Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba pembeli bence kitabı alıp okumanda çok fayda var.Kitapta çok açık bir dille yazılmış tüm sorularının cevabını bulabiliyorsun.Bence kitabı al takıldığın yerde daha deneyimli arkadaşlardan bilgi alırsın.Şimdiden başarılar diliyorum.

Tamam ben en iyisi kitabı alıp okuyım önce. Sonra yapıp yapamayacağıma karar veririm :)) Teşekkür ederim

teşekkürler canım. evet çok şükür ulaştım. ama içimde çok derinlerde biyerlerde 50 olmak var....bunu güçlendirmede yapmaya çalışıcam.

yaparsın canım ne kalmış şurda :)

selam dukan kardeşlerim. bugün 160 günüm bitti. aradaki fark şu başladığımda 106,8 idim şu an 82,00... ben bu dukan amcamı seviyorum...

süpersin cnaım maşallah aynen devam eder umarım :)

yaparsın canım kendine güven.. ticketfactory sitesine girip yapıyoruz onu daha önce yapmadıysan link atabilirim..

Çok teşekkür ederim inşallah... Dediğin gibi siteye girdim ama yapamadım ingilizce olması da etken tabi...
Neyse; 76,7 ile başladım bugün itibariyle...

tamam canım gir burda anlatıyor...:KK69:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html

Benimde bugün 4 günüm atak evresindeyim 7 gün yapmam gerekiyor.şimdilik iyi gidiyor inşallah devemınıda getiririm.95 kiloyla başladım ve atak evresinin 4 gününde olmam rağmen 5 kilo gitti çok mutluyum...

iyi gidiyosun canım aynen devam eder inş :KK34:

Ya ben bu dukan diyetini çok merak ediyorum ama yapabilir miyim bilmiyorum benim etle aram pek iyi değil dee.. Önce kitabını alıp okumak mı gerekir tam olarak uygulayabilmek için. Bir de tam olarak uygulanmazsa kilo mu aldırıyormuş :26:

kesinlikle kitabı okumalısın benimde etle aram yokutu şimdi bağımlısı oldum diyebilirimm :KK9:

Teşekkür ederim. Katherina Dukanın kendi sitesinden yaptığım hesaplamada atak sonunda 2.800 kg diyordu ama bugün tartıda 5 kiloyu gitmiş görünce mutlu oldum.aslında bu kadar hızlı olmasıda kafamda soru işareti oluşturmadı degil. verilecek kilonun fazla olmasıyla alakalı sanırım.

Son düzenleme:
kesinlikle kitabı okumalısın benimde etle aram yokutu şimdi bağımlısı oldum diyebilirimm :KK9:

Hadi yaa nasıl oldu oo :))
Benim gözümü korkutan ilk evre oldu aslında biraz. Ama bu kadar kişi yapıyosa yapılabiliyo demek ki.Ben de yapabilirim umarım. İlk olarak kitabını alıyım o zaman hemen. Onu okumadan bu iş kavranamıyo sanırım tam olarak.

Teşekkür ederim. Katherina Dukanın kendi sitesinden yaptığım hesaplamada atak sonunda 2.800 kg diyordu ama bugün tartıda 5 kiloyu gitmiş görünce mutlu oldum.aslında bu kadar hızlı olmasıda kafamda soru işareti oluşturmadı degil. verilecek kilonun fazla olmasıyla alakalı sanırım.

rica ederim canım...aynen bendede az diyodu olsun ne güzel işte...belki ondanda olabilir haklısın canım :)

Hadi yaa nasıl oldu oo :))
Benim gözümü korkutan ilk evre oldu aslında biraz. Ama bu kadar kişi yapıyosa yapılabiliyo demek ki.Ben de yapabilirim umarım. İlk olarak kitabını alıyım o zaman hemen. Onu okumadan bu iş kavranamıyo sanırım tam olarak.

bilmem başka yiyecek bir eşy kalmayınca et insana güzel geliyo galiba :KK9:

yaparsın canım ya ille et yiyemiyosan balıkye yumurta ye süt ürünleride serbest al kitaıb oku iyice pişman olmazsın kitap bir çok açıdan faydalı bilgiler veriyor :KK34:

teşekkür ederim canım.Bence bir an önce başla çok ara verirsen soğursun.Bende bayramda ufak tefek kaçamaklar yaptım ama çok şükür + olarak dönmedi bana bence bazen kaçamak metobolizmayı şaşırtıyor:)) hemen aramıza dön canım.

kesinlikle cmt günü düğündeydim bütün gün koşturmaktan tek yediğim hamburger ve bol kurabiye oldu ama ertesi gün _400 le başladım... o kadar zamandan sonra karbonhidrat iyi geldi sanırım :)

bilmem başka yiyecek bir eşy kalmayınca et insana güzel geliyo galiba :KK9:

yaparsın canım ya ille et yiyemiyosan balıkye yumurta ye süt ürünleride serbest al kitaıb oku iyice pişman olmazsın kitap bir çok açıdan faydalı bilgiler veriyor :KK34:

Tamam canım sağol alıp okuycam mutlaka :KK34:

merhaba
bu sabah tartıya çıktım ve gözlerime kulaklarıma hiçbiyerlerime inanamadım. tickerımda görülen 52 nin altına düştüm ilk defa 51.8 hem de güçlendirmede. ve şimdi yeni hedefim olan 50 ye odaklandım. tickerımı da 50 olarak düzenliyorum şimdi. motivasyonu kırılan dökülen dukanistler ya da başlayıp başlamamakta kararsız kalanlar yapmayın etmeyin istikrarla ve aç kalmadan kilo verebileceğimiz tek diyet bence DUKAN.

Tamam canım sağol alıp okuycam mutlaka :KK34:

oku canım rica ederim :)

Yapamadım sanırım... Yapmışım :)))

güzel oldu canım :)

merhaba
bu sabah tartıya çıktım ve gözlerime kulaklarıma hiçbiyerlerime inanamadım. tickerımda görülen 52 nin altına düştüm ilk defa 51.8 hem de güçlendirmede. ve şimdi yeni hedefim olan 50 ye odaklandım. tickerımı da 50 olarak düzenliyorum şimdi. motivasyonu kırılan dökülen dukanistler ya da başlayıp başlamamakta kararsız kalanlar yapmayın etmeyin istikrarla ve aç kalmadan kilo verebileceğimiz tek diyet bence DUKAN.

süpersin canım tebriklerr:) bencede sana katılıyorum I love Dukan :):KK16:

busonolsun
ne kadar sürede verdin
ya benim birde güya adet günüm ama olamıyorum şişkinlik var söktürmek için napsam çok moralim bozuldu :KK43:

ya arkadaslar bendemı bı sorun var anlamıyorum. herseyı aynen sızler gıbı uyguluyorum. kacamakta yapmadım hıc. ama 10 gunde sadece 2 kılo verebıldım. buda benı hıcmı hıc motıve etmıyor.tek eksıgım kepek ve spor. kepeği bulamadım sporuda sağlık sorunum nedenı ıle suan yapamıyorum.

başaracağım başaracağım başaracağım.. bende başaracağım...mıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı:KK52::KK52::KK52:

ya arkadaslar bendemı bı sorun var anlamıyorum. herseyı aynen sızler gıbı uyguluyorum. kacamakta yapmadım hıc. ama 10 gunde sadece 2 kılo verebıldım. buda benı hıcmı hıc motıve etmıyor.tek eksıgım kepek ve spor. kepeği bulamadım sporuda sağlık sorunum nedenı ıle suan yapamıyorum.

başaracağım başaracağım başaracağım.. bende başaracağım...mıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı:KK52::KK52::KK52:

şu anda seyirdesin sanırım on günde 2 kilo harika bir sonuç neden memnun olmuyorsun anlamıyorum.

ben kulübünüze yeni katıldım.İlk önce bu siteyi kuranlara ve kullananlara tebriklerimi iletirim çok yararlı bilgiler buldum. benim dukan diyeti yapanlara ve Karatay diyeti yapanlara bir sorum olacak.ben öğrenciyim ve ilk defa diyet yapmaya karar verdim.okuduğum kadarıyla dukan diyetinde ara öğünler zorunlu.ben sabah 8de okula gidip akşam 4de eve geliyorum,öğle sadece 1 saatlik aram var okulun yemekhanesinde sıra oluyor ve derse geç kaldığım için tercih etmiyorum ya hiçbir şey yememeyi ya da simit bisküvi gibi şeyleri tercih etmek zorunda kalıyorum.durum böyleyken sizce bana hangi diyet şekli uygun olur?yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler!

ben kulübünüze yeni katıldım.İlk önce bu siteyi kuranlara ve kullananlara tebriklerimi iletirim çok yararlı bilgiler buldum. benim dukan diyeti yapanlara ve Karatay diyeti yapanlara bir sorum olacak.ben öğrenciyim ve ilk defa diyet yapmaya karar verdim.okuduğum kadarıyla dukan diyetinde ara öğünler zorunlu.ben sabah 8de okula gidip akşam 4de eve geliyorum,öğle sadece 1 saatlik aram var okulun yemekhanesinde sıra oluyor ve derse geç kaldığım için tercih etmiyorum ya hiçbir şey yememeyi ya da simit bisküvi gibi şeyleri tercih etmek zorunda kalıyorum.durum böyleyken sizce bana hangi diyet şekli uygun olur?yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler!

Merhabe meriii hoşgeldin.dukan diyetinde ara öğünler zorunlu diye yazmışsın,dukan diyetinde ara öğün diye bir şey yok canın ne zaman isterse ne zaman acıkırsan yiyorsun.Karaty diyetinde ara öğün var ama zorunlu tutmuyor birde karatay diyetinde yemek araları 4 saat 4 saatte bir yemek yiyorsun ve akşam 8 den itibaren yemeyi kesiyorsun.Dukanın bu güzelliği burda istediğin zaman ye.zaten açlık hissettmiyorsun ben dukanı tavsiye ederim ama yinede karar senin.Şimdiden başarılar dilerim.

şu anda seyirdesin sanırım on günde 2 kilo harika bir sonuç neden memnun olmuyorsun anlamıyorum.

evet canım seyırdeyım. sanırım beklentım daha fazlaydı. :KK37: şöyle 5 kılo gıtmış olsaydı :KK52::KK52: offfff ucardım yaa.. ama o gunlerde gelecek inşallah...

Tebrik ederim. Ne kadar sürede oldu bu? Benim bugün ilk günüm, baş ağrımdan başka birşeyim yok, sabah yumurta peynir yedim ve 1 bardak süt içtim. Şimdide yulaf kepeği ile yoğurt yiyeceğim... :KK17:

teşekkür ederim canım seyir dönemim 3 ay sürdü biraz yavaş verdim yani 3 ayda 10 kg kadar ama güçlendirmede vermeye devam ediyorum. ilk günlerde baş ağrısı normaldir dişini sık seyire geçince yulafı ve c vitaminin eksik etme.

X