Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bende geçen sene olmayan bi tshirtün içine sığdım:) nası mutlu oldum yaa ehehehehhe:KK9:

tebrikler :))

günaydııııııın

love1 bugün tartıldım o fazla 100 grda gitmiş bence uzatma artık seyrini geçebilirsin güçlendirmeye 4 günlük deneyim sonucudur bunlar :)):KK1:

bugün ödül yapıcam kısmetse çok heyecanlıyım :KK56:

yok ztn yarın kesin geçiorum cnm..we acılısıda hemen ödül ile yapacağım :KK1:
harika haberler bunlar :)) evet hadi güçlendirme cephesi!! :KK4:ilerleyin!!!!!:KK4:

tebrikler sanada cnm :KK16:

Günaydın herkesee :-)
Benim bir sorum var acaba sütün içine tarçın koyuyorum ben bu sorun olurmu , tarçın yasak mı ?

sorun deil kullanabilirsin :)

buarada günaydin dukancilar, dün ilk günüm iyi gecti sayilir, birara baya bi halsizdim heralde kan sekerinden tarcinli sütden sonra kendime geldim acikdikca rahat rahat yedim, diyetin zaman ve yiyecek sayisi olmadigi icin cok iyi geldi bana bu diyet, icim aksine cok rahat yedikce :KK53: dün 64,3le basladim, bugün 63,7yim hemde aclik cekmeden kilo vermem beni coooookkkk mutlu etdi :KK16: gec oldu dukanla tanismam, güc olmasin kilo vermem heheh :21:

seyir dönemindeydim ama hafta sonu tatili için mersine gittim ve işin ucunu kaçırdım malesef dün tekrar 3 günlük atak yapmaya karar verdim ama bir sorunum var yemek konusu sorun olmuyor ama karpuza dayanamıyorum inanılmaz karpuz yemek istiyorum biliyorum atakta ve seyirde meyve yok ama yesen çok zararı olurmu ?

çok iyi edersin canım,kitabı okumadan olmaz.işin mantığını anlaman ve kendi bünyene beklentilerine göre hareket edebilmen için kitaba hatim indirmelisin.ilerleyen zamanlarda bile takıldıkça dönüp bakarsın.
ya tarçının nesi kalorili olacak,ben şahsen tüketiyorum hatta özellikle tavsiye ediliyor tatlı ihtiyacını kestiği için.
örnek veriyorum canım tatlı istediğinde sütüme tarçın ekip içiyorum,biraz da tatlandırıcı al sana salep gibi bişey.iştahı da kestiği söyleniyor ama ondan emin değilim.neyse kısacası rahatlıkla tüketebilirsin ama abartma tabiki:KK34:

kuzuuum üzülmeee,kilocukları verince daha iyisi çıkar karşına inşallah :KK16:
bak ben de benim afedersin hödükten ayrılmak üzereyken başlamıştım bu diyete,ohhhh sefam olsun şimdi fıstık gibi oldum.:21::21:
dili dışarda dolanıyor çevremde hiiiççç yüzüne bile bakmıyorum valla,ohhh çok moral oluyor insana :KK76::KK76:
bırak o seni kaybettiğine üzülsüün,ayyy zaten bunların çoğuna harcanan emeğe zamana yazık :KK19:
istisnalar kaideyi bozmaz tabi de,o istisnalarden biri benim başıma biri de senin başına düşse ne iyi olurdu :KK1::KK1:

seni gördükçe mutlu oluyorum gerçekten hani demiştin ya eski erkek arkadaşımla buluşucam diye çok sevinmiştim ben de kilolarımı verip aynısını yapacağım yüzüne bakmamak için kendimi tutuyorum gamsız hödük patavatsızın teki ilk başlarda neden bana seni seviyorum aşkım demiyorsun diyen ve üzülen adam bir değişti görseniz ağzınız açıkta kalır şöylee bir köpek olsalar kapımızda sorunlu meymenetsiz oh:KK76:

bende önceden tarcinli sütün tatli istegini karsiladigini duyup ama hic denemedim, taki düne kadar, gercekten cok lezzetli sanki cakma salep icdim, tatli istegimi hemen bastirdi, süper ya, hatta 2. bardagimida icdim ama o biraz agir geldi üst üste migdem biraz bulandi yani 1 bardak yetiyor, hemende tokluk hissi veriyor :KK56:

Kesinliklee katılıyorum çakma salep olayınaa :)) Hiç öyle bir tat beklemiyordum tadı alınca dünyalar benim olduuu :)

Kulaktan dolma şeyleri boşver sen :KK34: Tarçın gibisi var mı beee!! Yok artık, ne kalorisi.. Mutlaka kitabı al tabi ki :KK66: Baş ucu kitabı o :KK51:

Haklısın :) Kurtarıcımız canımız kanımızz olacak o kitap bizimm :-)

çok iyi edersin canım,kitabı okumadan olmaz.işin mantığını anlaman ve kendi bünyene beklentilerine göre hareket edebilmen için kitaba hatim indirmelisin.ilerleyen zamanlarda bile takıldıkça dönüp bakarsın.
ya tarçının nesi kalorili olacak,ben şahsen tüketiyorum hatta özellikle tavsiye ediliyor tatlı ihtiyacını kestiği için.
örnek veriyorum canım tatlı istediğinde sütüme tarçın ekip içiyorum,biraz da tatlandırıcı al sana salep gibi bişey.iştahı da kestiği söyleniyor ama ondan emin değilim.neyse kısacası rahatlıkla tüketebilirsin ama abartma tabiki:KK34:

Katılıyorumm alıcam zaten bugün birazdan çıkarımm :-) Süttün tadını seviyorum nedense beni süt acıktırıyor pek doyurucu bi özelliği yok benim için zaten aralarda tüketmek daha iyisiii.

Son düzenleme:
buarada günaydin dukancilar, dün ilk günüm iyi gecti sayilir, birara baya bi halsizdim heralde kan sekerinden tarcinli sütden sonra kendime geldim acikdikca rahat rahat yedim, diyetin zaman ve yiyecek sayisi olmadigi icin cok iyi geldi bana bu diyet, icim aksine cok rahat yedikce :KK53: dün 64,3le basladim, bugün 63,7yim hemde aclik cekmeden kilo vermem beni coooookkkk mutlu etdi :KK16: gec oldu dukanla tanismam, güc olmasin kilo vermem heheh :21:

Benim dün ilk günümdüüü :)) Aynı şeyleri yaşamısız canım tarçınlı süt benimde kurtarıcımdıı dün :) Ben daha tartıya çıkmaadım ama senin verdiğin kilolara gramlaraa sevindim. İnşallah daha çok vereceğiz hep birlikteee. :-)

Benim dün ilk günümdüüü :)) Aynı şeyleri yaşamısız canım tarçınlı süt benimde kurtarıcımdıı dün :) Ben daha tartıya çıkmaadım ama senin verdiğin kilolara gramlaraa sevindim. İnşallah daha çok vereceğiz hep birlikteee. :-)

tsk ederim canim insallah hepberaber güzel sonuclar elde ederiz, sende güzel vermissindir, zaten atack evresinde 2-3 kg kadar gidiyo, önemli olan seyir evrenini basarmak birlikten kuvvet dogar hepbirlikte insallah atacaz su pis yaglari :21: :KK8: ha ben birde yarim saate yakin leslie yapdim :KK8:

kizlar ben kacar söyle bir carsiyi gezeyim, simdi tarcinli sütümden iceyimde disardaki yemek kokulari basimi döndürmesin dimi :KK14:

kızlar yaaa hu sabah itibariyle toplam 14.200 kilo vermiş oldum yani hedefime sadece 2.800 kaldııı :KK52:
yeaahh çakkıdı çakkıdı oynayalım kısss:KK76::KK76:
tebrikler:KK34:

kuzum ben tek yumurtalı minimalize edilmiş bi tarif denedim.. sabah kızım bitirdiği için yenisini yapıcam.. yaparken de çekerim, film ederim size olar mı??

dely ben acilen foto bekliyorum senden, belli ki verebilecek bişey kalmamış sen kemik eritmeye çalışıyon belki de!! bi görelim sonra yorumlayalım olma mı??
şu balık yeme testim sonuçlansın ben vatandaşa hizmet olsun deyü 2+1 'i deneyeceğimdir efendim. Olmadı 4+4+4 yaparım:KK53:

den den!! (katılıyorum yanii) :)

bolulu dukan ustaaaaa:))):KK56::KK56::KK56:

nan o mide pankreas bağırsak neyin nannnn!!!

ay medesam hoş geldin kuzum..
sadık dukancılar size bayılıyorum..

Bu arada ben de perşembe didiyom Akçay'a.. biraz da suda zımparalayam kiloları:KK35::KK53:
ahh ahh tatiil tatiil
eğlen cilala zımparala
ne yaparsan yap yine gel :KK15:

tatlım ben Zeytinli plajında halka malolmuş bi insanım, onlara da seyir çıkar non ho problema! :)) geçen yıl hiç yoksa 80 kilo midye çıkardım kıyıya yakın kayalıklardan:KK4: ahtapot kovaladım aptal aptal, kavga bile ettim ahtapot beni tokatladı daha neler neler ettim animasyon tadında :KK37:

ha bi de malum oranın suyu buz buzzzz:KK52:.. feci kalori yakarım ben yine...

şimdi eğer dukanda midye serbest ise bol bol dalarım yine.. zargana dışında pek bi balık da tutamadık ama oltamı alıyom yine.. onu soracağıdımm midye ne iş dukancanlar?? :KK56:
ahahahha survivor ruhu içine kaçmış senin :emir_bebek:çoğuna nal toplatacakmışsın gibisin:KK4:

sporsuz güzel vermissin masallah :nazar: 2 ay icinde iyi bir sonuc, ben 2 sene bosuna baska diyetlerle oyalanmisim yaa :KK19:
çoğumuz için bu söylediğin geçerli arkadaşım.
ama zararın neresinden dönersek kardı.. döndük işte :KK53:

sanırım bu kez cidden kilo wercem ben :)
banyomuzdaki su borusu patlamış...sabah annem erkenden uyandrdı kahwaltı yap wcye gir banyoda ne işin warsa hallet giremicen bidaha die,haklıymış kadın ew inşaat alanına döndü...mutfaga ulaşmak imkansız hale geldi :))) bakalım bana yarayacak mı yarın 77 çıksam offfffffffffffffffff tam süper seyire başlarım :KK70:
ahhh anneciğine kolay gelsin. ve inşallah en kısa zamanda seyire geçersin.. zaten de geçeceksin :KK34:
Ha bi de ilave yapayım, hani burda bir derdim var topiği var ya her telden, demin gördüm, orada anlatacağım dely nin yağlarını. :KK1::KK4::KK4::KK4:

anaaammm söylediklerimize dikkat mi etsek acaba :18:
yok beee :KK1:

ben şimdiye kdar kaç kez denedim kilo vermeyi...ama bu sefer inancım tam.örnekleri var önümüzde ya...hem deli gbi yioz hem kilo verioz:)) 8 vermştm 27 mayıstan beri.bugün bi kilo daha vermişim:)) kıyafet alırken bu bana olur mu diye düşünmeden almayı o kadar istiyorumkii.....:KK17:
inşallah olacak canım, sen kararlı ol yeter ki :KK9:

kızlar bu arada splenda bulamadığını söyleyen arkadaşlar vardı.
ben bodrumda macrocenter diye bir mağazaya girdim.
baya bir dukan standı yapmışlardı.kitabından,yulaf kepeğine,yulaf ezmesine,splendaya kadar herşeycikler vardı :KK52:
sadece istanbul,antalya ve bodrum yalıkavakta var.
buralarda oturup da bulmakta sıkıntı çeken arkadaşlar varsa bildireyim dedim :nazar:
ajan gibi çalışıyor Dukan kızları valla :KK42:

dukana göre 300 gün seyir yapmam lazım...o kdr sabrım yok of yaa...inşallah daha önce veririm.
o_ooOOOO vereceksin elbet. hem baştan önyargılı olma lütfen 300 gün diye de düşünme, herşey adım adım :KK34:

kuzular bu arada Bodrum'da kolamın içine rom aroması katarak içtim,tadı pek bir güzel oldu.böyle viski kola içiyormuşum gibi oldu,serap görmüş gibiydim :KK9::KK9::KK9:
tabi yan masalardan garip garip bakıyorlar Nuri Alço gazozu hazırlıyor gibi görünüyordum kesin :KK1::KK1:
ama psikolojik olarak iyi hissettirdi valla bir ara kafam güzel bile oldu :KK9::KK9:
tavsiye olunur :KK34:
ahahhahah ben içmiyorum ama kafamın güzel olmasını istediğimde deviriyorum bi 2,5 luk kola al sana güzel kafa tabii ortam varsa :KK9::KK9::KK9:

Biz de seni çok seviyoruz bitanem.:KK16::KK16:
Valla vereceksin, nasıl vereceksin bilmiyorum ama o kilolar gidecek. Yoksa bi istiare kaldı zaten, gidecekse onu da yaparım bak.:KK16::KK16::KK55:
Medesa, beyaz ,ç çamaşına da çok güldüm valla, yine hayal ettim ya, ben napıcam böyle:KK1::KK1: Ama haklısın valla :))
Verirsin canım verirsin, verdikçe azimleneceksin. Bravo kaçamak yok aman ha :KK19:
Haklısın canım benim, valla ben 3 ay önce giyecek kıyafet bulamıyordum, hatırladım da bak şükrettim gerçekten. :26:
Ama o iki kilo gideceeeeeeeek:KK1::KK1:
Aynı durum bende de var, zayıf ama işsiz kalmayalım da sonunda.:KK9::KK9::emir_bebek::emir_bebek:
olur mu ki :18:cıx :KK19:dikkat edelim:nazar:

Hahahha:KK9::KK9:

Ehehehe :KK70::KK70: gitsin be kardeşler, gitsin be bacılar!! :KK1: :KK70: Sıkıldım yaaaa!! Aaaaa!! Valla patron da moralimi bozdu :S Bi kaç gün normal iş de yapiyim bari :S :))

Valla mankenlik değil de, İstanbul'a geldim boşa gitmesin diyorum. Ciddi ciddi bi ajansa falan yazılmayı düşünüyorum :KK70: Ne yeteneksizler oynuyo yaaa :p Bi dizide arkadan geçmekle başlayıp, ordan reklam filmlerine, ordan başrollere.. :KK1::KK9: Şöhret basamaklarını tırmanmak istiyorum hihihih :KK1: Nerdeee..!! Ama gerçekten çok istiyorum :KK52::KK52::KK12::122::124: Artık burdan, o sektöre geçerim :p Beni bekliyolar da sektör olarak, gözleri yolda hahahaha :KK9::KK9:

İyi akşamlar canlarım... Olmadı Dukan cafe açıcaz zati :p

Öpüyorum yanacıklarınızdan :KK54::KK54:
Beyoğlundan tünele giderken solda bir yer vardı, dün gördüm Dükkan Burger
ben ne okusam beğenirsiniz
Dukan burger
hemen daldım içeri :KK9::KK9::KK9:
işsizlikten Allah korusun da lazım bi dukan cafe bize
:KK51:
herkese selamlar
ben aranıza yeni katılmadım ama yazmak aklıma yeni geldi 16 mayıstan beri dukan yapıyorum 6 kilodan kurtuldum daha epey yolum var aslında
o yüzden bu 6 kiloda bana az geldi ama neyse fazla kasmıyorum kendimi
gayet sağlıklı olduğumu hissediyorum ama bu hafta içinde tam kan tahlili vermek pllanlarımda var
şu kilo azalmasını gösteren şeyi nasıl yapıyorsunuz anlatırmısınız :)
hoş geldini 6 kilo az mı?
şakasın :KK14:
maşallah çok iyi vermişsin bence.
kilo çizelgesini bir de bir arkadaş anlatmış, geçiyorum.

Off ne kadar zaman oldu giremedim. Hepiniz nasılsınız? İyi misiniz? Ben de güçlendirmeye geçicem az kaldı ama buraya gelemiyorum ya, çok mutsuzum o yüzden.

İş, eş, çocuk derken sizi biraz ihmal ettim canlarım, telafi edicem az kaldı.

Herkesi çok çok çok öpüyorum. Bol bol eksiler, sağlıklı kilo vermeler olsun inşallah. :KK16::KK16::KK16:
amiiin inşallah

Sonunda bugün dukan diyetine başladımm :-) Umarım başarılı olurum ..
hoş geldin, dukanın söylediklerini dinleyip burayı da bırakmazsan heeer şey olur :KK31:
beraber nice - ler inşallah.

herkese selamlar
ben aranıza yeni katılmadım ama yazmak aklıma yeni geldi 16 mayıstan beri dukan yapıyorum 6 kilodan kurtuldum daha epey yolum var aslında
o yüzden bu 6 kiloda bana az geldi ama neyse fazla kasmıyorum kendimi
gayet sağlıklı olduğumu hissediyorum ama bu hafta içinde tam kan tahlili vermek pllanlarımda var
şu kilo azalmasını gösteren şeyi nasıl yapıyorsunuz anlatırmısınız :)
yaa az değiiilll
gerçekten az değil
huFss
:)

kizlar bu diyetde sinirlama yok ama aksam en son kaca kadar yemeliyiz, yani saat 18 gibi yada 20e kadar mi?? birde su dukan keklerinden atack döneminde yiyebilirmiyim, ve kactane yiyebilirim bunun bi sinirlamasi varmi :KK17:
ben neredeyse yatana kadar yiyorum herhalde
yok yok yatmadan yaklaşık 2 saat öncesine kadar
kekleri yulaf kepeği kullanımına bağlı olarak kullanabilirsin acak benim gibi çok tüketmezsen iyi olur zira tatlandırıcı var su tutuyor vucut :26:

saat sınırlaması yok gece 12de bile bişeyler yiyebilirsin.keki atakta yemesen iyi olur.bide çok yeme kek çnkü tatlandırıcı olduğu için şişkinlik yapıomuş

aynen bknz:guneyli :KK14:
Ben dukan diyetini 1.5 aydır yapıyorum ama sıte de yeniyim:)su ara duraklamalarım oldu 56 larda geziniyorum 22 yasındayım bu normal degil mi? birde ayın 24 ünde yunanıstana gidiyorumm sevgilimle dukanda bana sans dileyin tatilde bozmak istemiyorum ki bikinimi denedim 1 sene öce ki formumdayım ve coook mutluyum umarım hepinizz istediğinizzz kilolara ulasırsınız herkese iyi gecelerrr:))
amiin:)

günaydın fistuklaaar:KK53:

Günaydin Dukancanlar...:KK54: Ne cok kaynatmissiniz okuyamadim..oglanlarin kahvaltisini hazirlayip okula göndereyim bir aksilik cikmazsa burdayim insallah..:KK34:

günaydın fıstıklar...hepimizin - görmesi dileğiyle:KK16:

günaydın kızlar
güzel bir salı olsun hepimize En Büyük KK

kizlar ben kacar söyle bir carsiyi gezeyim, simdi tarcinli sütümden iceyimde disardaki yemek kokulari basimi döndürmesin dimi :KK14:

tsk ederim canim insallah hepberaber güzel sonuclar elde ederiz, sende güzel vermissindir, zaten atack evresinde 2-3 kg kadar gidiyo, önemli olan seyir evrenini basarmak birlikten kuvvet dogar hepbirlikte insallah atacaz su pis yaglari :21: :KK8: ha ben birde yarim saate yakin leslie yapdim :KK8:

Spor şart tabi bende 20 dakika egzersiz 30 dakika yürüdüm yine bugün aynı şekilde devam edeceğimm :-)

seni gördükçe mutlu oluyorum gerçekten hani demiştin ya eski erkek arkadaşımla buluşucam diye çok sevinmiştim ben de kilolarımı verip aynısını yapacağım yüzüne bakmamak için kendimi tutuyorum gamsız hödük patavatsızın teki ilk başlarda neden bana seni seviyorum aşkım demiyorsun diyen ve üzülen adam bir değişti görseniz ağzınız açıkta kalır şöylee bir köpek olsalar kapımızda sorunlu meymenetsiz oh:KK76:

canıım beniim yaa,sana herhangi konuda küçücük bir parça katkım bile olduysa çok sevindim :KK16:
ben de senin geçen güm erkek arkadaşınla olduğunu hatırlıyorum,yaa dondurmayı ağzına sokmak isteyen sen değil miydin,yada ben karıştıryor da olabilirim :KK9::KK9:
neyse hiç canını sıkma kuzum,şimdi senin yapacağın en güzel şey acaip hırslanmalısın,bu kilolardan mümkün oldukça hızlı şekilde kurtulmalısın:KK8::KK8:
bence kesin olarak ayrıldıysanız uzunca bir süre görüşmemeye çalış ki seni sonradan gördüğünde değişimi farkedebilsin :KK34:
ben 19 martta başladım diyete,o sıra zaten bunla gel-git yaşıyorduk ve görüşmüyordum.
sonra 1 nisanda konuşmak istedim ve bu saf konuşup anlaşıp devam etcez zannederken ayrılmak istediğimi söyledim :KK76:
şoka girdi resmne,çok saçma sapan garip şeyler yaptı,sersemledi garibim.:KK1:
neyse sonrasında 2 aya yakın hiç görüşmedik yüzyüze,sonra ilk buluşmada yine şoka girdi :KK9:
yaa ben arabaya bindim,beni resmen tanımamış.ben sana baktım ama sen olduğunu farketmeden dedi,sonra da senin arkan nerde demişti :KK1::KK1::KK1::KK1:
sen de yaşayacaksın bunları kuzum,bunları düşünüp daha çok azmet,sonu selamet emin olabilirsin,güven bana :KK34:

canıım beniim yaa,sana herhangi konuda küçücük bir parça katkım bile olduysa çok sevindim :KK16:
ben de senin geçen güm erkek arkadaşınla olduğunu hatırlıyorum,yaa dondurmayı ağzına sokmak isteyen sen değil miydin,yada ben karıştıryor da olabilirim :KK9::KK9:
neyse hiç canını sıkma kuzum,şimdi senin yapacağın en güzel şey acaip hırslanmalısın,bu kilolardan mümkün oldukça hızlı şekilde kurtulmalısın:KK8::KK8:
bence kesin olarak ayrıldıysanız uzunca bir süre görüşmemeye çalış ki seni sonradan gördüğünde değişimi farkedebilsin :KK34:
ben 19 martta başladım diyete,o sıra zaten bunla gel-git yaşıyorduk ve görüşmüyordum.
sonra 1 nisanda konuşmak istedim ve bu saf konuşup anlaşıp devam etcez zannederken ayrılmak istediğimi söyledim :KK76:
şoka girdi resmne,çok saçma sapan garip şeyler yaptı,sersemledi garibim.:KK1:
neyse sonrasında 2 aya yakın hiç görüşmedik yüzyüze,sonra ilk buluşmada yine şoka girdi :KK9:
yaa ben arabaya bindim,beni resmen tanımamış.ben sana baktım ama sen olduğunu farketmeden dedi,sonra da senin arkan nerde demişti :KK1::KK1::KK1::KK1:
sen de yaşayacaksın bunları kuzum,bunları düşünüp daha çok azmet,sonu selamet emin olabilirsin,güven bana :KK34:

evet o bendiiim biz de şuan gel git yaşıyoruz görüşmüyoruz konuşmuyoruz hastaymış işte kurdeşenmiş hali yokmuş vs vs çok teşekkür ederim medesa desteğin içiiiiin ağustosta askere gidiyor kendisi maldı iyice mallaştı bi daha görüşürmüyüz bilmiyorum ama şuan dediğin gibi hırslanıp kalan 16 kilomu vermem lazım ekime kadar okulum açılacak vs kendime gelmem lazım acilen gerçekten desteğiniz için çok teşekkür ederim ya rahatladım :KK31:

weeee sabah kahwaltım ;
-dukan krepi
-mis gbi anne salatası (semiz otu,salatalık,domates içermekte bide anne sewgisi)
-peynir
we kocaaa bardak su
afiyet olsun ancak peyniri çok yediğini umuyorum, malum protein güçü :KK23:

atakta 2. gündeyim... millet kabız okur ben ishal oldum. takita kullanıyorum çaya, o sebep olmuş olabilir mi? karnım fena...:KK43: ayrıca tavuk, yumurta seven biriydim ama şimdi midem bulanıyor... zamanla geçer mi?
zamanla tavuk-yumurtaya alışacağını düşünüyorum (ben sevmiyorken alıştım), ilaç gözüyle bak, kurtuluş recetesi :KK66:

Verilmesi gereken kilo azaldıkça hızımız yavaşlıyor mu arkadaşlar? Önceden kilo kilo giderken artık gram gram gitmeye başladı.
Dukan'ın takvimine göre temmuz sonunda istediğim kiloya ulaşıyorum. Ama başlangıçta bana bu hızla gidersem temmuz başında istediğim kiloya ulaşırım gibi gelmişti ve şimdi Dukan'ın haklı olduğunu görüyorum.

Yağ'dan gittiği için sanırım bu kadar yavaş ilerliyor. Haftada 1 kilo gidecek galiba öyle görünüyor.

Sizde durum nasıl?
evet yavaşlıyor, en azından ben de öyle oldu dukanka

Günaydın herkesee :-)
Benim bir sorum var acaba sütün içine tarçın koyuyorum ben bu sorun olurmu , tarçın yasak mı ?
ahahah eğer yasaksa ben yasaklarla yaşamayı sevdim, demektir. ama tarçın kullanabiliriz diye biliyorum:KK66:

Yahu beniim iştahıım gitti zorla yemek yiyoruuum artık sizde de öyle mi yemek yemek için zorluyorum kendimi malum metabolizma yavaşlamasın diye ama hiç iştahım yok salak erkek arkadaşımla ayrıldık ondan mı diyeceğim ruhum çok etkilenmiş herhal
belki de moralsizliktendir, gidende gitsin, hiiç dönüp ardına bakma tatlım

Çok teşekkürler bilgilendirmeniz için az önce bir yerde gördüm işte tarçın yasak fazla kalorili diye kullanılmıyomuş gibi bişeyler vardı. Bugün dışarıya çıkıp kitabımı alıcam olmuyo böyle :))
kitabı almalısın, ona şüphe yok, ama tarçın serbets yaaa (lütfeeen):KK70:

üşenmeyen arkadaşlar için somon köfte tarifi vereyim,açıkçası ben de üşünediğimden henüz yapamadım ama isteyen olursa denesin dedim :

500 gr somonu mutfak robotundan çekin,üzerine 1 tatlı kaşığı doğranmış zencefil,1 tatlı kaşığı soya sosu,1 tatlı kaşığı doğranmış kişniş,pul biber,tuz ve karabiber ekleyip yoğurun.4 paröaya ayırıp yuvarlak yassı köfteler hazırlayın.20 dk derin dondurucuda bekletip çıkardıktan sonra ister tavada ister fırında pişiriniz.
afiyet olsun kuzularııımmm :KK56::KK54:
ham hum hom mmmm
üşenmem inşallah
teşekkürler

amaaan köpekler sadıktır, dosttur
erkeklerle alakası yoktur
yok varsay bence:KK66:

evet o bendiiim biz de şuan gel git yaşıyoruz görüşmüyoruz konuşmuyoruz hastaymış işte kurdeşenmiş hali yokmuş vs vs çok teşekkür ederim medesa desteğin içiiiiin ağustosta askere gidiyor kendisi maldı iyice mallaştı bi daha görüşürmüyüz bilmiyorum ama şuan dediğin gibi hırslanıp kalan 16 kilomu vermem lazım ekime kadar okulum açılacak vs kendime gelmem lazım acilen gerçekten desteğiniz için çok teşekkür ederim ya rahatladım :KK31:

kadının güçü içinde bir yerde uyanacak volkan gibidir. içindeki güçü ortaya çıkar ve tüm olumsuzlukların üzerini lavlarla örtmesini sağla.
ama kendine zarar verme tabii:KK66:

Son düzenleme:

nii dimeek kuzum :KK16:
verirsin yaaa 16 kilo ne ki,ben de başlarken toplam 17 kilo vermem lazımdı.yok artık dedim mümkün değil hayatımda hiç o kadar kilo vermemiştim.şu anda 14 kilosu gitti bile hem de göz açıp kapayıncaya kadar inan ki insan farketmiyor yani 3 ay olmuş başlayalı anaaaaa hatta şimdi takvime baktım da bugün tam 3 ayım bitmiş vallahiii :KK52::KK52::KK52: ve 3 ayda 14 kilo,ayda neredeyse 5 kilo gayet iyi bence.sen de okulun açılana kadar mutlaka hiç değilse 10 kilosundan kurtulursun ki bu ciddi şekilde belli olur inceldiğin için:KK34:
sporu sakın aksatma kuzum,öpüyorum yemek vaktiii,döner yoğurt yicemmm :KK54:

bu dukan hakikaten ocağıma incir agacı dikior kızlar,,dün güçlendirmede porsiyonları yanlıs uygulamayım die mutfak tartısı aldım bide ona bayıldım 23 tl..ufacık light kaşara wermiştim o gün 10 tl,,yani bünyeyi zayıflatırken bütçeyide zayıflatıorrr kendileri:KK53: :KK53:

nii dimeek kuzum :KK16:
verirsin yaaa 16 kilo ne ki,ben de başlarken toplam 17 kilo vermem lazımdı.yok artık dedim mümkün değil hayatımda hiç o kadar kilo vermemiştim.şu anda 14 kilosu gitti bile hem de göz açıp kapayıncaya kadar inan ki insan farketmiyor yani 3 ay olmuş başlayalı anaaaaa hatta şimdi takvime baktım da bugün tam 3 ayım bitmiş vallahiii :KK52::KK52::KK52: ve 3 ayda 14 kilo,ayda neredeyse 5 kilo gayet iyi bence.sen de okulun açılana kadar mutlaka hiç değilse 10 kilosundan kurtulursun ki bu ciddi şekilde belli olur inceldiğin için:KK34:
sporu sakın aksatma kuzum,öpüyorum yemek vaktiii,döner yoğurt yicemmm :KK54:

spora devam inş 3 ayda ben de hepsinden kurtulurum okul başlayana kadar en azından 7 leri görsem yeter 1 75 boyla :KK23: tekrar teekkür edeeeeerim medasa :KK31:afiyet olsunn

canlarim :KK16:

hepinize merhabalar. yaz geldi ya simdi eve giremiyorum bri türlü. hep is cikartiyorum kendime biryerlere gitmek icin :KK16:

cok güzellesti burda da havalar. :KK76: icim icime sigmiyor.

hala 78 kg dayim bir ay oldu sanirim ama hicc umursamiyorum. istedigim seyleri giyebiliyorum acik göbegim var. su salvar etek ucu olan dar uzun elbisemi giymek istedim baktim acik göbüs cikiyo hemen kalin bir kemer taktim oldu bitti.

cok da güzel oldu. herkeslerden övgü dolu sözleri duymak ne güzel Allahim. Sana binlerce kez sükür olsun ki dukan i kesfetmemi sagladin. vesile kildin zayiflamama.

giremedigim bir kac günde hep gezdim hep gezdim. bol bol havuza gittim yüzdüm yüzdüm. arada kacamaklarim oldu tabii ama alti aydan sonra artik vücudum a yenik düsüyorum. napiyim ama tekrar toparlandim . güzelim protein günlerime geri döndüm.

bugünkü menüm

sabah

fincanda pismis iki yumurta hani suyun icinde pisen . beyaz peynir ile

öglen haslanmis tavuk um var yogurtla yiycem

aksam

balik balik balik heyooooooooooooo:KK52::KK52::KK52::KK52:

okuyamadim neler yaptiklarinizi . ama eksilenleri tebrik ediyorum. eksilmeyenlerde üzülmeyin. eninde sonunda bitecek bu cile. yeterki sabredin.

öpüyorum herbiricinizi

Bu yulaf mucizesi midir nedir anlayamadım. Acıkmak bilmiyorum sadece güçsüz düşmemek için yer hale geldim.
Sabah 1 haşlanmış yumurta.
Öğleyin de bir tavuk şiş yedim ama porsiyonun yarısı kaldı.
Önceden mi çok yiyordum şimdi mi az anlamadım.
Normali nedir acaba?

Öyle ya da böyle halimden memnunum aman bozulmasın:nazar:

X