Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz. bugunde benim atakda 4.gunum bitti 1 kılo 700gram vermisim. 3 gunum daha kaldı inşallah 1 kılo daha veeririm. med bende en çok salatalıgi özledim ya :)

kızlar buradaki arkadaşların yazdıklarını okuyunca bende bu diyete başlamaya karar verdim ve hemen netten kitabı sipariş ettim. benimde vermem gereken 15 kilom var inşallah hepimiz dilediğimiz kilolara ulaşırız

İnşallah, hepimizin arzusu ideal kiloya ulaşmak, umarım en kısa sürede bunu başarırız, sana da başarılar diliyorum bu yolda...:KK66:)

merhaba ben 70.3 ile başladığım diyette hala 66.2 deyim. 13 gündür bir disipilin altındayım bu çok güzel. ama nerdeyse 8-10 kilo vermem daha gerektiğinden memnun değilim durumdan.özellikle haftasopnlraı .çojk zorlanıytorum.Mesela bu hafta sonu misafirlikte olduğumdan kaçamaklar yapmka zorunda kaldım.Bugün inşallah bir saat yürüyerek bunları telafi etmeliyim.

Evet haklısın misafirlikte çok zor oluyor, ben karnımı doyurup gidiyorum, çay dışında hiç bir şeye dokunmuyorum, ev sahibi genelde üzülüyor ikramları denemediğim için ama yapacak bi şey yok, kilo alıp ben üzüleceğime o üzülsün napim...:KK66:)

Herkese selam.
Ben de dukan diyeti kitabını aldım okudum ve yarın başlıyoruum :KK64:
Bakalım nasıl bi etki görcem çok merak ediyorum. Vermem gereken bi 10 kilo var inşallah gider onlar da :KK66:
Gelişmeleri burdan yazarım :KK61:

Haberlerini bekliyoruz. Sen muhtemelen 2 ayda verirsin o kiloyu. Başarılar diliyorum pembelii...:KK66:)

kitap elime geçince ve başlayınca yazarım tabi canım. inşallah hedeflerimize ulaşırız. herkes yulaf kepeğinden bahsetmiş bulamazsak yemeyince bişey olurmu? bide hiçmi ekmek ve tuz şeker yok?

Tuz kullanabilirsin ama şeker yerine tatlandırıcı kullanıyorsun, ekmek olarak da yulaf kepeğinden kendin ekmek yapıp yiyebilirsin istersen, atak evresinde 1.5 yemek kaşığı, seyir evresinde 2 yemek kaşığından ekmek yapıp yersin diğer bütün ekmekler yasak...:KK66:)

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz. bugunde benim atakda 4.gunum bitti 1 kılo 700gram vermisim. 3 gunum daha kaldı inşallah 1 kılo daha veeririm. med bende en çok salatalıgi özledim ya :)

Tebrikler valla çok iyi gidiyorsun...:KK66:))

yarın bakalım ilk gün olacak vermem gereken 10 kilom var 3gün atak devresi yapmaya çalışacagım.sizinönerilerinize ihtiyacım var.neler yapmam gerekiyor kahvaltıda ve ögünlerde neler yersem daha çabuk kilo verebilirim.

İnşallah, hepimizin arzusu ideal kiloya ulaşmak, umarım en kısa sürede bunu başarırız, sana da başarılar diliyorum bu yolda...:KK66:)

Tuz kullanabilirsin ama şeker yerine tatlandırıcı kullanıyorsun, ekmek olarak da yulaf kepeğinden kendin ekmek yapıp yiyebilirsin istersen, atak evresinde 1.5 yemek kaşığı, seyir evresinde 2 yemek kaşığından ekmek yapıp yersin diğer bütün ekmekler yasak...:KK66:)

teşekkür ederim canım :KK66:

Slm arkadaşlar;
Bende bu sabah itibariyle başladım.2 haşlanmış yumurta ve 1 dilim light peynir yedim az önce.
Vermem gereken 10-12 kilo var.Ayrıca spor salonuna gidiyorum haftada 3 gün.
Bakalım nasıl gidecek:KK53:

günaydın hepinize:KK3::KK3:

3 günlük atak dönemini geride bıraktım bugün 4.günüm ve hiç kaçamağım olmadı...

vee bu sabah benden 2,1 gr gittiğini gördüm bu süper bişey...motivasyonum tavan yaptı resmen

cumaya kadar atak yapıcam,sonra seyire geçicem,inş.cumaya kadar biraz daha veririm

sabah sabah çok mutlu oldum ya...yaşasın dukan amca:KK42::KK42:

hplc sakin ol bence iyi gidiyorsun.Kitapta degişik tarifler var onları deneyerek çeşitlendir diyetini.ayrıca acele etme bak benim verecek 30 kilom var ben ne yapayım:)))

tatlım bana biraz az veriyorum gibi geliyor. bu yüzden telaş ettim. birde ben nerdeyse 2 yıldır diyetteyim diyetisyen reçeteleriyle başladım aldım verdim aldım verdim. bir şey yersin sürekli bir pişmanlık duygusu.
o kadar sıkıldım ki diyet mevzusundan belkide bu yüzdendir. kitaptakı tarifler bana cok yabancı geliyor. ama kadınlar klübündeki dukan diyet tarifleri çk yaratıcı cidden. bu akşam deneyecem mesela.

protein günüm sonunda tartıldım 300 gr. gitmişti. p/s günü sonrasıda aynı kilodayım. hem kaçamak yaptım hemde sebze su falan tutuyor diye biraz fazla çıkmam gerekirdi çıkmadı.
bir şey sormak istiyorum bu goji berry kitapta geçiyor mu herkesin dilinde . kabızlığı falan mı önlüyor benim ciddi kabızlığım var. ne kadar yemek lazım.
tecrübeli arkadaşlara bir şey sormak istiyorum. ben 6 kilo vermek üzere yola cıktım. 3 gün atak yaptım. ama atakda seker beyni calıştıyor sekersiz olmaz diye her gün 1 küp şeker tükettim. bu yüzden mi atakda az verdim dersiniz. 61,2 ile başladım 59,9 ile atak bitti. ama bu kilonun bir kısmı (ortalama 1kg kadar) siskinlikti. regl döneminde başlamıştım diyete. 2 haftadır yapıyorum kilom 58,5 oldu normal mi . ve 3,5 kilo ne kadar sürede gider sizce.

Slm arkadaşlar;
Bende bu sabah itibariyle başladım.2 haşlanmış yumurta ve 1 dilim light peynir yedim az önce.
Vermem gereken 10-12 kilo var.Ayrıca spor salonuna gidiyorum haftada 3 gün.
Bakalım nasıl gidecek:KK53:

Canım yumurta konusuna dikkat... ben sadece pazar günleri yumurta yiyen birisiydim. Dukanla hergün 1 tane sabahları yiyorum şimdi, ama bir gün hem sabah hem akşam yedim ertesi gün aşırı derecede mide bulantısı ile uyandım, yumurta sürekli yemeyen biri günde birden 2 tane yiyince sorun yaratabiliyor... Bana oldu sanada olacak diye bir kural yok tabi, o mide bulantısı çok kötü olduğu için şimdiden uyarayım dedim. hedefinde başarılar :81:

Selam herkese, Dukan ile 6. günüm... açıkçası dün pazar olduğu için atak olduğum halde sebzede karıştırdım domatez yemenin harika bişey olacağını bilmiyordum, öğrendim! :KK56: tutamadım kendimi evde ve dışarıda kendini tutmak daha zor :63: Birde gına geldi tavuktan, diyet bitsin birde yiyeceğimi sanmıyorum:KK50:

Bu arada 6 günde 2 kilo 700 gram verdim iyimi sizce?

merhaba kralice sorma ya nasıl özleniyormuş:)))sanki ömrümde ilk defa domates yemişim gibi:))) sabret arkadaşım seninde az kalmış.Birde elmaya kavuşacağımız günler gelseee:)))

Pazar günü çalışmak çok feci olsa gerel Allah yardımcın olsun...Bende ilk domates ve salatalık yediğimde aynı duygu içerisindeydim, demek herkes aynı oluyor...:KK66:)

merhaba nalan nasılsın iyi haftalar...sorma pazar çalışmak eziyet vallaha ama ne yapalım işimiz gereği devam.sorma arkadaşım bu kadar güzel mi gelirmiş odomatesin tadı yaaa:))))

günaydın hepinize:KK3::KK3:

3 günlük atak dönemini geride bıraktım bugün 4.günüm ve hiç kaçamağım olmadı...

vee bu sabah benden 2,1 gr gittiğini gördüm bu süper bişey...motivasyonum tavan yaptı resmen

cumaya kadar atak yapıcam,sonra seyire geçicem,inş.cumaya kadar biraz daha veririm

sabah sabah çok mutlu oldum ya...yaşasın dukan amca:KK42::KK42:

Tebrikler çok iyi gidiyorsun.Gitsin bütün kilolarr:)))

herkese merhaba 4 günlük atak evremin dün son günüydu bu sabah tartıldım toplamda 3 kilo 100 gr vermişim bu sabah seyir evresıne transfer oldum ve ilk işim salatalık yemek oldu çok özlemişim

tatlım bana biraz az veriyorum gibi geliyor. bu yüzden telaş ettim. birde ben nerdeyse 2 yıldır diyetteyim diyetisyen reçeteleriyle başladım aldım verdim aldım verdim. bir şey yersin sürekli bir pişmanlık duygusu.
o kadar sıkıldım ki diyet mevzusundan belkide bu yüzdendir. kitaptakı tarifler bana cok yabancı geliyor. ama kadınlar klübündeki dukan diyet tarifleri çk yaratıcı cidden. bu akşam deneyecem mesela.

Kolay gelsin arkadaşım.Bilmezmiyim diyet dönemlerini ben 38 yaşındayım hiç evlilikte yok.Ve yıllardır kilolarımla ugraşıp durdum senin gibi verdim aldım verdim aldım bu sanırım benim 78.000. diyetim:)))):) ilaç dediler kullandım bitki dediler yedim içtim yok giden geliyor.baktım yaş 40 geliyor olacak gibi degil sigarada içiyorum nefes nefeseyim kendimden utanır oldum karatay diyetiyle ilgilenirken dukanı buldum hemen kitabını aldım ve çok mantıklı geldiği için başladım.Şimdilik fena gitmiyor ama bakalım sonu nasıl gelecek.Amaaaaa vazgeçmek yok yesende pişmanlık duyma bir sonraki ögünde yada bir sonraki günde telafi ederim diye düşün arkadaşım çünkü pişmanlığın devamı bende hep aman bozdum işte neyse haftaya başlarım diye geliyordu:KK43:((

Kurtulalım artık kilolardan...

herkese merhaba 4 günlük atak evremin dün son günüydu bu sabah tartıldım toplamda 3 kilo 100 gr vermişim bu sabah seyir evresıne transfer oldum ve ilk işim salatalık yemek oldu çok özlemişim

Tebrikler ve başarılarının devamını diliyorum...bende domatesi özlemiştim:)))) insan domateside özlermiymiş ama evet özlermiş:)))

Arkadaşlar herkese mutlu huzurlu sağlıklı ve kilo kayıplı haftalar diliyorum:))ben seyir evremin 2 günündeyim kilomda bir degişiklik yok.reglimde yakın bakalım nasıl devam edecek seyir.ama etrafımdaki herkes dukan diyeti kitabı sahibi olmaya başladı.nasıl zayıflamışsın ne yaptın böyle diye.bende dukan amcamın mucizesi diyorum:))dukan amcadan reklam için ücret mi talep etsek kızlar:::))Herkese güzel günlerrrrrrrr.

X