Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

güncel

ww5c.jpg

ellerine sağlık canım, benim 80,3 bayram ertesiydi. şimdi 79,6yım (çok şükür yetmişlere geldim)..

Valla demi.sizler gencsiniz daha yaş 35 ten sonra birde çalıştıgın işte sürekli zihin yoruyorsan akşamları artık şöyle kendi kendine kalmak istiyorsun .işten eve geliyorum bi dolu iş.biri meyva ister biri yemek der biri dersim var der.sende koşturuyorun yetişebilmek için .sonrda gece oluncada diyorsunkiçayımı alim oturayım tv karşısına dizi izleyeyim ..ben hiç tv izlemiyorum diycen şaşacaksınız.çünkü tüm gün işdeyim akşam oluncada evdekilerle ugraş.tam oturuyorum eşim açmış haberleri başka bişey izlemez mecburen kalıyorsun öyle.bide çocukların odada var tv onlardada çizgifilim kannaları seni düşünen yok.valla artık kendimi köle modunda görüyorum.önceden hizmetçi idim şimdi köle gibi.

ah ah yeni bir site yapılıuyor burda gözde sitede evler çok pahalı4+1 begendim agustosta teslimde ikna lardayım hala ev aldıgım yok daha ama almış sayıyorum kendimi.işte o bir kalacak boş odayıda kendime ayırmak istiyorum.

alayım evide taşırım ben .zaten öyle bir evki sadece çocuklların odasını götürecegim.benim yatak odamda bir bazam var sadece birde çekmeceli dolabım onu götürecegim .burdada giysi odam var orda da aynısı var.yatak odamda başka eşyam yok.çocukların odada yeni almıştım zaten .onlarda gidecek.2 oda .salonuda atıcam hepsini 15 yıllık eşya olmasada olurlar.yeni alacam mor ve beyaz lake perdeler simli beyaz kalın perdeler mor ..masa beyaz sandaleyuler mor koltuklar mor yanlar beyaz ..nasıl ????????????
giriş fortmantolarıda götürmeyecegim onlarda var orda..ayakkabılarım alacam sadece
geriye kaldı bi mutfak.gidecegim evde bulaşık makinesine kadar düşünmüşler hepsi var set üstü cam aygazı beyaz dolaplar fırın mikro dalga hepsi var.eee tabakalarda atayım diyorum onlarda taa dügünlük tabaklar.yenilerini alırım artık..

pehhh hayallerim benim eh işte bacım görüyon halimi.daha ev aldıgım yok .parasıda yok alayım.ama yaza taşınıyorum inşallah:))))))))))))

Prestij Park Evleri BURSA

bu projeyi biliyorum. kabası tamamlanmış tüm evlerin. odunluk önümüzdeki günlerde çok canlı ve gözde bir yer olacağa benziyor. en güzel yanı da her yere yakın olması. tabii ben o zaman trafik sıkışıklığından kaçmak için hangi arka yolu kullanacağım bilemem ama :KK1:
umarım gönlüne göre olur arkadaşım. yoğun çalışma hayatı ve evde kendine ait yaşam alanları yaratmış bireylerle bir arada mutlu, huzurlu yaşayabilmek için kesinlikle insanın kendine ait bir yeri olmalı. ne bileyim, hobi edinirsin, televizyon izlersin, kitap okursun, ya da hiçbir şey yapmadan öylece keyfince oturursun.. bir de morun envai tonlarını içerirse o oda, cennet olur valla.. umarım kavuşursun kısa zamanda hayalindeki eve..

58,9 u gördüm sabah bu hafta az verdim normalden. bayramdaki dengesizlik etkiledi sanırım. yine de çok mutluyum evlendiğimde 60 tım zaten. 55 i de göreceğim gün gelir bakalım En Büyük KK

merhaba dukancilarrr :KK16:
bir ricam olucakti sizden...
ben 1. Takim CUMA Zayiflama yarismasindan geliyorum
su an 2-3 üyeye ihtiyacimiz var...
3-4 kisi DUKAN yapiyor ben dahil...
katilmak isteyen olursa memnun oluruz...
ayni anda 2 grubada katilabiliyorsunuz tabiki...
Cuma yarismasi nedir diyenler icin:
her Cuma tartiliyorsunuz ve her Takimla yarisiyorsunuz birincilik icin..
Her hafta liste uygulaniyor... yaziliyor, Yüzdeler hesaplaniyor...
Yarismada olmak daha bi azim veriyor insana tabiki...
kilo alirsaniz bu takimi kötü etkiler ve birinciligi kacirirsiniz...
bir örnek veriyim dedim
buyrun bekleriz
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/38551-1-takim-cuma-zayiflama-yarismasi-3056.html
1 hafta deneme süresi var, bol paylasimlar sohbetler bekliyorz
iyi zayiflamalar Dukan hatunlari :KK16:

Son düzenleme:
aynı zamanlarda almışız demekki :KK37:

Allahım inşaAllah ikimizde istediğimiz gibi evlere geçeriz.

Yumruk günümün bu gün 3. günü şansıma tartının pili bitiyor of yaaa acaba almasamda heyecanmı yapsam biraz verdim mi vermedim mi :KK52:verdim mi vermedi mi :KK52:

Dukan 4 gün diyor ama ben pazar da yapıp 5 güne tamamlayacağım yumruğumu. Yumruğum çok haşin olacak :KK53:

İnşallah canım inşallah. Allah yardımcımız olsun. :KK9:

:KK1::KK1::KK1: aYY ben de çok güldüm yaa. vermişsindir canım kesin. 5 gün sonunda tartıl bari, sürpriz olsun haşin yumruğun :KK4:

58,9 u gördüm sabah bu hafta az verdim normalden. bayramdaki dengesizlik etkiledi sanırım. yine de çok mutluyum evlendiğimde 60 tım zaten. 55 i de göreceğim gün gelir bakalım En Büyük KK

:nazar: olsun az çok derken gidiyor işte kilolar, benim de bir haftadır sabitti zaten. bayram sonrası ne oldu da sapıttı bilmem, kaçamak da yapmadım ama psikolojiktir belki :KK1: yapmış kadar olmuşum:KK1:

Amacımıza ulaşana dek dönmek yok dukan yolundan En Büyük KK

Şimdi hatırladım, geçenlerde bi rüya görmüştüm, iki tane bayram çikolatası yedim hem de en güzelinden (rüyamda yanii) ondan sonra sapıttı benim kilo :KK1:
uyandığımda ağzımda çikolata tadını hissedebiliyordum:KK1: (gece kalkıp da yedim mi uyurgezer gibi bu da uyur çikolatayer versiyonu) naaptım bilmiyom ki :KK1::KK1::KK1:

Şimdi hatırladım, geçenlerde bi rüya görmüştüm, iki tane bayram çikolatası yedim hem de en güzelinden (rüyamda yanii) ondan sonra sapıttı benim kilo :KK1:
uyandığımda ağzımda çikolata tadını hissedebiliyordum:KK1: (gece kalkıp da yedim mi uyurgezer gibi bu da uyur çikolatayer versiyonu) naaptım bilmiyom ki :KK1::KK1::KK1:

bende dün yumurtalı kızarmış ekmek yemişim 2 tane ayy nasıl pişmanııım. ara sıra bende rüyamda kaçamaklar yapıyorum uyanınca ohh diyorum rüyaymış :KK1: ama hiç kaçamak yapmadım. bayramda p sp karıştı o kadar ne bulduysam onu yedim.. duraklama oldu sanırım o yüzden. ama 2 ayda 10 kilo başka bi diyetle veremezdim sanırım bu kadar rahat. iyi ki dukanla karşılaşmışım En Büyük KK

bende dün yumurtalı kızarmış ekmek yemişim 2 tane ayy nasıl pişmanııım. ara sıra bende rüyamda kaçamaklar yapıyorum uyanınca ohh diyorum rüyaymış :KK1: ama hiç kaçamak yapmadım. bayramda p sp karıştı o kadar ne bulduysam onu yedim.. duraklama oldu sanırım o yüzden. ama 2 ayda 10 kilo başka bi diyetle veremezdim sanırım bu kadar rahat. iyi ki dukanla karşılaşmışım En Büyük KK

Yumurtalı ekmeği de çok severim. İyi aklıma getirdin, bu akşam yumurtalı ekmek yiyim rüyamda :KK1:
Rüyalarda buluşuyoruz :KK1:

Yumurtalı ekmeği de çok severim. İyi aklıma getirdin, bu akşam yumurtalı ekmek yiyim rüyamda :KK1:
Rüyalarda buluşuyoruz :KK1:

:KK9: bari pişman olmasam yediğimde yaa.. rüyamda bile yediğimin tadını alamıyorum ona üzülüyorum. şöyle bir ziyafet çeksem de yaşasın yemek yemek desem :KK1:

kızlarr. birkaç gundur hiç protein gunu yapamadım. her gun sebze de yedim az da olsa:KK70: en iyisi ben 5+5 yapıyım. sonraki gunler protein yersem kilo vermem devam edicek insallah:KK70:

Bayıldım eve. Harika görünüyor vallahi ne yap et sen bu evden al bi tane bacım ömürlük bakma kaç parasına bile.

Bu eve eski eşya mı ASLAA Yeni ev yeni eşya mükemmel. Mobilyandır halındır hepsini değiş. Bak perdelerine o taşlı aksesuarlardan var onlardanda yaptır mobilya rengine göre çok şık duruyorlar.. Mutfağın süper bayılıyorum lake mutfaklara adamlar herşeyi düşünmüş almasan ayıp olur yani :KK52: Vallahi kocanın ağzından gir burnundan çık ve bu evi al. Konut kredilerini takip et kredili al ne olacak. Hiç kasma ara ödemelerle sen o faizi en minumun haline indirirsin.

Bak mutfak camına jalulizi çok yakışır. Ben jaluzi yaptım halımın renginden çokda şık durdu. Mutfağın balkonunada o ip gibi perdeler oluyor çok güzel duruyorlar dışardan ondan olabilir. Amannn ne zevklidir bu işler yaaaaa. Hele birde aksesuar seçimleri bayılırım :KK52:
evi krediyle almam kendileri büyük firma kredilerinide veriyorlar.benim elimde gayrimenkulum var diyorum eşime degiştirelim bu evle.

ev çok pahalı kredi ile alsam faizi beni batırır .

evden çok evin sitenin yaşam alanı çok güzel içinde 2 tane havuz ve 2 adet spor salonu var.kapalı yaz kış açık .sitenin altı otopaark dolayısıyla sitenin içinde arac yok çocuklar içinde bir sürü oyun parkı bisiklet parkuru spor sahaları cafeleri vaar.bu siteden benin bankacı arkadaşlar aldı diyorlarki hadi sende .al .

balkonlarıda tümden cam yapmışlar ve o mutfak balkonu çok büyük yazın eşime dedim burda otururuz hatta sen kışında otur burda ev sigara kokmasın.balkon bile yerden ısıtmalı ve kapalı cam.ona bir rahat kanepe bir tv yeter aramaz daha beni.laptopunu çekirdegide oldumu oh en büyük sefa ona
Benim de ilk evim müstakil tripleksti ama site içinde değildi. Dediğin gibi çok zor oluyor merdivenli ev, in çık in çık. Yaşayan bilir. O evi sattığımızda herkes yani ailelerimiz büyük tepki vermişti, yok öyle bi ev satılır mıymış, nasıl kıydınız satmaya gibilerinden vs...
Zaten 8 yıl kadar oturmuştuk, bi yerden sonra bıkıyor insan. Bir de çalışan insanlar olduğumuz için pek pratik değildi kullanımı. Sen de bilirsin. İyi ki de satmışız, dairede daha rahat ettik. Hem güvenlikli site içinde hem aradığımız herşey var. Bazen konuşuyoruz da eşimle oohh ne iyi geldi değişiklik diye...:KK76:

benim evimde tripleksi sattık kurtulduk.daha dogrusu ben kurtuldum .akşam eşim eve geliyor ortada bırakıyor üstünü bana diyoduki ne olur pijamalarımı getir ben diyordum sen git orda üstünü çıkar oda üff şimdi yorgun argın gelmişim 3 kat nasıl çıkayım:)

çok mütavazi site idi evler yakın deildi ve ortada çok temiz bir havuzumuz vardı ve azdı 40 aileydik .ama o cam silme için bile kadını birgün tutuyordum başka iş yok sanki.saatım kurtuldum.bu evde iyi aynı alacagım ev gibi giyinme odasıyla banyoları odaları sadece bir oda eksik.ve sitede çocukların oyun alanı yok.yasak daha dogrusu neymiş araclara top geliyormuş.benim yürüyebilecegim alan yok

Alırsın canım inşallah:KK34: istemek yapmanın yarısıdır. Biz de bu evi hayal ettik, aldık. İnsan bir kez istedi mi yapamayacağı bişey yok. Oohhh ne güzel eşyalarını da yenilersin, yeniden doğmuş gibi olursun valla. Hadi bakalım, yazın evi aldığın haberlerini duymak istiyoruz :KK54:

Evi bende inceledim kızlar. Giyinme odası ve ebeveyn banyosu ,le tam not aldı benden:)

biz şimdi apartmanda yaşıyoruz ama ben müstakil evi daha çok seviyorum. önceden evimiz o şekildeydi, 4 kat merdiven vardı ve insan hayatta kilo alamıyor o şekilde yaşarken:)) yaşam alanı bahçe katıydı bizim. Mutfak ve salon o katta. Kışın orta kat. Orada da salon ve mini mutfak vardı. Ama benim odam çatı katıydı ve in çık durumundaydım genelde. Tabi annem ve babam sağlık durumlarından inme çıkmalara devam etmek istemedikleri için taşınıldı. Benden başka da kimse özlemiyor o evi... Halbuki her katta banyo oluyor, sonuçta her dakka inip çıkmak gerekmiyor ama onlar istemediler işte. Inşallah evlenince tekrar müstakil evim olur. Haa ama bide ben evin ne tamiratıyla ne sorunlarıyla ilgilendim ailemle olunca. Ilerde bu tip sorunlar çok çıkar mı, hepsi başıma kalır mı, oda beni bıktırır mı bilemem :KK52:

Krem şokolaya gelince, nerdeyse dayanamayıp ofise sipariş edeceğim :KK47:

belki bende ondanmı 66 kilodaydım o evde incık 3kat herdaim.yok ama ne olurolsun düz ayak ev istiyorum buranında dubleksi var ve benim ailemizdekilerinde hepsinde çatı dubleks evler benistemiyorum

yanlız burda sanal dairede odalar ve özellikle banyolar ufak gözükyor.o ortak banyo çok büyük ve çift taraf dolap.kuvatte kapalı.çift lavoba var.kameradan dedi adam böyle ufak diye.ben bile çok şaşırdım o giriş falan baya büyük.3 kere gittim hatta mezurayla gittim bigün çocuk oadaları benim çilek büyük 3kaplı dolapları sıgmazsa dedim ama sıgdı yani

Son düzenleme:
kızlarr. birkaç gundur hiç protein gunu yapamadım. her gun sebze de yedim az da olsa:KK70: en iyisi ben 5+5 yapıyım. sonraki gunler protein yersem kilo vermem devam edicek insallah:KK70:

arkadaşlar sayfaya ilk kez giriş yaptım dukan diyetini yapmak istiyorum ama hiç bilgim yok menüler ve ne yenmesi gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz ???

Eve baktım şimdi, süpermiş :KK52: inşallah alırsınız , gönlüne göre döşersin :KK9: eşini ne yap et ikna et, ev çok güzel.

aynı zamanlarda almışız demekki :KK37:

Allahım inşaAllah ikimizde istediğimiz gibi evlere geçeriz.

Yumruk günümün bu gün 3. günü şansıma tartının pili bitiyor of yaaa acaba almasamda heyecanmı yapsam biraz verdim mi vermedim mi :KK52:verdim mi vermedi mi :KK52:

Dukan 4 gün diyor ama ben pazar da yapıp 5 güne tamamlayacağım yumruğumu. Yumruğum çok haşin olacak :KK53:

allah herkese nasip etsin.ugraşıyorum almak için .benimki biraz hesapçı işte diyor buraya bukadar para verene kadar gidip 2 ful daire alınrım .bu devirde miilet ac sen bana ne aldırıyorsun.bende diyorum sen alma ben alırım orayı .zaten köle gibi çalışıyorum senin de gönlün olsun diyorumda kendim almam çok zor.
aslında kendide begendi oda spor salonuna gitmek istiyor yüzmek istiyor vakit ayıramıyor kendine burası olursa akşamları inerim havuza 1 saat yüzsem dedi ama ...
yılbaşını atlatalım da bizim en zor dönemimiz yıl sonu .oda bekliyor yılsonu atlatalım bakarız dior.ama evlerde az kaldı millet daha burayı toprakken aldı hemde şehir içi uzakda deil merkeze .o yüzdende çok popüler.yakınına bursasporun timsahlı sahası yapılıyor.bir yanınada türkiyenin en büyük kültürparkı yapılacakmış.zaten 1-2 km mesafesinde carrefor hastane metro hepsi vr.o yüzden yılbaşından sonrayada yer kalacagını sanmıyorum..nasip ..

hayırlısı ile olsun hayır getirmeyeceksede olmasın önemli deil.

arkadaşlar sayfaya ilk kez giriş yaptım dukan diyetini yapmak istiyorum ama hiç bilgim yok menüler ve ne yenmesi gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz ???

öncelikle aramıza hoşgeldin.. fırsatın varsa kitap edinebilirsin mantıgını çözmek icin canım.vermek istediğin kiloya göre atak donemi denen sırf proteinden oluşan besinleri yıyorsun. 10 kilo kadar vermek istiyorsan 5 gun sırf protein yemelisin mesela.
2. evre seyir evresidir. bu evrede 1 gun protein ve sebze, 1 gün protein yiceksin ve ulaşmak istedigin kiloya kadar bu sıraya dikkat ediceksin. cok hızlı kilo verecegin icin motivasyonun super olacak:KK70: hiç bırakmak istemiceksin sonra da:KK70: (eşim hala bırakmadı ıstedigi kiloya ulaşmasına ragmen)

bol şans. öğrenmek istediğin her sorunun yanıtını forumda bulabilirsin. takıldıgın yerlerde anlatmaya calsıırız tabii

X