Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Sağol bitanem.

Kız karnımda biraz ağrır gibi oluyor nasıl korkuyorum anlatamam

oyyy maşallah canım yaa:nazar: bize de görmek nasip olur inşallahhh..
bugün 8. haftamıza girdik bakalım.. cumartesi kalp atışlarını duymaya gidicez, henüz tanışamadım nazlı bebeğimle, en son nokta kadardı :KK9:

ilk ben hamile kaldım canım evet ayağımı iyi sürtmüşüm :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

oyoyoyoyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bebişler hamileler dolmuş anacım bu ne üffffffffffffff

öpüyorum sizleri kızlar kocaman kocaman kucaklıyorum tatlılarım benim

bak bende özendim şincik bende mi yapsam ne 3.yü .ay onlar ne tatlıoluyor misler gibi cennet kokuyorlar .evlerinize melekler gelcek..ne kadar sevindim anlatamam

İyikide ayağını sürtmüşsün . 4 bebeği birlikte takip edeceğiz zaten:-) Allah sağlıkla dördünüde klucaklarınıza aldırsın

4.kim bak onu bilmiyorum göremedimde..

not..hehe kızlar beni kilo vermede gectiniz ama yine kilo da geceniz bakem ..(kendimi kandırıyorum böle çaktırmayın veremedimya kilo:))))))))

canımmm sen nerelerdesin yaaaa özlettin kendini asıl sen ne alemdesin merak ettik vallahi sen yokken 2 hamile daha kazandık oldu 4:KK1::KK1::KK1::KK1:sen neler yaptın bu arada

napayım hayatım yılsonu işler çok yogun sacbaş yolma moduna gircem yakındır.ama bende sizleri özledim aklım hep sizde.arada bir carmen mail atıyor nerdesin diye.bi seni biliyordumda 3kişi daha müthiş bir haber bunlar.3çünüz tamamda 4.kim onu bilemedim....

rabbim tamamına eriştirsin inşallah hepiniz adına okadar çok sevindimki tahmin bile edemezsin.anca anne olunca anlarsınız ne kadar sevinmişim....hayırlı evlatlarınız olsunlar..

bugun regl oldum kilo vermem azalacak sanırım.. şuan malum çok fazla tatlı isteğim var splenta daha alamadm bu yuzden bastırmak için çilekli activia yiyorum :KK43:( dayanamıorum barı hafif bu.. yiyen varmı?

birincisi içinde çilek var, ikincisi yağ oranı çok yüksek, onun yerine dukanın sınırlı izinli besinler listesinde günde 2 kutuya kadar light meyveli yoğurt önerilmiş, ondan tüket, ama unutma dukan dio ki eğer kilo vermenizi duraklatır veya yavaşlatırsa hemen kesin bu tür yiyecekleri yani dikkatli tüketin.

napayım hayatım yılsonu işler çok yogun sacbaş yolma moduna gircem yakındır.ama bende sizleri özledim aklım hep sizde.arada bir carmen mail atıyor nerdesin diye.bi seni biliyordumda 3kişi daha müthiş bir haber bunlar.3çünüz tamamda 4.kim onu bilemedim....

rabbim tamamına eriştirsin inşallah hepiniz adına okadar çok sevindimki tahmin bile edemezsin.anca anne olunca anlarsınız ne kadar sevinmişim....hayırlı evlatlarınız olsunlar..
4. Hamilemiz Telli turnamiz
harika bı haber
Telli turnam çok sevindim bebek haberine ama bı yandanda site ye ve bize olan yüksek destegini boşlarsan diye de hayiflandim.noooooluur bizi bırakma hep yanımızda ol sen bizim dukan kocumuzsun. zaten durdu kilo vermem 2 haftadır. Yoksa kim tutacak kilo cetvelimizi sen buranın demirbasisin bence Allah saglikla kucağına almayı nasip etsin öptüm seni

Herkese tekrar merhabaa:)2.gunumdeyım yedıklerımı sııznle paylasmak ıstedım, yanlıs bırsey yapmak ıstemıyorum..
sabah 1yumurta 1 hındı salamı sekersız papatya cayı,oglen tavada 4 adet yagsız tavuk+150gr yagsız yogurt,aksam 150gr hazır kofte(pıserken baya yagını saldı suze suze bı hal oldum umarım fazla etkılemez) ve nıhayet yulaf kepegını aldım 200gr yagsız cıleklı yogurtla karıstırıp afyetle yedım.2lt ye yakın su da ıctım
PS:aksam yemegınde 1 kasık yogurt corbası tattım cok pısmanım:KK43: vee gunu boyle bıtırdım
Sızce yarın 3.gunumde kılo verme ıhtmalım nedr?atak ıcın 5 gun dusunuyorum ve kılom 60

Telli_Turna günaydın, ya ben tartılmayı unuttum bu sabah :KK43: yrn sabah tartılıp, erkenden yazıcam sana tamam mı? zaten cuma yayınlıosun listeyi, sabah 8de hazır olcak raporum sana... pööfff...

Ya bende gram veremedim ancak bu kadar olur yaa.

İyikide ayağını sürtmüşsün . 4 bebeği birlikte takip edeceğiz zaten:-) Allah sağlıkla dördünüde klucaklarınıza aldırsın

Amin inşaAllah kızlar. Hepimiz sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza.

telli turnacım Allah tamamına erdirsin sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım çok sevindim bahtı açık şansı bol olsun 4 bebeğimizin ...:)

Sağol canım amin inşaAllah

harika bı haber
Telli turnam çok sevindim bebek haberine ama bı yandanda site ye ve bize olan yüksek destegini boşlarsan diye de hayiflandim.noooooluur bizi bırakma hep yanımızda ol sen bizim dukan kocumuzsun. zaten durdu kilo vermem 2 haftadır. Yoksa kim tutacak kilo cetvelimizi sen buranın demirbasisin bence Allah saglikla kucağına almayı nasip etsin öptüm seni

Kız görmüyon heralde kaç kilo ile hamile kaldığımı. Vallahi dukana devam bırakmak yok.

Telli_Turna günaydın, ya ben tartılmayı unuttum bu sabah :KK43: yrn sabah tartılıp, erkenden yazıcam sana tamam mı? zaten cuma yayınlıosun listeyi, sabah 8de hazır olcak raporum sana... pööfff...

Aynen canım sen yarın sabah bildirirsin..

Herkese tekrar merhabaa:)2.gunumdeyım yedıklerımı sııznle paylasmak ıstedım, yanlıs bırsey yapmak ıstemıyorum..
sabah 1yumurta 1 hındı salamı sekersız papatya cayı,oglen tavada 4 adet yagsız tavuk+150gr yagsız yogurt,aksam 150gr hazır kofte(pıserken baya yagını saldı suze suze bı hal oldum umarım fazla etkılemez) ve nıhayet yulaf kepegını aldım 200gr yagsız cıleklı yogurtla karıstırıp afyetle yedım.2lt ye yakın su da ıctım
PS:aksam yemegınde 1 kasık yogurt corbası tattım cok pısmanım:KK43: vee gunu boyle bıtırdım
Sızce yarın 3.gunumde kılo verme ıhtmalım nedr?atak ıcın 5 gun dusunuyorum ve kılom 60

günaydın kızlarr benimde bu gün atak 3. günüm başladı ve 10 kilo vermem gerek atakı 5 gün yapsam uygun olurmu sizin deneyimlerinizden faydalanmak istedim
bugün sabah itibari ile tartıldım -1 kilo gitmiş çok sevindim bukadar çabuk beklemiyordum geriye kaldı 9 kilo hadi hayırlıs artık diyorum
ezggg seninle aynı zamanda başladık galiba sen nekadar verdin kaç kilo vermek istiyorsun

Günaydın;
Telli_turna tebrik ediyorum canı gönülden; senin adına cok cok sevindim. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin insallah.
Yumruk harekatına başladım ve sanırım işe yaradı; 2 gün yaptım ama ilk gün cok az salata yemiştim oyuzden onu tam olarak saymıyorum; dünü sayıyorum sadece; bugünde 2. günüm olacak; toplamda dört gün yapacağım yani cumartesiye kadar. 68,4 idim yumruğa başladığımda bugün 67,5 gördüm tartıda ve coook mutlu oldum.
Bende biran önce hedef kiloma ulaşmak sonra da bebiş istiyorum:))
Telli turna haftalık bildirimimi de yapmış olayım böylece: 67,5
Herkese kolay gelsin

tebrik ederim sağlıkla doğar inşallah beni listeye ekledinmi bilmiyorum geçen hafta eklememiştin başlangıç kilo 70.200 tarih 6.12.11 bugün 67.300

ben güçlendirme dönemindeyken hamile kaldım..günde 1 porsiyondu meyve 2 ye çıkardım light yoğurt yiyordum şimdi kendim mayalıyorum.perşembe sırf proteindi sadece onu yapmıyorum...yani uyubiliyorum. zaten önemli olan bunlar değil abur cuburu yememek lazım asıl kilo aldıran onlar onlarıda sınırlı tutarsan hamilelik iyi geçer çok fazla kilo alınmaz...yani inşallah öyle olur ;p

Biz de 5 aylık evliyiz eşim hemen cocuk istiyor, fakat önce zayıflamam lazım diyorum bende:) Aşırı kilom yok boyum 1.74 kilom 63.5-64 arası değişiyor. Sen de benim kilomdayken başlamışsın hedeflediğim kiloya inmişsin . Ne kadar zamanını aldı ? Ben 3 gün yapabildim bayram girdi kiloları aldım ve bir daha uygulayamadım. Pazartesi başlayıp Çarşamba bitirdiğim diyette 2.300 gr vermiştim. Sen nasıl beslendin?

harika bı haber

yok onu anladım .

1.bulut bebek
2.demircan(öpüyorum senide kocaman)
3.telli turnam benim
4.? bu kim güzel hamile bayan????

merhaba hanımlar bende 1 hafta ataktan sonra seyire evresine geçtim yanlız atakta 1,5 kilo verebildim bakalım seyir evresinde verebilecekmiyim bu kiloları 70.400 başladım 68.900 sabah tartıldım ama hiç ilerlemiyo durdu kaldı sanki kilom hedef 58 inşallah verebilirim

X