Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada frozeni süzme yoorttan yaptım b.e d.st marka olanından gelmiş ilgililere duyrulur

kızlar bana buzdolabında saklanmasada bozulmayacak kepekli tarifler lazım. Okula dönüyorum nereden bulabilirim bi bilginiz var mı?

şu midemi bulandıran yeşil çay kokusuna bi formül buldum gbi:)) demleme olanlar kesinlikle poşet olanlara göre daha az kokuyo.içine karanfil ve tarçın atınca iyi oldu.bugün 1 litre içtim valla.hem trçın tatlı isteğimide bastırır:KK52:

İyi akşamlar herkese, ben de yediklerimi yazayım, kitabım yarın elime geçecek, bugünlük yanlış bir şey yapmadım umarım :26:

Sabah 2 dilim piliç jambon, 2 dilim hindi jambon, 2 dilim hindi füme, 1 küçük dilim light peynir, 1 tane light karper, 2 yumurta (yağsız tavada) ve çay ne çok şey yemişim yahuuuu :KK53::KK53::26::KK53::KK53:

3 saat kadar sonra 2 dilim hindi jambon, 1 dilim hindi füme

1 saat sonra 1 kase yoğurt ile yulaf kepeği

öğleden sonra bir kase dana tranç

1 saat kadar sonra sütlü nescafe

akşam 1 kase dana tranç, light gazoz

3 lt su, diğer sıvılarla birlikte 4 lt fazla sıvı aldım sanırım.

birazdan da lesslie ile 2 mil yürüyüş yaparım.

İlk gün için nasıl sizce?:18::18::18::18:

şu midemi bulandıran yeşil çay kokusuna bi formül buldum gbi:)) demleme olanlar kesinlikle poşet olanlara göre daha az kokuyo.içine karanfil ve tarçın atınca iyi oldu.bugün 1 litre içtim valla.hem trçın tatlı isteğimide bastırır:KK52:

Güzelim senin adına çok sevindim. Zira yeşil çay bu işin olmazsa olmazlarından gibi gelmeye başladı bana. Yeşil çayı düzenli tüketince daha hızlı kilo veriyorum. Bu arada bugün sabah tartıldığımda 64.6 yı gördüm. Daha dün 65. 2 kiloydum. :)

Güzelim senin adına çok sevindim. Zira yeşil çay bu işin olmazsa olmazlarından gibi gelmeye başladı bana. Yeşil çayı düzenli tüketince daha hızlı kilo veriyorum. Bu arada bugün sabah tartıldığımda 64.6 yı gördüm. Daha dün 65. 2 kiloydum. :)

süpersin:KK34: bi yerde günde bir bardak için die okudm başka bi sitede 6 bardak için die okudm.sen ne kdr içiosun?

Günde en az iki bardak içiyorum ben. Önceden sıcak olarak içerdim. Şimdi hep buzlu...Kitaptan hatırladığım kadarıyla buzun da bize katkısı bol bu etapta.
bende soğuk içiyorum artık.1 fincana 1 tatlı kaşığı diyo ama ben 2 fincana 1 tatlı kaşığı atıyom.daha hafif oluyo böyle daha çok sevdm.upuzun bi yol var önümde.umarım çabuk geçer...

canım okudum yazdıklarını.sakın pes etme ya 2.0 yap yada güçlendrme yap bi süre snra seyir yaparsın.fotolarına bayıldım ne kdr güzel olmuşsun.senin için dua edicem canım benim.bütün işlerin yolunda gitsin inşallahh...hepimizin bütün işleri yolunda gitsin.Allah hakkımızda hep hayırlısını versin.

merhabaaaa :))
okuayamadım geçmişi herkes iyi mi????

ben uzun ve yorucu bir otobüs yolculuğu, kucağımda kendini ordan oraya atarak uyumaya çalışan 16 kiloluk bi sıpa ve sıcağa rağmen günü güzel kapattım.. deniz şu aralar temiz (geçen yaz sonu özellikle pek bi kirliydi zira) esinti de iyi, diyette de kopma yok. füme 1+1 indirimdeydi migrosta 4 tane aldım, süt vs diğer tedarikleri de hallettim... bisikletin bakımı da bitti yaniciğime "tatil başladııı ":KK53:

merhabaaaa :))
okuayamadım geçmişi herkes iyi mi????

ben uzun ve yorucu bir otobüs yolculuğu, kucağımda kendini ordan oraya atarak uyumaya çalışan 16 kiloluk bi sıpa ve sıcağa rağmen günü güzel kapattım.. deniz şu aralar temiz (geçen yaz sonu özellikle pek bi kirliydi zira) esinti de iyi, diyette de kopma yok. füme 1+1 indirimdeydi migrosta 4 tane aldım, süt vs diğer tedarikleri de hallettim... bisikletin bakımı da bitti yaniciğime "tatil başladııı ":KK53:

hoş geldin kuzum:) bnmde bi tatile nası ihtiyacım var:KK51:

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür edeceğim. Hızlıca okuyup geçtim.

Bulunduğum yerde işler çok karışık, vermem gereken bir karar var ve ben kararsız kaldıkça işler daha çok karışıyor. Sadece dua istiyorum ve şimdi gitmek zorundayım :KK43: :KK43:

Allah hakkinda hayirlisini versin canim..

Nasılsın canım, beğendin mi canım ticker ini, 4 nala veriyorsun kilocukları :))

X