Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

off ya birde alabilirsek çok mutlu olacağım rossmandaki kepeği kilosuna 30 lira verdik 40 verdiğim oldu aradaki farka bakın hatta ebaydan geçen hafta 1250 gr a 100 liranın üstünde ödedim ulaşımda yüksek olduğu için harcadıklarımı hesaplamak bile istemiyorum :KK59:

ben Bursada kilosunu 12 liradan alıyorum. hem de doğal yulaf kepeği.

Slm kızlar bu hafta bildirim bile yapmayı canim istemedi en son 64.600 ken nerdeyse 10 gundur 65 kiloyum reglim bitsin diye bakıyordum bitti yine aynı .sanırım ben duraklamaya girdim yuruyusumede çok dikkat ediyorum. Hatta bir gun once yurumedimse onuda ertesi gun telafi ediyorum. Aranızda duraklamaya girip " ben kilo filan veremiyorum" deyip de sonra birden vermeye başlayan varmi ? Nekadar boyle surecek sut yogurt hep light yiyorum su iciyorum hersey tamam.Dün 3 gun atak yapmaya kara verdim. bugün 2. Gunüm tek istedigim pazar sabahı kalktığımda 64 ü görmek.yine yardım ve tecrübelerinize ihtiyacım var eksi görmek istiyoruuuuuum

Ayn şeyi ben de yaşıyorum. 13 gündür 57.2 ve 57.4 arasında gidip geliyorum. kaçamak yapmıyorum. yağsız ve şekersiz yiyorum sürekli ama bişey değişmiyo. ben de duraklamadayım sanırım. 3 gün atak yapsam iyi olur gibi geliyo.

Cok teskkur ederım canım bende cok mutlu oldum:)Umarım pazar sabahı ıkımızde ıstedıgımız sonuca ulasmıs 2.evremıze daha motıve olmus sekılde baslarız:)sende yedıklerını yazarsan arada bırbırımızden kopya cekerız:)hep aynı seylerı yemekten bıraz sıkıldım aksam midye almayı dusunuyorum burda zaten pırıncsız satılıyo lıstede mevcut sorun olmaz dıye duusnuyorum

bende akşama çorba yaptımtavuk çorbası artık kuru yemekten sıkıldım onu içcem koyu olsun diye içine
biraz yulaf kepeği ve buğday kepeği koydum
eşime ve kızıma kızrtma yapcam tabii ben yemiycem

bende akşama çorba yaptımtavuk çorbası artık kuru yemekten sıkıldım onu içcem koyu olsun diye içine
biraz yulaf kepeği ve buğday kepeği koydum
eşime ve kızıma kızrtma yapcam tabii ben yemiycem

Bencede tavuk ya da yogurt corbası yapılabılır.Mumkunse tarıf verebılır mısın bende aksam yapıyım.Pazar gunu 2.evreye gectıgımızde nasıl devam edıcegımız hakkında da cok bılgım yok 1 gun proteın bır gun proteın+sebze+meyve mı?

Bencede tavuk ya da yogurt corbası yapılabılır.Mumkunse tarıf verebılır mısın bende aksam yapıyım.Pazar gunu 2.evreye gectıgımızde nasıl devam edıcegımız hakkında da cok bılgım yok 1 gun proteın bır gun proteın+sebze+meyve mı?

1 gün protein 1 gün protein + sebze ama meyve yok meyve güçlendirmede var sadece
tarifler içinde dukan diyet tarifleri var facede çok güzel şeyler var onu ekle olmazsa ben sana yazarım

1 gün protein 1 gün protein + sebze ama meyve yok meyve güçlendirmede var sadece
tarifler içinde dukan diyet tarifleri var facede çok güzel şeyler var onu ekle olmazsa ben sana yazarım

Pekı sebzede de yenılmemesı gerekenler var mı? Artık vıtamın alsam ıyı olucak sanırım cok halsızlestım.Facebookta ekledım sayfayı ıncelemeye baslıyorum.2.evre de farklı olarak baska hıcbırsey yok mu?:KK43:

Selam bayanlaar:) ben de dukan diyetine yeni başladım. 3. günüm şimdiden 1 kilo verdim ama kaçamak yapıyorum, kendimi tutamıyorum.. Beni de motive edin nolur..

demin yazdım ama kimse yok mu? :KK43: zorunlu olarak bozdum bu akşam, kaçamak denemez buna.. kilo alır mıyım veya durur mu? fikriniz nedir? :KK43:

Yok yok endişelenmeyin hemen geri almazsınız kilolarınızı. Ancak kaçamak yapsanız bile yulaf kepeğinizi düzenli tüketmeye özen gösterin. Belli bir süre (abartmadıgınız takdirde) kilo almanızı geçiktiriyor. Kaldığınız yerden devam edin diyenitinize :)

Ben yumurtanın sarısınıda koydum ama sorun su kı yulaf kepeklerı bı turlu sute karısmadı dıbınde kaldı kasenın o yuzden yapstı bıraz:KK43: sarısını kalorısı fazla dıye mı koymuyosun?onu da yemezsek sadece et kalıcak gerye bence gunde 1 yumurtanın sarısından bısı olmaz kıtapta yumurta serbest olduguna gore abartmadkca yıyebılırız sankı

Dukan eğer sağlık sorununuz yoksa yumurtayı günde iki defa bile tüketebileceğinizi söylüyor. Ne kadar sarısında yağ olsa da diğer yağlara oranla daha masum. Ben yaptığım kurabiyelere yumurtanın hepsini kullanıyor ama benim kullandığım yulafta karışmama gibi bi sorun hiç yaşamıyorum (DUKAN DİYETİ İÇİN DOĞAL YULAF KEPEĞİ 1000gr GittiGidiyor.com'da #46542148). BEn bütün malzemeyi (yumurta peynir, yulaf kepeği, nane ,, çörek otu az biraz da kabartma tozu) karıştırdıktan sonra sütü kıvam vermek için kullanıyorum, biraz akışkan kıvamı daha çok seviyorum yoğun kıvama göre, daha yumuşak ve yemesi kolay oluyor.

Yok yok endişelenmeyin hemen geri almazsınız kilolarınızı. Ancak kaçamak yapsanız bile yulaf kepeğinizi düzenli tüketmeye özen gösterin. Belli bir süre (abartmadıgınız takdirde) kilo almanızı geçiktiriyor. Kaldığınız yerden devam edin diyenitinize :)

çok teşekkür ederim :) istemeden oldu ztn, zoraki.. burnumdan geldi anlamadım da ne yediimi.. yulaf kepeğini tüketiorum düzenli su yürüyüş de öyle, sadece bgn aslında sebze protein günümdü, saf protein yaptım.

Ben yumurtanın sarısınıda koydum ama sorun su kı yulaf kepeklerı bı turlu sute karısmadı dıbınde kaldı kasenın o yuzden yapstı bıraz:KK43: sarısını kalorısı fazla dıye mı koymuyosun?onu da yemezsek sadece et kalıcak gerye bence gunde 1 yumurtanın sarısından bısı olmaz kıtapta yumurta serbest olduguna gore abartmadkca yıyebılırız sankı

beyazını güzelcee çırpınca yulaf kepeğini tutuyo, sarısına gerek bile kalmıyo, yumurtayı ayrıca istersem tüketebilorum bölece tam olarak. ben her gün yemiorum sarısını, bnm tercihim yani :)

Pekı sebzede de yenılmemesı gerekenler var mı? Artık vıtamın alsam ıyı olucak sanırım cok halsızlestım.Facebookta ekledım sayfayı ıncelemeye baslıyorum.2.evre de farklı olarak baska hıcbırsey yok mu?:KK43:

papates bezelye fasulye nohut mercimek gibi sebzeler yasak kitapta daha net istersen bride oraya bak
birde sebze gününde sebze proteinden fazla olmıyacak protein hep fazla tüketilcek bende pek halsizlik yok
ama sürekli içim yanıyr gibi oluyor ve sürekli su içmek istiyorum birde bazen hafif bir bulnatı oluyor o kadar

Troidi direkt alınmış yani hiç troid salgısı olmayan , troid için ilaç kullanan arkadaşım da yapıyor bu diyeti. O bir zara görmedi. Bir şikayette belirtmedi.
Yi,ne de doktorunuza danışın da içiniz rahat etsin

ben de haşimato tiroidi hastasıyım ve ameliyatla tüm tiroid bezlerim alındı, 125 mg hap kullanıyorum. 5 eylülde başladım diyete ve 9 kilo verdim, 75 gündür kilo veremiyorum ( spora başlasam bile durdu) şöyle bir şey var , 12 aydır normal çıkan kan değerlerim farklı çıktı genetikçi arkadaşlarım verilen kiloların yani yağ hücrelerinin erimesinin vucutta çok fazla toksik madde çıkardığı vucudun buna tepki verdiği yönünde ama doktorlar henüz böyle bir açıklama yapmadı.( İhale bitmiş ocakta tekrar gideceğim)

İşin özü kilo veremezsin dediler 9 kilo verdim ama tıkandı, veremiyorum artık.

ben de haşimato tiroidi hastasıyım ve ameliyatla tüm tiroid bezlerim alındı, 125 mg hap kullanıyorum. 5 eylülde başladım diyete ve 9 kilo verdim, 75 gündür kilo veremiyorum ( spora başlasam bile durdu) şöyle bir şey var , 12 aydır normal çıkan kan değerlerim farklı çıktı genetikçi arkadaşlarım verilen kiloların yani yağ hücrelerinin erimesinin vucutta çok fazla toksik madde çıkardığı vucudun buna tepki verdiği yönünde ama doktorlar henüz böyle bir açıklama yapmadı.( İhale bitmiş ocakta tekrar gideceğim)

İşin özü kilo veremezsin dediler 9 kilo verdim ama tıkandı, veremiyorum artık.

inş kalanını da verirsiniz, yumruk yapmayı denediniz mi? kitapta yer alıyor ya.. belki olur, ama rahatsızlığınıza rağmen vermişsiniz tebrik ediyorum :)

geçenlerde biri ısrarla kitabı okudum, öyle bişey yok deyip duruyordu, kitap arkadaşta olduğu için bakamamıştım
kitap gelir gelmez ilk işim yumruk kelimesini aramak oldu ve evet var, hatta koyu renk ve kalın yazıyor tırnak işareti içinde.......
sayfa 289 da............

Dukan eğer sağlık sorununuz yoksa yumurtayı günde iki defa bile tüketebileceğinizi söylüyor. Ne kadar sarısında yağ olsa da diğer yağlara oranla daha masum. Ben yaptığım kurabiyelere yumurtanın hepsini kullanıyor ama benim kullandığım yulafta karışmama gibi bi sorun hiç yaşamıyorum (DUKAN DİYETİ İÇİN DOĞAL YULAF KEPEĞİ 1000gr GittiGidiyor.com'da #46542148). BEn bütün malzemeyi (yumurta peynir, yulaf kepeği, nane ,, çörek otu az biraz da kabartma tozu) karıştırdıktan sonra sütü kıvam vermek için kullanıyorum, biraz akışkan kıvamı daha çok seviyorum yoğun kıvama göre, daha yumuşak ve yemesi kolay oluyor.

Bana denedıgın guzel bır kurabıyenın tarıfını verebılır mısın:)yarın yapmayı duusnuyorum tarcın, lımon-vanlya aroması kabartma tozu ve splenda aldım.Yarın 5. ve son atak gunum pazar sabahı kılomu gormeyı heycanla beklıyorumm!

X