Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

www55.jpg

telli turnacım ben bildirim yapmıştım ama görmedin galiba bu hafta 60.300 olmuşum :) sevgiler...

waffle yedin mi asıl sen onu söyle:))

yemedim dışarı çıkmadım ondan belki akşama belkide yarın yiyeceğim =)))))))))))) yiyince söylicem sana çok mutlu olucam çok çok...dün yazdığım magnezyumu suya karştırıp içtim resmen içim boşadı p.tesiden beri olanlar çıktı =))))))))))))))) tabi ağrısız sızısız hemde...

Ay ölcem şimdi gülmekten kız -200 gr mı fark etti bende çıktım sabah -300 :KK52::KK52::KK52: demek biraz daha yüklensek -500 olcek heeeee.

Sen güçlendirmeyi verdiğin her 1 kiloya karşılık 10 gün canım yani 10 kilo verdiysen 100 gün.. Hesapla hemen bakim ne kadarcık

ya ne bilim ama dün yoğurtlu patlısan yoğurtlu kabak bi de köfte yedim bi de zero içtim yrm bardak bi de eti form mu neydi onun bi tane çikolatalı bisküvisini yedim belki ondan 200 gr verdim çim boşaldı boşver 200 ü 300 ü..ben 7 kilo verdim yaklaşık 31 ocağa kadar yapıcam güçlendirmeyi cnm..

Kilo verme açısından goji meyvelerinin kan şekeri üzerinde mükemmel etkisi vardır.Yüksek glisemik karbonhidrat alındığı zaman kan şekeri yükselir.Kan şekeri hızla düşünce genellikle 1-2 saat içinde yeniden acıkırsınız.Goji berrylerin glisemik indeksi çok düşüktür.Bu yüzden sindirildiği zaman kan şekeri üzerinde çok fazla etkisi yoktur.Bu daha seyrek acıkmak anlamına gelir.Bu, küçücük goji meyvesinin sağladığı çok büyük bir faydadır.Gojilerdeki yüksek lif içeriği sizi aynı zamanda daha uzun süre tok hissettirir.

goji Berry’ler çoğu kişinin kas ve vücut yapısını korumak amacıyla aldıkları sentetiklerin yaptıklarını doğal enzimlerle gerçekleştirerek vücut yapısına katkıda bulunur. Vücudumuzun gençken bolca ürettiği,bizi yağsız ve fit halde tutan amino asitler gojide doğal olarak bulunur.Biz yaşlandıkça vücudumuzdaki amino asitler azalır,vücudumuz kilo alır ve yağı depo eder.Goji berryler aynı zamanda metabolizmayı hızlandırdığı ispatlanmış besin maddelerinin teminine yardımcı olur ve böylece çok daha etkili şekilde kalori yakabilirsiniz.

Goji Berry’lerin kilo vermenin yanı sıra çok sayıda yararları mevcuttur.Görme yeteneğinin korunmasına ve özellikle 60 yaş üstünde karşılaşılan görme problemlerine yardımcı olduğuna inanılır.Bağışıklık sistemine ve karaciğer fonksiyonlarına olumlu etkisi olduğu söylenebilir. Sadece bunlar değil,goji berry aynı zamanda cinsel mutluluğu ve doğurganlığı arttırır ve hatta yaşam süresini uzatır.

gerçekten de çok faydalıymış. benim yulaf kepeğim bitmek ğzere, onu alırken bu goji berry den de alayım bari. teşekkürler paylaşımın için.

Görmemiştim canım düzelttim eklerim akşama tekrar bildiri olursa..

teşekkür ederim teli turnacım
goji berry (kurt üzümü) kabızlık içinde iyi tüketmeye başladığımdan beri bende sorun kalmadı . fiyat burada çok pahalı 100 - 80 tl arası değişiyor galiba bu aralar herkes alıyor fiyatları artırmışlar fırsatçılar...

Kızlar bugün çok mutluyum güne 72.7 kg ile başladım, yani dünden bugüne 500 gr vermişim, süper bir duygu bu ya, geçen cumadan bugüne tam 1.7 kg gitmiş...:KK66:))

Umarım bir kaç hafta içinde şu 6 lı kiloları görürüm artık, her giden kilodan sonra daha bir heycanlanıyorum daha bir hırs yapıyorum...:KK66:))

Tişörtlerim artık aşırı bollaştılar eşofmanlarım da öyle çocuk gibi kaldım onların içinde, bi 10 kilo daha gidince nasıl görüncem hayal bile edemiyorum.

Sizler nerelerden verdiniz kiloları daha çok? Benim bacaklar ve popo baya bi inceldi...:KK66:))

tebrikler canım, kısa zamanda 6lı kiloları da görürsün inşallah. bana da dün babam şöyle bir baktı ve dedi ki, sen hakkaten kilo verdin. sanırım inanmamıştı başlarda dukana:)) o bana hep karatayı anlatıp duruyordu ve buna rağmen bir de ekmeksiz yaşanmaması gerektiğini düşünüyor ve kızıyordu. sonra bir iki kez yulaf unuyla krep yaptığımı görünce, iyi bari dedi ekmeğe benzxiyor bu da. şimdi de afferin demeye başladı:))

benim en çok eriyen görülür kısımlarım popom ve göbeğim. bir de malesef yüzümden de gidiyor. hatta yüzümün küçüldüğünü farkedenler rejim yapma ne gerek var bile diyorlar ama onlara diyemiyorum ki biraz daha aşağı bakın, küçülmesi gereken yerler başka:KK52:

tebrikler canım, kısa zamanda 6lı kiloları da görürsün inşallah. bana da dün babam şöyle bir baktı ve dedi ki, sen hakkaten kilo verdin. sanırım inanmamıştı başlarda dukana:)) o bana hep karatayı anlatıp duruyordu ve buna rağmen bir de ekmeksiz yaşanmaması gerektiğini düşünüyor ve kızıyordu. sonra bir iki kez yulaf unuyla krep yaptığımı görünce, iyi bari dedi ekmeğe benzxiyor bu da. şimdi de afferin demeye başladı:))

benim en çok eriyen görülür kısımlarım popom ve göbeğim. bir de malesef yüzümden de gidiyor. hatta yüzümün küçüldüğünü farkedenler rejim yapma ne gerek var bile diyorlar ama onlara diyemiyorum ki biraz daha aşağı bakın, küçülmesi gereken yerler başka:KK52:

Benimde gıdım gitmedi ona uyuz oluyorum. Yüzümde küçüldü ama daha çok küçülsün istiyorum. Kız inan burnum küçülüyor onu hissediyorum :KK52:

Yanlarım çok inceldi resmen bel oyuntum çıktı. Keşke ölçseymişim yaa.

$383899_2556310828764_1283775743_2969229_1512876421_n.jpg

kızlar yardımcı olduğunuz sorunlu çifti görmek ister misiniz:)) resmi ekledim, bu da baloda çekilen fotoğraf, 60 kg halim. gerçi ayakta değilim ama olsun, ayaktasını da koyacağım sonra...

Benimde gıdım gitmedi ona uyuz oluyorum. Yüzümde küçüldü ama daha çok küçülsün istiyorum. Kız inan burnum küçülüyor onu hissediyorum :KK52:

Yanlarım çok inceldi resmen bel oyuntum çıktı. Keşke ölçseymişim yaa.

insanın yüzü şişmiş gibi oluyor zaten kilo aldığında, burnunda belinde bacakların da asıl şekillerini alıyorlar git gide:))

Eki Görüntüle 295517

kızlar yardımcı olduğunuz sorunlu çifti görmek ister misiniz:)) resmi ekledim, bu da baloda çekilen fotoğraf, 60 kg halim. gerçi ayakta değilim ama olsun, ayaktasını da koyacağım sonra...

Wooowwww fıstık gibisin vallahi. Şu güzellikte bide düşündüğün şeylere bak. Bir kere sen sevgiline beş basarsın. Yok yok sen onun içine korkuyu düşür bence korkmadığı kabahat. Bulmuş güzel kızı ohhh.. Çok güveniyor sana çok emin senden çok..

Maşallah güzel çiftsiniz. Sende çok güzelsin, kaçırmasın seni elinden.
yavaş yavaş tavrını koy da herşeyin bu kadar kolay rahat olamayacağını anlasın damat adayımız:-))

sağolun arkadaşlarım desteğiniz ve güzel sözleriniz için. tavsiyelerinizi bir bir dinleyeceğim hiç merak etmeyin. sonuçlarını da paylaşacağım. aslında etrafındakiler de ona söylüyorlar bak elini çabuk tut, kaçar gider bu kız diye ama bizimki benden hakkaten çok emin. çünkü hakkaten benim de biyere gideceğim yok:KK52: ama onun bunu bilmesine ne gerek var???

Eki Görüntüle 295517

kızma ama sen erkek arkdaşında çok çok güzel duruyosun..=)) bence o seninle evlenmek için uğraşmalı ;p bu kızı kaçırmamam lazım demeli =)

Eki Görüntüle 295517

bitter cim gerçekten çok güzelsin maşallah ... Bende kızlara katılıyorum elindekinin kıymetini bilsin arkadaşın ,erkeklere tatlı dille her istediğini yaptıra bilirsin .

selam kızlar:KK3:

bir süre uğramadım yanınıza ama güzel haberlerle geldim :KK52:

bugün 3 tane test yaptım, gayet net pozitif, sanırım hamileyim:KK16: yarın sabah kan vericem..

dukanıma da azcık şekil değişikliği yapıcaz artık,
verdiğim kilolar da ter tek geri gelecek:KK52:

bugün 3 tane test yaptım, gayet net pozitif, sanırım hamileyim:KK16: yarın sabah kan vericem..

süpersin demir can, inşallah o testler pek yanıltmıyor bildiğim kadarıyla.... çok sevindim, Allah tamamına erdirsin canım...

canıııııımmmmm çok sevindim inan bak gördünmü kilolarımızı verince nasıl kolay hamile kaldık ikimizde ayyyyyçokk mutlu oldum yaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:allahım sağ sağlim kucağımıza almayı nasip eder inşallahcanım bende geçen gün kalp sesini uydum çok güzel bi duyguymuş

süpersin demir can, inşallah o testler pek yanıltmıyor bildiğim kadarıyla.... çok sevindim, Allah tamamına erdirsin canım...

çok teşekkür ederim canım benim,
artık darısı başına, bilemiyorum yaniii:KK1:

canıııııımmmmm çok sevindim inan bak gördünmü kilolarımızı verince nasıl kolay hamile kaldık ikimizde ayyyyyçokk mutlu oldum yaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:allahım sağ sağlim kucağımıza almayı nasip eder inşallahcanım bende geçen gün kalp sesini uydum çok güzel bi duyguymuş

aminnnn canım yaaa, valla hala şoktayım, ama dediğin gibi kilo vermek işe yaradı sanırım..
ah o kalp sesini duysam ben de bir de.. hatta dur daha keseyi falan da geçtim yarın kanda netleşsin şuan tek isteğim o

rejime başamadan önce dukanın sitesindeki sorulara cevap verip uygun programını almş mıydın? oradaki değerlendirmeye göre kişinin kaç gün atak yapması gerektiğini ve ne kadar verebileceğini söylüyor. belkide sen 3 gün de yapsan 5 günde yapsan atakta vereceğin kilo 2 dir. o açıdan söylüyorum. bana mesela 3 gün dedi atak için ve 1 kilo verirsin diyorr. dün 3 günüm bitti, gerçekten de 1 kg verdim.

çok haklısın aslında. bana 2 günde 800 gram demişti. ben 5 yaptım 1800 vermiş oldum. çok şey beklememek lazım demek ki süreyi uzatınca çok da etkisi olmuo. yarın seyire başlıorum orda da durağanlık olacak diye de korkuorum sanırım 2-3 haftalığına tartıyı bi yerlere kaldırsam daha ii olcak:KK43:

X