Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar canlarım... benim iyi gidiyor ama bugün yulaf kepekli kurabiye yaptım 4 günlük yaptım ama gelin bana sorun 2 günlük olur anca yedim yedim eh tatlı kaçamağı yerine bunu yemenin çok fazla zarar olmayacağını düşünüyorum ama vicdanen de rahatsızım.. ayrıca kaymaçina yaptım bugün de yarın yemek için bu süt ve tatlandırıcıyla yapıldığı için yulaf kepeği kadar vicdan yapmayacak:KK70:
seyir evreme geçtim 79 kiloynan ama kaldım bu kiloda veremedim sebebini ben biliyorum wc işi de yok zaten:KK43:(

ben de tatli krizleri icin ssoleilin gecmiste bir tarifi var. onun pudingini yapiyorum. normal pudinglerden bile guzel oluyor.
bir de keklerim var. eh iste ama isimi goruyor.
eskiden yazmistim. buldum: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...n-diyeti-deneyimlerimiz-752.html#post19496264

Arkadaslar bugün kepek maya su tuz ile bir hamur yaptım ama icine 1 kasik da kepeği icinde buğday unu koydum. Mayalaninca yağlı kayıtlı tepsiye hamuru yaydım üstüne süt yumurta az salça ve baharatlarla bir sos birkaç adet yagsiz % 100 dana eti sucuk hindi fume yagsiz tuzsuz lor ve bolca mantar koydum küçük bir bordan tepsi yaptım yarısını yenemek icin zor tuttum kendimi ..sucuk ta birazda olsa yağ vardırorasi kesin sizce nasıl bu menü dukana uyarmi arkadaslar

Benim kilo vermem de baya yavaşladı, dukan a 1 ay kadar ara versem de normal rejim yapıp sonra tekrar dukan a mı dönsem diyorum, yani vücudu şaşırtmak adına, sürekli et yemekten gına gelmeye başladı çünki...:KK43:(((

Bir de vücut alıştı mı ne bu diyete kilo vermemekte diretiyor artık, offffff kafam karışık valla, pazartesiye kadar kilomda ciddi bir değişiklik olmazsa öyle yapıcam, sizlere haber veririm haftaya...:KK66:)

Hadi ben kaçar, yarın listeye bakmak için uğramaya çalışıcam, rezalet tablomu göreyim de utanayım azcık, herhalde 2 haftada 1 kilo bile veremedim, pöööfffff...:KK43:((((

Ben ara verip geri donenlerdenim. Bence sakin bozma. Bir daha eskisi gibi hizli veremedim. Veremedikce de modifiye etmeye basladim. Kisir dongu yani. Madem yapabiliyorsun devam et. Birden gidecegine inaniyorum. Ayrica unutma kitapta bu diyeti hayatinizda 2 kez yapin diyor.

ww5e.jpg

Super olmus bu liste. Tebrik ederim. Beni de araniza almaniz mumkun mu?

Valla demi.sizler gencsiniz daha yaş 35 ten sonra birde çalıştıgın işte sürekli zihin yoruyorsan akşamları artık şöyle kendi kendine kalmak istiyorsun .işten eve geliyorum bi dolu iş.biri meyva ister biri yemek der biri dersim var der.sende koşturuyorun yetişebilmek için .sonrda gece oluncada diyorsunkiçayımı alim oturayım tv karşısına dizi izleyeyim ..ben hiç tv izlemiyorum diycen şaşacaksınız.çünkü tüm gün işdeyim akşam oluncada evdekilerle ugraş.tam oturuyorum eşim açmış haberleri başka bişey izlemez mecburen kalıyorsun öyle.bide çocukların odada var tv onlardada çizgifilim kannaları seni düşünen yok.valla artık kendimi köle modunda görüyorum.önceden hizmetçi idim şimdi köle gibi.

ah ah yeni bir site yapılıuyor burda gözde sitede evler çok pahalı4+1 begendim agustosta teslimde ikna lardayım hala ev aldıgım yok daha ama almış sayıyorum kendimi.işte o bir kalacak boş odayıda kendime ayırmak istiyorum.

alayım evide taşırım ben .zaten öyle bir evki sadece çocuklların odasını götürecegim.benim yatak odamda bir bazam var sadece birde çekmeceli dolabım onu götürecegim .burdada giysi odam var orda da aynısı var.yatak odamda başka eşyam yok.çocukların odada yeni almıştım zaten .onlarda gidecek.2 oda .salonuda atıcam hepsini 15 yıllık eşya olmasada olurlar.yeni alacam mor ve beyaz lake perdeler simli beyaz kalın perdeler mor ..masa beyaz sandaleyuler mor koltuklar mor yanlar beyaz ..nasıl ????????????
giriş fortmantolarıda götürmeyecegim onlarda var orda..ayakkabılarım alacam sadece
geriye kaldı bi mutfak.gidecegim evde bulaşık makinesine kadar düşünmüşler hepsi var set üstü cam aygazı beyaz dolaplar fırın mikro dalga hepsi var.eee tabakalarda atayım diyorum onlarda taa dügünlük tabaklar.yenilerini alırım artık..

pehhh hayallerim benim eh işte bacım görüyon halimi.daha ev aldıgım yok .parasıda yok alayım.ama yaza taşınıyorum inşallah:))))))))))))

Prestij Park Evleri BURSA

gonlunce istemissin. harika. hepsi olur insallah.

muhteşem gözüküyorlaaarrr... :) ellerine sağlıkk, bir şey sorabilir miyim tatlandırıcıları nereden bulabilirim??? hiç görmedim...

Ben girdigim her buyuk markette tatlandiricilarin, diet urunlerin yerini ezberledim baliyorum hepsine. Ama en cok tatlandirici splenda kullaniyorum artik. Onu da Metro Gross Market - Bursa2dan aliyorum.

Bu arada gecmiste verdigim bir menu fotolarini daha buldum.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...n-diyeti-deneyimlerimiz-531.html#post19275779

Benim kesinlikle forumu birakmamam lazimmis. Burada yazilanlari okuyup bir cevre edinince daha rahat yapiliyormus dukan. Tekrar anladim.

Ben girdigim her buyuk markette tatlandiricilarin, diet urunlerin yerini ezberledim baliyorum hepsine. Ama en cok tatlandirici splenda kullaniyorum artik. Onu da Metro Gross Market - Bursa2dan aliyorum.

Bu arada gecmiste verdigim bir menu fotolarini daha buldum.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...n-diyeti-deneyimlerimiz-531.html#post19275779

Benim kesinlikle forumu birakmamam lazimmis. Burada yazilanlari okuyup bir cevre edinince daha rahat yapiliyormus dukan. Tekrar anladim.

Hoş geldin Dukan aramıza dukan konusunda deneyimli birini aramızda görmek çok güzel tecrübelerinden yararlanmak isteriz :)

Tecrübeli arkadaşlar bugün 1 hafta oldu atak da ancak 2 kilo verebildim onu da ilk 2 günde verdim zaten. 1 haftada 2 kilo normal mi. 10 güne tamamlasam biraz daha verme şansım olur mu?

Ahhh ahhh önceden market bölümünden bademli tart alırdık, prenses pasta alırdık. atardık dondurucuya canımız istedi mi yerdik. Şimdi diyete uygun şeyler arıyoruz. Çıkışta başka yerlere de uğradığımız için bu ara hiç bişi almadım, erir diye. Bi sos beğendim kavanozda, alıcaktım, baktım diyete uygun değil içindekiler, almadım.
Ondan önce de (bayaa oldu) yine ikea ya gitmiştik, yemeğimizi yedik, alışveriş yaptık, sonra kahvemizi içtik. Canımız tatlı istemesin mi:KK30: Gittik Özsüt'e (hemen orda, Forum da=sizin orda nası bilmiyorum=) light Krem Şokola yedik üstüne. Light demeye bin şahit ister, o kadar lezzetli yanii. Sonra bi suçluluk hissettim tabi, acaba yemese miydim diye.:26: Ama olan olmuştu artık. Sonrasında baktım kilo veriş hızıma etki etmedi.:KK16:Yani her zaman değil de ayda bir ya da iki kere falan yenilebilir. En azından benim açımdan böyle. Dışarda tatlı yiyeceksem hakkımı ondan yana kullanıcam. B.H.U.da light kazandibi yemiştim, iğrençti yaa, yarısını zor yedim, üstüne light dondurma koydurduğum halde.
Muhabbet yemek olunca nasıl da çenem düştü :KK1: :KK1: :KK1:

Forum muu? Sen de İzmirlisin yanii :KK1:

bugün regl oldum ve saldım kendimi..dayanamadım beni affedin:KK43::KK43:çikolata yediiiiim.çooook güzeldi ama.bugünde böyle olsun.yarın kaldığımız yerden devam ederiz.bazen böyle ödüller gerekiyo ama değil miiiii..napiiim şeytana uydum:KK47::KK47:

Arkadaşlar 20 gündür dukan yapıyorum, bunun 5 günü ataktı. toplamda 2 kilo verdim veremedim :KK43: 81.2 ile başladım 79.2-79.6 arası gidip geliyorum. artık pes etmeme az kaldı. bunca gündür yapıyorum ama 2 kilo verebiliyorum :KK43: polikistik over rahatsızlığım var, bu kadar yavaş vermemin sebebi bu muhtemelen. polikistik overi olup kilo veren bi arkadaş vardı. onun fikirlerine yönlendirmelerine ihtiyacımvar :KK43:

kaçamak yaptım ama öyle 2 dilim baklava bir dilim börek değil.içim bayıldığında 1 lokma ekmek yedim, o da şimdiye kadar 2 kere.birde c vitamini olsun diye nerdeyse hergün 1dilim mandalina yiorum ama alt tarafı 1 dilim mandalina bu kadar kilo vermemi engellemiyodur sanırım. light puding yapıp yemiştim serbest diye ama direk +600 gördüm ertesi gün.

belkide bende işe yaramıyordur bu diyet. başka bir diyet mi denesem acaba. :KK43::KK43::KK43:

X