyorum dedim doktora o şekilde yaptırdım, normalde devlet hastaneleri pek böyle keyfi test yapmaz yani iyi doktora denk geldim galiba :KK51::KK51: bi de bana diyeti aynen uygulaman gerekmez meyve yiyebilirsiz az az dedi ama pek aklıma yatmadı benim :KK53::KK53::KK53:

heeee yok kuzum sen meyve olayına girme hiç,o dukanı bilmiyor tabi :)
değerlerin de normal çıkmış çok sevindim.
Allah bebişini de sana bağışlasın,isteyen herkese ve mümkünse bana da nasip etsin inşallahhh :KK16:

mutlaka görüşelim...yasenada ağustosta gelcekti.inşallah onlada görüşcez.biz ataşehirde buluştuk canım...ztn bi ayarlayıp toplanamadık...istanbulda olanlar kimler dely love nesli ekim güneyli ya nolur toplanalım en kısa zmnda...

yaaaaaaaaaaaaa kıskanıyoruuummmm ama beeennnn,.atlamakkkk üzereyimmmmmmm,olmazzzzz bensizzz olmazzzz kambersizzz düğün olmazzzzzz,yaaaaa valla kudururummmm.ben de gelicemmm yaaaa bananeeeeee.nolurrrrr benim de gelebileceğim bir şekilde ayarlasak olmaz mıııı nolur nolurrrrr.kızlarrrrrr yaaaaaa offff,h.içi ve akşam olmaz mı bu herkese uymaz mı ki.ben de iş seyahatine gelir gündüz çalışır akşam sizle buluşurdum taksimde,yani akşam dediğim 5-6 gibi de olurduuu,olmaaaa mııııııı????
ben de sizi merak ediyorum valla kıskançlığımmdannnn eririm burdaaaaa :KK53::KK53::KK53:

nedense senin icin aklimda 5+5 kalmisyazdigin bir mesajdan dolayi sanirim etten biktim falan filan :KK1:
Evet etten bıktım, hiç göresim yok. Hatta sebzeden de öyle :) Bu arada İzmir' de oturuyorum yoksa ben de çok isterdim sizlerle buluşmayı. 23 ağustos gibi de İsviçre de olucam. Şimdiden mutluluklar diliyorum sana. Güzel ve mutlu bir evlilik yaparsın ihşallah.

Kadıköy üsküdar çok pahalıdır kira açısından, biz de en kısa zamanda köprüye yakın bir yere geçmek istiyoruz bakalım ne zaman olacak, benim bütün ailem avrupa yakasında ve burası merkezi bir yer değil çok sıkıcı oluyor :2::2::2::2: anca haftasonu eşim evde olunca geçebiliyorum karşıya, arabayla ile gidiyor çünkü :KK51::KK51::KK51:

canim biz kismetse almayi düsünüyoruz hani olursa söyle kesemize uygun birseye ev kredisi alip ödeyelim diyoruz ama atasehirde hem cok yeni hemede cok ucuz evler var diger semtlere göre
Canim ben alisveris yapmadim ordan hic o bisküviler yerine dukan keki yap kabizlik gidericide mambo gibi bisey cigniyorsun galiba ona benzeri seneler önce schlecker de vardi drogeriye bak belki yine bulursun.

ayyy bakayim bir schlewcker da iflas etti ama :KK1:

hehehehe h.sonu belli mi olur belki tatilde callen yapacak bir gönüllü bulurum :KK9::KK9:

yaaaaaaaaaaaaa kıskanıyoruuummmm ama beeennnn,.atlamakkkk üzereyimmmmmmm,olmazzzzz bensizzz olmazzzz kambersizzz düğün olmazzzzzz,yaaaaa valla kudururummmm.ben de gelicemmm yaaaa bananeeeeee.nolurrrrr benim de gelebileceğim bir şekilde ayarlasak olmaz mıııı nolur nolurrrrr.kızlarrrrrr yaaaaaa offff,h.içi ve akşam olmaz mı bu herkese uymaz mı ki.ben de iş seyahatine gelir gündüz çalışır akşam sizle buluşurdum taksimde,yani akşam dediğim 5-6 gibi de olurduuu,olmaaaa mııııııı????
ben de sizi merak ediyorum valla kıskançlığımmdannnn eririm burdaaaaa :KK53::KK53::KK53:

maybeee medesa:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

bende yaaa ucarim oraya kizlar akilli olun ben geldikce bulusalim ama medesanin yanina gidiciiim ozamanda izmirli bulusmasi yapalim:KK55:

sağol kuzum,inecek inşallah indireceğim En Büyük TÜRKİYE
nesli yaa valla bir gün senle balık yemek isterim karşılıklı,sen de deniz sever balık seversin benim gibi :KK56:
ebettt severim hele de karşuluklu illaki yerim.. hatta güçlendirmeye denk getirelim de kuru kuru yememiş olalım sülün ve de sütun hatun :KK31:
NESLİ GÜNEYLİ BURCUÖZER ve canım diğer arkadaşlarım çok teşekkür ederim cevaplarınız için

neslicim balık demişsin yemeye çalışıyorum da ben balığı ekmekle yiyebiliyorum ya çok midem bulanıo ama yinede kasa kasa yiycem bide dalak demişsin onuda deniycem çok teşekkürler canım

güneyli canım sağlık önemli tabi ama inan 5 senedir ilk defa bir diyetten bu kadar çabuk sonuç alıyorum yani şöyle diyim ölceksin deseler zor bırakırım heral kan şurubu ile mücadele ederk vitaminde alıyorum bu iş bu sefer O LA CAK offf offf

burcu canım ilac ferro bilmem ne reçete yok yanımda daha almadım

kırmızıya dadancam yani

kızlar 83,5 ile başladım 78,2 yim regl im şuan bitse 76 ları anında görücem diye tahmin ediyorum 75 de adağım bile var.

ALLAHIM hepimize yardım et
tatlım adak için biraz daha zahmetli bir süreç/hedef belirleseydin keşke hemencecik olacak ki o:KK9:
bi de kuzu muzu kesme adakta biz yiyemiyozz:KK53::KK52::KK56:

bu nasıl irade savaşıdır ya:KK43: her yer mis gibi kandil simidi kokuyor ama bbiz sadece koklayabiliyoruz:İ((İ( offf offf
nesrin iyi bakaydık belki onun bile aromasını yapmışlardır :KK76: ay ne saçma şeylerin aroması vardı o tedarikçilerin sitelerinde aboovv:KK9:

Son düzenleme:
ebettt severim hele de karşuluklu illaki yerim.. hatta güçlendirmeye denk getirelim de kuru kuru yememiş olalım sülün ve de sütun hatun :KK31:

tatlım adak için biraz daha zahmetli bir süreç/hedef belirleseydin keşke hemencecik olacak ki o:KK9:

nesrin iyi bakaydık belki onun bile romasını yapmışlardır :KK76: ay ne saçma şeylerin aroması vardı o tedarikçilerin sitelerinde aboovv:KK9:

yok canım ya adaklarım iki kısımdan oluşmaktaaaa

ilki 75 kilo adağı kendisi bir miktar paradan ibarettir.

diğeri ise 64 kilo adağı ki asıl kallafi olan budur canım ben kuzuyu kestirttcem amaaaaaaa size yokkkkkk

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

inşallah dilediğin gbi olur canım benim...

yaaa kuzularrr biliyorum ben de daha önce kullandım vee sonradan çok sancım oldu ciddden hırpaladı:KK50:
e ama öte taraftan da c.tesi işten 11'de falan çıkıp pazar döncem,tek gecelik bir tatilim olcak ama 2 gün denize girip cup cup yüzebilirim bol bol.eeeee reglll olursam ne anlamı kalacak gittiğim tatilin:KK19:
offff kafam karıştı,nolurdu gecikmese de adam gibi vaktinde gelseydi.:KK22:

heeee yok kuzum sen meyve olayına girme hiç,o dukanı bilmiyor tabi :)
değerlerin de normal çıkmış çok sevindim.
Allah bebişini de sana bağışlasın,isteyen herkese ve mümkünse bana da nasip etsin inşallahhh :KK16:

ne zmn gelcenki?

Evet etten bıktım, hiç göresim yok. Hatta sebzeden de öyle :) Bu arada İzmir' de oturuyorum yoksa ben de çok isterdim sizlerle buluşmayı. 23 ağustos gibi de İsviçre de olucam. Şimdiden mutluluklar diliyorum sana. Güzel ve mutlu bir evlilik yaparsın ihşallah.

heyyyoooo sempatik arkadaşımm ama ben burda kime diyorum haftalardır izmirdeki arkadaşlarım nerde huhuuu buluşsak ya diye,sen neden benim sesimi duymuyorsun ki hemşooo yaaaaa.haydi biz de buluşalım ama ben hem izmirdekinde hem istanbuldakinde olmak istiyorummmm:21:
canim biz kismetse almayi düsünüyoruz hani olursa söyle kesemize uygun birseye ev kredisi alip ödeyelim diyoruz ama atasehirde hem cok yeni hemede cok ucuz evler var diger semtlere göre

ayyy bakayim bir schlewcker da iflas etti ama :KK1:

maybeee medesa:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

bende yaaa ucarim oraya kizlar akilli olun ben geldikce bulusalim ama medesanin yanina gidiciiim ozamanda izmirli bulusmasi yapalim:KK55:

tabiki geleceksin yoksa valla küserim,ne zamandı senin geliş tarihin burdakini ona göre ayarlayalım kuzum :KK34:

nesrin iyi bakaydık belki onun bile romasını yapmışlardır :KK76: ay ne saçma şeylerin aroması vardı o tedarikçilerin sitelerinde aboovv:KK9:

oyyyy bak şimdi mübarek günde aklıma düşeneee,yeriz de içeriz de kuzum benim.zaten sen de yolu yarıladın bendeki bu duraksamalarla sen beni de yakalarsın birlikte geçeriz güçlendirmeyeee hoooppp :KK55:

CAnim benim seneye insallah dügün...bu yil olmuyor gücümüz yetmedi:KK43: 2006 dan beri sevgiliyiz varya bura ma kadar geldi uzadikca uzadi:KK47: medesa vari darlanmalar baslayacak bendede simdi:KK9:

X