Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Motıvasyonumu yenıden toplayıp hızlı bi güne baslıyorm o zaman.:)yarın seyırdekı 5 saf protoein gunune baslıcam bu demek oluyokı 5 gun atak yapıcam degıl mı?artı olarak yıyebılcegım baska bırsey var mı?

Son düzenleme:
Selam kızlar...ne kararsızım ya.ben aslında karatay dıyetıne baslayım demıstım ama yanımda getırdıklerım bugun ısyerıne kesınlıkle dukana uygundu.karatay dıyetınden zıyade dukan dıyetını daha cok bılıyorum..hadı bakalım bana kolay gelsın..

Bu arada kılom 86.3.tam olarak cumartesı gunu baslıycam cunku yarın oglumun dogumgunu ama tabı dıkkat etmeye devam:)

Merhaba telliturnam:-)
perşembe raporumu veriyorum. 5 gün saf protein yaptım. 77.8 , oysa dün 77.6 dıydı:-(
Bu hafta vermem herhalde artık 5 gün sebze olacağına göre

Canım ben makinede yapıyorum yoğurdu. Sanki yarım kilo süt için 1,5 kaşık yoğurt fazla gibime geldi. Ben bir kilo süte bir kaşık yoğurt koyarak yapıyorum. Bir de belki kullandığın sütten olabilir. :44:

Cok tesekkür ederim canim bir de yarim icin 1 kasikla deneyeyim. Sütten olabilecegini de düsündüm cünkü su katilmis gibi saydamlasiyor ya rengi öyle olmustu, farkli sütlede denicem. Masallah herkese de yetisiyorsun :nazar:

Bende 1 ay icinde ikinci adet baslangicimi yasiyorum 1 haftadirda belirtilerini yasiyordum kilom hala 81.3, umarim regl dolayisiyla sismisimdir. Herkese kolay gelsin.

Nescim harikasın ne güzel 76 olmuşsun. Bende çok isterdim inebilmeyi ama en çok istediğim şeyden dolayı biraz zor bu ara. Ama inşaAllah sonra..

Günaydın herkeseeee ve kucak dolu sevgiler :KK16: ve tabi ki bol eksili günler....
Keyifler nasıl kızlar??? Gidiyor mu kilocuklar??
Bi süre yerimde saydıktan sonra bugün 63 kg çektim tartıda :KK76: Sakın yerinde sayıyorum, bir yukarı bir aşağı aynı kilodayım diye üzülmeyin kızlar. Diyete aynen devam ettiğiniz müddetçe kazanan siz olucaksınız.

Telli turnam 63 kg yum bugün itibariyle :KK52: Sen nasılsın, doktora gittin mi?? Aş ermeye falan başladın mı ya da bişiylerden tiksinmeye?? Bulantın var mı?? Ayyy ne çok soru sordum sabah sabah :26:

C.tesi gideceğim canım. Bulantılar yeni yeni başladı. Kasık ağrısı çok oluyor bir kaç gündür bende ya :KK53:

Telli Turnam günaydın;

perşembe raporumu veriyorum:72,3 :)
pazar gunu 1. ayım dolacak , 4kiloyla tamamlıcam ilk ayı sanırım..sizlere yetişemedim, inanılmaz güzel kilolar veriyorsunuz ama yavaş olsun da gitsin yani :)

ama inanılmaz sıkıldım etten yaa, ilk defa dn akşam miden bulandı tavuktan,yiyemedim... neyse, devam..
bi de sende mi olmuştu? hani vücudunda pütürcükler vardı 1 ay kadar önce.. bende de minicik sivilce gibi, ya da isilik gibi ama sert sert, toplu iğne başı kadar, kırmızı , inanılmaz kaşınan,kaşıyınca yanan bi şeyler çıktı... çok fazla yok işte kolumda 3, karnımda 5 , sırtımda 4, bacaklarda 5-6 tane falan.. bilgisi olan var mı? beslenme tarzından mı acaba? biraz tedirgin etti beni..

Canım bende olmuştu, kesinlikle yumurtadan, yumurtayı kesince kayboldular. Aşırı yiyince yine tetrar ediyor. Sende biraz kıs istersen

Merhaba nrynry

9 kg yu ne kadar zamanda verdin. Benimde 10 kg vermem lzm.
bilgi verebilir misin:)

.

Merhaba 69 gün oldu
bugün seyirin bitmesi gerekiyordu
57.400 olmalıydım dukan testine göre ama ben biraz kaçamaklar yaptım biraz kayısı, ceviz ,fındık. badem yedim ara ara tam uysaydım hedefime ulaşa bilirdim zamanında ve sporu ilk 1ayda leslie yaptım sonra boşladım devam etmek gerekiyor tekrar başlayacağım hedefime inmek için
ben beden ölçülerimide aldım oda insanın motivasyonunu artırıyor . göğüs 94 cm - 91cm -bel 90cm -78cm -kalça 100cm -92 cm umarım yardımcı olabilmişimdir :) sevgiler

Son düzenleme:
Bugün 11. günüm kızlar, ben sanki zayıfladım biraz. Ama yeteri kadar değil... Hiç de kaçamak yapmadım. Sebze günümde sebze miktarı protein miktarını aşıcak korkusundan sebze yemeye korkuyorum. ama bilmiyorum sanki inanılmaz bi değişim yok. Ben tartılmama kararı almıştım, moralim bozulur bırakırım diye, ondan bilemiyorum ne kadar kilo verdğimi. :KK43: Bir 19 gün daha tartılmayacağım bakalım neler olacak. Artık kilolusun, iriyarısın laflarından bıktım ve usandım cidden insanlar o kadar moralimi bozuyo ki

Merhaba 69 gün oldu
bugün seyirin bitmesi gerekiyordu
57.400 olmalıydım dukan testine göre ama ben biraz kaçamaklar yaptım biraz kayısı, ceviz ,fındık. badem yedim ara ara tam uysaydım hedefime ulaşa bilirdim zamanında ve sporu ilk 1ayda leslie yaptım sonra boşladım devam etmek gerekiyor tekrar başlayacağım hedefime inmek için
ben beden ölçülerimide aldım oda insanın motivasyonunu artırıyor . göğüs 94 cm - 91cm -bel 90cm -78cm -kalça 100cm -92 cm umarım yardımcı olabilmişimdir :) sevgiler

ne kdar çok incelmişsinn sen canıımm maşallah :nazar:
2 ayda nerdeyse 10 kilo vermişsin çizelgenden gördüğüm kadarıyla :nazar:

Bugün 11. günüm kızlar, ben sanki zayıfladım biraz. Ama yeteri kadar değil... Hiç de kaçamak yapmadım. Sebze günümde sebze miktarı protein miktarını aşıcak korkusundan sebze yemeye korkuyorum. ama bilmiyorum sanki inanılmaz bi değişim yok. Ben tartılmama kararı almıştım, moralim bozulur bırakırım diye, ondan bilemiyorum ne kadar kilo verdğimi. :KK43: Bir 19 gün daha tartılmayacağım bakalım neler olacak. Artık kilolusun, iriyarısın laflarından bıktım ve usandım cidden insanlar o kadar moralimi bozuyo ki

Tartılmadan iyi dayanıyorsun:-) ama bence de doğrusunu yapıyorsun. ben her sabah tartılıp kilo veremeyim aksine aldığım günlerde karalar bağlıyor moralimi bozuyorum
5 gün proteinden sonra sebze gününe başladım. kesin artık artış olacak becerebilsem de tartılmasam.
ama ne özlemişim sebzeyi. arkadaşım kapuska yap dedi bol kıymalı. yaptığım bir yemek değildir aslında ama ne nefismiş:-)) akşam yemeginde yemem lazım dı ama saat dörde gelirken oturdum 1 tabak hakkımı yedim ama gözüm hala tencerede.

kızlar yarın inşallah atak dönemini bitiriyorum 5. gün sonu itibari ile
seyir döneminde hangi uygulama daha etkili oluyo acaba
1+1 mi 5+5 mi ne dersiniz? şimdiden karar vermeliyim

kızlar yarın inşallah atak dönemini bitiriyorum 5. gün sonu itibari ile
seyir döneminde hangi uygulama daha etkili oluyo acaba
1+1 mi 5+5 mi ne dersiniz? şimdiden karar vermeliyim

dayanabılırım dersen 5+5 yap canım daha etkılı oldugu soylenıyo..Ben ataktan sonra protein+sebze yaptım yarın sabah saf protein 5lisine gecıyorum sebze donemınde 5 unde 500gr falan verdım ama onumuzdekı 5 gunden cok umutluyum:)

telli turnam doktora gittin mi canım? bendede benzer olmuştuilk 3 ay yattım ben, küçük bir kanama bölgesi vardı çünkü, sonrasında hiç sorun yaşamadım ama diyorumya 3 ay dolana kadar yatak şart demişti doktorum ve ilaç kullandım düşüğe karşı
gözünü korkutmak istemem, belki tamamen doğal bir ağrıdan bahsediyorsun ama sen yinede doktor kantrolünü sakın ihmal etme
bulantıyı daha önce de yazmıştım, sabaha kadar karaciğerin beslenememesinden kaynaklanırmış, akşam yatmadan kayısı ye 2-3 adet hem bulantın azalır hem kabızlık yaşamazsın

dayanabılırım dersen 5+5 yap canım daha etkılı oldugu soylenıyo..Ben ataktan sonra protein+sebze yaptım yarın sabah saf protein 5lisine gecıyorum sebze donemınde 5 unde 500gr falan verdım ama onumuzdekı 5 gunden cok umutluyum:)

anladım canım
dayanırım ama sanırım öylesi çok daha çabuk bıktırır gibi geliyo bana bi yerde pes etmekten korkarım:KK43:kitapta uzun vadede sıkabileciğinden bahsediyo sanırım ,tamamını bitiremedimde nette görmüştüm o yüzden kararsız kaldım

öyle yaparsam atak biter bitmez 5 gün sp mi yapmam gerekir

kızlarr baya yazısmalar olmuş öncelikle cewap veren arkdşlarıma çok tesekkr ederim.. annem bugun itibariyle dukanı bıraktı 2kg fln vermişti daha seyirin 4.gunu fln bugun.. kalbi çok atmaya basladı böbreği taş yapıo birde kolestrolü war sanrım onlar etkiledi onu ama güclendirme gibi yapıcak haftada 1 gun atak gibi ekmeğini fln normal yiyecek işte... şimdi yiyince duzeldi..

bn sp gunumdeyim birazdan kendime fırında ıspanaklı çanak kofte yapıcam.. ustune domates ve biraz kaşar ohhh :) değişik lezzetler arayanlara tawsiyemdir tarifinde bişey yok kofteyi çanak şekli verip fırınlıosunuz sonra içine kavurdugunuz ıspanak uzerine domates en uste kaşar rendesi..

ay şimdi komse birsuru aşure getirdi ama yiyecek miyim hayırrr :))) çünkü okdr inceldimki anlatamam demin aynanın karsısında göbek attm bu hale nasıl geldim die durmak yok arkdşlar yola dewamm :))))

X