Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar çok pişmanım ama yaptm :KK43: ortam çok müsaitti bunun için engel olamadm kendime bi küçük lahmacun+2 fırında yapılmş yani yağda kızzartılmamş sigara böreği ve bi ayran içtm :KK43:((( ama onun dışında sudan başka birşey içmedm de yemedm de:KK43:

akşamada görümcemde börek parti var. ben nasıl dayanıcam onu düşünüyorum:KK43:((( 2. atak günüm ve herşeyi harfi harfine yapıyorum.

selam arkadaşlar ben de diyete yeni başladım fakat ben yulaf kepeği alamadım yulaf kepeği sadece kabızlık açısından mı yeniliyor yoksa diyete katkısı fazla mı

ahhh canım benim seni çok iyi anlıyorum çok kötü bişey benim 3 ay bittikten sonra ne güzel bitti artık demiştim doktorda 3 aydan sonra azalır diyodu evet 3 ay bitti benim bulantılarda bitti ama bu sıra tekrardan başladı hatta dün sabah çıkarttım inşallah bitecek bu günlerimiz canım bebişlerimizi kucağımıza alınca bizden mutlusu olmucak sen kalp atışlarını duymaya gittinmi canım nasıl sağlıklıdır inşallah

Gittim canım duyamadım ama gördüm. Çok farklı acayip bir hissiyattı açıkçası. Daha bir emin oluyor insan sanki :)

canım ellerine sağlık.çoook geçmiş olsun.dikkat et kendine.seni seviyoruz

Bende sizi çok seviyorum canım benimmm :KK54:

akşamada görümcemde börek parti var. ben nasıl dayanıcam onu düşünüyorum:KK43:((( 2. atak günüm ve herşeyi harfi harfine yapıyorum.

:KK43: çok zor oluyo yaaa insanın canı istiyor 4 arkadaşız 4 ümüze ısmarlamş bide sig. böreği yapmş siz yiyin ben yoğurt yiyiim diyemedm :KK43:

merhaba arkadaşlar =)) ben de çarşamba günü 66,5 ile başladım.. hedefim 52-53... burdaki destek çok güzel bence =)

selam arkadaşlar ben de diyete yeni başladım fakat ben yulaf kepeği alamadım yulaf kepeği sadece kabızlık açısından mı yeniliyor yoksa diyete katkısı fazla mı

Bu diyet için olmazsa olmaz yulaf kepeği. Kitabda da uzuzn uzun anlatıyor aslında neye yaradığı. ve artık ömür boyu yulaf kepeğimizi kullanacağız

bu diyet için olmazsa olmaz yulaf kepeği. Kitabda da uzuzn uzun anlatıyor aslında neye yaradığı. Ve artık ömür boyu yulaf kepeğimizi kullanacağız

ben kitabı okumadım cnm internetten araştırdım o zaman mutlaka yulaf kepeği almalıyım :KK43: çok sağol cvp için

Arkadaşlar kendimce Dukan usulü Sushi yaptım . Sushiden tek farkı pirinç yerine dukan krebi var. $sushi.jpg

:KK43: çok zor oluyo yaaa insanın canı istiyor 4 arkadaşız 4 ümüze ısmarlamş bide sig. böreği yapmş siz yiyin ben yoğurt yiyiim diyemedm :KK43:

görümcem 'kızartmalar yapacam börek hazır gel masamı şenlendir' diyede iç gıcıklatan (daha doğrusu mide guruldatan gözleri pörtleten ) mesaj atmış. of ya off ya off

atagımın beşinci günü bugün sabah tartıldım toplamda 3,8 kilo gitmiş.bende listede olmak isterdim ama bilemedim sanırım

Deneyimli arkadaslardan yardim istiyorum lutfeeeen.ben cok acikiyorum atakta 2. Gunum cok mu yemisim bi bakarmisiniz lutfen listeme sabah 1 tane haslanmis yumurta biraz peynir pilic jambon bi dilim hindi fume azicik da maydoniz yedim oglen 1yumurta beyazi sut ve 1kasik yulaf kepeginden hazirlanmis krebin arasina hardal peynir ve 2 4
adet hindi fume koydum bunu yedim aralarda 1bardak sut 2 bardak zero kola 1 bardakta sade kahve ictim bitti mi hayir ogleden sonra aciktim yine 1tabak yagsiz pisirdigim tavuk taslik ve yogurdu yedim aksama da firinda hamsi ve dukan ekmegim var ince bi dilim...butun bunlari yedigim halde kilo verebilir miyim ben:KK43:((((

Bu arada bahsettigim butun urunler light yag oranlari %0.1 sutun yogurdun hindi fumenin falan hep boyle...kafam karisti surekli yiyorum bennn yardimci olun nolur

Deneyimli arkadaslardan yardim istiyorum lutfeeeen.ben cok acikiyorum atakta 2. Gunum cok mu yemisim bi bakarmisiniz lutfen listeme sabah 1 tane haslanmis yumurta biraz peynir pilic jambon bi dilim hindi fume azicik da maydoniz yedim oglen 1yumurta beyazi sut ve 1kasik yulaf kepeginden hazirlanmis krebin arasina hardal peynir ve 2 4
adet hindi fume koydum bunu yedim aralarda 1bardak sut 2 bardak zero kola 1 bardakta sade kahve ictim bitti mi hayir ogleden sonra aciktim yine 1tabak yagsiz pisirdigim tavuk taslik ve yogurdu yedim aksama da firinda hamsi ve dukan ekmegim var ince bi dilim...butun bunlari yedigim halde kilo verebilir miyim ben:KK43:((((

elbette kilo verirsin:-)) bu diyette özellikle atakta ne kadar çok protein tüketirsen o kadar hızlı ve çok kilo vereceksin

Gayet iyi canım yediklerin sadece yağ oranlarına dikkat et bazen light yazsada yağ oranı fazla oluyor .onun dışınsa gayet iyi ne kadar saf protein o kadar yağ kaybı :)sevgiler...

Bugün bende dudak kuruması başladı her ne hikmetse. Öylesine kuruyor ki resmen üstünde beyaz bi tabaka oluşuyor :KK50: Ağzım kuruyor. Halbuki çoook su içiyorum. Neden acaba :44:

X