Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Seyir Evresindeyim....

Kizlar bugünm Ligh Cola icsemmi cok istiyorum aslinda yok yok kitapta serbest yaziyor ama sen icme diyordum ama bugün icicem galiba Sizde iciyormusunuz hic:44:

canım seninki zaten kaçamak değil ipin ucunu kaçırmak olmuş biraz :KK1:
ben de dely'e 2 sarma 2 erik için kızıyordum,haksızlık etmişim arkadaşıma vallahi :KK50:
sen spor da yapmıyorsun üstelik.lütfen bu son olsun canım ama daha yolun başındayken böyle tutamazsan kendini ileride daha da meyilli olursun kaçamağa.bence o yediğin yasak olan herşeyi birkaç ay boyunca unut En Büyük TÜRKİYE
ben onlar artık hayatımda yokmuş,daha doğrusu zaten hiç olmamışlar gibi davranıyorum yoksa başka türlü olmaz yani :KK34:

Pff haklısın yaa..:26::26::26: ipin ucu epey kaçtı ama azar azar yedim hepsinden.. :KK50::KK50:olsun yine de suçluyum..:KK53::KK53: bi daaa olmucak zaten böyle özel davet yemek vs olmasa zaten bu diyet çok kolay olacak :KK53::KK53:
ben de sokmuyorum hayatıma ama onlar beni buluyo yaa. yiycek bişide yoktu ki sadece kaçamaklı ıvır zıvırç. off tamam bide utanmadan konuşuyorum dimi.. sustum :KK25::KK25::KK25:

canlarım...iyiki varsınız.bütün yazdıklarınızı okudum.bu konuyla ilgili son kez yazıp konuyu kapatıcam,benim yüzümden topicimiz kilitlenmesin.cmt yanımdaydı.tesadüf eseri tlfnu elime aldım gelen kutusunda bişi yoktu ama gönderilen kutusunda bi kıza atılmış birsürü msj vardı.sen kadının dibisin,ne kdr güzelsin,sesim ninni gbi mi geldi bebeime,eve ne zmn gidiceksin cam açalım vs gbi...okuldan arkadaşım dedi.yalan olduğunu biliyodum snradan itiraf etti yeni tanışmış facebooktan yeminler etti arkadaşım diye.insan arkadaşına böyle şeyler yazarmı Allah aşkına?defalarca özür diledi,ağladı bende çok ağladım...ayrıldım.bu 2.kez oluyo ve affettikçe daha kötü oluyo bunu anladım.inşallah Rabbim bana çektirdiği acıların 10 katını 100 katını çektirir ona.ben hiç hata yapmadım,mutlu olalım diye çabaladım hep.hak etmemiş...yazık oldu 2seneme.böyle bi adama verdim 2 yılımı.diyeti asla bırakmıycam sabah yulaf keğekli mücverimi yedim yeşilçayımı içtim.tam gaz devam sporuda bırakmıycam.hepiniz çok haklısınız kimse benden daha değerli değil.kilo verdiğimde elbet görücek beni o zmn çok pişman olucak işte beni kaybettiği için.dün geceden beri hiç konuşmadık.aramadım aramıcamda.ararsa da açmıycam.ben bunları hak etmedim.yanımda olduğunuziçin çok teşekkür ederim.bu arada stresten mi bilmiyorum 1 kilo vermişim 2 günde...şaka gbi...hepinizi çok sevyorum.konuyla ilgili başka bişi yazmıycam.dukana devam,fıstık gbi olucaz hepimiz.buna çok çok çok inanıyorum...İYİKİ VARSINIZ...:KK16:

Canlarım, iyi haftalar.

Ofiste çok işim vardı gelemedim hemen ama aklım sizde kaldı :))

Nasılsınız, herkes iyi mi? Neler yazmışsınız okuyacağım fırsat buldukça kısa özet geçeyim kendimden.

Güçlendirmeli hafta sonu gayet iyi oluyormuş kızlar, bugün sebze yok demiyor, gayet zengin kahvaltı hazırlayabiliyor insan. Şu ana kadar da hiç kilo almadım kilom aynı, gayet mutluyum.:KK9: İnşallah hepiniz en kısa sürede yanımıza gelirsiniz. :KK16:

Love01 cim ben nişastalı gıdamı yemedim hala, sen yedin mi? Ne yedin :)

şekerim surda tek güçlendirme arkadasım sensin,,ekinsuda yok ztn beni yalnız bırakma amaa olmuorrr böleee :KK53: bende sana soracaktım naptın diee :KK1: cnm bende yemedim ama ben hafta ortası basladım die 5 günde agır olmasın dedim.bu hafta yicem.hafta sonu forumları cok arastırdım herkes bu izin werilenleri yememiz geerktigini,,vucudu yawas yawas normal duzene alıstırma fıkrı ıcınde..kesınlıkle ekmegı weya meywe hakkınızı yememezlık yapmayın vs gibi seyler okudum..we aslında gayette mantıklı cunku vucudun yawastan alısması lazımkı korumada afallamasın:KK1: ben hergun ekmegımı tost yaparak yıorum Proteın gunu dısında.bu hafta nısastalı ogun hakkımdad bulgur pilavı yemeyi dusunuorum..her gun meywemıde yıorum..tartıda cumrtesı sabah wc sonrası 54,1 geldım bugun 54,4 ama napım 54.lü rakamlarda kalayımda 100-200 aramıorum artk..reglde oldum belki bu hafta protein gununden sonra daha az cıkarım yanı inşş umudum oo :KK1: sende yiosun meyweyi,ekmegi vs dimi?

günaydınnn kızlaarrrr,iyi haftalarrrr.booollll eksili bir hafta olsun inşallahh :KK52::KK52:
gerçi ben güne 78.5 ile başladım :KK50:
yani geöen haftaki son tartılmama göre +1200 ile falan büühüüüü :KK43:
ama çok da kafamo takmamaya çalışcam çünkü malum bugün böyle gösterir yarın _2000 gösterir benim sihirli tartım :KK34:

Sen sihirli tartına güven canım, son yılların en hızlı kilo vericisisin maşallah:nazar::nazar: Senin tartı sürprizli:KK9:

Canım çok üzüldüm ama moralini yüksek tutmaya çalış.Hayat bu daha neler neler yaşayacaksın kimbilir,önemli olan yaşadıklarından ders çıkarabilmen.Kıymet bilmeyen insanlar için boşuna gözyaşı dökme.Diyetini de bırakma tabiki,kilocukları verdikten sonra tesadüfen bir yerde karşılaştığınızı düşünsene.ne kaybettiğini görüp kendi ağlasın ondan sonra :KK9:

Tecrübeyle sabit değil mi tatlım :KK1:

gunaydın arkadaslarr..hafta sonu netten arastırmalarım dogrultusunda adet söktürücü olarak civanperçemi die meymenetsiz bi otun oldugunu keşfettim.zira ameliyat sornası bu gecikme artk beni psikolojik olarak delirtme eşiğindeydi :KK53: yalnız o nasıl bi ot öle ne adında meymenet war nede tadında..acı oldugunu sölediler ama bu acı deil igrenc otesı bısıydıııı :KK33:gunde 3 fincan fln yazıodu ama ben 2 gun,gunde yarım fıncanı zor içtim..burnumu tıkayıp ıcmeyı dusundum,,burnumu tıkadım ama o kdr kötüki tadı bogazımda kaldı yine inmedi aşağı,,bogulucaktım bide :KK1: fkt neyseki bu çabam boşa gitmedide söktürdü hakkaten we cok sükür dedim..

hafta sonu cumrtesı wc sonrası sabah tartıldım 54,1 kg geldim,,bugun sabah tartıldım 54,4 kg geldim gıcık oldum biraz ama vücudum su tutmustur die kendimi avuttum zira hiç kaçamak yapmadım:KK49::KK37:

bu arada seyirdeki arkadaslarım,,gercekten hiç kacamak yapmayın ve bian önce güçlendirmeye geçin..cunku suan kendımı cennete dusmus gibi hissediorum :KK53: :KK53: o yumurtadan sonra sabahları ekmek we peynır hakkımla tost yapmak nasıl büyük bi zewk anlatamam..ayrıca artk sebze we proteını bı arada kullanabılıor olmamızda cok gusel..gerci ben hala proteın agırlıklı gıdıorum bı turlu tam oturtamadım henuz ama olsun:KK52:sabah tost yapıorum yanına bikaç tane cherry domates,,yulaf kepegı ıle yaptıgım poaca weya kekımıde gun ıcınde tuketıorum..yumurta artk gormek bıle ıstemıorum ztnn..hadi hadi gelin bi an öncee bakın burası çok zewkliiii:KK53: :KK53:

Süpersin canım, geçmiş olsun, perçem merçem halletmişsin ya, gözün aydın. Sudur o su :KK16:

Günaydın kızlar,:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

dün sp günlerime başlamıştım ama akşam bir yakın arkadaşın kınası vardı orada biraz fındık fıstık az cips ve iki parça börek,patates kızartması filan yedim. :26::26:tek teselliim zaten akşam yemeği yememiş olmam ve sırtımdan ter aka aka göbek atmam oldu.:18::18: keşke olmasaydı gerçekten çok iyi gidiyordum ama kaçamak olarak görmicem ve aynen devam edicem moral bozukluğuna mahal olmasın.:KK30::KK30:
zaten tatile bir hafta var kasabildiğim kadar kasıp tatilde bol bol yüzerek hareket ederek güçlendirme gibi devam edicem sonra iki günlük P günleri ile yeniden aranızda olacam ....:KK31::KK31:
şimdi geçmişe dalayım ne güzel sayfalarca birikmiş. bu arada bir kaç yüklemem var onların evraklarını da yaparım..

herkese güzel bir hafta diliyorum :KK16::KK16::KK16:

Valla şekerim medesa gerekeni söylemiş, bundan sonra yaparsan elinden kurtuluşun olmaz ona göre, iyi de yapar ben çok faydasını gördüm. :KK9::KK16:

:KK19: :KK20: :KK20: güzelim napdin sen :KK20: zaten verecegin 5 kilo var disini SIkIp ver su kilolarida güclendirmede yersin artik ödül ögününde istediklerini, yazik degilmi bu gecen günlerine, 2 haftada verecegin 4, 5 kilo sen aylara cekiyorsun be güzelim :nazar: dediyin gibi yola devamm sakin kacamak yapma bidaha :KK51:

canim yanlis anlama ama burda hepimiz birbirimizi uyarip ikaz edelimki kendimizi toparlayalim, benimde kacamaklarim diyete yönelik yanlislarim olursa sende arkadaslarda beni uyarin olurmu güzelim :KK34:

ayy valla çok utandım naptım gerçekten yaa. oysaki o kadar başarılı ve 0 kaçamaksız bir haftasonu geçirmiştim ki bir çuval inciri berbat ettim. çok haklısın yaa..
ay olur mu yanlış anlamam ciddiye alıp cvp verdin çok teşekkür ederim. her ne olursa olsun gelip size yazıyorum ki bana kızın fırça atın bir daha yapmamamda çok etkili oluyor çoook teşekkür ederim canım benim :KK16::KK16:

ben ticker'ımı güncellemeyi unutmuşum bu aradaa :KK1: son 400gramım kaldıı :KK76: ve güçlendirmeye son 5 gün yani hergün 100 gram verip bitirmek istiyorum seyiri, 4 ay oldu yahuu yeter artık gidicem ben :KK55: :KK1:

tebrik ederim çok sevindim darısı başımıza :KK9::KK9::KK9:

canım ben de nerelere kayboldu diyordum meğer tatildeymişsin :KK9:
ben senin yerinde olsam 3-4 gün atak yaparak başlarım,en azından yaklaşık 4 kiloyu daha hızlı veririsin:KK34:

sağol canım benim.kesin birkaç gün içinde daha çok _ görürüm,benim hep böyle oluyor.alıştım artık :KK16:
yok ya ben haftada 1 falan tartılamıyorum,dayanamıyorum yani çok merak ediyorum.
her sabah mutlaka tartılıyorum.ancak tatilde falan olursam da tartı olmazsa o zaman tartılmıyorum.
gerçi bunun da çok kötü bişey olduğunu düşünmüyorum,en azından + bile çıksa bir yerde yanlış mı yaptım diye düşünüyorum .mesela dün annemler seyahatten döndüler,onlarla sohbet muhabet derken 16:00'ya kadar tek lokma koymamışım ağzıma.sadece akşam yemeği yedim tek öğün.onda da yoğurtlu semizotu ve patlıcan yanında döner yedim.yoğurt light değildi çünkü mezeleri dışardan almıştım,belki onun etkisi olmuştur.döner de açık dönerdi yağ oranı yazmıyordu yani,belki onun da yağ oranı uygun değilmiştir.
yani sık tartılınca da en azından hata mı yaptım diye düşünüp aynı hatayı tekrarlamayabiliyorsun,öyle bir artısı var.:KK34:

her gün tartılmak bence de çok mantıklı. artı gelirse daha çok dikkat ediyor insan. bu arada gözün aydın :KK16::KK16:

canın saolsn 3-4 gun atak yap,,yeniden kaldıgın yerden başla..bakarsın tartı bana yaptıgı gibi sanada sürpriz yapar we cok daha hızlı werirsin kiloları:KK16:

siz daha yeni başladınız sanırım?? hiç kaçamak yapmadan bi an önce gelinn,,beklioruzz..:KK16:

medesaaaaa sende bakma o tartıya bak banada aynı seyı yaptı :KK1: kop gel tartılarından ve gec güclendirmeye kuzumm :KK53: bu arada ekleme talebini bekliorum :KK1:

evet 5 gün atak yaptim toplamda bugün 8. günüm seyire devamm kacamak hiiicc yapmadim, yapmayada niyetim yok :KK51: (büyük konusmiyimda) :KK9: valla 2 senedir biktim diyetlerden, dukan benim kurtatricim oldu ins. bu kilolardan kurtulcam :KK8: :21:

ben senin yerinde olsam 3-4 gün atak yaparak başlarım,en azından yaklaşık 4 kiloyu daha hızlı veririsin:KK34:

sağol canım benim.kesin birkaç gün içinde daha çok _ görürüm,benim hep böyle oluyor.alıştım artık :KK16:
yok ya ben haftada 1 falan tartılamıyorum,dayanamıyorum yani çok merak ediyorum.
her sabah mutlaka tartılıyorum.ancak tatilde falan olursam da tartı olmazsa o zaman tartılmıyorum.
gerçi bunun da çok kötü bişey olduğunu düşünmüyorum,en azından + bile çıksa bir yerde yanlış mı yaptım diye düşünüyorum .mesela dün annemler seyahatten döndüler,onlarla sohbet muhabet derken 16:00'ya kadar tek lokma koymamışım ağzıma.sadece akşam yemeği yedim tek öğün.onda da yoğurtlu semizotu ve patlıcan yanında döner yedim.yoğurt light değildi çünkü mezeleri dışardan almıştım,belki onun etkisi olmuştur.döner de açık dönerdi yağ oranı yazmıyordu yani,belki onun da yağ oranı uygun değilmiştir.
yani sık tartılınca da en azından hata mı yaptım diye düşünüp aynı hatayı tekrarlamayabiliyorsun,öyle bir artısı var.:KK34:

haklisin canim böylece gözetim altinda tutmus oluyorsun kilolari ona göre dikkat edilebilir dogru :KK31:

canlarım...iyiki varsınız.bütün yazdıklarınızı okudum.bu konuyla ilgili son kez yazıp konuyu kapatıcam,benim yüzümden topicimiz kilitlenmesin.cmt yanımdaydı.tesadüf eseri tlfnu elime aldım gelen kutusunda bişi yoktu ama gönderilen kutusunda bi kıza atılmış birsürü msj vardı.sen kadının dibisin,ne kdr güzelsin,sesim ninni gbi mi geldi bebeime,eve ne zmn gidiceksin cam açalım vs gbi...okuldan arkadaşım dedi.yalan olduğunu biliyodum snradan itiraf etti yeni tanışmış facebooktan yeminler etti arkadaşım diye.insan arkadaşına böyle şeyler yazarmı Allah aşkına?defalarca özür diledi,ağladı bende çok ağladım...ayrıldım.bu 2.kez oluyo ve affettikçe daha kötü oluyo bunu anladım.inşallah Rabbim bana çektirdiği acıların 10 katını 100 katını çektirir ona.ben hiç hata yapmadım,mutlu olalım diye çabaladım hep.hak etmemiş...yazık oldu 2seneme.böyle bi adama verdim 2 yılımı.diyeti asla bırakmıycam sabah yulaf keğekli mücverimi yedim yeşilçayımı içtim.tam gaz devam sporuda bırakmıycam.hepiniz çok haklısınız kimse benden daha değerli değil.kilo verdiğimde elbet görücek beni o zmn çok pişman olucak işte beni kaybettiği için.dün geceden beri hiç konuşmadık.aramadım aramıcamda.ararsa da açmıycam.ben bunları hak etmedim.yanımda olduğunuziçin çok teşekkür ederim.bu arada stresten mi bilmiyorum 1 kilo vermişim 2 günde...şaka gbi...hepinizi çok sevyorum.konuyla ilgili başka bişi yazmıycam.dukana devam,fıstık gbi olucaz hepimiz.buna çok çok çok inanıyorum...İYİKİ VARSINIZ...:KK16:

şekercim gerçekten çok büyük bir travma olmalı. inan seni çok iyi anlıyorum . buna benzer şeyler bir çoğumuzun başından geçmiştir. ama seni - en azından yazdıklarından - çok iyi gördüm. bizi sıktığını düşünme lütfen bence anlatarak bu travmayı daha güzel atlatırsın:KK16::KK16:
cocacola zero içiyorm ben lightta azda olsa şeker var çnkü
ben hiç içmiyorum içindeki ne tür bir tatlandırıcı ise beni şeker yemişim gibi kurt gibi acıktırıyor. kola zero bile olsa içmiyorum yada en fazla yarım bardak :KK76::KK76:

Valla şekerim medesa gerekeni söylemiş, bundan sonra yaparsan elinden kurtuluşun olmaz ona göre, iyi de yapar ben çok faydasını gördüm. :KK9::KK16:

oy oyyy kızlar ben sizden çok korktummm.. :KK30::KK53:ve bi daaa kaçamak yok tatile kadar 0 kaçamak devam edicem sağolun tekrar iyi ki varsınız :KK42::KK42:

15 gün boyunca dayanmak çok zor olmuştur bence hiç canını sıkmadan 3 günlük pro ile başlayabilirsin ve bunu bir ödül olarak düşün.. taktıkça bu kilolar hakikaten gitmiyo ben bu sefer üzmüyorum kendimi ve farkettim ki o kadar zorlanmıyorum bu kez.

canim benimn biraz dukan biraz spor hemen gider bence insallah

canın saolsn 3-4 gun atak yap,,yeniden kaldıgın yerden başla..bakarsın tartı bana yaptıgı gibi sanada sürpriz yapar we cok daha hızlı werirsin kiloları:KK16:

sağolun kızlar. bende cumaya kadar saf proteın yapmayı dusunuyorum. spor bu ara cok zor bitanecik oğlum hasta.:emir_bebek:
ama tatılde de bır guzel iltifatlar almısım anlatamam. istisnasız herkes farkettı. dıyetımın sırrını ogrenmeye calısanlar cok oldu.

Seyir Evresindeyim....

Kizlar bugünm Ligh Cola icsemmi cok istiyorum aslinda yok yok kitapta serbest yaziyor ama sen icme diyordum ama bugün icicem galiba Sizde iciyormusunuz hic:44:
sınırlı izinli zaten iç bence. içmezsen daha kötü kaçamaklara baslaman an meselesi. engel oldukça daha zararlı kaçamaklara baslanıyor genelde. lokur lokur iç. baloncuklarının boğazını gıdıkladıgını hisset içereken. agzından, boğazından midene çossss diye gittiğini. oyyy oy olsada içsek. ama ben limitimi doldurdum.sana afiyet olsun kuzu...:KK9::KK9:

Canlarım, iyi haftalar.

Ofiste çok işim vardı gelemedim hemen ama aklım sizde kaldı :))

Nasılsınız, herkes iyi mi? Neler yazmışsınız okuyacağım fırsat buldukça kısa özet geçeyim kendimden.

Güçlendirmeli hafta sonu gayet iyi oluyormuş kızlar, bugün sebze yok demiyor, gayet zengin kahvaltı hazırlayabiliyor insan. Şu ana kadar da hiç kilo almadım kilom aynı, gayet mutluyum.:KK9: İnşallah hepiniz en kısa sürede yanımıza gelirsiniz. :KK16:

Love01 cim ben nişastalı gıdamı yemedim hala, sen yedin mi? Ne yedin :)

nişastalıları yemek sorun olacaksa sizin yerinize ben yiyebilirim
gerçekten bak
arkadaşlar ne içindir :KK9:

afiyetler olsun
ohh olsun
şifa olsun
veee tabiki deee kısa zamanda yanınızda olabilmek ümidi olsun:nazar:

Arkadaslar atak evresınde sızı zorlayan haller oldumu
ac degılım ama bacaklarım agrıo ve sankı bırascık boguluo gıbı sıkısmalarım war bugun
yasayan warmı?

Evet canım, ilk günler bende de şiddetli baş ağrısı ve halsizlik vardı ama seyirde bişeyciğim kalmadı, geçecek.:KK54:

yanına gelmek için elimden geleni yapıorum loveee :KK76: inşallah gelicem bi an önce, 2 gün üst üste meyveli yoğurt yemeseydim daha güzel olucaktı ama olsun son 5 güüünn :KK70: inşallah güçlendirmede de vermeye devam ederim die dua ediorum, geliorum yanına bekle benii :KK16:

Hadi gel artık canım, bekliyoruz bak.:KK16:

Günaydın kızlar,
çok şükür tanışma , isteme de bir sıkıntı yaşamadık.
tabii kız evi naz evi.. bekliyoruz şimdi, günü haber verecekler yüzük takma için
zorlu bir süreç olacak gibime geliyor ama yeter ki onlar mutlu olsun
ilginiz ve sevgi dolu desteğiniz için hepinize koskocaman, büsbüyük teşekkür ediyorum
ekinim sözümü tuttum ve tabağı sünnetlemedim
ama 2 tatlı yetti de arttı bana
hala midem ağrıyor:))))
kırılacak hayallerde şu yağlı yemeklerin yanına taptatlı baklavaları da ekleyeyim
ama neyi abarttığımı bilmesem de bu sabah tartıda 51.3 ü yeniden gördüm
c.tesi 49.6 yı görmüştüm (nasıl sevindim nasıl sevindiiim anlatamam tabi de siz nasılsa anlarsınız beni)
hepimize güzel bir hadta diliyorum.
inşallah başarılı oluruz

bulaşıksuyu aklım sende kaldı. acaba vermen gereken kararı verdin mi?
nasılsın?

Hayırlı uğurlu olsun canım, iradenden dolayı tebrik ederim seni, :KK9::KK9:sünnetlememene de çok sevindim ayrıca :KK9::KK9:tebrik ediyorum seni:nazar:

Canım 600 gr nedir ki, günlük tartılmamarda oluyor öyle farklar, sudur, ödemdir.

Günaydin Dukan güzelleri:KK3:

4. Atak günümü dün geride birakarak Seyir Evresine Terfi etmis bulunmaktayim:KK14:

-2,8 KG masallah Allahim nazarlardan saklasin:nazar::KK17:

Geriye kaldi 10,1 Kg insallah bu da gider bir an önce

BUgün Öglen yiyecegim sebze ve protein gece 1 de aklima düstü sabah is var kalktim üsenmeden yemegi pisirdim sabahta saklama kabina bi güzel yerlestirdim Catali da cantaya attim ise kadar sangir sungur kosarak geldim:26: Millet DEli sanacak:KK14:

En zor kısmını atlattın canım, şimdi hayatına sebzeler girecek, daha mutlu olacaksın. :KK16:

kızlar dukana ihanet ettim. 15 gunluk tatılden +3900 ile döndüm. hiiiiiiiççç dukan yapamadım. hani güçlendirme gibi bile değil. bildiğiniz yedim herşeyden yani.. ama şımdı kaldıgım yerden devam. bu hafta bıraktıgım kıloma donsem onumuzdekı haftalarda da eksılere baslasam super olacak..

Şimdi ne yapıyoruz, tatilin güzel anıları dışında herşeyi arkamızda bırakıp yeniden azimle başlıyoruz. :KK16:

Şimdi ne yapıyoruz, tatilin güzel anıları dışında herşeyi arkamızda bırakıp yeniden azimle başlıyoruz. :KK16:

basladım canım. iyide oldumu ne bu durum. aklımda hiç kaçamak fikri yok. son zamanlar baslayan kaçamaklarım onumuzdekı 3 ay daha olmayacagına emınım :KK9: ondan sonrasını garantı edemıyorum..:KK53:

aferin kiz sana :KK9: zararin neresinden dönülürse kardir diye bosa denilmemis :KK34:

yaaa love ne diyeyim ben sana yaa
sanki gelmek mi istemiyoruz
alla alla :KK53:
vee afiyetler olsun :nazar:

böle söleyerek gaza getireyimki bi an önce gelin yanımaaa :KK1:
ben ticker'ımı güncellemeyi unutmuşum bu aradaa :KK1: son 400gramım kaldıı :KK76: ve güçlendirmeye son 5 gün yani hergün 100 gram verip bitirmek istiyorum seyiri, 4 ay oldu yahuu yeter artık gidicem ben :KK55: :KK1:

inşş.hadi bakalım :KK34:

Seyir Evresindeyim....

ben basladıgım gunden itibaren her gün içtim.bi sorun yasamadım..bencede iç cunku seker ihityacını karsılıor insanın..ama günde en fazla 2 kutu yada 2 bardak iç.fazla abartma.

cnm cok üzüldümm..afedersin ama karaktersizin tekiymiş (özürdilerim ama tutamadım kendimi)..sen şimdi diyetine daha sıkı sarıl ve bian önce at fazlalıkları,,o kapında gelip köpek olsun ama iş işten geçmiş olsun..ayrıcada senin için hayırlısı olmuşş..boşwerr bu adamdan ztn hayır gelmezmiş..
nişastalıları yemek sorun olacaksa sizin yerinize ben yiyebilirim
gerçekten bak
arkadaşlar ne içindir :KK9:

afiyetler olsun
ohh olsun
şifa olsun
veee tabiki deee kısa zamanda yanınızda olabilmek ümidi olsun:nazar:

inşşşş :)

aferin kiz sana :KK9: zararin neresinden dönülürse kardir diye bosa denilmemis :KK34:

ayy valla çok utandım naptım gerçekten yaa. oysaki o kadar başarılı ve 0 kaçamaksız bir haftasonu geçirmiştim ki bir çuval inciri berbat ettim. çok haklısın yaa..
ay olur mu yanlış anlamam ciddiye alıp cvp verdin çok teşekkür ederim. her ne olursa olsun gelip size yazıyorum ki bana kızın fırça atın bir daha yapmamamda çok etkili oluyor çoook teşekkür ederim canım benim :KK16::KK16:

tebrik ederim çok sevindim darısı başımıza :KK9::KK9::KK9:

her gün tartılmak bence de çok mantıklı. artı gelirse daha çok dikkat ediyor insan. bu arada gözün aydın :KK16::KK16:

bisey degil canim :KK17: yola devamm :KK55:

Canım benim, sen de iyi ki varsın, seni çok seviyoruz.:KK16::KK16: Veeee her gün bir öncekinden daha iyi olacaksın, buna inan.:KK19:

şekerim surda tek güçlendirme arkadasım sensin,,ekinsuda yok ztn beni yalnız bırakma amaa olmuorrr böleee :KK53: bende sana soracaktım naptın diee :KK1: cnm bende yemedim ama ben hafta ortası basladım die 5 günde agır olmasın dedim.bu hafta yicem.hafta sonu forumları cok arastırdım herkes bu izin werilenleri yememiz geerktigini,,vucudu yawas yawas normal duzene alıstırma fıkrı ıcınde..kesınlıkle ekmegı weya meywe hakkınızı yememezlık yapmayın vs gibi seyler okudum..we aslında gayette mantıklı cunku vucudun yawastan alısması lazımkı korumada afallamasın:KK1: ben hergun ekmegımı tost yaparak yıorum Proteın gunu dısında.bu hafta nısastalı ogun hakkımdad bulgur pilavı yemeyi dusunuorum..her gun meywemıde yıorum..tartıda cumrtesı sabah wc sonrası 54,1 geldım bugun 54,4 ama napım 54.lü rakamlarda kalayımda 100-200 aramıorum artk..reglde oldum belki bu hafta protein gununden sonra daha az cıkarım yanı inşş umudum oo :KK1: sende yiosun meyweyi,ekmegi vs dimi?

Canım, sorma, geçem hafta ofis dışında kaldım 3 gün ama aklım sizde kaldı valla.:KK9: Ama artık buradayım, kovulmadığım sürece.:KK1::KK1::KK1:

Benim de 200 gr- 300 gr bazen fazla çıktığım oluyor ertesi gün düşüyor zaten ama artık ben hergün tartıldığım için (tartı sürmenaj oldu, eskiden aylarca görmek istemezdim :KK9:) suyla, sindirimle alakalı, bişey olmaz :KK1:

Her gün 2 dilim ekmeğimi ve meyvemi yiyorum (1 gün unutmuşum, alışmak zor oluyor :KK17:) sanki peyniri de yemek zorundaymışız gibi anladım ben bu ilavelerin dışında, yanlış mı düşünüyorum sence :44:

Nişastalı gıda için çeyrek simit yesem ne olur diyorum ama çok mu zorlama olur bilemedim:KK1: tam buğday unundan olsa mesela
studsmatta.gif

X