Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

waffle yedin mi asıl sen onu söyle:))

yemedim dışarı çıkmadım ondan belki akşama belkide yarın yiyeceğim =)))))))))))) yiyince söylicem sana çok mutlu olucam çok çok...dün yazdığım magnezyumu suya karştırıp içtim resmen içim boşadı p.tesiden beri olanlar çıktı =))))))))))))))) tabi ağrısız sızısız hemde...

ya ne bilim ama dün yoğurtlu patlısan yoğurtlu kabak bi de köfte yedim bi de zero içtim yrm bardak bi de eti form mu neydi onun bi tane çikolatalı bisküvisini yedim belki ondan 200 gr verdim çim boşaldı boşver 200 ü 300 ü..ben 7 kilo verdim yaklaşık 31 ocağa kadar yapıcam güçlendirmeyi cnm..

gerçekten de çok faydalıymış. benim yulaf kepeğim bitmek ğzere, onu alırken bu goji berry den de alayım bari. teşekkürler paylaşımın için.

Görmemiştim canım düzelttim eklerim akşama tekrar bildiri olursa..

teşekkür ederim teli turnacım
goji berry (kurt üzümü) kabızlık içinde iyi tüketmeye başladığımdan beri bende sorun kalmadı . fiyat burada çok pahalı 100 - 80 tl arası değişiyor galiba bu aralar herkes alıyor fiyatları artırmışlar fırsatçılar...

tebrikler canım, kısa zamanda 6lı kiloları da görürsün inşallah. bana da dün babam şöyle bir baktı ve dedi ki, sen hakkaten kilo verdin. sanırım inanmamıştı başlarda dukana:)) o bana hep karatayı anlatıp duruyordu ve buna rağmen bir de ekmeksiz yaşanmaması gerektiğini düşünüyor ve kızıyordu. sonra bir iki kez yulaf unuyla krep yaptığımı görünce, iyi bari dedi ekmeğe benzxiyor bu da. şimdi de afferin demeye başladı:))

benim en çok eriyen görülür kısımlarım popom ve göbeğim. bir de malesef yüzümden de gidiyor. hatta yüzümün küçüldüğünü farkedenler rejim yapma ne gerek var bile diyorlar ama onlara diyemiyorum ki biraz daha aşağı bakın, küçülmesi gereken yerler başka

Benimde gıdım gitmedi ona uyuz oluyorum. Yüzümde küçüldü ama daha çok küçülsün istiyorum. Kız inan burnum küçülüyor onu hissediyorum

Yanlarım çok inceldi resmen bel oyuntum çıktı. Keşke ölçseymişim yaa.

kızlar yardımcı olduğunuz sorunlu çifti görmek ister misiniz:)) resmi ekledim, bu da baloda çekilen fotoğraf, 60 kg halim. gerçi ayakta değilim ama olsun, ayaktasını da koyacağım sonra...

insanın yüzü şişmiş gibi oluyor zaten kilo aldığında, burnunda belinde bacakların da asıl şekillerini alıyorlar git gide:))

Wooowwww fıstık gibisin vallahi. Şu güzellikte bide düşündüğün şeylere bak. Bir kere sen sevgiline beş basarsın. Yok yok sen onun içine korkuyu düşür bence korkmadığı kabahat. Bulmuş güzel kızı ohhh.. Çok güveniyor sana çok emin senden çok..

Maşallah güzel çiftsiniz. Sende çok güzelsin, kaçırmasın seni elinden.
yavaş yavaş tavrını koy da herşeyin bu kadar kolay rahat olamayacağını anlasın damat adayımız)

sağolun arkadaşlarım desteğiniz ve güzel sözleriniz için. tavsiyelerinizi bir bir dinleyeceğim hiç merak etmeyin. sonuçlarını da paylaşacağım. aslında etrafındakiler de ona söylüyorlar bak elini çabuk tut, kaçar gider bu kız diye ama bizimki benden hakkaten çok emin. çünkü hakkaten benim de biyere gideceğim yok ama onun bunu bilmesine ne gerek var???

kızma ama sen erkek arkdaşında çok çok güzel duruyosun..=)) bence o seninle evlenmek için uğraşmalı ;p bu kızı kaçırmamam lazım demeli =)

bitter cim gerçekten çok güzelsin maşallah ... Bende kızlara katılıyorum elindekinin kıymetini bilsin arkadaşın ,erkeklere tatlı dille her istediğini yaptıra bilirsin .

selam kızlar

bir süre uğramadım yanınıza ama güzel haberlerle geldim

bugün 3 tane test yaptım, gayet net pozitif, sanırım hamileyim yarın sabah kan vericem..

dukanıma da azcık şekil değişikliği yapıcaz artık,
verdiğim kilolar da ter tek geri gelecek

süpersin demir can, inşallah o testler pek yanıltmıyor bildiğim kadarıyla.... çok sevindim, Allah tamamına erdirsin canım...

canıııııımmmmm çok sevindim inan bak gördünmü kilolarımızı verince nasıl kolay hamile kaldık ikimizde ayyyyyçokk mutlu oldum yaaaaallahım sağ sağlim kucağımıza almayı nasip eder inşallahcanım bende geçen gün kalp sesini uydum çok güzel bi duyguymuş

süpersin demir can, inşallah o testler pek yanıltmıyor bildiğim kadarıyla.... çok sevindim, Allah tamamına erdirsin canım...

çok teşekkür ederim canım benim,
artık darısı başına, bilemiyorum yaniii

aminnnn canım yaaa, valla hala şoktayım, ama dediğin gibi kilo vermek işe yaradı sanırım..
ah o kalp sesini duysam ben de bir de.. hatta dur daha keseyi falan da geçtim yarın kanda netleşsin şuan tek isteğim o

çok haklısın aslında. bana 2 günde 800 gram demişti. ben 5 yaptım 1800 vermiş oldum. çok şey beklememek lazım demek ki süreyi uzatınca çok da etkisi olmuo. yarın seyire başlıorum orda da durağanlık olacak diye de korkuorum sanırım 2-3 haftalığına tartıyı bi yerlere kaldırsam daha ii olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…