Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

valla bende göğüs küçültmek değil de büyütmek isterdim:) daha doğrusu dolgun ve dik durması için bir çözüm.. Ama daha evlenmedim bebek sahibi olmadan da yaptırmak istemem. Sütle dolup sonra da boşalınca sanırım daha çok ihtiyacım olacak :KK52:

Aynen canım sen bebek yaptıktan sonra şöyle bir toparlattırır silikon taktırırsın. Belkide gerek bile kalmaz :KK53:

merhaba kızlar :)

Merhaba canım hoş geldin.. :KK34:

selam bayanlar bugun bende basladim allahin izniyle bende insallah veririm fazlaliklarimi biran once kitap dun elime gecti okudum baya karisik ama biran once baslamak istedim yavas yavas bastan sona okuycam kitabi en azindan elimin altinda olur sizleri istekli gordukce benimde kilo veresim geliyo guzel motive ediyorsunuz :)

yok anam yok küçülmez onlar öyle kolay kolay, azcık küçülse bile sarkar. Şu diyet işi bitsin ameliyat olcam ben, hem araştırmaya başladım şimdiden :KK8: inşallah tabi hayırlısı diyelim...

Bozar mıyım hiç diyetimi, ne olursa olsun aynen devam canım ölmek var dönmek yok :KK34: Sağol motivasyonun için :KK9:
Ben de 68 i sevdim sanırsam :KK1:

küçülüyo küçülüyo küçülmez olurmu ben 95 numara takıyodum bu diyetten önce şimdi 85 e indi.
hatta görenler şaşırıyolar nasıl küçülttün diye :KK9: ( en güzel taraflarından biride bu oldu benim için )

ve bende hiç sarkma olmadı yaa şanslıyım bu konuda:KK52:

Oldu tabi olmaz mı. Sen sinameki çayı içsene iyi gelir böyle bi seferde boşaltır içini :KK51:

Çok fenadır çok bida gaz sancısı yapıyorsa aman aman. Sen wc çıkmadan tartılma baya farkediyor. İç sinameki çayını sabah büyük tuvaletini yaptıktan sonra tartıl. En doğru o zaman sonuç alırsın. Sonra bizede söyle

çok sağol cnm valla öğle arasında hemen gidip aktardan alayım yarın sabahta söylerim size sonuçları bakalım kaç kilo atakta gerçi ben çok vermedim gibi ama kısmet kurtulayım şu kilolardanda :KK1:

Kız ben küçülttüm göğüslerimi..

Benimkiler kocamandı kocaman kocaman kocaman :KK53: Ama şimdi fıstık gibiler hee :KK52:

Dedim ya diyet için herşeyi denedim benim birde estetik geçmişim var. Bundan 3 yıl önce bir simidim vardı göğsümün altında.. Göğüsler kocaman birde simit facia gibiydim resmen. Bozdum niyeti gittim aynı anda hem göğüslerimi küçülttüm hemde simidimi liposuction ile aldırdım. Çok zor bir süreçti ama değdi vallahi. Meğer yıllarca neler çekmişim o göğüslerimden resmen sağlığım gidiyordu.

Küçültme ile ilgili sorularınız olursa buyrun :KK34:

Ayyyy telli turnam sorum olmaz olur mu hiç :KK53: anlatsana nası seçtin doktorunu, kaça anlaştın. eski ölçülerin kaçtı, şimdi kaç oldun??? güzel oldular mı?
Bin pişman oldun dimi şimdiden, anam bu sorular ne böyle diye :KK1: Duuurrr daha soracaklarım var,:KK20: kurtuluş yok benden gayrı :KK1::KK1::KK1:

önce şu emzirme işimin bitmesi gerek, ama ben şimdiden muayene olmayı planlıyorum bakalım. Darısı başıma inşallah canım, bilgilendirsene biraz beni:KK52:

küçülüyo küçülüyo küçülmez olurmu ben 95 numara takıyodum bu diyetten önce şimdi 85 e indi.
hatta görenler şaşırıyolar nasıl küçülttün diye :KK9: ( en güzel taraflarından biride bu oldu benim için )

Sen yinede bence şöyle göğüs için olan kremlerden al. Hatta bakın kızlar bi marka var hani kataloglarda a..n diye onun var bi tane taş gibi yapıyo valla göğüsleri

çok sağol cnm valla öğle arasında hemen gidip aktardan alayım yarın sabahta söylerim size sonuçları bakalım kaç kilo atakta gerçi ben çok vermedim gibi ama kısmet kurtulayım şu kilolardanda :KK1:

Olsun verirsin ben atakta 2,5 kg falan vermiştim yanlış hatırlamıyorsam tabi. Yani yapınca veriyorsun be güzelim. Sakın bozmadan devam. Kaç kilosun ve hedefin kaç senin..

selam bayanlar bugun bende basladim allahin izniyle bende insallah veririm fazlaliklarimi biran once kitap dun elime gecti okudum baya karisik ama biran once baslamak istedim yavas yavas bastan sona okuycam kitabi en azindan elimin altinda olur sizleri istekli gordukce benimde kilo veresim geliyo guzel motive ediyorsunuz :)

Hoş geldin canım sakın bozma aynen devam. Gidecek hepsi

aahhh benim 52 kilo halimde bile maşallahı vardı göğüslerim yani büyüktü. ama dimdikti. (Hoş; evlendikten sonra bırak 52 yi 57 yi göremedim ya :KK1: arada 58 i görür gibi oldum, o da hayal mayal, bi göründü bi kayboldu :KK1:)
Eeee şimdi iki çocuk olunca yok kilolardı, yok emzirmeydi derken hem büyüdü hem sarktı. Şu an oğlum 15 aylık, hala emiyor. Bırakmaya da niyeti yok gibi :KK53:

Beni ancak ameliyat paklar, kafaya koydum ben zaten. Yeniden doğuşumu ilan edecem :21: başka yolu yok...

çok sağol canım, ay nasıl gaza geliyorum böyle yorumları okuyunca :KK1: yalnız azcıkta göğüslerim küçülse inan benden mutlusu olmayacak
sakon diyetin bozma o takılmalar bendede çok oluyor ama sonra hooop diye iniveriyorsun, hatta eşim sabah 82 de ne kadar uzun kaldın böyle ayrılamıyorsun çok sevdin galiba bu kiloyu diye takılıyor bana....

gögüslerin de küçülür merak etme:KK66: ama insanın kilo alma bölgeleri değişiktir. belki en sonki dönemlerde gögüsten vericeksindir:KK66:
şahsen benim gögüslerim küçülüyor :KK43: zaten 75 cik olanlar iyice süzüldüler :KK43: istemediğim bir durum ama napalım göbüş giderken ondan da feragat edicez aRTIK:)
gögüs hareketleri çalışmayı unutma bence:KK66:

Hoşgeldin:-)Ben de 4. gündeyim 3 günde 2 kilo eksildi Baklaım bu hızda ne kadar gidebilecek. Buradaki arkadaşların motivasyonunun büyük destek olduğuna ben de inanıyorum. Şimdiden kolay gelsin.

Arkadaşlar kilo cetveli yapmak isteyip de yapamayan varsa seve seve yardımcı olurum. :KK34: Bi tık uzağınızdayım :KK1:

Az önce mochaccino yaptım çok güzel oldu, bir fincan sütlü espresso yaptım içine biraz kakao ve tatlandırıcı koydum. Hımmm enfes bişi oldu, dışarda içtiğimize çok benzedi.:21:

Bir de pelte yapmayı düşünüyorum bugün. Rahmetli anneannem yapardı hep, üzerine de böyle boll ceviz koyardı iri iri. Çocukken çok severdim, kıyamam o da benim için hep yapardı. Ben gidemesem bile ayırırdı mutlaka bi tabak bana, gelince yer diye. (kimselere de yedirmezmiş o tabağı) Ahh canım anneannem benim. Nur içinde yatsın.:KK9:

Aklıma esti bugün canım istedi. içine mısır nişastası giriyor, tatlandırıcıyla yapıp bi tabak yesem (tabi cevizsiz) bişi olmaz heralde diye düşünüyorum. Bi deniycem bakalım. Şu tatlı isteği de başa dert valla, naapcaamızı şaştık :KK52:

geçenlerde de tatlandırıcılı kabak tatlısı yapmıştım, gayet güzel oldu.

Ayyyy telli turnam sorum olmaz olur mu hiç :KK53: anlatsana nası seçtin doktorunu, kaça anlaştın. eski ölçülerin kaçtı, şimdi kaç oldun??? güzel oldular mı?
Bin pişman oldun dimi şimdiden, anam bu sorular ne böyle diye :KK1: Duuurrr daha soracaklarım var,:KK20: kurtuluş yok benden gayrı :KK1::KK1::KK1:

önce şu emzirme işimin bitmesi gerek, ama ben şimdiden muayene olmayı planlıyorum bakalım. Darısı başıma inşallah canım, bilgilendirsene biraz beni:KK52:

Hiç önemli değil canım sen sor.

Normalde 95C bile dar olurdu bana. Öyle mezura ile ölçmedim ama hep toparlayıcı takardım, yazları pişik olurdum vs vs. Sonra birden karar verdim benim sürekli gittiğim çok güzel bir estetik ve güzellik merkezi vardı oradaki kızlarla sohbet arasında konuşurken kendimi estetik cerrahın odasında muayenede buldum. 1 Hafta sonra ameliyat oldum. Şimdiki ölçüm 85 ben çok küçük olmasını istemedim. Şu an çok memnunum. Sütyensiz bile dolaşıyorum. Dimdik oluyor. Göğüsün büyüklüğüne göre iz kalıyor, hiç iz kalmaması mümkün değil. Ama oda göğsün altında olduğu için zamanla unutuluyor. Karşıdan bakılınca izler belli değil. İyice yaklaşıp bakılması lazım. Tabi bu hale gelene kadar ilk 1 sene izler baya belirgin oluyor. Ben çok memnun kaldım meğer ne büyük yükmüş onlar bende. Ben simidimide aldırdım hepsi 11 bin tl idi indirimdi görüşmeydi 6 bine düşürttüm ben.

kızlar ben ölüyorum galiba :KK1: 4 gündür tuvalete çıkamadım bugün atakta 7. Günüm korkudan tartıya çıkamıyorum ne yaptınız siz oldumu herkeste valla hiç yoluna gidicem şişkinlik miğde bulantısı çalışamıyorum nerdeyse :KK43:

siyah kuru erik varya ondan ye .hemen çıkartıyor tuvalete.ben hergün yiyorum artık

Hoşgeldin:-)Ben de 4. gündeyim 3 günde 2 kilo eksildi Baklaım bu hızda ne kadar gidebilecek. Buradaki arkadaşların motivasyonunun büyük destek olduğuna ben de inanıyorum. Şimdiden kolay gelsin.

tesekkur ederim bakalim bende cok merak ediyorum nasil olacak diye telli turna sanada tesekkurler bozmiycam bu kesin

2930 mesaj olmus. inanilir gibi degil. uzun zamandir yazmiyorum ve pek takip edemiyorum. ama bu kadar cok mesaj yazilmis ve dukan dieti yapanlarin katilmasi beni cok sevindirdi.

paylasmak istedim.

sevgiler, kolay gelsin...

Hiç önemli değil canım sen sor.

Normalde 95C bile dar olurdu bana. Öyle mezura ile ölçmedim ama hep toparlayıcı takardım, yazları pişik olurdum vs vs. Sonra birden karar verdim benim sürekli gittiğim çok güzel bir estetik ve güzellik merkezi vardı oradaki kızlarla sohbet arasında konuşurken kendimi estetik cerrahın odasında muayenede buldum. 1 Hafta sonra ameliyat oldum. Şimdiki ölçüm 85 ben çok küçük olmasını istemedim. Şu an çok memnunum. Sütyensiz bile dolaşıyorum. Dimdik oluyor. Göğüsün büyüklüğüne göre iz kalıyor, hiç iz kalmaması mümkün değil. Ama oda göğsün altında olduğu için zamanla unutuluyor. Karşıdan bakılınca izler belli değil. İyice yaklaşıp bakılması lazım. Tabi bu hale gelene kadar ilk 1 sene izler baya belirgin oluyor. Ben çok memnun kaldım meğer ne büyük yükmüş onlar bende. Ben simidimide aldırdım hepsi 11 bin tl idi indirimdi görüşmeydi 6 bine düşürttüm ben.

Ne güzel pazarlık yapmışsın valla hem lipo da içinde. Aahhh inş.ben de kurtulurum en kısa sürede :KK52: Çok teşvik edici şeyler söylemişsin, ben de güzel olacağına inanıyorum. omuzlarım, sırtım ağrıyo ölçülerimiz hemen hemen aynıymış canım. Bir sene sonrası daha iyi oluyo demek ki izler açısından. Bunu öğrendiğim iyi oldu. Boşu boşuna moralimi bozmamış olurum :KK34: gerçi o güzelliğin yanında izler hiç kalır dimi ama :63:

Ne güzel pazarlık yapmışsın valla hem lipo da içinde. Aahhh inş.ben de kurtulurum en kısa sürede :KK52: Çok teşvik edici şeyler söylemişsin, ben de güzel olacağına inanıyorum. omuzlarım, sırtım ağrıyo ölçülerimiz hemen hemen aynıymış canım. Bir sene sonrası daha iyi oluyo demek ki izler açısından. Bunu öğrendiğim iyi oldu. Boşu boşuna moralimi bozmamış olurum :KK34: gerçi o güzelliğin yanında izler hiç kalır dimi ama :63:
İlk dönemleri çok zor geçiyor hatta yaptırırsan eğer sana özel olarak tavsiyelerim bile olacak. Burada yazamayacağım şeyler tabi :KK9: Yani şekercim ben çok memnunum. Heleki yazın böyle evde dekolteli şeyler giydiğimde süper duruyor :KK52:

Memnun değilsen kesinlikle tavsiye ederim. Gerçi bizimki memnuniyetten çıkmış zorunlu olmuştu

Sen yinede bence şöyle göğüs için olan kremlerden al. Hatta bakın kızlar bi marka var hani kataloglarda a..n diye onun var bi tane taş gibi yapıyo valla göğüsleri

Olsun verirsin ben atakta 2,5 kg falan vermiştim yanlış hatırlamıyorsam tabi. Yani yapınca veriyorsun be güzelim. Sakın bozmadan devam. Kaç kilosun ve hedefin kaç senin..

cnm boyum 1.58 başladığımda 68 dim 54 e düşmem lazım hedef 54 :KK1: bakalım inş. bozmadan devam

X