Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

olur olur canım benim,sen daha iyilerini de başarırsın.zaten senin verecek fazla da kilon yokmuş ki.azıcık sıksan zaten verirmişsin :KK9:
spor şart tabi canım yaa.hem daha hızlı incelme sağlıyor hem de sıkılaştırıyor.düşünsene sporsuz 20 kilo versem pofff diye sönmüş bir balona benzerdim ama şimdi neredeyse fit olmaya yakınım :KK23::KK23:

şimdi de zaten amacım azıcık kasıp vermek. ama ben zor kilo veriyorum çünkü çok ama çoook yaramazlık yapıyorum haftasonları eşimle gez toz sevdasına çok kaçamak yaptım geçen sene ona rağmen güzel kg vermiştim. bu sefer mümkün olduğunca 0 kaçamak olacak ve kısa sürede bu iş biticek artık. neredeyse iki senedir aralıklarla diyet yapıyorum öğğ geldi artık, kendimden sıkıldım yavvv:KK53::KK53::KK53:
sen varya süpersin yaa. zaten spor yapabilsem çok rahat biticekte şimdi kayınvalde var evde o varken yürüyüşe gitmek eliptik kullanmak pek uygun olmuyo zamanda kalmıyo zaten.. kilo verme hızım iyice düşünce kullanayım spor kozunu o arada valde hanımda gider :KK34::KK34:

antrikot aldım yuh ya 34tl kilosu bde eve geldm yağlarını ayıkladım:KK52: kuş kdr kaldı çepeçevre yağ maşşallah
afiyet olsun :KK1::KK1:

Ben günde 1 öğün yemek yiyerek 10 kilo aldım :KK25: ilk gittigimde baya azar işittim :KK52::KK52: hani su içsem yarıyor derler ya ben vucudu açlığa alıştırdığım için su içsem bile depoluyormuş işte ilk aşamada metabolizmayı çalıştırmak için bir diyete başladık 6 günde 2 kilo verdim ikimizde şaşırdık çünkü kilo kaybı beklemiyorduk :KK53::KK53: şimdi yulaf kepeği katınca diyete baktım ki bu dukan :KK52::KK52: detoks adı altında dukan diyeti vermiş bana :KK52: bakalım bnde burda takılırım sizle artık çünkü ne yemeliyim pek bilemedim 5 gün sadece protein yicem sabahları sanırım salam fln serbestmiş hindi yagsız olur daha iyi sizleride okuyorm

salam serbest deil füme jambonlar serbest arkadasım..yanlıs bişi yapma:KK36:

hahahahaa hakikaten güzel gitti bu hafta ama geçen hafta da neredeyse hiç gitmemişti kuzum,bakma sen bu haftaki mucize gibi oldu.tartı çok üzdü ya beni,şimdi de sevindirdi :KK9::KK9:
ama yağlar hakikaten gitti ya,bunu çıplak gözle ve kendim de çıplakken anlayabiliyorum hahahaha :KK1::KK1:
hatırlıyor musun geçen ay sporda doktor kontrolüne gittiğimde 1 ayda 5.200 kg vermiştim,bunun 5 kilosu yağdı.resmen margarin atıyor vücudum yahuu :KK9:
bu ayki kontrolümü geciktirdim biraz,üyeliğim de bitti de ondan salladım ama yarın akşama falan alayım randevu da bakayım bu ayki performansım nasıl çıkacak :KK8::KK8:
hemen geçmeyi düşünmüyorum kuzum güçlendirmeye.seni yalnız bırakmayacağım merak etme bir süre daha seyirde takılcaz hepberaber :emir_bebek:
hedeflenenden 3 kilo daha fazla vermeye kasayım,toplam 20 kilo vererek geçeyim diyorum yani 72.7 ile falan.ama bilemiyorum tabi şimdiki gibi vermeye devam eder miyim yoksa artık çok mu zorlar,gitmeaz mi kilolar.ama bakalım o zaman gelsin de düüşünürüz.bakarsın 70le geçerim :KK52::KK52:
Sen vermeye devam edersin bence canım. Maşallahın var :nazar: Yavaşlama olsa şimdiye olurdu. Baksana kaç kilo verdin.. Belki 70'e falan kasarsan :) yavaşlar ama 72'ye kadar rahat gidersin sen :KK34: :KK9: Hem de çok çabuuukkk :13:
olur olur canım benim,sen daha iyilerini de başarırsın.zaten senin verecek fazla da kilon yokmuş ki.azıcık sıksan zaten verirmişsin :KK9:
spor şart tabi canım yaa.hem daha hızlı incelme sağlıyor hem de sıkılaştırıyor.düşünsene sporsuz 20 kilo versem pofff diye sönmüş bir balona benzerdim ama şimdi neredeyse fit olmaya yakınım :KK23::KK23:
Fit olmaya yakın mısın :KK53: :KK70::KK70: Bence kesinlikle fitsindir :KK70: Sizlerden de foto bekliyoruz efeeemmm :KK34:
...........
ben geçen sene 59-60 iken oturduğum yerde popom acıyordu, minibüste filan oturduğumda acayip rahatsız oluyordum. bende kemikli olaiblir miyim acep ? :KK53::KK53: yani hiç 55 olmadım bilmiyorum ki belki bana da çok az gelecek. 57 idealim olabilir hele 60'ı bir görelim de sonra bakarız duruma göre.:KK52::KK52:
Bence sana 55 az gelir o zaman.. Neyse bi zayıfla da.. Sonrasına bakarsın.. Ama 59'a düşmen de muhtemelen en fazla 1 ay sürecek zaten :KK34: :))

Bence sana 55 az gelir o zaman.. Neyse bi zayıfla da.. Sonrasına bakarsın.. Ama 59'a düşmen de muhtemelen en fazla 1 ay sürecek zaten :KK34: :))

uyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ağzından bal damlıyi senin. sizin yardımlarınız ve desteklerinizle bir aya kadar geçerim inşallah güçlendirmeye. :KK52::KK52:pek inanmıyorum bunu söylerken kendim bile ama inanmalıyım değil mi? başarmak inanmakla başlar :KK14:

ohh be mesai bitiyor pff çok sıkıldımmmm :KK53:

salam serbest deil füme jambonlar serbest arkadasım..yanlıs bişi yapma:KK36:
Yaptığı diyet başka arkadaşın love cım.. Diyetisyeni Dukan'a benzetmiş diyeti ama; tam olarak aynısını vermemiş.

Ben günde 1 öğün yemek yiyerek 10 kilo aldım :KK25: ilk gittigimde baya azar işittim :KK52::KK52: hani su içsem yarıyor derler ya ben vucudu açlığa alıştırdığım için su içsem bile depoluyormuş işte ilk aşamada metabolizmayı çalıştırmak için bir diyete başladık 6 günde 2 kilo verdim ikimizde şaşırdık çünkü kilo kaybı beklemiyorduk :KK53::KK53: şimdi yulaf kepeği katınca diyete baktım ki bu dukan :KK52::KK52: detoks adı altında dukan diyeti vermiş bana :KK52: bakalım bnde burda takılırım sizle artık çünkü ne yemeliyim pek bilemedim 5 gün sadece protein yicem sabahları sanırım salam fln serbestmiş hindi yagsız olur daha iyi sizleride okuyorm

Gerçekten boşuna para vermiyo musun diyetisyene :44: Zaten Dukan yaptıracak nerdeyse yani.. Bundan sonra kendin de devam edebilirsin bence.. Ama tabi sen bilirsin yine..

şimdi de zaten amacım azıcık kasıp vermek. ama ben zor kilo veriyorum çünkü çok ama çoook yaramazlık yapıyorum haftasonları eşimle gez toz sevdasına çok kaçamak yaptım geçen sene ona rağmen güzel kg vermiştim. bu sefer mümkün olduğunca 0 kaçamak olacak ve kısa sürede bu iş biticek artık. neredeyse iki senedir aralıklarla diyet yapıyorum öğğ geldi artık, kendimden sıkıldım yavvv:KK53::KK53::KK53:
sen varya süpersin yaa. zaten spor yapabilsem çok rahat biticekte şimdi kayınvalde var evde o varken yürüyüşe gitmek eliptik kullanmak pek uygun olmuyo zamanda kalmıyo zaten.. kilo verme hızım iyice düşünce kullanayım spor kozunu o arada valde hanımda gider :KK34::KK34:

afiyet olsun :KK1::KK1:

kuzum nolcak yaa,5 kiloyu yaydıra yaydıra en fazla 2 ayda verirsin,cillop gibi olursun:KK76:

Sen vermeye devam edersin bence canım. Maşallahın var :nazar: Yavaşlama olsa şimdiye olurdu. Baksana kaç kilo verdin.. Belki 70'e falan kasarsan :) yavaşlar ama 72'ye kadar rahat gidersin sen :KK34: :KK9: Hem de çok çabuuukkk :13:

Fit olmaya yakın mısın :KK53: :KK70::KK70: Bence kesinlikle fitsindir :KK70: Sizlerden de foto bekliyoruz efeeemmm :KK34:

fitimsi diyelim :KK9:
inebileceğim yere kadar zorlayacağım arkadaşım dur bakalım.
yaa aslında bence de resim paylaşsak yeni arkadaşlara da moral olur ama benim işyeri bilgisayarımdan zor olacak.
hem taze foto çekileyeim bari bir ara da ekleyeyim cidden,bitmesini beklemeyelim dely ekleyebiliyorsan sen de ekle hem ne kadar takıntı yaptığını hepimiz görelim.bence var ya senin kemiklerin sayılıyor ama sen hala 2 kiloyu veremiyorum diye dertleniyorsun :KK9::KK9:

Gerçekten boşuna para vermiyo musun diyetisyene :44: Zaten Dukan yaptıracak nerdeyse yani.. Bundan sonra kendin de devam edebilirsin bence.. Ama tabi sen bilirsin yine..

işini iyi yapan diyetisyenleri tenzih ederim ama son zamanlarda çoğu diyetisyene bakın dukana ateş püskürüyorlar. çünkü insanlar dukanla kilo vermeyi öğreniyor ve onlara tonla para dökmeye ihtiyaç duymuyor. bir kısmı da " evet dukan diyeti çok iyi, uygun yapılırsa sağlığa zararlı değil" diyemediğinden listelerine proteini eskisinden çok ekliyorlar.

kuzum nolcak yaa,5 kiloyu yaydıra yaydıra en fazla 2 ayda verirsin,cillop gibi olursun:KK76:

yaa aslında bence de resim paylaşsak yeni arkadaşlara da moral olur ama benim işyeri bilgisayarımdan zor olacak.
hem taze foto çekileyeim bari bir ara da ekleyeyim cidden,bitmesini beklemeyelim dely ekleyebiliyorsan sen de ekle hem ne kadar takıntı yaptığını hepimiz görelim.bence var ya senin kemiklerin sayılıyor ama sen hala 2 kiloyu veremiyorum diye dertleniyorsun :KK9::KK9:

sağol canım benim,, veririm dimi :KK53::KK53::KK53::KK53: senin bmi hatalı sanırım boy kaçtı?
ya bencede dely nin bmi sinden anlaşılacağı gibi pekte birşeyi kalmamış. aramızda 2 cm boy farkı var ben 59 iken ne isem şimdide o olabilir dersem bayağı incelmiş olması lazım. :nazar:

Kizlarrrrrrrrr :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

simdi bugün ilk atak gün+m sabah yogurt ve bir bucuk kasik yulaf ile kahvaltimi yaptim simdi tavuk gögsü aldim aksama onu yiciiim dogru yapiyormuyum ya bol bol su iciyorum cay iciyorum sekersiz meyve cayi yemegimi yedikten sonrada yürüyüse cikicam :26: yazdiklariniza yetisemiyorum yahuuuu :KK52::KK52::KK52:

biraz önce patlıcanları közledim soydum aynı ezme yapar gbi doğradm 1 diş sarımsak rendelediğim yoğurtla karıştrdm.yağsz kıymayı 1 damla yağ damlattğm tavada çeyrek soğanla birlikte kavurdum snra üzerine 1 tatlıkaşığı ev salçasını sulandrıp döktm azcık kırmızı biber azcık karabiber ektim.yoğurtladığım patlıcanların üstne koydum.süper oldu valla:KK52::KK56:
lem bi gitt, geride balık falan kalmasın diye günde 2 öğün balık yiyomm.. batlıcan da almadıydım gari. aşerdim iyi mii karasallara:KK19:
Tebrikleeeerrr :KK9::KK9: Daha çok eksiler görelim inşallaaaahhhh!!!!

Eki Görüntüle 449033

Diyete başlama tarihleri de yazıyor zaten ama; kaçıncı gününüzde olduğunuzu da hemencik görün istedim :KK34:
ellerin dert görmesin ama gözlerin sütunları görsün datluumm:KK3:

anladim tatlim hanid edim kahvaltiya o aksama ve öglene tavuk gögsü yagsiz pisirir yerim yanlis mi oldu ki :26:

kitap p.tesi ulasacak bana:18:
kuzu o yulaf kepeği kitapta yazdığına göre 3 saatte 25 katı hacme ulaşıyormuş.. yaniciğime gece gibi uzun bir arada eppeeyy tok tutuyor.. zaten birkaç gün sonra iştahsızlık baş gösterir sende de.. başlarda akşama sarkıt ya da uzun aralı diğer öğünlerine :KK34:
antrikot aldım yuh ya 34tl kilosu bde eve geldm yağlarını ayıkladım:KK52: kuş kdr kaldı çepeçevre yağ maşşallah
lem adamceyiz antrikot almayın yazık günahtır demiyo mu senin baskıda :KK52: masraf gülü!! :KK35:

kalan menüm ;
15.30 bir fincan şekersiz yeşilçay
17.00 3 adet ızgara tavuk bonfile, bir kupa cacık ve bol su.

akşam yemeğimi yedim ama hava geç kararıyor insanın eve gidince yine bişiler yiyesi geliyor ben yogurt yemeyi planlıyorum içine bir kaçtane dondurulmuş bögürtlen atsam ve tatlandırıcı? sonuçta light yogurtta günde iki adete kadar izinli değil mi?:18: ne dersiniz? sade yogurt yiyemiyorum da :KK50::KK50:

sağol canım benim,, veririm dimi :KK53::KK53::KK53::KK53: senin bmi hatalı sanırım boy kaçtı?
ya bencede dely nin bmi sinden anlaşılacağı gibi pekte birşeyi kalmamış. aramızda 2 cm boy farkı var ben 59 iken ne isem şimdide o olabilir dersem bayağı incelmiş olması lazım. :nazar:
Hihihiih:KK1: Yok kızlar yaaa! Nerdeee... O kadar da kemikli değilim.. Kemiklerim biraz ağır diyelim.. :108: O kadar takıntılı değilim yani :)) Hani sınavım çok kötü geçti deyip ağlayıp zırlayıp, sonra 90 alanlar var ya :KK9: Onlardan değilim, hiç olmadım :KK1::KK1: Öyle hani resimlerimin arasında mucizevi bi fark da görmediğim için, ben pek motive edemem arkadaşları gibi geliyo. Bi de şimdi paylaşırsam, 57'ye düşünce bi daha paylaşsam, aradaki fark, fark edilmicek:KK53: :KK70: :KK1: Sen paylaş bence. Benim 2 katım kilo verdiiinnn :KK34::KK9:

Kizlarrrrrrrrr :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
simdi bugün ilk atak gün+m sabah yogurt ve bir bucuk kasik yulaf ile kahvaltimi yaptim simdi tavuk gögsü aldim aksama onu yiciiim dogru yapiyormuyum ya bol bol su iciyorum cay iciyorum sekersiz meyve cayi yemegimi yedikten sonrada yürüyüse cikicam :26: yazdiklariniza yetisemiyorum yahuuuu :KK52::KK52::KK52:
Öğlen de yee. Yedin mi? Sabah yumurta yersen o da tok tutar :KK66: Rejim yapıyorum diye az yeme, aç kalma yeter ki :KK34: yoksa yanlış bir şey yok. Hayırlı olsun, kolay gelsiinn!

Bu arada gider ayak ticker'ımı güncelledim. Kendime en uygun hayvancığı buldum :KK9::KK9: Kaplumbağaaaa:KK1::KK1: Tospiiişşş :KK9:

Ay bu yaseminli yeşil çay kusturucak beni heee :S:S Böğğğğğ!!! Midem bulandı yaaa!! Ay yok!! Almam bi daha.. 1 tane kalmış zaten, oh bee! Bitsin!! :KK53:

İyi akşamlar kızlaaaarr!! Muck muccckk!!!

Son düzenleme:
Öğlen de yee. Yedin mi? Sabah yumurta yersen o da tok tutar :KK66: Rejim yapıyorum diye az yeme, aç kalma yeter ki :KK34: yoksa yanlış bir şey yok. Hayırlı olsun, kolay gelsiinn!

canim benim sabah gec kalktim zaten.....ve yumurtayi bos hyaatta yiyemiyorum:KK17: o yüzden su iki üc gün degil de seyir evresine gecince yicem biraz sebze ile :KK50:

evet yaa ben bir yerde yanlış yapıyorum,bmi hep yanlış çıkıyor.neyi yanlış yapıyorum ki ? boyum 1.76 canım :KK34:
Hihihiih:KK1: Yok kızlar yaaa! Nerdeee... O kadar da kemikli değilim.. Kemiklerim biraz ağır diyelim.. :108: O kadar takıntılı değilim yani :)) Hani sınavım çok kötü geçti deyip ağlayıp zırlayıp, sonra 90 alanlar var ya :KK9: Onlardan değilim, hiç olmadım :KK1::KK1: Öyle hani resimlerimin arasında mucizevi bi fark da görmediğim için, ben pek motive edemem arkadaşları gibi geliyo. Bi de şimdi paylaşırsam, 57'ye düşünce bi daha paylaşsam, aradaki fark, fark edilmicek:KK53: :KK70: :KK1: Sen paylaş bence. Benim 2 katım kilo verdiiinnn :KK34::KK9:

Bu arada gider ayak ticker'ımı güncelledim. Kendime en uygun hayvancığı buldum :KK9::KK9: Kaplumbağaaaa:KK1::KK1: Tospiiişşş :KK9:

Ay bu yaseminli yeşil çay kusturucak beni heee :S:S Böğğğğğ!!! Midem bulandı yaaa!! Ay yok!! Almam bi daha.. 1 tane kalmış zaten, oh bee! Bitsin!! :KK53:

İyi akşamlar kızlaaaarr!! Muck muccckk!!!

delyyyy yaaa kaplumbağaya koptum resmen :KK9::KK9:
olsun ağır ama emin adımlarla ilerliyor işte.kaplumbağayla tavşan hikayesindeki gibi düşün :KK34:

canim benim sabah gec kalktim zaten.....ve yumurtayi bos hyaatta yiyemiyorum:KK17: o yüzden su iki üc gün degil de seyir evresine gecince yicem biraz sebze ile :KK50:

canım yağsız lor ve yağsız beyaz peynirle,yağsız kıymayla sonraaa yağsız hindi fümeyle falan da yapabilirsin yumurtayı.
yada light süt falan ekle çırp malzemeleri omlet yap mis gibi :KK56:

55.800 heheyy diyeyim 11yıldır görmemiştim 55i 1haftada yarım cm incelmişim callaneticsleeee çok çok çoookkkkk mutttluuuyummmmm...

X