Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

normal ozaman kabızlıgın.çünkü protein biliyorsun bagırsakda zor geciyor.bol suda iç günde 3 litre hem kabızlıkda destek olur hemde kilo vermende.

hayatimda icmedigim kadar cok su iciyorum bazi günler 1 bardak su icmeden yatan ben simdi nereye gitsem suyla dolasiyorum :KK52:belki 3 liteyi bulmuyordur ama 2 den az degildir kesin.

Günaydın kızlar bugün sabah günlerdir benden ayrılmayan 61 den kurtuldum dün yaptığım kaçamaktan sonra galiba benden korktu :)

herkese günaydın arkadaşlar, uyanır uyanmaz tartıldım vee 58,2 çok mutluyummm. şimdi kahvaltı hazırlayacağım. puf böreği tarifi buldum bi deneyim bakalım nasıl olacak :KK53:

merhabalar.yarın ben de başlıyorum dukana.mantığıma yatırmada baya zorlandım.meyve yok vs. durumlarını.ama mantıklık halim kalmadı artık.acilen başlamam lazım.dikkat edeyim ekmek yemeyeyim tarzı düşünerek diyet yapmaya çalıştım çok,ama olmadı.biraz iradesizim,dukana dayanabilir miyim diye çok düşündüm,ama motivasyonu güçlü imiş verdiğim kiloları görünce motive oluyormuşsun.bi 2000 sayfa daha var okumam gereken :KK70: amma yazmıssınız

merhabalar.yarın ben de başlıyorum dukana.mantığıma yatırmada baya zorlandım.meyve yok vs. durumlarını.ama mantıklık halim kalmadı artık.acilen başlamam lazım.dikkat edeyim ekmek yemeyeyim tarzı düşünerek diyet yapmaya çalıştım çok,ama olmadı.biraz iradesizim,dukana dayanabilir miyim diye çok düşündüm,ama motivasyonu güçlü imiş verdiğim kiloları görünce motive oluyormuşsun.bi 2000 sayfa daha var okumam gereken :KK70: amma yazmıssınız

aramıza hoşgeldin şule. kaç kilo vermek istiyorsun?? meyve yok ama istediğin kiloya gelince yiyeceksin. zaten diyette hiç aç kalmıyorsun yedikçe zayıflıyorsun en güzel tarafı bu bence. ben çikolata meraklısıyım ona da lıght puding iyi geliyor.. canın birşey isteyince daha sonra yiyebileceğini düşün. kilo verdikçe daha motive olacaksın her hafta 1 kilo vermek çok güzel.. kolay gelsin En Büyük KK

iyi vermişsin bir hafdada 2 kilo.
Peki dukan çizelgene göre atakda kaç kilo vermen gerekiyor ve atak kaçgün verdi sana.senin kilo vermeni ordan takip wedeceksin herkesinki farlı.

yanıtın için teşekkürler. şimdi baktım dukanın hesaplamasına 5 gün atak -2 kilo demiş:-) ama benim canım -4 istiyordu galiba 168 gün de seyir vermiş. Şimdi attak durumunu bırakıp seyire mi geçeyim. 7 gün olduğu halde o zman 5 günü üstüne inmedi bu kilo.
:-) kendimi bir an çok mız mız hissettim şimdi

aramıza hoşgeldin şule. kaç kilo vermek istiyorsun?? meyve yok ama istediğin kiloya gelince yiyeceksin. zaten diyette hiç aç kalmıyorsun yedikçe zayıflıyorsun en güzel tarafı bu bence. ben çikolata meraklısıyım ona da lıght puding iyi geliyor.. canın birşey isteyince daha sonra yiyebileceğini düşün. kilo verdikçe daha motive olacaksın her hafta 1 kilo vermek çok güzel.. kolay gelsin En Büyük KK

Light da olsa puding de nişasta yok mu? nişasta yasak olmalı. Nasıl yiyebiliyorsunuz?

Light da olsa puding de nişasta yok mu? nişasta yasak olmalı. Nasıl yiyebiliyorsunuz?

ben de bunu çok merak etmişimdir .. hoş migrosta light puding de bulamadım :KK50:

herkese günaydın arkadaşlar, uyanır uyanmaz tartıldım vee 58,2 çok mutluyummm. şimdi kahvaltı hazırlayacağım. puf böreği tarifi buldum bi deneyim bakalım nasıl olacak :KK53:

tebrik ediyoruummmm :KK71::nazar:
puf böreği denemeni bekliyorum :KK66:

iradesizliğini yenersen başaracağına inanıyorum ..
hoşgeldin aramıza .. :KK71:

bu arada günaydın güzel hatunlarr .. moraller nasıl :KK66:

bugün sabah tartıldım veee sonuç 66.0
hayal gibi rüya gibi arkadaşlar inanamıyorum :KK8:

14.10.11 de başlamıştım ..
bugün 20.11.11
5 haftada 7 kilo .. ( 6.2 kilosu dukana ait )
üstelik bayramda bozdum +700 görmüştüm bayramdan sonra ..
kızlar ciddi ciddi veriyoruz değil mii...
yok böyle bi mutluluk :KK1:

kızlar yazın antepten menengiç kahvesi almıştım. böyle zift gibi birsey. sütle yapılıyor. bir bakıyım dedim faydası zararı var mıdır diye. internetten bir araştırdım ki ne göreyim faydaları saymakla bitmiyor. zararı yok:KK70: sizlerle de paylaşayım dedim.

Menengiç Kahvesinin Faydaları:

* Kansere faydalıdır,
* Yaşlanmayı geciktiren bir özelliği vardır gençlik verir,
* Öksürüğü keser, balgam söktürür.
* Nefes açıcıdır ve nefes darlığına iyi gelir.
* Antiseptik özelligi vardır, miktop öldürücüdür,
* Göğsü yumuşatır, solunum yollarına faydası vardır.
* Ayak terlemelerini önler.
* Yaraları tedavi eder.
* Böbrek kumlarının dökülmesine yardımcı olur.
* Ses tellerine iyi gelir.

doğal ilaç olarak kullanılan bir besinmiş. sizler de edinirseniz eğer dukan diyetimize uygun bir besin. guneydogu anadolu bölgesinin yöresel içeceği olan menengiç yabani fıstık çekirdeğinden yapılıyormuş. gaylı olmasına bakmayın kolesterolu de dusuruyormus.

Arkadaslar bugün kepek maya su tuz ile bir hamur yaptım ama icine 1 kasik da kepeği icinde buğday unu koydum. Mayalaninca yağlı kayıtlı tepsiye hamuru yaydım üstüne süt yumurta az salça ve baharatlarla bir sos birkaç adet yagsiz % 100 dana eti sucuk hindi fume yagsiz tuzsuz lor ve bolca mantar koydum küçük bir bordan tepsi yaptım yarısını yenemek icin zor tuttum kendimi ..sucuk ta birazda olsa yağ vardırorasi kesin sizce nasıl bu menü dukana uyarmi arkadaslar

Arkadaslar mesajım arada kaynamış sanırım bu pizza tarifi uygunmudur
ve bugün bidaha hiç kaçamak yapmamaya karar verdim inşallah sizin desteginizle olacak bu çünkü artık yeter madem bı yola girdik ye ye nereye kadar
2 oğlum var küçük. Megerse evin çöpçüsü benmisim ben diyete başlayınca evde hersey artık kaldı hep bunlar yüzünden alkışım kiloları haydi kacamakcilar durmak yok diyete son gaz devam

kızlar yazın antepten menengiç kahvesi almıştım. böyle zift gibi birsey. sütle yapılıyor. bir bakıyım dedim faydası zararı var mıdır diye. internetten bir araştırdım ki ne göreyim faydaları saymakla bitmiyor. zararı yok:KK70: sizlerle de paylaşayım dedim.

* Kansere faydalıdır,
* Yaraları tedavi eder.

doğal ilaç olarak kullanılan bir besinmiş. sizler de edinirseniz eğer dukan diyetimize uygun bir besin. guneydogu anadolu bölgesinin yöresel içeceği olan menengiç yabani fıstık çekirdeğinden yapılıyormuş. gaylı olmasına bakmayın kolesterolu de dusuruyormus.

aaa menengiç kahvesi içebiliyor muyuz?emin misin esla,çok yağlı bişey ama...

lıght pudingi almıştım uzun bi süre yapmamıştım hatta emin olmadığım için.. ama malum günlerde canım çook tatlı istiyor her zaman değil ama tatlı krizim tutarsa yiyorum. korkarak yemiştim ama kilo vermemi hiç etkilemedi. puf böreği de fena değildi 1 bardak suda 6 yemek kaşığı kepeği pişirdim. soğuyunca 1 yumurta kırıp karıştırdım. yağlı kağıda kaşıkla koydum 10 tane çıktı. arası boş oluyor zaten peynir koyup yedim. değişikti beğendim.. :KK56:

yanıtın için teşekkürler. şimdi baktım dukanın hesaplamasına 5 gün atak -2 kilo demiş:-) ama benim canım -4 istiyordu galiba 168 gün de seyir vermiş. şimdi attak durumunu bırakıp seyire mi geçeyim. 7 gün olduğu halde o zman 5 günü üstüne inmedi bu kilo.
:-) kendimi bir an çok mız mız hissettim şimdi

dukan beyin sana verdigi programa uy derim ben .degişen bişey olmuyor çünkü kendini yorma

bendeki şişlik hissi devam ediyor. tartıda bir değişim yok gibi. sabah tartıldım, 79,8 çıktım. kahve ve bol su içmiştim, 200 gram artıyı suya yordum:KK1: ama öyle eskisi gibi kilo verdiğimi hissedemiyorum son 1 hafta-10 gündür. reglim yaklaşıyor, ona mı bağlasam diyorum ama şişmek için de erken gibi geliyor.
sabah kahvaltıda ufacık bir kaçamak yaptım. menemenin yanında ufacık bir kızarmış ekmek parçası yedim. gerçekten ufacık, işaret parmağım kadar bir ekmek kabuğuydu ama bana pasta gibi geldi:KK1:
kaçamağın ardından hamama gittik. sanırım orda attığım ter ile tolare etmişimdir kaçamağı. iliklerime kadar ısındım valla.. metabolizma böyle de hızlanmazsa başka ne yaparım bilmiyorum. şimdi hamam sonrası su ve ayranla başbaşayım. bugün su içme rekorumu kırarım sanırım.:KK1:

* Kansere faydalıdır,
* Yaraları tedavi eder.

menengiç kahvesi zaten macun gibi bir şey. light süte azıcık katılıp ara sıra tüketilebilir. solunum yollarını açma konusunda çok başarılı. sık sık faranjit olan eşime zorla içiriyordum kışları.ama çok ağır bir içecek bana göre.

menengiç kahvesi zaten macun gibi bir şey. light süte azıcık katılıp ara sıra tüketilebilir. solunum yollarını açma konusunda çok başarılı. sık sık faranjit olan eşime zorla içiriyordum kışları.ama çok ağır bir içecek bana göre.

ben ilk defa duydum.

Sonunda bugun ben de basladım...Yazdıklarınız cok etkılı oluyor bır ara saglık lı mı degıl mı dıye cok kararsız kaldım...
5 gun atak yapıp 1-1 yapacagım vermem gereken kılo yaklasık 30 kılo...Kılo cızelgesı olusturmaya calıstım ama sayfaya ekleyemedım.Baslangıc kılom 82.

Sabah 2 haslanmıs yumurta ve maydanoz yedım yanına bıraz yulaf kepeklı krep

2 gıbı 1 fıncan turk kahvesı

3 gıbı tarcınlı karanfıllı bıtkı cayı

4 gıbı 1 buyuk bardak lıght kola

suan saat 5 gıbı ve ben 1 soganla et sote yapacagım bol baharatlı yanına sarımsaklı lıght yogurt ve sabah yaptıgım yulaf kepeklı ekmegımı yıycem

Bır de kıtapta dereotunu, maydanozu, bır kac soganı,kornıson tursuyu serbest bırakıyor...Acaba 1 tane salatalık ve bır kac dal marolu da serbest bırakıyor mudur? Maydonuzun karbonhıdratı 1.9 cok yuksek degıl...Sırf et yemek benı urkutuyor ben pek et sevenlerden degılım :KK43: bu konuda fıkrınız var mı atak donemınde bır kac marol ve 1 tane salatalık yesem

evimde işyerimde nilüferde beklerim
sen baya vermiş gibisin dukandan verdin deilmi?belki bana motive olursun.hastanedemi görev yapıyorsun .yakınmısın bana görev yerin .

Ben 3 senedir surekli tirmanisla kilo aliyordum. 2011 Ocak ayinda 100e yaklasti. Belki de ciktigi gunler olmustur. Ocak ayindan bu yana veriyorum. Ocak'tan 28 Nisan'a kadar nintendo wee oynayarak ve kavitasyon, karboksi terapi falan onlarla zayifladim. Bugune kadar 20 kg oldu toplam verdigim ama 28 nisanda basladim dukana. ben onu esas aliyorum. Dukana basladigimda 91,4 kg idim. 2 ay iyi yaptim sonra bozdum, geri dondum, her neyse en sonunda kendime gore modifiye ettim. Yaklasik 1 senedir diet yapinca zor cunku. 15 kg civari dukanla verdim. Ve hic geri almadim. Birbirimize destek olalim. Bursa'dan kahverengi kullanici adiyla bir arkadasimiz daha var. Biz birbirimizi destekliyoruz. Seni de bekleriz. Ozelden mesaj atayim sana.

X