Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet ya hakikaten öyle oldu.kızcağıza alışveriş listesi hazırlayıp sonra yüzüstü bırakıp kaçtım gibi oldu hakikaten.zaten o da galiba liste ve kasayı düşününce vazgeçti ve yok olduu :KK9::KK9:
dur çağrı yapayım şurdan ; nerdesin arkadaşşş geri gelll huuuu,valla bak bir kere para veriyon ama epey idare ediyor cidden bak.
vereceğin kiloları düşününce 50-100-300-500 liranın lafı mı olur :KK1::KK1::KK1:

sağol arkadaşım pazar günü kavuşacağım inşallah.şu an santorini'de denize giriyorlar muhtemelen ve ben burda çalışıyorum :KK14:
o kadar dedim çocuk indirimi yok mu beni de alın diye ama yemediler :KK9:
hadi bul resimlerini de ekle valla,heyecanla bekliyoruz :KK52:

Haha 300 - 500 -300 -500, alem kızsın vesselam :)))

kızlarrr ticker'ımı güncelledim.
bmi düzelttim,olmuş dimi şimdi.
bir de çaktırmadan bu sabah _200 çıkmıştım,onu da güncelleyiverdim :KK34:

Gerçekten şahane olmuş.:nazar::nazar::nazar:

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür edeceğim. Hızlıca okuyup geçtim.

Bulunduğum yerde işler çok karışık, vermem gereken bir karar var ve ben kararsız kaldıkça işler daha çok karışıyor. Sadece dua istiyorum ve şimdi gitmek zorundayım :KK43: :KK43:

Hayırlısı olsun canım, inşallah hakkında hayırlısı olur. :26:

yahu neden bu eski sadık arkadaşlarımız bizleri terkeylediler :KK14:
selin,miray,ömür,ecefatma,aliye,dtsyl,nisanduru nerede bu arkadaşlarımız yaaa hatta belki aklıma daha gelmeyen başka arkadaşlarımız da :KK50:
tamam miray üzüldü biraz uzaklamak istedi ama diğer arkadaşlarımız acaba neden terkettiler bizi,biz onlara bişey yapmadık kii:KK19:
hadi artık geri dönün ama yaaa başkaları yüzünden bize de sırt çevirdiniz,özledik sizleri de vallaa :KK16:
eskisi gibi hepberaber olalım
choir.gif

bu arada arkadaşlar konu dışı ama pazar günü erkek kardeşime kız isteyeceğiz (hayırlısı olsun inşallah)
1- Kızımız Batmanlı ve biz adetlerini hiç bilmiyoruz,biz Lazız. yardımcı olabilecekler lütfen özel mesaj gönderebilir mi
2-muhtemelen duakndan o gün ayrılacağım, malum mustakbel dünür evinde hoş olmaz ikramları geri çevirmek, ne tavsiye edersiniz.

öncelik 1. şık için ne olur

Canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Ama ben de hiç bilmiyorum o yörenin adetlerini. 2. şık için de abartma derim ben, tabağı sünnetlemesen de olur:)) En yağsızları ye lütfen, sonra da 2 gün protein yeterli olur.

ayyy cnmm agzından balll damlıorrr,,inşşşşşş :KK16: :KK16:

Olacak olacak canım merak etme :)

hadi artık geri dönün ama yaaa başkaları yüzünden bize de sırt çevirdiniz,özledik sizleri de vallaa :KK16:
choir.gif

medesa bu alttaki amcalar eski dostları söylüyor sanırım. :KK24::KK24::KK24:birden gözümde öyle canlandı nedense :KK60:
ama çok tatlılar yaa:KK37:

selin,miray,ömür,ecefatma,aliye,dtsyl,nisanduru nerede bu arkadaşlarımız yaaa hatta belki aklıma daha gelmeyen başka arkadaşlarımız da :KK50:
tamam miray üzüldü biraz uzaklamak istedi ama diğer arkadaşlarımız acaba neden terkettiler bizi,biz onlara bişey yapmadık kii:KK19:
choir.gif

Canım, ne güzel yazmışsın, ben de aynı dileklere katılıyorum, hep birlikte çok daha güzeldi herşey, özledik gerçekten, hadi dönün lütfen :KK16::KK16::KK16:

choir.gif

ecefatma sanırım kaynının saglık problemi nedeniyle giremior..cunku gecende kaynına kemoterapi bile uygulamadıklarını yazmıstı:2: cok üzücü Allah şifa versin inş.:2:

ecefatma sanırım kaynının saglık problemi nedeniyle giremior..cunku gecende kaynına kemoterapi bile uygulamadıklarını yazmıstı:2: cok üzücü Allah şifa versin inş.:2:

evet doğru ,onlarda öyle bir sağlık sorunu olmuştu.umarım herşey yolundadır ya:KK16:

umarım söylemezsin :26::26:
bu arada annenlerden kepek aldırsan daha güzel olur. dün akşam balık için carrefoura gittim ne yazık ki yoktu balık... büyük olan markete gitmem lazımdı ona da gitmedim uzaktı.:KK37::KK37: neyse yarım kilosuna 7,95 gibi bir fiyat biçmişler. bu kepek anadoluda ata ineğe verilir yani çok ucuz birşeydir ama şimdi herkes fellik fellik kepek alıyorlar ya kilosunu 14-15 lira yapmışlar yok artık dedim bu kadar olur bence imkanın varsa annenden iste en azından daha doğal ve eleyerek daha saf epek edinebilirsin. en iyi markanınkinin içinde bile farkedeseniz minik parçalar halinde yulaf var kepek kısmı olsa olsa %60 tır.:KK33::KK33:

ben kışın arkadaşlarla beraber nette 24 lük koli aldık tanesi 4,5 liraya geldi :KK53: buzdolabım kepek dolu hehehe :KK53::KK53:

ben de gttm bugn balık almaya 1.99ken stok yapim dedim aldm 12 tane:) bide polonez hindi füme aldım.kilosu 30tl idi.battım valla battım:KK52:

1. şık hiç bilmiyorum maalesef sadece iyi dileklerimi ve tebriklerimi yollayabilirim
2. şık İlk fırsatta 2-3 gün atak yapıp kaldığın yerden devam et
teşekkürler

Canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Ama ben de hiç bilmiyorum o yörenin adetlerini. 2. şık için de abartma derim ben, tabağı sünnetlemesen de olur:)) En yağsızları ye lütfen, sonra da 2 gün protein yeterli olur.
Olacak olacak canım merak etme :)
ahahaha deli kız, sünnetlemem tamam merak etmeyin :))
biz an gözümde kendim canlandım
ben elimde poğaca parçası tabağı sünnetliyorum
kesin vermezler kızı:KK70:
evde bi görümce hem de böylesi
amaaan Allah hepimizi korusun :KK9::KK9:

kızlar ben yeni katıldımm :))bu arada
hoş geldin:)

Dukaniçeler ,
hepinize güzel dilekleriniz, hayır talepleriniz için teşekkür ediyorum.

kendinize iyi bakın ve güzel insanlarla birarada olun inşallah
bugün patronum güzel bir kıyak yaptı ve erken çıktı:KK76:
bu durumda ben de rahat rahat vedalaşıyorum sizlerle

çook güzel tatiller herkese:KK58:

ahahaha deli kız, sünnetlemem tamam merak etmeyin :))
biz an gözümde kendim canlandım
ben elimde poğaca parçası tabağı sünnetliyorum
kesin vermezler kızı:KK70:
evde bi görümce hem de böylesi
amaaan Allah hepimizi korusun :KK9::KK9:

Ben de hayal ederek yazdım zaten, valla süper görümce, hem çıtır hem obur:KK9:

Dukaniçeler ,
hepinize güzel dilekleriniz, hayır talepleriniz için teşekkür ediyorum.

kendinize iyi bakın ve güzel insanlarla birarada olun inşallah
bugün patronum güzel bir kıyak yaptı ve erken çıktı:KK76:
bu durumda ben de rahat rahat vedalaşıyorum sizlerle

çook güzel tatiller herkese:KK58:

Canım, hayırlı uğurlu olsun tekrar, iyi tatiller, öpüyorum çok:KK54:

kızlar ben yeni katıldımm :))bu arada
hoşgeldinn. :KK16::KK16:

ben de gttm bugn balık almaya 1.99ken stok yapim dedim aldm 12 tane:) bide polonez hindi füme aldım.kilosu 30tl idi.battım valla battım:KK52:

ayy iyi yapmışsıun. bana nasip olmadı o balıklar :KK50::KK50:
ama 60 tl ile çıktım bende c.fourdan,light ice tea, yoort,hindi füme,pastırma ve bizimkiler ıvız zıvır derken... battım yine battım :KK30::KK30::KK30:

X