Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Birkac gündür siteyi takip ediyorum..Artik sizinle bu diyeti yapmaya karar verdim. 21 yasinda 55 kiloydum simdi 2 cocuktan sonra 31 yasinda 89 kiloyum :KK43:. Katedilecek cok yolum var. Ama desteksiz cok zor...Banada destek olursaniz sevinirim. Dukan ìn sitesine girdim teste 6 gün atak devresini yapmam gerekiyormus. 2,4 kilo verecekmisim. Yardimlarinizi bekliyorum basliyoruzzzzzz....
ARTIK BASARMAK ISTIYORUM

biri beni anlatmış sanki ama benim tek kızım var bide yaş 27 bide boyum 1,72 ondan kurtarıyorum canım ben 5. günümdeyim gayet güzel gidiyo renglimin 3.günüydü pazartesi başladım bugun tartılğımda 4 kg vermiş gördüm kendimi ama reglimden dolayı fazla kilo verdim sanırım dukan amaca banada 2,6 demişti bakalım 6 gün atak devam ediyorum ama ben bukez çok kararlıyım asla bozmuycam ya gidicek ya gidicek bu kilolar hayatımızın baharında nedir bu çektiğimiz kilolardan yahu hep beraber veririz inşallah ben araştırark gidiyorum kitabını okuyamadım ama buradaki arkadaşlar yardımcı olurlar sanırım

ben elli liraya pahalı aldım demiştim demekki değilmiş. gidip bir daha alayım bari:-)
Ama haklısın nette bile en ucuz diyerek verilen ilanda yarım kiloso 36+ kargo.

bi ara bime gelmişti ben ordan almıştım 200gr kadar var sanırım fiyatıda 6tlydi heralde ama artık yoktur

Kız sorma önce bulut şimdi sen sonra ben olsam :KK52:

Düşünsene en fazla alacağın kilo ile zayıflamadan önceki haline geleceksin. Ya bide kilo vermeseydin o zaman daha fena olurdu.

Sen dukanı gebeliğe uyarla tatlım. Zaten konuşmuştuk bizim yediklerimiz aslında çok sağlıklı şeyler. Sadece meyve ekleyeceksin ve sebzeni arttıracaksın. Birazda karbonhidrat tabi. Yağsız yerine yarım yağlı süt ürünleri vs..

Doktora sormuştum yok demişti ama sanırım bu kilo gebe kalmayı güçleştiriyor. Ne dersiniz kızlar..

evet evet telli turnam kesinlikle bence de kiloyla alakası var
zaten bende yumurtlama tembelliği var, gittiğim 3 doktorda kilo vermen lazım, o da düzene girer demişti, gerçekten öyle oldu..
dukana gelince, ben de onun dediği gibi devam etmeyi düşünüyorum, daha açıp tam okumadım ama sanırım güçlendirme yapıcam ama bazı ufak tefek değişikliklerle
neyse incelerim onu da canım

allah sağlıkla tamaına erdirsin. Sağlıklı bir bebek kucağına al:-)

çook teşekkür ederim arkadaşım, aminnn

arkadaşlar belki duymuşunuzdur adana realde yulaf kepeği 3,99 promosyon var almak isteyen varsa duyurulur.. diyette 2 ay geçti ve 57.2 ben 55 i hedefledim ama etrafımdan çok baskı var ölecen, eridin, çirkinleştin felan maadurumda madurum :KK5: 56 da mı bıraksam bilmiyorum çok fark eder mi kararsızım, güçlendirmede de veriliyor mu ki??

arkadaşlar belki duymuşunuzdur adana realde yulaf kepeği 3,99 promosyon var almak isteyen varsa duyurulur.. diyette 2 ay geçti ve 57.2 ben 55 i hedefledim ama etrafımdan çok baskı var ölecen, eridin, çirkinleştin felan maadurumda madurum :KK5: 56 da mı bıraksam bilmiyorum çok fark eder mi kararsızım, güçlendirmede de veriliyor mu ki??

boyu yaşın kaç bilmiyorum bunlarda önemli
ama dayanabiliyorsan devam et.

boyu yaşın kaç bilmiyorum bunlarda önemli
ama dayanabiliyorsan devam et.

boyum 1,57 yaşım 26. bir tane kızım var ikinci hamilelikte istediğim için kilo verebildiğim kadar vermek istiyorum aslında nasıl olsa alacağım diye.. ama etim sıkı yani göstermem. herkes kilolu halime alıştığı için bu görüntümü garipsiyorlar. haliyle yüzümden de verdim.. ama devam ederim gibi geliyor bilmiyorum haftaya duruma bir bakacağım :44:

2 erkek bebek....:KK52: :KK52: bulut bebek ve demmir_can hadi hayırlısı sağlıklı kucağınıza alırsınız inşallah...

boyum 1,57 yaşım 26. bir tane kızım var ikinci hamilelikte istediğim için kilo verebildiğim kadar vermek istiyorum aslında nasıl olsa alacağım diye.. ama etim sıkı yani göstermem. herkes kilolu halime alıştığı için bu görüntümü garipsiyorlar. haliyle yüzümden de verdim.. ama devam ederim gibi geliyor bilmiyorum haftaya duruma bir bakacağım :44:

bence devam et. her bebek en iyi şartta +4 kilo ekler anneye sonraki yıllar için.
dilediğin bebeğe sağlıkla kavuşmanı dilerim.
alışırlar zayıf haline de

bence devam et. her bebek en iyi şartta +4 kilo ekler anneye sonraki yıllar için.
dilediğin bebeğe sağlıkla kavuşmanı dilerim.
alışırlar zayıf haline de

amin bir çocuğum daha olsun çok istiyorum.. doğru söylüyorsun nasıl olsa alacağım.. devam et diyen birine ihtiyacım vardı teşekkür ederim :KK42:

selam kızlar:KK3:

bir süre uğramadım yanınıza ama güzel haberlerle geldim :KK52:

bugün 3 tane test yaptım, gayet net pozitif, sanırım hamileyim:KK16: yarın sabah kan vericem..

dukanıma da azcık şekil değişikliği yapıcaz artık,
verdiğim kilolar da ter tek geri gelecek:KK52:

merhaba demmircan, tebrikler. ne güzel daha hafif başlıyorsun hamileliğe. allah tamamına erdirsin canım, sağlıkla kucağına al bebeğini..

bizde sizin gibiydikkk hep aynı sorun kızken 60 kilonun altındayız evlillik çocuk derken 80 lerin üstündeyiz ...olsun başarıcaz bu kez inanmak lazımm..

Bu sefer baska duygularla basladim zaten . Inancim tam. Olacak Insallah sayenizdede dahada motive olacagim.

Hele bir başla gerisi gelir Allah'ın izni ile. Bende başlarken bu sefer bari olsun diyordum kendi kendime. hatta içimden bir ses sen yapamazsın bile diyordu ama bak 2 ayı ve 12 kiloyu geride bıraktım.

Kendine inan yapabilirsin..

Süper 12 kilo tebrikler...zaten kitabinida ismarladim gelecek ...Aslinda kulaktan dolma bilgilerle basladim. Ama kitabini okuyunca daha yararli olabilecegini düsünüyorum. Ama senin verdigin 12 kilo beni hayliyle bir motive etti. Süpersin :129:

biri beni anlatmış sanki ama benim tek kızım var bide yaş 27 bide boyum 1,72 ondan kurtarıyorum canım ben 5. günümdeyim gayet güzel gidiyo renglimin 3.günüydü pazartesi başladım bugun tartılğımda 4 kg vermiş gördüm kendimi ama reglimden dolayı fazla kilo verdim sanırım dukan amaca banada 2,6 demişti bakalım 6 gün atak devam ediyorum ama ben bukez çok kararlıyım asla bozmuycam ya gidicek ya gidicek bu kilolar hayatımızın baharında nedir bu çektiğimiz kilolardan yahu hep beraber veririz inşallah ben araştırark gidiyorum kitabını okuyamadım ama buradaki arkadaşlar yardımcı olurlar sanırım

Senin bebisinide Allah bagislasin Canim...ben kitabi ismarladim.
Bakalim haftaya basliyacagiz okumaya. Ama ben bu günden basladim yapmaya tabi sadece burada okuduklarimla...Su kilolarda asiri derecede bunaldim artik. 31 yasinda istedigim ve özendigim hicbirseyi giyemiyorum malesef :KK43:. Insallah gidecek bu sefer cok kararliyim cokkkk.

X