Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merhabalar ben bir türlü atak evresini tamamlayamadım bugün kaçamağın Allahını yaptım desem yeri cok fena tamda son günüydü birde regl oldum atak evresine basladığım gün şişliğimden kilo kaybı göremedim hiç.:KK43: ama bugün sabah 1 kilo oynadı haksızlık etmeyeyim :)) kaçamak yaptığımdan anlamı kalmadı elbette

boyum 172 kilom 65, 10 kilo vermek istiyorum diyorum ki ben su atak evresini bastan mı alsam 5 gün daha atak yapsam sonra 2. asamaya geçsem yedim ama cok ta kötü vicdan yaptım. en iyisi buraya yazmak dedim

hayır 1 gun kaçamagın allahını yapsan da diyete kaldıgın yerden devam etmelisin canım. 5 gun yerine atak evresine 1 gün daha ekleyebilirsin ama 5 gun yapma bence

ayy kızlar on gündür dukan amcayla yatıp kalkıyorum. 15 gündür de çikolata yemiyorum :18:
58 kilo ile başladım. 3 gün atak dönemi geçirdim. 2 kilo verdim. atak evresinde sebzelere hasret kaldığım için anca gözüm doyar diye. 5/5 yapmaya karar verdim.
vermez olaydım. 5 gün sebze yedim su mu tutarmış ne tutarmış bilmiyrm inşallah o tuttuğu şey sadece sudur. şimdi 56 kilo oldum. bugun protein günüm. şu beş günlük protein kısmı geçsin değiştirmeyi düşünüyrm. 1/1 yapıcam. değiştirebiliyormuyuz? her ne kdar su tutsalarda şimdiden sebzeleri çok özledim bile :KK43:

hayır 1 gun kaçamagın allahını yapsan da diyete kaldıgın yerden devam etmelisin canım. 5 gun yerine atak evresine 1 gün daha ekleyebilirsin ama 5 gun yapma bence

kitabı henüz alamadım öğrenciliğin gözü kör olsun. öyle olunca ne yapacağımı şaşırdım zaten şu şişlik canımı sıkıyordu birde babaannemdeki davet üzerine tuz biber oldu :KK43:
o zaman eslaaa dediğin gibi yapıp salı günü sebzeye geçeyim artık sebze yemek istiyorum zaten :))

bu kaçamak ders oldu bana nasıl bir vicdan yaptım anlatamam

tresacıgım sen kaç kiloyla başladın diyete.atagı 1 hafta yapmışsın ya ondan sordum.yaa 1 hafta atak yapılırsa seyir de çok kilo alıncak gibi geliyor bana ondan 4 gün yapayım diyorum yada 5 gün.offf yaa bıktım bu kilolardan.hayır bide meyve vs yok ya nasıl dayanıcam meyvesizliğe bilmiyorum.hiç sebze yemesez olur ama meyvesizz çok zor işim.gözümün önündden gitmiyolar valla :KK43: dukana göre şubat başına kadar meyve yok bana.3,5 ay meyvesiz nasıl yaşayacagımı da sölese keşke :KK43:

meyve aromalı kekler muffinler kurabiyeler yapıcaz artık =) sadece kokuları ile idare edicez:KK70:

Yosunfluu ben 72.5 kilo başladım 1 ayın sonunda 64 kiloya indim 8.50 kilo verdim.Hiç kaçamağım olmadı Hergün 7-8 km yürüyüş yaptım sonuçta meyve yemiyorsun ama bu kadar kısa sürede çok ciddi kilo veriyorsun Ben bugüne kadar hiçbir diyette bu sürede bu kadar kilo vermemiştim Gene de karar senin

ayy kızlar on gündür dukan amcayla yatıp kalkıyorum. 15 gündür de çikolata yemiyorum :18:
58 kilo ile başladım. 3 gün atak dönemi geçirdim. 2 kilo verdim. atak evresinde sebzelere hasret kaldığım için anca gözüm doyar diye. 5/5 yapmaya karar verdim.
vermez olaydım. 5 gün sebze yedim su mu tutarmış ne tutarmış bilmiyrm inşallah o tuttuğu şey sadece sudur. şimdi 56 kilo oldum. bugun protein günüm. şu beş günlük protein kısmı geçsin değiştirmeyi düşünüyrm. 1/1 yapıcam. değiştirebiliyormuyuz? her ne kdar su tutsalarda şimdiden sebzeleri çok özledim bile :KK43:
olur değiştirirsin canım. merak etme kilo almanın nedeni sebzeye baslaman. kitapta d1 kilo tartı fazla gosterse de aslında yag yakmaya devam ediyorsun diyor. merak etme hızla kilo vereceksin canım
kitabı henüz alamadım öğrenciliğin gözü kör olsun. öyle olunca ne yapacağımı şaşırdım zaten şu şişlik canımı sıkıyordu birde babaannemdeki davet üzerine tuz biber oldu :KK43:
o zaman eslaaa dediğin gibi yapıp salı günü sebzeye geçeyim artık sebze yemek istiyorum zaten :))

bu kaçamak ders oldu bana nasıl bir vicdan yaptım anlatamam

evet canım canın cok tatlı istersen light kola light nestea filan içersin yatıştırırsın kendini. onları da cok tuketmek iyi degil ama

selam bayanlar,

Şimdi size problemimi anlatıyorum bu problemi yaşayanlardan veya bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.27 Nisanda dukana başladım ve 1 ağustos yani ramazanın ilk gününe kadar çok rahat uyguladım ve 9 kilo verdim.Ramazanda tam olarak olmasada orucun etkisiyle arada karbonhidrat ve tatlı tükettim.Ramazandan sonra tatile gittim oradada abartmasam da diyet günlerindeki gibi dikkat edemedim tabiki..Bu süre zarfında sadece 1 kilo aldım.tatil dönüşü tekrar başladım 5 gün atak ve sonrasında 1+1 seyire geçtim verdiğim kilo sadece 1 kilo oldu ve artık gitmiyo veremiyorum.Vermem gereken daha 6 kilom var.Acaba diyorum vücudum alıştı bu düzene ve ondan mı veremiyorum?Diyetisyene gidip onun verdiği diyeti mi uygulamalıyım yoksa dukana mı devam etmeliyim bilemedim.Çok moralim bozuuukkk :KK43:

kilo vermen 15 gün kadar durduysa bir yumruk yap sonra 1+1 olarak dewam et
banada aynı sey olmustu forumda bunu önerdiler yaptım tekrar vermeye basladım En Büyük KK
merak etme ve motivasyonunu kaybetmee:KK19:

evet eslaaa bende sebzedendir diye umuyorm.ama ne güzel iniyordum aşalara doğruuuı:))

kilo vermen 15 gün kadar durduysa bir yumruk yap sonra 1+1 olarak dewam et
banada aynı sey olmustu forumda bunu önerdiler yaptım tekrar vermeye basladım En Büyük KK
merak etme ve motivasyonunu kaybetmee:KK19:

yumruk derken? :KK53: 5gün sebze yaptım dier 5gün protein yapıp tamamlamadan mı 1+1 e geçeyim yani :KK56:

olur değiştirirsin canım. merak etme kilo almanın nedeni sebzeye baslaman. kitapta d1 kilo tartı fazla gosterse de aslında yag yakmaya devam ediyorsun diyor. merak etme hızla kilo vereceksin canım

evet canım canın cok tatlı istersen light kola light nestea filan içersin yatıştırırsın kendini. onları da cok tuketmek iyi degil ama

çok teşekkür ederim ilgin için :)

yumrukk= 4 günlük atak dönemii
sonra 1+1 olarak dewmm ediliyoo:KK56: 4 gün yapılan atak tekrar kilo vermeni sağlıoo

anladım ama ben zaten bu ikince başladığımda 5 gün atak yapıp 1+1 e geçtim.buna rağmen veremiyorum.açıkçası korkuyorum da bu kadar çok protein tüketmek karaciğerime dokunacak diye..yani tekrar mı atak yapmam lazım sence?

yumrukk= 4 günlük atak dönemii
sonra 1+1 olarak dewmm ediliyoo:KK56: 4 gün yapılan atak tekrar kilo vermeni sağlıoo

teşlekkürler canım daha iyi anladım. o zamannnnn proteinli günlerin son 4ündeyim :KK34: snra 1+1 den devam. bakalım o işe yara umarım:KK70:
zaten 1/1 5/5 oda olmadı 7/2 oda olmadı 2/0 derken 45 günlük sürem tamamlanmış olur ve güçlendirme evresine geçecem gibi gözüküyor :KK1:

evet eslaaa bende sebzedendir diye umuyorm.ama ne güzel iniyordum aşalara doğruuuı:))

yumruk derken? :KK53: 5gün sebze yaptım dier 5gün protein yapıp tamamlamadan mı 1+1 e geçeyim yani :KK56:

msjı simdi gördümm 5+5 yapıosun galiba bende bi ara 5+5 yaptım daha hızlı kilo veririm diee baslangıçta iyi verdim sonra durdu bi de sıkılmaya basladımm 1+1e geçtimm.
1+1e geçmek senin tercihin sen bilirsinn ama önceleri iyi kilo verdirdiği sonra zor gelmeye başladığı yazıodu kitapta.
dukan beycim de 1+1 önerioorumm dedii:KK34:
yazmıştım yine yazayımm yumruk 4 günlük atak :nazar:

anladım ama ben zaten bu ikince başladığımda 5 gün atak yapıp 1+1 e geçtim.buna rağmen veremiyorum.açıkçası korkuyorum da bu kadar çok protein tüketmek karaciğerime dokunacak diye..yani tekrar mı atak yapmam lazım sence?

wermesende 20 gün kadar 1+1 yapmaya dewam et 20 günün sonunda da hala weremediysen yumruk yap. bi de sık tartılma haftada 1 basküle çık:KK34:

offffffffffffffff
kızlar ya kitabı aldım.ama anlamadığım bişey var.hem yasak olmayan şeylerden sınırsız ve istediğimiz zaman yiyebiliyoruz diyor.hemde mesela kahvaltı örnek öğün vermiş,ama sınrısz değil.ben şimdi hangisine uyacağım.mesela kahvaltıda istediğim kadar penir yiyemiyorum.200gr diyor.anlamadım hiçbişiii.nolur bana kahvaltı ve öğle yemeğinize örnek verin.nooooolur!!!!

protein günlerinden hiç hoşlanmıyorum ben :)))
kırmızı eti sadece köfte olarak severim. tavuk ise çok az. balık ile de hergün uğraşılmıyor ki:/ o yzden sebzeler daha hoş geliyor ama bakalım bitecek bu günlerde inşallah. bi daha geri dönmemek üzere=))

offffffffffffffff
kızlar ya kitabı aldım.ama anlamadığım bişey var.hem yasak olmayan şeylerden sınırsız ve istediğimiz zaman yiyebiliyoruz diyor.hemde mesela kahvaltı örnek öğün vermiş,ama sınrısz değil.ben şimdi hangisine uyacağım.mesela kahvaltıda istediğim kadar penir yiyemiyorum.200gr diyor.anlamadım hiçbişiii.nolur bana kahvaltı ve öğle yemeğinize örnek verin.nooooolur!!!!
canım örneklere takılma sen. dilediğin kadar ne istersen onu ye. o örnek getirmek amacıyla verilmiş bir liste.

X