Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hanımlar bu kitabın adıı nee tam olarak nerden satın alabiliriz.banada yardım edin ben yaza evleniyorum kilo almamam lazım ve 4kilo vermem lazım

hanımlar bu kitabın adıı nee tam olarak nerden satın alabiliriz.banada yardım edin ben yaza evleniyorum kilo almamam lazım ve 4kilo vermem lazım

Kitabın adı DUKAN DİYETİ
yayın evi : pegasus. Yazan Dr. Pierre Dukan
Fiyat:19

Hangi kitapçıya girip diyet kitapları bölümüne bakarsan yada görevlilere Dukan diyet kitabı dersen hemen verirler. 4 kiloyu her halikarda verirsin. Dukan diyete ihtiyacın yok bence.
tüm kurallara ve safhalara uymazsan aynen ve fazlası ile geri alırsın diyor.
Bu siteyi ya baştan sona oku yada önce kitabı oku öyle başla derim.
Kara senin Dukan diyetine başlarsanda burada çok destek göreceksin:-)

Günaydın hanımlar:-)
Bugün tartıda düşme olmadı:-( Ama akşam epey saçmaladım.
1 kavanoza yakın turşu yedim 1 paket light krem peynir ve epey yulaf ekmeği bitirdim. balığın haricinde. yerimde sasmam bile büyük bir şey o kadar tuz aldıktan sonra. herkese kolay gelsin. kimse diyetinin dışına çıkmasın

Bu sabah tartida sok yasadim. Bir günde tam 1 kilo gitmis... Nasil olur hayretler icindeyim...Hepsinin yag olmadigini biliyorum ama yinede su bile olsa insana acayip derecede moral veriyor. Sabah sahanda yumurta yedim. Aslinda bu diyeti yapabilecegimi pek düsünmüyordum. EKMEKSIZ doymam saniyordum. Ama öyle digilmis.Tartidan aldigim motive ile daha 10 yil ekmek yemeyebilirim. 1 kilo gitmis tokum ve mutluyum :KK70:. Ben ilk dönemdeyim öglen ne yiyebilirim tavsiyesi olan varmi???

Bu sabah tartida sok yasadim. Bir günde tam 1 kilo gitmis... Nasil olur hayretler icindeyim...Hepsinin yag olmadigini biliyorum ama yinede su bile olsa insana acayip derecede moral veriyor. Sabah sahanda yumurta yedim. Aslinda bu diyeti yapabilecegimi pek düsünmüyordum. EKMEKSIZ doymam saniyordum. Ama öyle digilmis.Tartidan aldigim motive ile daha 10 yil ekmek yemeyebilirim. 1 kilo gitmis tokum ve mutluyum :KK70:. Ben ilk dönemdeyim öglen ne yiyebilirim tavsiyesi olan varmi???

öğlen yağsız tavada, jülyen kesilmiş tavuk etini hafif köri ile pişirip yanına hardal, 2 tane kornişon turşu ve yağsız yoğurdunuzdan yapacağınız ayran ile bir menü oluşturabilirsiniz.

1,5 yemek kaşığı yulaf kepeği hakkınızı da lavaş yaparak kullanabilirsiniz. bir yumurta sarısı, 1,5 yemek kaşığı yulaf kepeği, 1 çay kaşığı kabartma tozu, 1/2 çay bardağı light süt ile makul boyutlarda neredeyse 3 lavaş çıkarabilirsiniz. hatta ben birer yemek kaşığı olarak döküorum tavaya bölece minicik minicik kreplerim oluo, gün boyu tüketebiliorum :)

canım ben internetten almıştım kitabı, 13.59 şimdi fiyatı kargo da bedava hepsi.....com'da

Son düzenleme:
arkadaşlar dün akşam bi börek yaptım süperdi yapmak isteyen olursa. krep yaptım 5 tane felan arasına yoğurt,süt,yumurta harç sürdüm içine de kıymalı harç koydum. en üste tekrar yoğurtlu harçtan sürüp fırında üstü kızarana kadar pişirdim. çok güzeldi gerçekten tavsiye ederim. peynirli de yapılabilir o da güzel olur başka sefere artık :21:

bu gün napsakda yesek... bi fikri olannnn varmıı?????şöyle degişik şeylerrr hepimize fikir olurrrrr..

Canım bildiriyi perşembe yapmayınca arada kaçıyor. Sen yaz bilgilerini eklerim hemen seni

bende biran oteki diyet gruplai gibi sandim sagol yani onlarin kurallari var o yuzdenmi aceba dedim
benim baslangic tarihim :16-11-2011
baslangic kilom :64
hedefim ise 52
suanda 62
bu haftanin bu
ama bugun cok sevindim cunku bir kilo gitmis hele sukur birde dun misafirlige gitmistim hic bir yemedim sacede cay ictim sonra
sen ol ben oleyim derken pasta gibi biskuvili bisey yapmis arkadas ondan yemek zorunda kaldim
cok uzuldum aslinda ama bu sabah 61 oldugumu gorunce nasil sevindim anlatamam
bende basariyorum galiba artik

kızlarrrrr:KK3::KK3::KK3:
kan değerim 485,3 :nazar:

bundan sonra dukana biraz ilave haliyle güçlendirme evresinden devam ediyorummmm

demmir_can hayırlı olsun bebeğin çok sevindim. ben de istiyorum ama olmuyor bize de dua et :KK49:

sağol tatlım..rabbim herşeyin hayırlısını versin,
elbet size de verecek:KK16:

2 erkek bebek....:KK52: :KK52: bulut bebek ve demmir_can hadi hayırlısı sağlıklı kucağınıza alırsınız inşallah...

:nazar::nazar::nazar:

merhaba demmircan, tebrikler. ne güzel daha hafif başlıyorsun hamileliğe. allah tamamına erdirsin canım, sağlıkla kucağına al bebeğini..

teşekkür edrim canım, amiiinnnn :KK16:

arkadaşlar dün akşam bi börek yaptım süperdi yapmak isteyen olursa. krep yaptım 5 tane felan arasına yoğurt,süt,yumurta harç sürdüm içine de kıymalı harç koydum. en üste tekrar yoğurtlu harçtan sürüp fırında üstü kızarana kadar pişirdim. çok güzeldi gerçekten tavsiye ederim. peynirli de yapılabilir o da güzel olur başka sefere artık :21:

ımmm çok güzel gibiiiii :) deniycemmmm eline sağlık arkadaşııım :))))

bu tarifi yarın için deneyeceğim:-) güzel olacaktır

öglen yalancı hamburger yaptum kendime
sadece soğan ve baharatlarla yğrulmuş yağsız kıyma köftesi.
1,5 kaşık köfte hakkımla yapılmış krep lavaş arası ekmek arasına dilim soğan ve tursu ile.
Güzel oldu doğrusu farklı bir şey yapmış oldum ilk kez

hamburgeri de özlemiştim. yarın kepek hakkımı tostta kullanacağım ama hamburger de aklımda öbür gün artık En Büyük KK

merhabaaaaaaa
kaç gündür doğru düzgün uğrayamadım, bugün ben diyete başlayalı tam 2 ay oldu, 13 kiloya bay bay dedimmm ama daha çok kilocuğum var verecek
regl bitmek üzere ve pazartesi günü tam gaz burda olcam inşallah, sporu baya ihmal ettim bu aralar, neyse aradaki açığı kapatmam lazım bir şekilde, perşembe günü artık 80'lere elvede demek istiyorum, mümkümse tekrar görüşmemek üzere ayrılıyım bu kilo diliminden
en soooooooooon 2006 yılında 70li rakamlardaydım, 2002 de de 50li rakamlarda :KK43:(((((

Son düzenleme:
Merhaba kizlar

Dukan diyetine 21.11.2011 Pazartesi günü basladim, ilk gün kacamaksiz gecti ancak 2. gün (Sali) ise gitmeyip evde kalinca esim cok sevdigi icin kek ve pogaca yaptim haliyle bende bozdum.
Carsamba günü yeniden basladim ama aksam yemeginden önce 1 pogaca kacamak yaptim, persembe yine kücük bir kacamagim oldu bu kacamaga firinda közlenmis sivri biber de eklendi, biberler cok aciydi ve pazartesi - persembe arasi hic tuvalete cikamadim. Düzenli olarak 1,5 kasik kepegimi de kullaniyorum.

Ne oldu nasil olduysa Cuma sabahi ishal oldum ve hala devam ediyor. Bunu acibibere bagladim cünkü ne zaman yesem wc ile münasebetim artiyor ancak bu defa cok uzun sürdü, yulaf kepegi ile ilgisi var midir bilemiyorum?

Diyete 87 ile basladim, küsüratini hatirlamiyorum su an 85.6 kilodayim ancak bu henüz beni sevindirmedi cünkü ilk giden kilo degil muhtemelen ödemler vs. oluyor.

Bugün hic kacamak yapmadan devam ediyorum. Kücük kacamaklara ragmen de carsamba günü baslamis gibi hareket ederek 7 gün atak yapmayi düsünüyorum. Vermek istedigim kilo 15-20 arasi

3 gündür aksam yatmadan önce yaklasik 20 dk evde egzersiz yapiyorum, isten dönüste hava kararmis ve soguk oldugu icin yürüyüse baslayamadim henüz. Zor geliyor o sogukta bir de eve gelip esime yemek yapmam gerekiyor gec kalmakta istemiyorum.

Krep henüz denemedim, vakit buldukca konuyu en basindan okumaya calisiyorum, herkes krepten bahsediyor ancak yulaf kepegi ile bu nasil olacak anlayamadim. Cünkü un gibi degil bendeki, bu konuda yardimci olursaniz sevinirim :KK66:

merhabaaaaaaa
kaç gündür doğru düzgün uğrayamadım, bugün ben diyete başlayalı tam 2 ay oldu, 13 kiloya bay bay dedimmm ama daha çok kilocuğum var verecek
regl bitmek üzere ve pazartesi günü tam gaz burda olcam inşallah, sporu baya ihmal ettim bu aralar, neyse aradaki açığı kapatmam lazım bir şekilde, perşembe günü artık 80'lere elvede demek istiyorum, mümkümse tekrar görüşmemek üzere ayrılıyım bu kilo diliminden
en soooooooooon 2006 yılında 70li rakamlardaydım, 2002 de de 50li rakamlarda :KK43:(((((

ne güzel ben de 2 ay bitirip böyle 13 kilo verebilsem tebrikler ve devam:-)

X