Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

uzuuuun zamandan sonra tartıda 52'yi gördüm 2 gün önce, hala daha 52'deyim önceki gün hiç kilo verememişim :KK25: korkuyorum bu seferde haftalarca 52'de takılmam umarım =// ama ne olursa olsun artık haziran sonunda geçiyorum güçlendirmeye. 4 ay oldu artık sıkıldım çeşit lazım bana :KK1: zaten moralim de bozuk, tatlı yemeden kendime gelemicem yoksa :KK70: gelsin ödül öğünleriii :KK34: :KK16:

seyir dönemindeydim ama hafta sonu tatili için mersine gittim ve işin ucunu kaçırdım malesef dün tekrar 3 günlük atak yapmaya karar verdim ama bir sorunum var yemek konusu sorun olmuyor ama karpuza dayanamıyorum inanılmaz karpuz yemek istiyorum biliyorum atakta ve seyirde meyve yok ama yesen çok zararı olurmu ?
Çok çok canın çektiyse 1 bir dilimin 1 dilimi kadar bişey ye. Küçük bi parça yani. 2-3 lokmalık.. Yine de duraklama yapabilir ama.. Kendini durdurabileceksen ye onu da. Yok durduramıcaksan hiiiç tadına bile bakma. Kafanı ordan çevir, yaşadıklarını unut.. :S :)
seni gördükçe mutlu oluyorum gerçekten hani demiştin ya eski erkek arkadaşımla buluşucam diye çok sevinmiştim ben de kilolarımı verip aynısını yapacağım yüzüne bakmamak için kendimi tutuyorum gamsız hödük patavatsızın teki ilk başlarda neden bana seni seviyorum aşkım demiyorsun diyen ve üzülen adam bir değişti görseniz ağzınız açıkta kalır şöylee bir köpek olsalar kapımızda sorunlu meymenetsiz oh:KK76:
Hepsi öyle ki.. Sen daha yeni görmüşsün :KK1::KK1: Önce yılışırlar, sonra sen iki güzel davransan, bıkarlar, oflamaya başlarlar. %85 falan böyle sanırım :KK70: Allah bilzeri %15'le karşılaştırsın!! :) Yani "sizleri" diyim de, yanlış anlama olmasın hiihh:KK1: :KK34:

Ben de tavuk şiş yedim ve de yoğurt. Dışarda yoğurt yemicektim aslında, yağsız olmadığı için ama; hiç bir şeysiz de olmuyo. 2-3 kaşık yedim artık.. Şimdi farklı bir şey yapıp, çalışmak üzere işe dönüyorum :KK70: Görüşmek üzeree...

Çok çok canın çektiyse 1 bir dilimin 1 dilimi kadar bişey ye. Küçük bi parça yani. 2-3 lokmalık.. Yine de duraklama yapabilir ama.. Kendini durdurabileceksen ye onu da. Yok durduramıcaksan hiiiç tadına bile bakma. Kafanı ordan çevir, yaşadıklarını unut.. :S :)

Hepsi öyle ki.. Sen daha yeni görmüşsün :KK1::KK1: Önce yılışırlar, sonra sen iki güzel davransan, bıkarlar, oflamaya başlarlar. %85 falan böyle sanırım :KK70: Allah bilzeri %15'le karşılaştırsın!! :) Yani "sizleri" diyim de, yanlış anlama olmasın hiihh:KK1: :KK34:

ahh varyaa yeni gördüğüm için bu kadar etkilendim sanırım bana neler neler söylerdi oscara aday göstericem kendisini çok iyi oynamış demin bitirmek istediğimi söyledim bitti o kadar gamsız ki yerinde bir karar diyor aslında içi içini yiyor ve 2 ay sonra askere gidecek yazık pişman olup dönmezse bende ceyda değilim canı yanacak daha iki önce ellerimi öpüyordu böyle de pislik bu erkekler:KK53: kızlar sabah moral verdiniz ben çok iyi oldum şuanda da iyiyim sadece üzerimde şaşkınlık var nasıl bi anda bu kadar değişti soğudu diye hayal kırıklığına uğradım ama bu da geçer diye düşünüyorum her yerden sildim gözüm görmesin şuan diyetim ve sporum olsun hayatımda eskiye döneyim :KK31:

ögle yemegim
-1 tabak brokoli çorbası
-1 tabak taze fasulye
-yogurt (ama o kadar çok yedim kiiiiii başka protein yemicem die)
akşamada buzluktan kırmızı et çıkartmıştım ne yapacagımı henüz bilmyrm ama salatayla yerim sanırım...

Bu yulaf mucizesi midir nedir anlayamadım. Acıkmak bilmiyorum sadece güçsüz düşmemek için yer hale geldim.
Sabah 1 haşlanmış yumurta.
Öğleyin de bir tavuk şiş yedim ama porsiyonun yarısı kaldı.
Önceden mi çok yiyordum şimdi mi az anlamadım.
Normali nedir acaba?

Öyle ya da böyle halimden memnunum aman bozulmasın:nazar:
a. kalmıyorsan sorun yok herhalde. afiyetler olsun.
amin:)

uzuuuun zamandan sonra tartıda 52'yi gördüm 2 gün önce, hala daha 52'deyim önceki gün hiç kilo verememişim :KK25: korkuyorum bu seferde haftalarca 52'de takılmam umarım =// ama ne olursa olsun artık haziran sonunda geçiyorum güçlendirmeye. 4 ay oldu artık sıkıldım çeşit lazım bana :KK1: zaten moralim de bozuk, tatlı yemeden kendime gelemicem yoksa :KK70: gelsin ödül öğünleriii :KK34: :KK16:

gözün aydın :nazar:

Ben de tavuk şiş yedim ve de yoğurt. Dışarda yoğurt yemicektim aslında, yağsız olmadığı için ama; hiç bir şeysiz de olmuyo. 2-3 kaşık yedim artık.. Şimdi farklı bir şey yapıp, çalışmak üzere işe dönüyorum :KK70: Görüşmek üzeree...
zero ya da light kola tüketebilirsin, yine de herhalde birşey olmaz.
ödül yemeklerini ben de sabırsızlıkla bekliyorum:KK53:
kolay gelsin :KK55:

bu dukan hakikaten ocağıma incir agacı dikior kızlar,,dün güçlendirmede porsiyonları yanlıs uygulamayım die mutfak tartısı aldım bide ona bayıldım 23 tl..ufacık light kaşara wermiştim o gün 10 tl,,yani bünyeyi zayıflatırken bütçeyide zayıflatıorrr kendileri:KK53: :KK53:

ahahahha :KK6::KK6:sınırsızlıkta sınırları zorladığı kesin

ahh varyaa yeni gördüğüm için bu kadar etkilendim sanırım bana neler neler söylerdi oscara aday göstericem kendisini çok iyi oynamış demin bitirmek istediğimi söyledim bitti o kadar gamsız ki yerinde bir karar diyor aslında içi içini yiyor ve 2 ay sonra askere gidecek yazık pişman olup dönmezse bende ceyda değilim canı yanacak daha iki önce ellerimi öpüyordu böyle de pislik bu erkekler:KK53: kızlar sabah moral verdiniz ben çok iyi oldum şuanda da iyiyim sadece üzerimde şaşkınlık var nasıl bi anda bu kadar değişti soğudu diye hayal kırıklığına uğradım ama bu da geçer diye düşünüyorum her yerden sildim gözüm görmesin şuan diyetim ve sporum olsun hayatımda eskiye döneyim :KK31:
Dönersin canım dönersin.. Bak , şimdiden daha iyisin.. Olur öyle şeyler.. İnsan bunları yaşaya yaşaya güçleniyo, hayatı öğreniyo.. Yine de bu böyle oldu diye, hepsi böyle olacak değil.. temkinli davranırsın bundan sonra, ama kimseye güvenmeden de yaşayamazsın.. Karşına elbet sana yaraşan biri çıkar :KK66: :KK19::KK19::KK69::114::130:
......
zero ya da light kola tüketebilirsin, yine de herhalde birşey olmaz.
.......

Light içecek haklarımı akşama saklıyorum ama :KK68:.. Çok içmemeye çalışıyorum. Tatlandırıcı da şişiriyo beni biraz çünkü.. :KK49: :))

Son düzenleme:
tartım sapıtıyor şu günlerde ne yapacağını sapıttı zavallım :KK70: isyan etti dukana artık kilolar söyle dürekli bi değişkenlik halinde oluyor üzerindeyken 56.3 56.7 56.5 56.7 56.3:KK52:

arkadaslar atak ıcın reglı donemımın bıtmesnı bekleyım dımı yoksa gozum donuo bu aralar cok yeme hıssı war :p

ben atağın 2. günü regl olmuştum, çok sıkıntı çekmedim zira reglden önceki hafta sapıyorum ben
yine de kendi bedenini en iyi sen bilirsin, bence bu kararı ona göre vermelisin arkadaşım
bu diyete baslamamda en etkili sebep olan simla arkadasimizin blogunda ramazan da dukan basliginda yazisi eklenmis. ramazanda da devam edecek olan arkadaslarimiz icin tavsiye ederim mutlaka okuyun

dukan diyeti tarifleri: RAMAZAN'DA DUKAN
teşekkürler :KK34:

arkadaslar atak ıcın reglı donemımın bıtmesnı bekleyım dımı yoksa gozum donuo bu aralar cok yeme hıssı war :p
Ben de bekle derim. Doyasıya ye şimdi :KK56: , canın ne istiyorsa çünkü sonra yasak olduğundan değil ama canın istemediğinden yiyemeyeceksin
vet yulaf iştah kesiyor ama üç gün sonra bu etkisini göstermeye başlıyor. Sevgiler

dön kuzum sen eski hayatına,hiiiççç üstüne düşme,gerçekten kaçan kovalanırmış.hayat böyle ne yazık ki:KK50:
inan seni çok çok iyi anlayabiliyorum.ben de bu ilişkiye başlamamak için çok uzun süre direnmiştim ama ne yaparsam yapayım altımdan girip üstümden çıkıp kandırdı kerata :KK9:
sonu ne olursa olsun kendim yaşayıp görmek istedim ve başladık.ilk 1.5 ay herşey inanılmaz güzeldi.
sürekli aynı şeyi söylüyordum 'gerçek olamayacak kadar güzel'
sonra baktım da hakikaten gerçek değilmiş.
o gözümü boyayan,ayaklarımı yerden kesen prens gitti,hödüğün teki geldi :KK43:
belki o hep aynıydı ben anlayamadım diyecem ama değil ya tavlayana kadar oscarlık oyun sergilemiş.
ha Allah var o her zaman tartışsak da küssek de nolursa olsun devam etsin istedi.ayrılalım dedim kabul etmedi,kapıları eşindirdi.
ama yok ya,gerçek adamı görünce yapamayacağımı anladım ben :KK47:
şuı süreçte haziran başından beri birkaç kez buluştuk.
benden bir cevap bekliyor ama benim ona verebilecek cevabım yok,daha doğrusu onun istediği cevabı veremem.
perşembeden beri falan yine küsüz,ben bodruma gittim diye.deli midir nedir onu niye götürmüyormuşum:KK1::KK1:
bi kere biz ayrılmışız seni ne demeye götürücem,ayrıca ayrılmış olmasak da o zaman da onun beni götürmesi gerekmez mi :KK22:
4-5 gün konuşmamanın üstüne mesaj atmış az önce bitmedi mi tatilin daha,h.sonu konuşalım diye,ayyy inanın hiç içimden gelmiyor.yine başlayacak kız gibi uzatcak da uzatcak,irdelicek bütün hafta sonumu mahvetcek.yok görüşmeyelim desem de biliyorum ki kapıya dayancak,5 dk konuşalım diyeee,öfff içim şişti valla.
bazen diyorum ki hah işte böyle olsun canımı yesin,bazen de gortlağına yapışasım geliyor :KK47:

X