Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bende geçen sene olmayan bi tshirtün içine sığdım:) nası mutlu oldum yaa ehehehehhe

tebrikler :))

yok ztn yarın kesin geçiorum cnm..we acılısıda hemen ödül ile yapacağım
harika haberler bunlar :)) evet hadi güçlendirme cephesi!! ilerleyin!!!!!

tebrikler sanada cnm

Günaydın herkesee
Benim bir sorum var acaba sütün içine tarçın koyuyorum ben bu sorun olurmu , tarçın yasak mı ?

sorun deil kullanabilirsin :)

buarada günaydin dukancilar, dün ilk günüm iyi gecti sayilir, birara baya bi halsizdim heralde kan sekerinden tarcinli sütden sonra kendime geldim acikdikca rahat rahat yedim, diyetin zaman ve yiyecek sayisi olmadigi icin cok iyi geldi bana bu diyet, icim aksine cok rahat yedikce dün 64,3le basladim, bugün 63,7yim hemde aclik cekmeden kilo vermem beni coooookkkk mutlu etdi gec oldu dukanla tanismam, güc olmasin kilo vermem heheh

seyir dönemindeydim ama hafta sonu tatili için mersine gittim ve işin ucunu kaçırdım malesef dün tekrar 3 günlük atak yapmaya karar verdim ama bir sorunum var yemek konusu sorun olmuyor ama karpuza dayanamıyorum inanılmaz karpuz yemek istiyorum biliyorum atakta ve seyirde meyve yok ama yesen çok zararı olurmu ?

seni gördükçe mutlu oluyorum gerçekten hani demiştin ya eski erkek arkadaşımla buluşucam diye çok sevinmiştim ben de kilolarımı verip aynısını yapacağım yüzüne bakmamak için kendimi tutuyorum gamsız hödük patavatsızın teki ilk başlarda neden bana seni seviyorum aşkım demiyorsun diyen ve üzülen adam bir değişti görseniz ağzınız açıkta kalır şöylee bir köpek olsalar kapımızda sorunlu meymenetsiz oh

Kesinliklee katılıyorum çakma salep olayınaa :)) Hiç öyle bir tat beklemiyordum tadı alınca dünyalar benim olduuu :)

Kulaktan dolma şeyleri boşver sen Tarçın gibisi var mı beee!! Yok artık, ne kalorisi.. Mutlaka kitabı al tabi ki Baş ucu kitabı o

Haklısın :) Kurtarıcımız canımız kanımızz olacak o kitap bizimm

Katılıyorumm alıcam zaten bugün birazdan çıkarımm Süttün tadını seviyorum nedense beni süt acıktırıyor pek doyurucu bi özelliği yok benim için zaten aralarda tüketmek daha iyisiii.

Son düzenleme:

Benim dün ilk günümdüüü :)) Aynı şeyleri yaşamısız canım tarçınlı süt benimde kurtarıcımdıı dün :) Ben daha tartıya çıkmaadım ama senin verdiğin kilolara gramlaraa sevindim. İnşallah daha çok vereceğiz hep birlikteee.

tsk ederim canim insallah hepberaber güzel sonuclar elde ederiz, sende güzel vermissindir, zaten atack evresinde 2-3 kg kadar gidiyo, önemli olan seyir evrenini basarmak birlikten kuvvet dogar hepbirlikte insallah atacaz su pis yaglari ha ben birde yarim saate yakin leslie yapdim

kizlar ben kacar söyle bir carsiyi gezeyim, simdi tarcinli sütümden iceyimde disardaki yemek kokulari basimi döndürmesin dimi

kızlar yaaa hu sabah itibariyle toplam 14.200 kilo vermiş oldum yani hedefime sadece 2.800 kaldııı
yeaahh çakkıdı çakkıdı oynayalım kısss
tebrikler

ahh ahh tatiil tatiil
eğlen cilala zımparala
ne yaparsan yap yine gel

ahahahha survivor ruhu içine kaçmış senin çoğuna nal toplatacakmışsın gibisin

sporsuz güzel vermissin masallah 2 ay icinde iyi bir sonuc, ben 2 sene bosuna baska diyetlerle oyalanmisim yaa
çoğumuz için bu söylediğin geçerli arkadaşım.
ama zararın neresinden dönersek kardı.. döndük işte

ahhh anneciğine kolay gelsin. ve inşallah en kısa zamanda seyire geçersin.. zaten de geçeceksin
Ha bi de ilave yapayım, hani burda bir derdim var topiği var ya her telden, demin gördüm, orada anlatacağım dely nin yağlarını.

anaaammm söylediklerimize dikkat mi etsek acaba :18:
yok beee

inşallah olacak canım, sen kararlı ol yeter ki

ajan gibi çalışıyor Dukan kızları valla

dukana göre 300 gün seyir yapmam lazım...o kdr sabrım yok of yaa...inşallah daha önce veririm.
o_ooOOOO vereceksin elbet. hem baştan önyargılı olma lütfen 300 gün diye de düşünme, herşey adım adım

ahahhahah ben içmiyorum ama kafamın güzel olmasını istediğimde deviriyorum bi 2,5 luk kola al sana güzel kafa tabii ortam varsa

olur mu ki :18:cıx dikkat edelim

Beyoğlundan tünele giderken solda bir yer vardı, dün gördüm Dükkan Burger
ben ne okusam beğenirsiniz
Dukan burger
hemen daldım içeri
işsizlikten Allah korusun da lazım bi dukan cafe bize

hoş geldini 6 kilo az mı?
şakasın
maşallah çok iyi vermişsin bence.
kilo çizelgesini bir de bir arkadaş anlatmış, geçiyorum.

amiiin inşallah

Sonunda bugün dukan diyetine başladımm Umarım başarılı olurum ..
hoş geldin, dukanın söylediklerini dinleyip burayı da bırakmazsan heeer şey olur
beraber nice - ler inşallah.

yaa az değiiilll
gerçekten az değil
huFss
:)

kizlar bu diyetde sinirlama yok ama aksam en son kaca kadar yemeliyiz, yani saat 18 gibi yada 20e kadar mi?? birde su dukan keklerinden atack döneminde yiyebilirmiyim, ve kactane yiyebilirim bunun bi sinirlamasi varmi
ben neredeyse yatana kadar yiyorum herhalde
yok yok yatmadan yaklaşık 2 saat öncesine kadar
kekleri yulaf kepeği kullanımına bağlı olarak kullanabilirsin acak benim gibi çok tüketmezsen iyi olur zira tatlandırıcı var su tutuyor vucut :26:

saat sınırlaması yok gece 12de bile bişeyler yiyebilirsin.keki atakta yemesen iyi olur.bide çok yeme kek çnkü tatlandırıcı olduğu için şişkinlik yapıomuş

aynen bknz:guneyli
amiin:)

günaydın fistuklaaar

Günaydin Dukancanlar... Ne cok kaynatmissiniz okuyamadim..oglanlarin kahvaltisini hazirlayip okula göndereyim bir aksilik cikmazsa burdayim insallah..

günaydın fıstıklar...hepimizin - görmesi dileğiyle

günaydın kızlar
güzel bir salı olsun hepimize

kizlar ben kacar söyle bir carsiyi gezeyim, simdi tarcinli sütümden iceyimde disardaki yemek kokulari basimi döndürmesin dimi

Spor şart tabi bende 20 dakika egzersiz 30 dakika yürüdüm yine bugün aynı şekilde devam edeceğimm

canıım beniim yaa,sana herhangi konuda küçücük bir parça katkım bile olduysa çok sevindim
ben de senin geçen güm erkek arkadaşınla olduğunu hatırlıyorum,yaa dondurmayı ağzına sokmak isteyen sen değil miydin,yada ben karıştıryor da olabilirim
neyse hiç canını sıkma kuzum,şimdi senin yapacağın en güzel şey acaip hırslanmalısın,bu kilolardan mümkün oldukça hızlı şekilde kurtulmalısın
bence kesin olarak ayrıldıysanız uzunca bir süre görüşmemeye çalış ki seni sonradan gördüğünde değişimi farkedebilsin
ben 19 martta başladım diyete,o sıra zaten bunla gel-git yaşıyorduk ve görüşmüyordum.
sonra 1 nisanda konuşmak istedim ve bu saf konuşup anlaşıp devam etcez zannederken ayrılmak istediğimi söyledim
şoka girdi resmne,çok saçma sapan garip şeyler yaptı,sersemledi garibim.
neyse sonrasında 2 aya yakın hiç görüşmedik yüzyüze,sonra ilk buluşmada yine şoka girdi
yaa ben arabaya bindim,beni resmen tanımamış.ben sana baktım ama sen olduğunu farketmeden dedi,sonra da senin arkan nerde demişti
sen de yaşayacaksın bunları kuzum,bunları düşünüp daha çok azmet,sonu selamet emin olabilirsin,güven bana

evet o bendiiim biz de şuan gel git yaşıyoruz görüşmüyoruz konuşmuyoruz hastaymış işte kurdeşenmiş hali yokmuş vs vs çok teşekkür ederim medesa desteğin içiiiiin ağustosta askere gidiyor kendisi maldı iyice mallaştı bi daha görüşürmüyüz bilmiyorum ama şuan dediğin gibi hırslanıp kalan 16 kilomu vermem lazım ekime kadar okulum açılacak vs kendime gelmem lazım acilen gerçekten desteğiniz için çok teşekkür ederim ya rahatladım

weeee sabah kahwaltım ;
-dukan krepi
-mis gbi anne salatası (semiz otu,salatalık,domates içermekte bide anne sewgisi)
-peynir
we kocaaa bardak su
afiyet olsun ancak peyniri çok yediğini umuyorum, malum protein güçü

atakta 2. gündeyim... millet kabız okur ben ishal oldum. takita kullanıyorum çaya, o sebep olmuş olabilir mi? karnım fena... ayrıca tavuk, yumurta seven biriydim ama şimdi midem bulanıyor... zamanla geçer mi?
zamanla tavuk-yumurtaya alışacağını düşünüyorum (ben sevmiyorken alıştım), ilaç gözüyle bak, kurtuluş recetesi

evet yavaşlıyor, en azından ben de öyle oldu dukanka

Günaydın herkesee
Benim bir sorum var acaba sütün içine tarçın koyuyorum ben bu sorun olurmu , tarçın yasak mı ?
ahahah eğer yasaksa ben yasaklarla yaşamayı sevdim, demektir. ama tarçın kullanabiliriz diye biliyorum

belki de moralsizliktendir, gidende gitsin, hiiç dönüp ardına bakma tatlım

kitabı almalısın, ona şüphe yok, ama tarçın serbets yaaa (lütfeeen)

ham hum hom mmmm
üşenmem inşallah
teşekkürler

amaaan köpekler sadıktır, dosttur
erkeklerle alakası yoktur
yok varsay bence

kadının güçü içinde bir yerde uyanacak volkan gibidir. içindeki güçü ortaya çıkar ve tüm olumsuzlukların üzerini lavlarla örtmesini sağla.
ama kendine zarar verme tabii

Son düzenleme:

nii dimeek kuzum
verirsin yaaa 16 kilo ne ki,ben de başlarken toplam 17 kilo vermem lazımdı.yok artık dedim mümkün değil hayatımda hiç o kadar kilo vermemiştim.şu anda 14 kilosu gitti bile hem de göz açıp kapayıncaya kadar inan ki insan farketmiyor yani 3 ay olmuş başlayalı anaaaaa hatta şimdi takvime baktım da bugün tam 3 ayım bitmiş vallahiii ve 3 ayda 14 kilo,ayda neredeyse 5 kilo gayet iyi bence.sen de okulun açılana kadar mutlaka hiç değilse 10 kilosundan kurtulursun ki bu ciddi şekilde belli olur inceldiğin için
sporu sakın aksatma kuzum,öpüyorum yemek vaktiii,döner yoğurt yicemmm

bu dukan hakikaten ocağıma incir agacı dikior kızlar,,dün güçlendirmede porsiyonları yanlıs uygulamayım die mutfak tartısı aldım bide ona bayıldım 23 tl..ufacık light kaşara wermiştim o gün 10 tl,,yani bünyeyi zayıflatırken bütçeyide zayıflatıorrr kendileri

spora devam inş 3 ayda ben de hepsinden kurtulurum okul başlayana kadar en azından 7 leri görsem yeter 1 75 boyla tekrar teekkür edeeeeerim medasa afiyet olsunn

canlarim

hepinize merhabalar. yaz geldi ya simdi eve giremiyorum bri türlü. hep is cikartiyorum kendime biryerlere gitmek icin

cok güzellesti burda da havalar. icim icime sigmiyor.

hala 78 kg dayim bir ay oldu sanirim ama hicc umursamiyorum. istedigim seyleri giyebiliyorum acik göbegim var. su salvar etek ucu olan dar uzun elbisemi giymek istedim baktim acik göbüs cikiyo hemen kalin bir kemer taktim oldu bitti.

cok da güzel oldu. herkeslerden övgü dolu sözleri duymak ne güzel Allahim. Sana binlerce kez sükür olsun ki dukan i kesfetmemi sagladin. vesile kildin zayiflamama.

giremedigim bir kac günde hep gezdim hep gezdim. bol bol havuza gittim yüzdüm yüzdüm. arada kacamaklarim oldu tabii ama alti aydan sonra artik vücudum a yenik düsüyorum. napiyim ama tekrar toparlandim . güzelim protein günlerime geri döndüm.

bugünkü menüm

sabah

fincanda pismis iki yumurta hani suyun icinde pisen . beyaz peynir ile

öglen haslanmis tavuk um var yogurtla yiycem

aksam

balik balik balik heyooooooooooooo

okuyamadim neler yaptiklarinizi . ama eksilenleri tebrik ediyorum. eksilmeyenlerde üzülmeyin. eninde sonunda bitecek bu cile. yeterki sabredin.

öpüyorum herbiricinizi

Bu yulaf mucizesi midir nedir anlayamadım. Acıkmak bilmiyorum sadece güçsüz düşmemek için yer hale geldim.
Sabah 1 haşlanmış yumurta.
Öğleyin de bir tavuk şiş yedim ama porsiyonun yarısı kaldı.
Önceden mi çok yiyordum şimdi mi az anlamadım.
Normali nedir acaba?

Öyle ya da böyle halimden memnunum aman bozulmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…