Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Dukan Diet Team'e soru yazıyorum, bakalım ne diyecek. Kilo verme neden duruyor ve ne yapmak gerekir diye soracağım. Cevap gelince paylaşırım.

bende cevabınızı merak ediyorum.15 günden beri benimde kilo verimim durdu diyet yapma şevkim kaçıyor.bu siteyi yeni kullanmaya başladım için cevabını alınca bana mesaj atarmısınız bulmakta zorlanıyorum...

merhabalar

ben kitabı almadım bu diyeti yapan çok yakın iki arkadasım var onlar ozet mahiyetinde yazdılar ve onlardan çok duydum detaylarını bu sekilde baslamayı dusunuyorum onlar vitamin içmediler ama sizlere sorum hangi vitamin turlerini almak gerekiyor ? basta c vitamini sanırım ama multivitamin omega3 demis arkadasın biru yukarda okudum balık bolca yedigimizi dusunursek omega 3 e gerek varmı dr v mi onerdi acaba ?

simdiden tesekkurler

ben atak evresinin 3.günündeyim ama beni cidden zorluyor bu rejim.dün tartıldım 75,8 kg geldim.bu sabah 74,7 bu kaybettiğim yağ ise süper .ne kadar daha dayanabileceğimi bilmiyorum..((((

bugünkü kilom 76.2.... :KK50:
400 gram mı vermişim sadece ne?
400-400 biter mi hiç bu kadar kilo?
üstelik 2 gün protein yaptım, neler oluyoooooooooor?

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr
kilo vermem durdu moralım bozuldu halen 94 kılodayım gr oynamıyor

kızlaaaaaaarr bu sabah itibariyle ben de başlamış bulunuyorum dukan'a.
annemle beraber başladık ama ben onu çok zorlamak istemiyorum, 3 gün ataktan sonra 2/0 yap dedim ona, 2 gün protein,diğer günler normal beslenecek. bense 1/1 yapmayı düşünüyorum inş. herşeyim hazır, yiyeceklerim kepeğim fln :KK1: hatta masamın üzerine şirin bir süt şişesi aldım 1 litrelik, kii su içmeyi unutmayım diye ona su koyuyorum :KK24::KK1:

sabah 1 haşlanmış yumurta, bir bardak tarçınlı süt, birkaç parça da peynir yedim.
yanımda bir kutu ton balığı, küçük bir saklama kabında da pul biberli-naneli yoğurt getirdim öğlen menüsü.
(aralarda atıştırmalık birşeyler olmadığından nasıl yapıcam bilmiyorum ama bakalım çay içerim gerektiği zaman ..)
sanırım annem akşama da tavuk yapacak.

Nasılım :KK23::KK23:

ha bu arada dünki satıcı sağolsun kilomu bilmiyorum, neden deerseniz dün gittim bi güzel dijital tartı aldım ama bozuk çıktı.
sabah gittim, bu sefer deneyerek aldım. evdeki normal tartıda 71 gibi bişey görünüyordu ama maalesef :KK43: akşam dijital tartımla tartılırım artık 1.günün sonunda, ölçülerimi de alıcam inş.

Kızlar; az önce aynada kendimi inceledim şöyle. O kadar mutluyum ki...Omuzlarım ve dekolte bölgem harika görünüyor, iyice kemiklerim çıktı artık. Önceden dokunduğumda yumuşak yağ kitleleri geliyordu elime, şimdi ise kemikli ve güzel hatlara sahip bir tenim var, görüntüsü o kadar farketti ki. Çok hoş görünüyor gerçekten. :nazar: Diyete başlamadan önce dekolte bölgemde sivilcelenme sorunum vardı, şimdi eser kalmadı. Geçen yaz her yerimi kapatıcam diye uğraşıyordum. Bu yaz fena açılıcam :KK53:

Gerçi güne artı 200 le başladım ama olsun, nasıl olsa o da gidecek. Sizde durumlar nasıl? Artılara sakın üzülmeyin onlar bizde misafir bugün var, yarın yok.:KK4:

Telli turnam günaydınlaarrr! Artılarla başladık ama napalım, 62.5 kiloyum an itibariyle. Sende iştah durumu nasıl? Öpüyorum kocaman :KK54:

raporumu veriyorum bugün 66.1 kg bu hafta çok vermedim bugün ve cumartesi günü kutlama var mecburen kaçamak yapacam sonra telafi etmeye çalışacağım umarım abartmam

bugünkü kilom 76.2.... :KK50:
400 gram mı vermişim sadece ne?
400-400 biter mi hiç bu kadar kilo?
üstelik 2 gün protein yaptım, neler oluyoooooooooor?

Al benden de o kadar. :KK19: bu aralar artı eksi şeklinde gidiyor. Bu hafta 500 gr gitti benden de gide gide.

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr
kilo vermem durdu moralım bozuldu halen 94 kılodayım gr oynamıyor

Ahhh ahhh çoğumuz takılıp kalıyoruz zaman zaman, en iyisi kafaya takmamak. Bir süre sonra buna da alışıyorsun, eskisi gibi koymuyor insana.

tabi önce beslenmeni gözden geçir, tuzu azalt. Suyunu ihmal etme. Gerisi nasıl olsa giden kilo olacak, takma kafana :KK34:

kızlaaaaaaarr bu sabah itibariyle ben de başlamış bulunuyorum dukan'a.
annemle beraber başladık ama ben onu çok zorlamak istemiyorum, 3 gün ataktan sonra 2/0 yap dedim ona, 2 gün protein,diğer günler normal beslenecek. bense 1/1 yapmayı düşünüyorum inş. herşeyim hazır, yiyeceklerim kepeğim fln :KK1: hatta masamın üzerine şirin bir süt şişesi aldım 1 litrelik, kii su içmeyi unutmayım diye ona su koyuyorum :KK24::KK1:

sabah 1 haşlanmış yumurta, bir bardak tarçınlı süt, birkaç parça da peynir yedim.
yanımda bir kutu ton balığı, küçük bir saklama kabında da pul biberli-naneli yoğurt getirdim öğlen menüsü.
(aralarda atıştırmalık birşeyler olmadığından nasıl yapıcam bilmiyorum ama bakalım çay içerim gerektiği zaman ..)
sanırım annem akşama da tavuk yapacak.

Nasılım :KK23::KK23:

Hayırlı uğurlu olsun, başarılar diliyorum ikinize de. Yulaf kepeğinden krep yapmadın mı? Mutlaka yap, hem tokluk sağlıyor, hem de bu diyet için gerekli. Krep yapmasan bile bir şekilde tüketmelisin. :KK34:

Yılbaşında herkes kaçamak yapıcak galiba. :KK53: ben de dahil. Sanırım azıcık da olsa diyet dışına çıkıcam. Yılda bir kez yılbaşı kutlanıyor ama napalım dimi, ortam davetkar. Fazla abartmadan bu güzel geceyi atlatmamız dileğiyle...

Hayırlı uğurlu olsun, başarılar diliyorum ikinize de. Yulaf kepeğinden krep yapmadın mı? Mutlaka yap, hem tokluk sağlıyor, hem de bu diyet için gerekli. Krep yapmasan bile bir şekilde tüketmelisin. :KK34:

teşekkürleer desendesencim.
krep yapmaya zamanım olmadı açıkçası. gece bakım yapıp yatmıştım saçlarıma, banyo giyinme derken vaktim geldi.
hemen tırtıkladım bişeyler çıktım, ama hala dolu gibi midem, şimdi de yeşil çayımı içtim bir güzel..
belki akşamdan yapıp yatarım bugün sabah da ısıtıveririm.
şimdi biz annemle yapacağımız için ölçüleri 2 katı yapsam yani 3 kaşık kepek, 2 yumurta ile yapsam? sorun olmaz değil mi,sonuçta 4 tane çıkarsa 2şer 2şer yicez..

ben atak evresinin 3.günündeyim ama beni cidden zorluyor bu rejim.dün tartıldım 75,8 kg geldim.bu sabah 74,7 bu kaybettiğim yağ ise süper .ne kadar daha dayanabileceğimi bilmiyorum..((((

Canım, ilk 4 gün en zor dönemi bu diyetin. Seyir evresine geçtikten sonra, hele de 20 gün sonra falan artık daha rahat uyguluyorsun. İlk üç günü geride bırakmışsın, bundan sonra daha iyi hissedersin kendini. Vitamin almayı ihmal etme. :KK34:

teşekkürleer desendesencim.
krep yapmaya zamanım olmadı açıkçası. gece bakım yapıp yatmıştım saçlarıma, banyo giyinme derken vaktim geldi.
hemen tırtıkladım bişeyler çıktım, ama hala dolu gibi midem, şimdi de yeşil çayımı içtim bir güzel..
belki akşamdan yapıp yatarım bugün sabah da ısıtıveririm.
şimdi biz annemle yapacağımız için ölçüleri 2 katı yapsam yani 3 kaşık kepek, 2 yumurta ile yapsam? sorun olmaz değil mi,sonuçta 4 tane çıkarsa 2şer 2şer yicez..

Ben de eşimle birlikte yapıyorum diyeti, sabah iki kaşık kepek ve bir yumurtadan iki adet krep yapıyorum, birer tane yiyiyoruz, akşam da aynı şekilde. Sen şu an ataktasın, 1,5 kaşık sabah, 1,5 kaşık akşam yapabilirsin. her birinden ikişer krep çıkıyor. Yani 4 krep birden belki tutturamayabilirsin.

Kızlar; az önce aynada kendimi inceledim şöyle. O kadar mutluyum ki...Omuzlarım ve dekolte bölgem harika görünüyor, iyice kemiklerim çıktı artık. Önceden dokunduğumda yumuşak yağ kitleleri geliyordu elime, şimdi ise kemikli ve güzel hatlara sahip bir tenim var, görüntüsü o kadar farketti ki. Çok hoş görünüyor gerçekten. :nazar: Diyete başlamadan önce dekolte bölgemde sivilcelenme sorunum vardı, şimdi eser kalmadı. Geçen yaz her yerimi kapatıcam diye uğraşıyordum. Bu yaz fena açılıcam :KK53:

Gerçi güne artı 200 le başladım ama olsun, nasıl olsa o da gidecek. Sizde durumlar nasıl? Artılara sakın üzülmeyin onlar bizde misafir bugün var, yarın yok.:KK4:

Telli turnam günaydınlaarrr! Artılarla başladık ama napalım, 62.5 kiloyum an itibariyle. Sende iştah durumu nasıl? Öpüyorum kocaman :KK54:

Desendesen tebrik ederim iradene hayran kaldım. Darısı bana inşallah, bu hafta kilo kaybım olmadı hiç moralim bozuluyor boyle olunca ama hamileliğimdede 86 da takılıp kalmıştım bir sure ondan heralde.
Seni zorlayan hiçbirşey olmadımı, nasıl geçti neler yaptın bilmek isterim.
gerçekten 62 leri görmek şu anda en buyuk isteğim....

Ben de eşimle birlikte yapıyorum diyeti, sabah iki kaşık kepek ve bir yumurtadan iki adet krep yapıyorum, birer tane yiyiyoruz, akşam da aynı şekilde. Sen şu an ataktasın, 1,5 kaşık sabah, 1,5 kaşık akşam yapabilirsin. her birinden ikişer krep çıkıyor. Yani 4 krep birden belki tutturamayabilirsin.

hmm.. anladım canım,teşekkürler!
o zaman akşam bi deneriz inş becerebilirim :KK1:

X