Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sonunda yani.hadi bakam başlayalım lesliye ben de dün dedim her akşam yapıcam leslie 1 mil gerçi leslie hnm çok konuşup başımı agrıtıyor ama napalım..

Ya hakikaten çok fazla konuşuyor bide böğürür gibi gülmese :KK53:

canım ben leslieyi yapamadım, sağ dizim çok ağrıdı 8. dakiladan sonra, 2 kere denedim baktım zorlayacağım sonra dedim hasar falan oluşur bide dizimde, bıraktım
ama bende cidden hiççççççç spor yapmıyorum bayramdan beri
sizi yalnız bırakmayım, söz hergün 2 km yürüycem artık, oda zaten 30 dakikaya denk geliyor, oğlum uyurken hallederim artık, peşinede 10 dakika masaj kemeri takarımmm
hatta beni öğleden sonraları uyarın, hadi sen spora gitsene diye :KK20:

O zaman öyle yap canım sen yürü. O bile büyük bişey yani. Sakınnn ihmal etme

kızlar selamlar..uzun zamandır takip ediyordum konuyu.dün diyete de başlayınca dahil olmak istedim.motivasyonumu kaybetmemiş olurum sizlerin o güzel enerjileriyle..ben doğum kilolarından muzdaribim.13 aylık bir oğluşum var.zor bir gebelik geçirdim ve tam 89 kilo ile doğuma girdim.boyum 1,56cm.düşünün top gibi yuvarlanıyor gibiydim anlıcanız..sonrasındada çok veremedim.78,600 gr ile başladım pazartesi günü.bu akşam tartıldım 77,500gr olmuşum.daha ikinci günde 1,100 gr vermişim yani.çok sevindim.yılmıcam.dukan ın sitesinden hesapladım 6 gün atak yapmam gerekiyor.zor olan çalıştığım için işyerine her gün yemek taşımak.bozmaya niyeyim yok ama bu biraz zorlayacak sanırım.bir de akşam saatlerinde ellerimde kendimde falan bir halsizlik cansızlık oluyor.ve açlık.siz de de oluyormuydu böyle? bir de ben yulaf kepeğini bulamadım.nereden temin edebilirim.nette var bir sürü yer ama güvenilir mi emin olamadım.son bir şey daha ben spor yapamıyorum.gerçekten vaktim olmuyor çıkıp yürümeye.benim gibi spor için vakti olmayanlar nasıl telafi ediyor bu durumu ya da telafisi yok mu:18:
bu arada naçizane tebriklerinizi bekliyorum.çünkü hem diyete başladım hem sigarayı bıraktım.:KK64:

Tebrik ederim canımm. İnşaAllah kilolar gider ve sigaraya bi daha başlamazsın. Aramıza hoşgeldin.

selam arkadaslar, uzuuuun bi aradan sonra yine geldim... ve cok mutsuzum. benim hamilelik testi bos cikti. doktora gitmedim. adetimin gecmesini bekledim ama olmadi. ümitle gelmemesini beklerken geldi :`( kendimi o kadar cok adapte etmisimki cok büyük hayal kirikligi yasadim. kendimi kandirmisim tamamen piskolojikmis. adetim gelince doktora gitme ihtiyaci da duymadim. diyet miyet kalmadi bende. bi arkadasla yeniden baslama karari almistim. bugün 6. gün olacakti. ama ben kendimi olan güvenimi ve inancimi kaybetmisim. sürekli kacamak yaptim durdum. arkadas 5 günde 4 kilo verdi bendse kacamaklarla 1 kilo 400 gram verdim.artik diyetteyim demekten de kendimi kandirmaktan da biktim. sizin yazilarinizi okudum. hepinizin masallahi var, allah nazarlardan korusun, fotolarinizdan da aziminizin ve kararliliginizin ne kadar büyük oldugu görülüyor. imreniyorum size 40bin kere masallah hepinize.

suan ne yapacagimi bilmiyorum, cok caresiz hissediyorum kendimi. bunaldim resmen :KK43: bana biseyler söyleyin canlar, akil fikir verin. kimse anlamiyor beni. etrafimda moral verecek destek olacak kimse yok. bir ben miyim kilo derdi olan, kafaya cok takiyorum.
sabah tartida 73 ciktim :KK43:

Seni çok iyi anlıyorum canım.. İnsanın hayata kahredesi geliyor kendinden nefret ediyor.

Yeni bir sayfa aç kendine..

Bak canım ben bir dönem 98 kg kadar çıktım ve bu kiloda olmak istemiyorum dediğim, diyet konusunda ilk ciddi kararımı verdikten sonra "yeni" ilk günümde kendim için yazdıklarım.. Bir bak ve kendini düşün ve bu gün senin ilk günün olsun..

Bu gün diyetimin ilk günü..

Ezilmişliklerimi, kırılmışlıklarımı ve hatta utanmışlıklarımın hepsini geride bırakışımın da ilk günü…
Karar verdim; artık kandırmaca oynamak yok.. Göbeğimi içime çekerek yürümekten, otururken karnımı kapatacak minder aramaktan, ikide bir bluzumu çekiştirmekten ve her sofrada vicdan azabı çekerek tıka basa yedikten sonra “ne yedim ki ben” diye söylediğim yalancılıktan istifa ediyorum.

Dipsiz bir kuyu gibiyim, ne yutsam gidiyor. Hani hep merak etmişimdir tıka basa doydum olayı nasıl bir şeydir. Bazen de Kendimi bir file benzetiyorum. Gücüne falan değil yanlış anlaşılmasın tamamen iri cüssesine. Aslında içimde filin içine saklanmış küçücük bir kelebek var. Çıkaracağım onu oralardan. Kurtaracağım miniğimi özgürlüğüne kavuşturacağım..

Sende böyle yap ve bu günü milad yap kendine söz ver. Eğer sözünden dönersen aynaya bak ve tükür kendine ve de ki yazıklar olsun bu kadar mı iradesiz bu kadar mı zavallısın. Evet ağır olacak ama olsun böyle ağır olsun ki daha sağlam tutunasın amacına. Bak ben 98 kg iken şu an 84 kiloyum. Ben senden beter haldeydim rezil bir durumdaydım yani. O kadar utanıyordum ki kendimden dışarı bile çıkmıyordum. Ama şimdi ne oldu sanki çokmu iradeliyim ben yoo sadece canıma tak etti ve bende fitili ateşledim. Sonuç ortada kilo verdikçe dahada hırslanıyorum. Seninde öyle olacak.. İnanıyorum olacak ve sende inan.

Bebek olayına gelince aynı durumu 2 kez yaşadım ve nasıl bir his olduğunu çok iyi anlıyorum. Yapacak bişey yok bekleyeceğiz, sabredeceğiz. Rabbim "ol" demedikten sonra olmuyor. Bekleyeceğiz ve bize vadedilmiş olan sürenin gelmesine kadar sabredeceğiz. Eğer vermeyecek olsaydı Mevlam içimize bu çocuk aşkını koymazdı. Eğer istiyorsak, eğer arzuluyorsak, eğer yüreğimizde bir yer evlat diye yanıyorsa olacak emin ol ki olacak Rabbim bizim yüzümüzü güldürecek.

Umutsuzluk bizim işimiz değil, yakışmaz.. Bizler inançlı sabırlı insanlar olarak bekleyeceğiz. Ve sen ileriki günlerin için, sağlıklı hamileliğin için zayıflayacaksın ve gün gelecek yavrunu kollarının arasına alacak koklayacaksın.

Haydi bakalım şimdi kendini toparla ve bu günün tadını çıkar. Bu gün senin ilk günün..:KK34:

Kızlar bende bu güne -300 ile başladım :KK52: Acaba yeniden başladımı kilo vermem.

Dün akşam tamı tamına 5 mil yaptım. 68 dakika sürdü. Ama canım çıktı desem yeridir :KK37: Ayenn bu smile döndüm :KK1:

yok yok bu gazla ben 80 altına inerim kasım sonuna kadar inşaAllah :KK76:

Kızlar 68 de takılı kaldım :KK14: nerdeyse bi haftadır gram oynamıyo...Adetime de daha çok var, 15 gün kadar. Şimdi oynamıyo, adetime bi hafta kala daha vahim durumum :KK14:

[
kızlar nbr napıyosunuz hepiniz süper gidiyosunuz yaa :))

ben bugün 3.devreye geçtim yani güçlendirme aşamasına :KK52::KK52:

123 gün seyir yaptım ve tam 15 kilo verdim. şimdide güçlendirme evresinde 15*10 = 150 gün yapıcam sonrada özgürümmmmmmmm :KK52::KK52::KK52:

darısı tüm arkadaşlarımın başına :KK8::KK8:

telli turnam süper olmuşun yaa hız kesmeden devammmm :KK52::KK52: valla çok farketmiş yaaa :KK8:

Valla darısı bizim başımıza inşallah :KK3: Tebrik ediyorum canım seni :KK9: bize de güzel bir örnek oldun:) Güçlendirmede neler yapıyosun, bizimle paylaşır misin? Senden feyz alalım:KK9:

inşallah olur, yalnız bu en kilolu halim değil, 6-7 kilo daha eklemeniz lazım son halim için, birde kolumun arkasında kalan kısmıda unutmayın
Eki Görüntüle 288098

Kısss bu ne güzellik böyle:KK52:
Ordakilerin şaşkınlığına şaşmamak lazım. Hakikaten harika görünüyosun Nes'cim. :nazar: Çok farketmiş canım valla bravo :KK9:

çok güzel olmuşsun yaaa valla çok fark etmiş brovo :KK52::KK52:
bacaklar özellikle baya incelmiş..

:KK9::KK9::KK9:

Valla darısı bizim başımıza inşallah :KK3: Tebrik ediyorum canım seni :KK9: bize de güzel bir örnek oldun:) Güçlendirmede neler yapıyosun, bizimle paylaşır misin? Senden feyz alalım:KK9:

cnm valla daha bugün 3.günüm bişey yapmadım henüz ekmek bile yemedim yaa cnm hiç istemiyo bu sabah sadece kendime bi kıyak yapıp zeytinli açma aldım onu bile tedirginlikle yedim vallaaa korkuyorum kilo alcam diye tekrar :KK9:

inşallah almam yaa vermeyi planlıyorum 2/3 kilo kadar.. spora başlıyorum göbeğim için göbek sorunum var yaa gerçi baya indi 103 ten 83 e..
bakalım gelişmeleri yazarımm..

Son düzenleme:
biber salcasi kullandim canim baktim seker yok gerci bit kadar yazmislar insallah atlamamisimdir.valla canim pekde cok yedigim söylenemez proteinle pek arama olmadigi icin mecburi ana yemeklerle idare ediyorum aksam 6 da 4 tane köfte simdi ac ac kivraniyorum yogurtta yedim ama kesmedi :KK25:

canım az yersen veremezsin ama... vücut onu dukan diyeti gibi algılamaz yiyecekler azaldı kıtlık başlıyor hadi herşeyi yağa çevirelim diye düşünür, aldığın protein miktarı hem çok olmalı hemde hiç açlık hissetmemen lazım, benim dolapta sürekli pişmiş et vardır mesela gider gelir bir iki tırtıklarım, böylece vücuda "bak sana protein veriyorum hadi sende yağları yak" mesajı gönderiyorum
aç kaldığın anda yakmaz zaten yağlarını, ben gece 12de dahi karnımı aç hissedersem süt içiyorum öyle yatıyorum, yeterki metabolizmam kıtlık moduna girmesinnnn

kızlar selamlar..uzun zamandır takip ediyordum konuyu.dün diyete de başlayınca dahil olmak istedim.motivasyonumu kaybetmemiş olurum sizlerin o güzel enerjileriyle..ben doğum kilolarından muzdaribim.13 aylık bir oğluşum var.zor bir gebelik geçirdim ve tam 89 kilo ile doğuma girdim.boyum 1,56cm.düşünün top gibi yuvarlanıyor gibiydim anlıcanız..sonrasındada çok veremedim.78,600 gr ile başladım pazartesi günü.bu akşam tartıldım 77,500gr olmuşum.daha ikinci günde 1,100 gr vermişim yani.çok sevindim.yılmıcam.dukan ın sitesinden hesapladım 6 gün atak yapmam gerekiyor.zor olan çalıştığım için işyerine her gün yemek taşımak.bozmaya niyeyim yok ama bu biraz zorlayacak sanırım.bir de akşam saatlerinde ellerimde kendimde falan bir halsizlik cansızlık oluyor.ve açlık.siz de de oluyormuydu böyle? bir de ben yulaf kepeğini bulamadım.nereden temin edebilirim.nette var bir sürü yer ama güvenilir mi emin olamadım.son bir şey daha ben spor yapamıyorum.gerçekten vaktim olmuyor çıkıp yürümeye.benim gibi spor için vakti olmayanlar nasıl telafi ediyor bu durumu ya da telafisi yok mu:18:
bu arada naçizane tebriklerinizi bekliyorum.çünkü hem diyete başladım hem sigarayı bıraktım.:KK64:
hoşgeldinnnnn
eminol tam yerine geldin, kurallarına uyunca bu diyetle kilo vermeyeni duymadım ben hiç, sigarayı bırakmış olmana da ayrıca hem se hemde oğlun için sevindimmmm
evde leslie diye bir bayanın yürüme videoları var onları yapabilirsin, çok iyi kalori harcatıyor
nette "a leslie sansone" diye yaz, çıkan ilk sitede 5 adet video var, 5 dakikadan 68 dakikaya kadar, istediklerini indir, yapanlar çok memnunnnn

kitabı okumanıda mutlaka tavsiye ederrim

selam arkadaslar, uzuuuun bi aradan sonra yine geldim... ve cok mutsuzum. benim hamilelik testi bos cikti. doktora gitmedim. adetimin gecmesini bekledim ama olmadi. ümitle gelmemesini beklerken geldi :`( kendimi o kadar cok adapte etmisimki cok büyük hayal kirikligi yasadim. kendimi kandirmisim tamamen piskolojikmis. adetim gelince doktora gitme ihtiyaci da duymadim. diyet miyet kalmadi bende. bi arkadasla yeniden baslama karari almistim. bugün 6. gün olacakti. ama ben kendimi olan güvenimi ve inancimi kaybetmisim. sürekli kacamak yaptim durdum. arkadas 5 günde 4 kilo verdi bendse kacamaklarla 1 kilo 400 gram verdim.artik diyetteyim demekten de kendimi kandirmaktan da biktim. sizin yazilarinizi okudum. hepinizin masallahi var, allah nazarlardan korusun, fotolarinizdan da aziminizin ve kararliliginizin ne kadar büyük oldugu görülüyor. imreniyorum size 40bin kere masallah hepinize.

suan ne yapacagimi bilmiyorum, cok caresiz hissediyorum kendimi. bunaldim resmen :KK43: bana biseyler söyleyin canlar, akil fikir verin. kimse anlamiyor beni. etrafimda moral verecek destek olacak kimse yok. bir ben miyim kilo derdi olan, kafaya cok takiyorum.
canım benim ya.. seni o kadar iyi anlıyorumki.. 2005 ekim ayında regl dönemim gecikti, mide bulantısı ve baş dönmesi başladı, test yaptım evde + çıktı, neyse eşimle beraber ağzımız kulaklarımızda doktora gittik, bunları söyleyince doktor hamilesiniz galiba ultrasyonda bakalım dedi, tabi biz o ara herkesi aradık uçuyoruz mutluluktan, sonra büyük şokkkk, ben 1 aylık hamileyim sanırken aslında 2 aylık hamileymişim bilemediğim için antibiyotik kullanmıştım o dönemde ve bebek ölmüş, hissettiğim belirtiler zehirlenmeymiş aslında :KK43: ordan apartopar kürtaj masasına :KK14: :KK14: :KK14: halen sorarım kendime acaba böbrek ağrımdan dolayı o antibiyotiği içmeseydim yinede ölürmüydü bebişim diye
rabbim ne verirse en güzelini verir ve herşey zamanını bekler demekten, sabretmekten ve önce hayırlısı diye dua etmekten başka pek yapabileceğimiz pek bişey yok aslında bazı konularda
bak zaten 1 tane çocuğun var eğer nasipse o zaten olacaktır, sen bu kadar strese girersen sadece o zamanın uzamasına neden olursun, teyzemin kızı 7 sene tedavi gördü, gitmediği doktor kalmadı, artık eşide kendide yoruldu, tüp bebek için biraz ara verelim tedavilere çok yıprandık dediler, hoppp 2. ayda kendiliğinden hamile kaldı, çok örnekleri vardır bunun, stres çok etkili bu işte zaten biliyorsun

kilo konusuna gelinceeeeee, ben dün akşam 70- 71 li kilolara bir insem de resim çektirsem diye hayal kuruyordum, sakın unutma "senin beğenmediğin hayat bir başkasının hayali olabilir"
artık sende kendine acımayı bırak, bi sakin ol, nefes al, hatta bugün bırak canın ne çekiyorsa ye, aklında kalmasın bişey, boz bütün kuralları ama yarın bütün azminle karalılığınla bizim yanımızda ol
ben senin bunu yapabileceğine inanıyorum, yeterki sende inan kendine

Kızlar 68 de takılı kaldım :KK14: nerdeyse bi haftadır gram oynamıyo...Adetime de daha çok var, 15 gün kadar. Şimdi oynamıyo, adetime bi hafta kala daha vahim durumum :KK14:

Kısss bu ne güzellik böyle:KK52:
Ordakilerin şaşkınlığına şaşmamak lazım. Hakikaten harika görünüyosun Nes'cim. :nazar: Çok farketmiş canım valla bravo :KK9:
çok sağol canım, ay nasıl gaza geliyorum böyle yorumları okuyunca :KK1: yalnız azcıkta göğüslerim küçülse inan benden mutlusu olmayacak
sakon diyetin bozma o takılmalar bendede çok oluyor ama sonra hooop diye iniveriyorsun, hatta eşim sabah 82 de ne kadar uzun kaldın böyle ayrılamıyorsun çok sevdin galiba bu kiloyu diye takılıyor bana....

Bu gün diyetimin ilk günü..

Ezilmişliklerimi, kırılmışlıklarımı ve hatta utanmışlıklarımın hepsini geride bırakışımın da ilk günü…
Karar verdim; artık kandırmaca oynamak yok.. Göbeğimi içime çekerek yürümekten, otururken karnımı kapatacak minder aramaktan, ikide bir bluzumu çekiştirmekten ve her sofrada vicdan azabı çekerek tıka basa yedikten sonra “ne yedim ki ben” diye söylediğim yalancılıktan istifa ediyorum.

Dipsiz bir kuyu gibiyim, ne yutsam gidiyor. Hani hep merak etmişimdir tıka basa doydum olayı nasıl bir şeydir. Bazen de Kendimi bir file benzetiyorum. Gücüne falan değil yanlış anlaşılmasın tamamen iri cüssesine. Aslında içimde filin içine saklanmış küçücük bir kelebek var. Çıkaracağım onu oralardan. Kurtaracağım miniğimi özgürlüğüne kavuşturacağım..
vallahi tek kelimeyle mükemmel bir yorum
:KK42: :KK42: :KK42:

tombisciğim, bende bazı nedenlerden bırakmak zorunda kaldım, sonunda bugun kendimi toplayıp yeniden başladım... bu sefer daha inatçı ve daha özenli olacağıma da söz verdim kendi kendime. hiç umutsuzluğa kapılma ve verdiğimiz emekleri düşün. belli bir noktaya gelmişken vaz mı geçeceğiz yani, hayır asla.. o zaman herşey boşa gitmiş olacak.başlamayı ertelediğimiz her geçen gün -ye doğru gitmek yerine kilılarımıza kilo katmakla geçecek.. üzücü bir olayın ardından moralin bozulduğu için kendini iyi hissetmek istiyorsun belki ve bunu da yiyeceklerle yapmak istiyorsun, ben de bunu çok yaptım. ama ardından gelen pişmanlıkla hep daha da çok moralim bozuldu, hiç bir işe yaramadı. bir de aynada gitgide incelen görüntünü düşün.. yemeyip iradene hakim olduğunda kendini ne kadar da iyi hissettiğini düşün...

bu sabah peynirli olmeltle diyete tekrar merhaba dedim. ama biraz da tereyağ ekledim. çünkü sindirim sistemimi korumam gerek. biraz daha yavaş olacaksa bile uzun süre devam edebilmeliyim...

herkese günaydın
sonunda uzun bir aradan sonra bugün tartıda eksiyi görebildim ve oldukca mutlu oldum umarım devamı gelir
Tombiş once gercekten cok uzuldugumu soylemek istiyorum; kendini hemen toparla; emin ol hersyin bi zamanı vardır oncelikle hayırlısını istemek lazım. Allah bağışlasın bir çocoğun varmış zaten, ikincisi de insallah hayırlısı ile zamanını bekliyordur. Sen moralini yüksek tut, bence kendini soyutlama hatta hergün aramıza gel burayı okudukca insan daha iyi hissediyor kendisini ve pes etmiyor inan bana. Bebişin belkide senin biraz daha kilo vermeni bekliyordur kim bilir gelmek için. Diyetini bırakma, önce kendine küçük hedefler koy ulaşmak için bende öyle yapıyorum 70in altına inmeyi cok istiyordum ve onu görünce cok mutlu oldum tartıda; sonrasında kilo vermem azaldığı için 68 göreyim atrtıda bi cok mutlu olacağım dedim; bu sabah sonunda 68li rakamı da gördüm; şimdi sıradaki hedefim 65i görmek. Sende önce 70 altına inmeyi bekle örneğin yavaş yavaş kilo verdikçe kendini mutlu hissedeceksin özgüvenin artacak, sen pozitif oldukca emin ol hamile kalmak da daha kolaylaşacak. Allah herseyin iyisini doğrusunu hakkımızda hayırlı olanı bilir, sen içini ferah tut. Hergün gel buraya hepimiz burada sana destek olmak için hazırız, burada olmak bana cok iyi geliyor eminim sana da iyi gelecektir.

Herkese kolay gelsin iyi günler

Kızlar bende bu güne -300 ile başladım :KK52: Acaba yeniden başladımı kilo vermem.

Dün akşam tamı tamına 5 mil yaptım. 68 dakika sürdü. Ama canım çıktı desem yeridir :KK37: Ayenn bu smile döndüm :KK1:

yok yok bu gazla ben 80 altına inerim kasım sonuna kadar inşaAllah :KK76:
oooooo baksen 5mil ha.....ufffffffffffff
nasıl yaptın kız sen onu.ben 1 mil zor yapıyorum

arkideşler bakın benim telli turnam nasıl gaza gelmiş..
1 mille başlasaydın bide iş açmada başımıza .zorlanıp..

tombiş oku bak sende gaza gel....bir daha da bizi bırakma ben diyeti bile bırakıyom ara ara burayı bırakmıyorum yoksa ipin ucu kaçıyor tatlım...,

çok sağol canım, ay nasıl gaza geliyorum böyle yorumları okuyunca :KK1: yalnız azcıkta göğüslerim küçülse inan benden mutlusu olmayacak
sakon diyetin bozma o takılmalar bendede çok oluyor ama sonra hooop diye iniveriyorsun, hatta eşim sabah 82 de ne kadar uzun kaldın böyle ayrılamıyorsun çok sevdin galiba bu kiloyu diye takılıyor bana....

yok anam yok küçülmez onlar öyle kolay kolay, azcık küçülse bile sarkar. Şu diyet işi bitsin ameliyat olcam ben, hem araştırmaya başladım şimdiden :KK8: inşallah tabi hayırlısı diyelim...

Bozar mıyım hiç diyetimi, ne olursa olsun aynen devam canım ölmek var dönmek yok :KK34: Sağol motivasyonun için :KK9:
Ben de 68 i sevdim sanırsam :KK1:

oooooo baksen 5mil ha.....ufffffffffffff
nasıl yaptın kız sen onu.ben 1 mil zor yapıyorum

arkideşler bakın benim telli turnam nasıl gaza gelmiş..
1 mille başlasaydın bide iş açmada başımıza .zorlanıp..

tombiş oku bak sende gaza gel....bir daha da bizi bırakma ben diyeti bile bırakıyom ara ara burayı bırakmıyorum yoksa ipin ucu kaçıyor tatlım...,
Sorma canım yaa. Çok zevkli oldu sanırım ilk gün fazla hırs yaptım. Sonralar doğru biraz yalap şap yaptım ama olsun yaptım gene :KK1: Halı ayağımın altından kaymasa daha iyi yapardım da bu akşam onada çare bulcam :KK37:

1 mil kurtarmaz bacım beni bunca yağa ne eder 1 mil :KK53: Hem yumruk harekatı yapıyom ben 2. günüm bu gün bakalım ne olacak pazara kadar. 80 altına düşmem lazım hırs yaptım çok feci :KK51:

yok anam yok küçülmez onlar öyle kolay kolay, azcık küçülse bile sarkar. Şu diyet işi bitsin ameliyat olcam ben, hem araştırmaya başladım şimdiden :KK8: inşallah tabi hayırlısı diyelim...

Bozar mıyım hiç diyetimi, ne olursa olsun aynen devam canım ölmek var dönmek yok :KK34: Sağol motivasyonun için :KK9:
Ben de 68 i sevdim sanırsam :KK1:

Kız ben küçülttüm göğüslerimi..

Benimkiler kocamandı kocaman kocaman kocaman :KK53: Ama şimdi fıstık gibiler hee :KK52:

Dedim ya diyet için herşeyi denedim benim birde estetik geçmişim var. Bundan 3 yıl önce bir simidim vardı göğsümün altında.. Göğüsler kocaman birde simit facia gibiydim resmen. Bozdum niyeti gittim aynı anda hem göğüslerimi küçülttüm hemde simidimi liposuction ile aldırdım. Çok zor bir süreçti ama değdi vallahi. Meğer yıllarca neler çekmişim o göğüslerimden resmen sağlığım gidiyordu.

Küçültme ile ilgili sorularınız olursa buyrun :KK34:

herkese günaydın
sonunda uzun bir aradan sonra bugün tartıda eksiyi görebildim ve oldukca mutlu oldum umarım devamı gelir
Tombiş once gercekten cok uzuldugumu soylemek istiyorum; kendini hemen toparla; emin ol hersyin bi zamanı vardır oncelikle hayırlısını istemek lazım. Allah bağışlasın bir çocoğun varmış zaten, ikincisi de insallah hayırlısı ile zamanını bekliyordur. Sen moralini yüksek tut, bence kendini soyutlama hatta hergün aramıza gel burayı okudukca insan daha iyi hissediyor kendisini ve pes etmiyor inan bana. Bebişin belkide senin biraz daha kilo vermeni bekliyordur kim bilir gelmek için. Diyetini bırakma, önce kendine küçük hedefler koy ulaşmak için bende öyle yapıyorum 70in altına inmeyi cok istiyordum ve onu görünce cok mutlu oldum tartıda; sonrasında kilo vermem azaldığı için 68 göreyim atrtıda bi cok mutlu olacağım dedim; bu sabah sonunda 68li rakamı da gördüm; şimdi sıradaki hedefim 65i görmek. Sende önce 70 altına inmeyi bekle örneğin yavaş yavaş kilo verdikçe kendini mutlu hissedeceksin özgüvenin artacak, sen pozitif oldukca emin ol hamile kalmak da daha kolaylaşacak. Allah herseyin iyisini doğrusunu hakkımızda hayırlı olanı bilir, sen içini ferah tut. Hergün gel buraya hepimiz burada sana destek olmak için hazırız, burada olmak bana cok iyi geliyor eminim sana da iyi gelecektir.

Herkese kolay gelsin iyi günler
evet haklısın aynen katılıyorum sana...

tombişimede allah güzel çocuklar nasip etsin.

tombiş bu ay benimde 8 gün gecikti.inan ben biile moda girmiştim.dedim acabamı?hatta bi daha dedim neden olmasınki?kazara falan..

sonra hastalanınca içim bi tuhaf oldu..benim de rabbim bagışlasın herkesinki ile beraber 2 çocugum var ve çocukları hiç sevmezyen ben 2.cocugumdan sonra çocuklar için deli olmaya başladım.tv de bile o vandaki çocukları afrikadaki çocukları gördükçe (kimse afrikadan haberi yokken ben takip ediyordum)o şavaşta gazzedeki çocukları o orta doguda yokluk çeken çocukarı.o pakistandaki çocukları gördükçe benimde onlar için bişeyler yapmam gerektigini düşünüp gönülllü bile gidip onlara yardım etmem gerektigini düşünmüşümdür zaman zaman .ve bunuda bu dünyada iken yapmam gereknelerin içine eklemişimdir.bu dünya bizim ve bu dünyadaki çocuklarda bizim dini ırkı ne olursa olsun..

bu sabah haberlerde bir haber izledim kanım dondu resmen.1 günlü herhalde bebek .çöp poşetine koyup sokaga bırakmışlar gece kalmış donmak üzereyken polisler bulmuş.

ben bu anne babaya hayvanların ismi ile bile hitab etmiyecegim .çünkü hayvanlarda bunlardan daha anne baba.hiç köylerde falan gördünüzmü civcivleri ile gezen tavukları sıkıysa bir civcivi ni alında o tavuk bile sizi ne yapar..
yada kedi alın elinden bir yavrusunu..

Kız ben küçülttüm göğüslerimi..

Benimkiler kocamandı kocaman kocaman kocaman :KK53: Ama şimdi fıstık gibiler hee :KK52:

Dedim ya diyet için herşeyi denedim benim birde estetik geçmişim var. Bundan 3 yıl önce bir simidim vardı göğsümün altında.. Göğüsler kocaman birde simit facia gibiydim resmen. Bozdum niyeti gittim aynı anda hem göğüslerimi küçülttüm hemde simidimi liposuction ile aldırdım. Çok zor bir süreçti ama değdi vallahi. Meğer yıllarca neler çekmişim o göğüslerimden resmen sağlığım gidiyordu.

Küçültme ile ilgili sorularınız olursa buyrun :KK34:

benim derdim popo ile onu küçülten varmı estetikle....

kızlar ben ölüyorum galiba :KK1: 4 gündür tuvalete çıkamadım bugün atakta 7. günüm korkudan tartıya çıkamıyorum ne yaptınız siz oldumu herkeste valla hiç yoluna gidicem şişkinlik miğde bulantısı çalışamıyorum nerdeyse :KK43:

benim derdim popo ile onu küçülten varmı estetikle....

valla bende göğüs küçültmek değil de büyütmek isterdim:) daha doğrusu dolgun ve dik durması için bir çözüm.. Ama daha evlenmedim bebek sahibi olmadan da yaptırmak istemem. Sütle dolup sonra da boşalınca sanırım daha çok ihtiyacım olacak :KK52:

kızlar ben ölüyorum galiba :KK1: 4 gündür tuvalete çıkamadım bugün atakta 7. günüm korkudan tartıya çıkamıyorum ne yaptınız siz oldumu herkeste valla hiç yoluna gidicem şişkinlik miğde bulantısı çalışamıyorum nerdeyse :KK43:

Oldu tabi olmaz mı. Sen sinameki çayı içsene iyi gelir böyle bi seferde boşaltır içini :KK51:

Çok fenadır çok bida gaz sancısı yapıyorsa aman aman. Sen wc çıkmadan tartılma baya farkediyor. İç sinameki çayını sabah büyük tuvaletini yaptıktan sonra tartıl. En doğru o zaman sonuç alırsın. Sonra bizede söyle

X