Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Selam kızlar napıyosuz? Benim minik cadı bir rahat durmadı, sabahtan beri onun peşindeyim, birazdan onu uyutup spor yapmayı planlıyorum, umarım uyur da ben de rahat rahat sporumu yaparım...

Yeni gelen tüm arkadaşlar hoş geldiniz rejiminiz hayırlı uğurlu olsun, bakalım bu hafta ne kadar vercez...:KK66:)

Selam kızlar bugün diyetimin ilk günü ve gayet iyi gidiyo. Sabah 2 adet yumurta ile peynirli omlet yaptım. Baya tok tuttu. Biraz önce de tavuk ve yoğurt yedim.
İnşallah gider şu kilolar bi an önce. Benim 10 kilo vermem gerekiyo o yüzden 5 gün atak evresi yapmalıyım değil mi ?

Kolay gelsin arkadaşım.Bilmezmiyim diyet dönemlerini ben 38 yaşındayım hiç evlilikte yok.Ve yıllardır kilolarımla ugraşıp durdum senin gibi verdim aldım verdim aldım bu sanırım benim 78.000. diyetim:)))):) ilaç dediler kullandım bitki dediler yedim içtim yok giden geliyor.baktım yaş 40 geliyor olacak gibi degil sigarada içiyorum nefes nefeseyim kendimden utanır oldum karatay diyetiyle ilgilenirken dukanı buldum hemen kitabını aldım ve çok mantıklı geldiği için başladım.Şimdilik fena gitmiyor ama bakalım sonu nasıl gelecek.Amaaaaa vazgeçmek yok yesende pişmanlık duyma bir sonraki ögünde yada bir sonraki günde telafi ederim diye düşün arkadaşım çünkü pişmanlığın devamı bende hep aman bozdum işte neyse haftaya başlarım diye geliyordu:KK43:((

Kurtulalım artık kilolardan...

aahh sorma tatlim geçende bir üniversite arkadaşımla konuşuyorduk bana dediki "Seni tanıdığımdan beri kilo vermeye çalışıyorsun" tanışalı 11 yıl olmuş nasıl bir zulüm düşün artık. :KK30:

protein günüm sonunda tartıldım 300 gr. gitmişti. p/s günü sonrasıda aynı kilodayım. hem kaçamak yaptım hemde sebze su falan tutuyor diye biraz fazla çıkmam gerekirdi çıkmadı.
bir şey sormak istiyorum bu goji berry kitapta geçiyor mu herkesin dilinde . kabızlığı falan mı önlüyor benim ciddi kabızlığım var. ne kadar yemek lazım.
tecrübeli arkadaşlara bir şey sormak istiyorum. ben 6 kilo vermek üzere yola cıktım. 3 gün atak yaptım. ama atakda seker beyni calıştıyor sekersiz olmaz diye her gün 1 küp şeker tükettim. bu yüzden mi atakda az verdim dersiniz. 61,2 ile başladım 59,9 ile atak bitti. ama bu kilonun bir kısmı (ortalama 1kg kadar) siskinlikti. regl döneminde başlamıştım diyete. 2 haftadır yapıyorum kilom 58,5 oldu normal mi . ve 3,5 kilo ne kadar sürede gider sizce.

arkadaşlar bir cevap veren yok mu konuda uzmanlar nerdeeeeeeeeeee:KK74:

teşekkür ederim canım :KK66:

...:KK66:)

Slm arkadaşlar;
Bende bu sabah itibariyle başladım.2 haşlanmış yumurta ve 1 dilim light peynir yedim az önce.
Vermem gereken 10-12 kilo var.Ayrıca spor salonuna gidiyorum haftada 3 gün.
Bakalım nasıl gidecek:KK53:

Umarım çabucak gider, hoş geldin ve iyi zayıflamalar...:KK66:)

günaydın hepinize:KK3::KK3:

3 günlük atak dönemini geride bıraktım bugün 4.günüm ve hiç kaçamağım olmadı...

vee bu sabah benden 2,1 gr gittiğini gördüm bu süper bişey...motivasyonum tavan yaptı resmen

cumaya kadar atak yapıcam,sonra seyire geçicem,inş.cumaya kadar biraz daha veririm

sabah sabah çok mutlu oldum ya...yaşasın dukan amca:KK42::KK42:

Süper gitmiş valla, tebrikler, inş. kalan kilolar da böyle çabuk gider...

tatlım bana biraz az veriyorum gibi geliyor. bu yüzden telaş ettim. birde ben nerdeyse 2 yıldır diyetteyim diyetisyen reçeteleriyle başladım aldım verdim aldım verdim. bir şey yersin sürekli bir pişmanlık duygusu.
o kadar sıkıldım ki diyet mevzusundan belkide bu yüzdendir. kitaptakı tarifler bana cok yabancı geliyor. ama kadınlar klübündeki dukan diyet tarifleri çk yaratıcı cidden. bu akşam deneyecem mesela.

Allah kolaylık versin valla, herhalde diyet kelimesini duymaktan bıkmışsındır artık...:KK66:)

Selam herkese, Dukan ile 6. günüm... açıkçası dün pazar olduğu için atak olduğum halde sebzede karıştırdım domatez yemenin harika bişey olacağını bilmiyordum, öğrendim! :KK56: tutamadım kendimi evde ve dışarıda kendini tutmak daha zor :63: Birde gına geldi tavuktan, diyet bitsin birde yiyeceğimi sanmıyorum:KK50:

Bu arada 6 günde 2 kilo 700 gram verdim iyimi sizce?

Bence süper, tebrikler...

merhaba nalan nasılsın iyi haftalar...sorma pazar çalışmak eziyet vallaha ama ne yapalım işimiz gereği devam.sorma arkadaşım bu kadar güzel mi gelirmiş odomatesin tadı yaaa:))))

İyiyim med sana da iyi haftalar, sen nasılsın? Her pazar çalışıyor musun yoksa sadece arada olan bir şey mi?

herkese merhaba 4 günlük atak evremin dün son günüydu bu sabah tartıldım toplamda 3 kilo 100 gr vermişim bu sabah seyir evresıne transfer oldum ve ilk işim salatalık yemek oldu çok özlemişim

Afiyet olsun, yaramasın ama...:KK66:) Tebrikler bu arada...

Kolay gelsin arkadaşım.Bilmezmiyim diyet dönemlerini ben 38 yaşındayım hiç evlilikte yok.Ve yıllardır kilolarımla ugraşıp durdum senin gibi verdim aldım verdim aldım bu sanırım benim 78.000. diyetim:)))):) ilaç dediler kullandım bitki dediler yedim içtim yok giden geliyor.baktım yaş 40 geliyor olacak gibi degil sigarada içiyorum nefes nefeseyim kendimden utanır oldum karatay diyetiyle ilgilenirken dukanı buldum hemen kitabını aldım ve çok mantıklı geldiği için başladım.Şimdilik fena gitmiyor ama bakalım sonu nasıl gelecek.Amaaaaa vazgeçmek yok yesende pişmanlık duyma bir sonraki ögünde yada bir sonraki günde telafi ederim diye düşün arkadaşım çünkü pişmanlığın devamı bende hep aman bozdum işte neyse haftaya başlarım diye geliyordu:KK43:((

Kurtulalım artık kilolardan...

Evet kurtulalım valla ya...

...:KK66:)

İyiyim med sana da iyi haftalar, sen nasılsın? Her pazar çalışıyor musun yoksa sadece arada olan bir şey mi?

Malesef her pazar çalışıyorum.hatta haftanın 7 günü çalışıyroum desem.ben tiyatroda çalışıyorum nalan sezon başlayacak ekimde bende tatil falan yok artık.anacak sezon kapanınca tatil yaparım.

Malesef her pazar çalışıyorum.hatta haftanın 7 günü çalışıyroum desem.ben tiyatroda çalışıyorum nalan sezon başlayacak ekimde bende tatil falan yok artık.anacak sezon kapanınca tatil yaparım.

Hadi ya, ben hafta içi tatil günün vardır diye düşünmüştüm, moralini bozmak istemem ama gerçekten zor olsa gerek. İnsan hiç olmazsa haftada bir gün istediği saatte kalkıp istediği gibi bir gün geçirmek ister. Neyse sezon bitince acısını çıkartırsın artık bol bol.

Tiyatro da sahne arkasında mısın?

arkadaşlar bugun yulaf kepegı buldum vve aktardakı adam bana dedıkı yakınlarınızda fırın varsa onlar bunu kullanıyor ordanda bulabılırsınız dedı gercı ben kılosunu 15den aldım umarım doğrudur bılgısı olan varmı eger dogruysa bulamayanlara fıkır olur dedım:KK3:

arkadaşlar merhaba
dukan diyetine başladım 2 hafta olcak 2,5 kilo verdim sadece. ama cooook sıkıldım. nolur bana yardım edinb
motivasyona çok ihtiyacım var. aklıma sürekli kek pasta börek geliyor saat 5 oldumu bir kek yesem diyorum.
off napcam ben artık su kiloları verip diyet belasından kurtulmak istiyorum
:KK5: motivasyonum cok düştü ühü ühü ühü

arkadaşım bende 2 haftadır yapıyorum azımlıde oldugumu dusunuyorum net 2,5 kılo verdım ama azımle devam edıyorum ınanıyorum olacak:KK43:(:-)26:

bulunduğum yerde sadece kepekli ekmek bulabiliyorum.ne yapabilirim kepekli ekmek olurmu.

Hayır olmaz. Yulaf kepeği alıp ekmeği evde kendin yapmalısın, çok basit bir tarifi var, çok az malzeme ile ve çok kısa sürede, yani süre vermek gerekirse fırında yaklaşık 10-15 dakikada pişiyor. Bu ekmek hariç bütün ekmekler yasak arkadaşım...

naslsınız ben yaklasık 2 aydır nerdeyse hıc gıremıyodum bugun gırebıldım nıhayet ben de tombışlerdenım baslarken 110 kg la baslamıstım yaklasık 3 4 ayda 30 kılo verdım su an 80 kıkoyum hedefımde 10 kg daha var umarım onlarıda verebılırım darısı hepımızın basına opuyorum hepınızı

arkadaşlar bugun yulaf kepegı buldum vve aktardakı adam bana dedıkı yakınlarınızda fırın varsa onlar bunu kullanıyor ordanda bulabılırsınız dedı gercı ben kılosunu 15den aldım umarım doğrudur bılgısı olan varmı eger dogruysa bulamayanlara fıkır olur dedım:KK3:

Valla arkadaşım kaç gr. ımını o kadara aldın bilmiyorum ama bana biraz pahalı gibi geldi. Ben internette bir siteden alıyorum 500 gr. 5-6 tl bir şey tutuyor haberin olsun. Ru-sheim ve doğalsan diye iki marka var onlardan hangisi stokta varsa 4-5 paket onu sipariş ediyorum, sende internetten bir bak istersen.

naslsınız ben yaklasık 2 aydır nerdeyse hıc gıremıyodum bugun gırebıldım nıhayet ben de tombışlerdenım baslarken 110 kg la baslamıstım yaklasık 3 4 ayda 30 kılo verdım su an 80 kıkoyum hedefımde 10 kg daha var umarım onlarıda verebılırım darısı hepımızın basına opuyorum hepınızı

Tebrik ederim arkadaşım ne kadar güzel vermişsin, süpersin valla, umarım böyle vermeye devam edersin, ha gayret çok az kalmış hedefine...:KK66:)

sagol canım umarım verebılırım ıdaal kıloma ınebılırım umarım herkes verebılır

Bence verebilirsin, 30 kg vermişsin 10 kg nedir ki dimi... Çoğu gitmiş azı kalmış valla, çıtırlığa çeyrek kala diyelim motivasyonun artsın..:KK66:))) Darısı benim başıma inşallah ya...:KK66:)

akşam yemeğinde menemen yedim çok süper gitti valla, yanında da sarımsaklı domates soslu patlıcan kızartma, ay nasıl hoşuma gitti anlatamam kızlar, acayip özlemişim patlıcan kızartmayı. Bir dahaki sebze günümde kıymalı bamya yapıcağım, hımmmm...:KK66:)

Aslında islim kebabını da denemek istiyorum ama bir türlü fırsatım olmadı, deneyen var mı acaba aranızda???

X