Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tamam arkadaşım... ben inatla samimiyet göstermeye çalıştıkça sen buzz gibi cevaplar veriyosun.. sadece diyet uğruna insanlara pat pat cevap vermek de doğru gelmiyor bana herkesle iletişimim iyidir ama nedense sende sıcaklık göremedim ama olsun..yapı meselesi eminim sende çok iyi ve tatlı bir insansındır ama frekanslar tutmadı sanırım:) ama sende haklısın ne sen beni ne de ben seni tanıyoruz o yüzden bu durumu makul görmek lazım...sana da hayatında ve diyetinde başarılar dilerimm kimseyi üzmek değil niyetim dertleşmekti sadece sevgiyle kal..

sorun yok canım,ben de seni üzdümse kusura bakma,dikkat et kendine :KK16:

Köfte çorbası mı yapsam yogurtlu :26::26:
Bu diyet iştahımı açtı bee:KK56::KK56:

eee ama sen böyle çılbırdı köfte çorbasıydı durmadan yazdıkça benim de canımı çektiriyosun zaten acıktım :KK56:
bu akşam dışarda yicem ama bir ara bende şu kıymalı çılbırdan yapayııım ya fena canım istedi

biliyorum kaçamak için henüz erken. hatta korumada falan yapmak gerekiyo biliyorum ama ben dürüstçe yazayım dedim haberdar edeyim dedim siz beni çocuk gibi fırçalayın die değil:KK43::KK43: yani uyardığınız için saolun herkesin diyetten sinirleri gergin anlaşılan :KK53:ama bi daha yapmıcam ki hem keyfi yemedim iradesiz de değilim kadınlar günü de değildi ayrıca..neyse ben anlatsamda hepinizin karşı çıkacağına eminim çünkü konu bu ..diyet.. sizde haklısınız hak veriyorum ama olur böle şeyler daha dikkatli ol ,bi daha yapma gibi sözler duymak daha masum ve motive edici olurdu die düşünüyorum..:44:

Canım benim, medesa cım kendi kaçamak yapmış gibi üzüldüğü için öyle söylüyor, ben de dedim ya o kadar emek boşa gitmesin yazık. Yoksa başkasının kilo vermesinden, kilo almasından diğer arkadaşların bir karı olmuyor ki. Birbirimize destek olmak için burdayız bak.:KK19:Lütfen sen alınganlık yapma canım, bundan sonra da hiç kaçamak yapma çabucak ver kilolarını. :KK16::KK16:

İçliköfte bile yapmışlar :KK56::KK56::KK56::KK56:

kızzz napıyosuunn yahuuuu uffff çok acıktım ama bennnn,yazma şimdi ben gideyim öyle yaz valla fena oldum tatlı da yiyemiyorum yaa böyle bir şeker düşmesi halindeyim regl öncesi.
her yazdığın gözümde canlanıyor ,fena oluyorum :KK56::KK56:

ben şu ana kadar 3 litre su içmişim ve içmeye devam ediyorum.mesai bitene kadar 4 litre olacak :KK53:
diyete zararı olarak değil de daha çok böbreklerine zararı bakımından düşünürsen o zaman korkup daha çok içersin belki :KK34:
ben normalde hiç su içmeyen,susadıkça başka şeyler içen biriydim.ama protein ağırlıklı beslenmede bol su içilmezse böbreklerin zarar göreceğini okuduğumda resmen korkumdan su içme alışkanlığı kazandım:nazar:
ha ne kadar bol su içersem de o kadar vücuttan atıyorum gibi de düşünüyorum.suyu azalttığımda kilo vermemde düşüyor sanki :KK15:
bu arada haftasonu 2 gün üstüste sebze protein yaptığım için kendimi çok pis cezalandırdım yaaa,2 gündür hem saf protein yapıyorum.hem de tatlandırıcı içeren hiç bişey tüketmiyorum.zero da içmedim,meyveli yoğurt da yemedim,dün ice tea yaptım onu da içmedim.regl olcam zero bari içsem iyidi ama yarın tartıda 76lı bişey görmek istiyorum yoksa yarın da içmem poff :KK19:

Oyyy kuzum bravo senin iradene :KK9::KK9::KK9::KK9: ben kola içmeden et tavuk vs yiyemiyorum, ya salata, garnitür falan olacak yanında yada buz gibi kola:KK1::KK1::KK1:
Yarın tartın sana büyük bir süpriz yapacak bak içime doğuyor :nazar::nazar:

Çok teşekkür ederim. Hastalık gibi kötü bir şey değil şükür. Altından zor kalkılacak bazı işlere giriştim, başarmak istiyorum ama şimdi olduğu gibi bazen umutsuzluğa kapılıyorum. Yapamayacağım diyorum, pes etme noktasındayım. O yüzden duanıza ihtiyacım var.

Canım benim, ne işe kalkıştıysan Allah işlerini rast getirsin, en güzeliyle, hayırlısıyla başar inşallah. Tabi ki dua ederiz. Allah güç, enerji versin sana, inşallah olur, sen de bizimle paylaşırsın. :KK16::KK16:

sorun yok canım,ben de seni üzdümse kusura bakma,dikkat et kendine :KK16:

eee ama sen böyle çılbırdı köfte çorbasıydı durmadan yazdıkça benim de canımı çektiriyosun zaten acıktım :KK56:
bu akşam dışarda yicem ama bir ara bende şu kıymalı çılbırdan yapayııım ya fena canım istedi

demiştim sana tatlı ve aslında iyi huylu biri olduğunu biliyorum die:KK16: bende özür dilerim tüm yanlış anlaşılmalar için barış ilan edelimmi:KK34:

Oyyy kuzum bravo senin iradene :KK9::KK9::KK9::KK9: ben kola içmeden et tavuk vs yiyemiyorum, ya salata, garnitür falan olacak yanında yada buz gibi kola:KK1::KK1::KK1:

yapsın artık yaaa,valla ben de kuru kuru yiyemiyorum ama yoğurt yedim 2 gündür etlerin yanında napiiim.
yarın 76lı bişey görmezsem çok darılırım ama :KK9:
gerçi reglim de gecikti nedense ,o da olsa valla bitişinde güçlendirmede bulabilirim kendimi :KK55:

Aaaaaaaaaaa bunları madesa ıcın soylemıs olamazsın.

kusra bakmayın arkadaşlar ben yeni sayılırım ve alınganımdır biraz:26::KK17: ama çok da sevgi doluyumdur birisini kırmaktan çok korkarım ve istemeden kırarsam bilin ki niyetim kötü değildir seviyorum sizlerii:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

demiştim sana tatlı ve aslında iyi huylu biri olduğunu biliyorum die:KK16: bende özür dilerim tüm yanlış anlaşılmalar için barış ilan edelimmi:KK34:

bak şimdiii yaaaa duygulandım vallahii, kuzum ben küsemem ki kimseyle zaten,hadi gel öpüşelim barışalımmm :KK19::KK4::KK19::KK48:

Yürüceeeem üzerine evde göbecik atip pilates yapicam:KK8:

anlaştık bitanem,yarın detayları konuşuruz.

kızlar hepinizi kocaman öpüyorum,yarın bugünden çooook daha güzel olsun hepimiz için inşallaaaahhhh :KK16:
yeni maceralarda buluşmak üzere,cümleten iyi akşamlarrrr :KK3:

sizede fikir olsun diey seyettim :KK53::KK53:

kızzz napıyosuunn yahuuuu uffff çok acıktım ama bennnn,yazma şimdi ben gideyim öyle yaz valla fena oldum tatlı da yiyemiyorum yaa böyle bir şeker düşmesi halindeyim regl öncesi.
her yazdığın gözümde canlanıyor ,fena oluyorum :KK56::KK56:

bende regl olcam ama şekerle aram yok o acıdan rahatım :KK53::KK53: işte böyle olunca bende tariflere sardım hadi git bakiim sen :KK52::KK52:

Canım benim, medesa cım kendi kaçamak yapmış gibi üzüldüğü için öyle söylüyor, ben de dedim ya o kadar emek boşa gitmesin yazık. Yoksa başkasının kilo vermesinden, kilo almasından diğer arkadaşların bir karı olmuyor ki. Birbirimize destek olmak için burdayız bak.:KK19:Lütfen sen alınganlık yapma canım, bundan sonra da hiç kaçamak yapma çabucak ver kilolarını. :KK16::KK16:

biliyorum kötü niyetli olmadığını ama ben biraz alınganı her ne kadar belli etmesem de:KK17::KK17: o yüzden bende sizden özür diliyorum iyi dilekleriniz için saolun:KK34::KK16:

ben şu ana kadar 3 litre su içmişim ve içmeye devam ediyorum.mesai bitene kadar 4 litre olacak :KK53:
diyete zararı olarak değil de daha çok böbreklerine zararı bakımından düşünürsen o zaman korkup daha çok içersin belki :KK34:
ben normalde hiç su içmeyen,susadıkça başka şeyler içen biriydim.ama protein ağırlıklı beslenmede bol su içilmezse böbreklerin zarar göreceğini okuduğumda resmen korkumdan su içme alışkanlığı kazandım:nazar:
ha ne kadar bol su içersem de o kadar vücuttan atıyorum gibi de düşünüyorum.suyu azalttığımda kilo vermemde düşüyor sanki :KK15:
bu arada haftasonu 2 gün üstüste sebze protein yaptığım için kendimi çok pis cezalandırdım yaaa,2 gündür hem saf protein yapıyorum.hem de tatlandırıcı içeren hiç bişey tüketmiyorum.zero da içmedim,meyveli yoğurt da yemedim,dün ice tea yaptım onu da içmedim.regl olcam zero bari içsem iyidi ama yarın tartıda 76lı bişey görmek istiyorum yoksa yarın da içmem poff :KK19:

Ohhh içim rahatladı, sağol canım benim. Gerçekten çokkkkk tatlıdır, çokkk iyi kalplidir canım arkadaşım, :KK16:sen de öylesin bak, :KK16:halloldu çok şükür. Çok üzüldüm valla bir anda tansiyonum çıktı.
:KK9::KK9:

Hepinizi çok seviyorum bennn. :KK19:

Şimdi beni aydınlatırmısınız :KK24:

Atak 2. gündeyim Activianın kayısılı yogurdundan yiyebilir miyim meyve yasak ya o yuzden seyediyorum:26::26:

Birde etlerimizi sanırım soğan ve sarımsakla yiyebiliyoruz dimi :26::26:

bak şimdiii yaaaa duygulandım vallahii, kuzum ben küsemem ki kimseyle zaten,hadi gel öpüşelim barışalımmm :KK19::KK4::KK19::KK48:

anlaştık bitanem,yarın detayları konuşuruz.

kızlar hepinizi kocaman öpüyorum,yarın bugünden çooook daha güzel olsun hepimiz için inşallaaaahhhh :KK16:
yeni maceralarda buluşmak üzere,cümleten iyi akşamlarrrr :KK3:

tamam önce sen öp:KK1::KK1::KK1:uzattım yanağımı:KK19:hah şimdi oldu barıştık:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK1::KK1:

Canlarım, bitanelerim,

Hepinizi öpüyorum, gönül rahatlığıyla çıkıyorum şimdi. Hepinize iyi akşamlar, Allah a emanet olun. :KK16::KK16:
:KK54::KK54::KK54:

canım benim inşallah Allahın izniyle altından kalkabilirsin,umarım herşey dilediğin gibi gönlünce olur :KK16:
önce kendine güven,inşallah sonra herşey yolunda gider,başarılarrr,dua ediyorum senin için cideen bak :KK34:

kız yerim ben seniiii :KK48:
sen hatanı farketmişsin,bi daha da yapmıcaksın,8 km de yürüceksin onun için affedildinnn :KK34:

TAtlimmmmmmmmmmm cok sagolun ilgi manyagi bir kizim ben biliyorsunuz üzerime düsün tek birakmayin beni ne yiyecegime icecegime karisin nolursunuz:KK56::KK16:

bugün protein yarin protein yapiyorum persembe aksam davetli oldugum kokteyl nedeniyle insallah persembe 73,9 görürürm:KK16:

Şimdi beni aydınlatırmısınız :KK24:

Atak 2. gündeyim Activianın kayısılı yogurdundan yiyebilir miyim meyve yasak ya o yuzden seyediyorum:26::26:

Birde etlerimizi sanırım soğan ve sarımsakla yiyebiliyoruz dimi :26::26:

hyr yasak activia cunku ıcınde seker war..sogan we sarmısakta cok az sadece tat wermek ıcın kullanılabilir.

kızlar ya bişiy sorcam şu yağsız peynirler fazla dayanmıyor sanki ya:44::44: ben iki defa aldım 5 günde bozulmaya başladı yani böle tadı ekşidi falan:KK37: hemen mi tüketmek gerek ama beş günde çok değil ki ya nerde yanlış yapıorum sizdede oluyomu?:KK50:

X