düğünden önce hymenoplasti

bursa da amelyat olmus da kanamsı olmamış arkadas konusu için yazıyorum .. muhtemelen o kalıcı yaptırmıstır ve dokular tutmamıştır. son 3 gün kontrole gitmediyse bundan da haberi olmadıgı için kanama olmamıştır ..

yani diktirmek cözüm degildir . diye bu durum yok . mantık cercevesinde saglıklı ve olagan bi şekilde ameliyt olunursa özellkle son 3 gün kala kontrole gidilinirse kanama mutlaka olur . Allah ın izniyle tabi ki.. olamayacagı varsa gene olmaz ..
o arkadasımızın imtihanı oymus belki de bizim de o olacak bilemeyiz ..

hiç olmadı dügünden önce gidip dikiş attırmak da fayda var . o şekilde ameliyat olup da kanaması olmayan yok gibi bişey ..
dügünden önce sıkıntılı ortadan kaybolmak ama gelinlk vs bişeyler uydurulup gidilebilinir .. kötü örnekler yüzünden kendimizi üzmeyeleim . hersey olacagına varıyor. ortaya cıkacaksa cıkacaktır öyle yazıldıysa ..

Bence hem paranıza hem de psikolojinize yazık, sizi olduğu gibi kabul etmeyen erkekler için değer mi ki?

bi çok arkadaş anlatın kabul etmeyen için değmez bunca sıkıntıya diyor .. benim yaşadıklarımı konumdan okuyabilirsiniz.. bu başıma gelenlerden önce sevdiğim biri vardı uzaktaydı uzaklık ilişkimizi yıpratmıştı , ayrıldık , ayrıldık ama arada sırada arar birbirimizi yoklardık.. beni sıkıntıya düşüren o şerefsiz le ayrılmak isterken eski sevgilim aradı bende başıma gelenleri dolaylı bi şekilde anlattım .. bana yol gösterdi akıl verdi neyse o kadar nazik davrandı ki uzakta benden hiçbir çıkarı olmıcak biri, ben benim durumuma rağmen gelecek hayalleri kurmasını anlıyamıyordum. soruyordum senin için sorun degil mi bana dediği tek şey sevgi herşeyin önüne geçiyor , seni seviyorum sen bi hata yapmışsın ve hatanı anlamışsın ddiyip anlayışla karşılıyordu.. sevgili değiliz ama şartlar olgunlaşnca evlenmek istediğini söylüyordu . bugün sabah sabah bi konu üzerine tartıştık , onu eleştirmeme dayanamadı bana ettiği hakaretler , başımdan gecenlerle ilgi sarf ettiği sözleri tarifi yok.. seni rezil edicem o çocugada sorucam neler yaşadınız herşeyi ögrenip seni dillere düşürücem daha neler neler .. hiç taviz vermedim gereken cevabıda aldı benden bi süre sonra pişman oldu yalvardı özür diledi sinir halinde söyledim dedi .. hemen numaramı değiştim tekrar muhatap olmamak için , tövbe edin arkadaşlar ve bunu bi şekilde halledin bende öyle yapıcam .. sonsuza kadar bu konuda konuşmayın ... cünkü aşkından ölüyorum diyen adamlar bile en ufakcık kavgada insanın yüzüne .. allah yardımcımız olsun o kadar üzgünüm ki şu anda

bi çok arkadaş anlatın kabul etmeyen için değmez bunca sıkıntıya diyor .. benim yaşadıklarımı konumdan okuyabilirsiniz.. bu başıma gelenlerden önce sevdiğim biri vardı uzaktaydı uzaklık ilişkimizi yıpratmıştı , ayrıldık , ayrıldık ama arada sırada arar birbirimizi yoklardık.. beni sıkıntıya düşüren o şerefsiz le ayrılmak isterken eski sevgilim aradı bende başıma gelenleri dolaylı bi şekilde anlattım .. bana yol gösterdi akıl verdi neyse o kadar nazik davrandı ki uzakta benden hiçbir çıkarı olmıcak biri, ben benim durumuma rağmen gelecek hayalleri kurmasını anlıyamıyordum. soruyordum senin için sorun degil mi bana dediği tek şey sevgi herşeyin önüne geçiyor , seni seviyorum sen bi hata yapmışsın ve hatanı anlamışsın ddiyip anlayışla karşılıyordu.. sevgili değiliz ama şartlar olgunlaşnca evlenmek istediğini söylüyordu . bugün sabah sabah bi konu üzerine tartıştık , onu eleştirmeme dayanamadı bana ettiği hakaretler , başımdan gecenlerle ilgi sarf ettiği sözleri tarifi yok.. seni rezil edicem o çocugada sorucam neler yaşadınız herşeyi ögrenip seni dillere düşürücem daha neler neler .. hiç taviz vermedim gereken cevabıda aldı benden bi süre sonra pişman oldu yalvardı özür diledi sinir halinde söyledim dedi .. hemen numaramı değiştim tekrar muhatap olmamak için , tövbe edin arkadaşlar ve bunu bi şekilde halledin bende öyle yapıcam .. sonsuza kadar bu konuda konuşmayın ... cünkü aşkından ölüyorum diyen adamlar bile en ufakcık kavgada insanın yüzüne .. allah yardımcımız olsun o kadar üzgünüm ki şu anda

anladığım şu ki başka bir erkeğe bu durumu anlatmamak en iyisi sana karşı kullanıyor senin sırrın esirin olucagına, sırrını verdiğin kişinin esiri oluyorsun bu durumu size karşı çok güzel kullanabılıyor diiakt etmek lazım

benim sırrımı verdiğim insan la hayatlarımız çok farklı yani numaramı değiştikten sonra bana ulaşmaya imkanı yok. ortak arkadaş falanda yok , yaşadıgımız şehirlerde çok uzak ... evet anlaşılan şu ki nasıl yaparsak yapalım bu sırrı kendimizle topraga götürmeliyiz başka çıkar yol yok

Merhaba mutsuzluuk, özelden mesaj atamıyorum. doktorunun adını paylaşabilir misin benimle? ihtiyacım var. sevgiler

sır saklamak büyük bir sorumluluktur. hayat boyu sürecek bir sırrı saklayabilmek için de büyük bir irade gerekir. size kalsa bu işlemi yaptırmazsınız. neden sizi bakire olmadığınız halde sevecek biri hayatınızda olsa bu ameliyatı bu sıkıntıları çekmek zorunda olasınız ki?

eğer bu işlemi yaptırmak zorunda bırakılıyorsanız bunu erkekler hak etmiştir.
bakire değilsen seni bırakırım diyen erkek hayat boyu onu kandırmanızı hak etmiştir.
içiniz rahat olsun.
eğer bu işlemi yaptıracaksanız;
bu olayı bilen insanlarla görüşmeyi bırakın
bu olayı yaşadığınız insanla yakın olma ihtimalinizi sıfırlayın
eski çevrenizden tamamen uzaklaşın
olayı kesinlikle inkar edin.
sakinleşin ve rahatlayın. siz kirletilmiş değilsiniz. 2 damla kan için hayatınızı hiçe sayan insanlardan aldığınız bir intikamdır bu.
siz değerlisiniz. cinselliğiniz sadece sizi ilgilendirir. sizin vücudunuz ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

kimse hor görmesin yadırgamasın arkadaşlarımızı. onlar hayat boyu sürecek bir yükün altına giriyorlar. bunun tek sebebi de dar görüşlü kızlık zarını sevgisinden daha değerli gören erkekler.

ve en önemlisi. eşiniz daha önce eline erkek eli değmemiş bir kız olduğunuza inanmayacaktır. bu dar kafada bir insansa ona yalandan çok utandığınız bir öpüşme hikayesi yaratın. onu tanımadan 2 3 yıl önce lisedeki erkek arkadaşımla bi kere öpüştük sonra pişman oldum vs gibi bir hikaye yaratın. bu yaşadığınız kötü deneyimde nasıl hissetiyseniz öyle anlatın. zehri içinizden atın. keşke olmasaydı diyin ve ağlayın.
bu pişmanlıkla kimseyle yakınlaşamadığınızı söyleyin.
bırakın kabullensin size destek olsun.
siz de vicdanınızı rahatlatın.

mutluluklar.
erkek çocuğunuzu yetiştirirken bu yaşadıklarınızı da unutmayın.

sır saklamak büyük bir sorumluluktur. hayat boyu sürecek bir sırrı saklayabilmek için de büyük bir irade gerekir. size kalsa bu işlemi yaptırmazsınız. neden sizi bakire olmadığınız halde sevecek biri hayatınızda olsa bu ameliyatı bu sıkıntıları çekmek zorunda olasınız ki?

bakire değilsen seni bırakırım diyen erkek hayat boyu onu kandırmanızı hak etmiştir.
içiniz rahat olsun.
sakinleşin ve rahatlayın. siz kirletilmiş değilsiniz. 2 damla kan için hayatınızı hiçe sayan insanlardan aldığınız bir intikamdır bu.
siz değerlisiniz. cinselliğiniz sadece sizi ilgilendirir. sizin vücudunuz ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

kimse hor görmesin yadırgamasın arkadaşlarımızı. onlar hayat boyu sürecek bir yükün altına giriyorlar. bunun tek sebebi de dar görüşlü kızlık zarını sevgisinden daha değerli gören erkekler.

ve en önemlisi. eşiniz daha önce eline erkek eli değmemiş bir kız olduğunuza inanmayacaktır. bu dar kafada bir insansa ona yalandan çok utandığınız bir öpüşme hikayesi yaratın. onu tanımadan 2 3 yıl önce lisedeki erkek arkadaşımla bi kere öpüştük sonra pişman oldum vs gibi bir hikaye yaratın. bu yaşadığınız kötü deneyimde nasıl hissetiyseniz öyle anlatın. zehri içinizden atın. keşke olmasaydı diyin ve ağlayın.

mutluluklar.

Öyle bir erkek ile neden bir ömür yaşalım ? Beni ben olduğum için sevmeli hayatına ortak etmeli yaşarken iyi güzel zira iki kişinin ortak kararı evlenince neden böyle bir karakter için et parçası gibi hareket edilmeli ?

Biz ne zaman ki yaptığımızın arkasında dik durursak erkek milletinin ağzı kapanır. Ama etrafta yaşarım sonra oturur ağlarım şöyle yaparım diktiririm hem cinslerimiz tabi ki ezilir. Vicdanın gerçekten rahatlayacak mı ohh be "kocamı" kandırdım dediğiniz de ? Zar takıntılı adam sizi hak etmiyor zaten ve bir o adamla evlilik ve o adamın evlendiği kişi siz değil sizin sahtekarakter olacaktır onu sevecektir. Klasik ailem var yok çok seviyorumları geçin sevdiniz yaşadınız yada zevk için takıldınız kime ne ? Kadınlığu bu kadar ayak altına almayın...

bakire değilsen seni bırakırım diyen erkek hayat boyu onu kandırmanızı hak etmiştir.içiniz rahat olsun.

mutluluklar.

yuh yaaa, bu kadarinada…herkesin kendi dusuncesi olamaz mi? sizin bir erkekle nikahtan once birlikte olma ozgurlugunuz varsa karsidaki adaminda bakire kiz isteyip istememe hakki vardir…bu sizinkisi kendini savunma psikolojisidir….bide birbirinize hak veriyorsunuz ya hasta oluyorum bu hallerinize :-)

bekaret filan hersey fasa fiso desek, satirlariniz sinsilik kokuyor…yalan soylemek ve insanlari kandirmak cok gunah biliyor musun? Kucukken bize boyle dediler…

Son düzenleme:
yuh yaaa, bu kadarinada…herkesin kendi dusuncesi olamaz mi? sizin bir erkekle nikahtan once birlikte olma ozgurlugunuz varsa karsidaki adaminda bakire kiz isteyip istememe hakki vardir…bu sizinkisi kendini savunma psikolojisidir….bide birbirinize hak veriyorsunuz ya hasta oluyorum bu hallerinize :-)

bekaret filan hersey fasa fiso desek, satirlariniz sinsilik kokuyor…yalan soylemek ve insanlari kandirmak cok gunah biliyor musun? Kucukken bize boyle dediler…

Ya maksat nikah kıydırmak başka bir şey değil kadınlık onuru olacak ama işte yok bu tipler bide peygamber efendimizden kınama ile ilgili sözü paylaşırlar ama kul hakkı ne olacak dersen seni parçalarlar :)

Zar için evlencek defolsun gitsin...

konuyla ilgilenen arkadaşlara yazıyorum .Ben bu operasyonu izmir de yaptırdım ve başarılı oldu hiç bir sıkıntı yaşamadım kalıcı yöntemle 2 yıl oldu yaptıralı yaptıran arkadaşlar demek ki başka çare kalmamış ki yaptırıyorsunuz şimdiden sizlere kolay gelsin stres yapmayın korkmayın arkadaşlar her şey olacağına varıyor

Bir bayanin dugulariyla oynamak ve sonrasinda bakire birini evlenmek icin tercih etmek..
bence sonuna kadar haklilar cozum arayan bayanlar..
ben bi arkadasimi boyle bir durumdan kurtardim..umarim herkezde kurtulur.

hasta olma hallerime. ben bakire değilim utanılacak birşey olduğuna da inanmıyorum diktirmedim düşünmüyorum benden evlenmek için bakire olmamı bekleyen biriyle asla evlenmem mutlu bir ilişkim var zaten. kendi vücuduma sahibim. toplumsal baskı görebileceğim bi çevrede yetişmedim ve bulunmuyorum kendi ayaklarımın üzerinde duran 24 yaşında bir kadınım.

ama benim kadar şanslı olmayan hemcinslerimi yadırgamıyorum. onlara destek olmaya çalışıyorum.
erkeklerin kadınların bakireliğini sevgilerinin önüne koymalarına karşıyım.
asıl günah sırf bir kızımız sevişti diye onu bir köşeye atmak damgalamak, evlenmeye çalıştığında önüne kocaman bir şekilde sen evlenilmeyecek kızsın çünkü daha önce biriyle yattın demektir.

bakire kız istemek diye bir şey olamaz. pazardan kavun seçmiyoruz. birini tanıyoruz seviyoruz evleniyoruz.
ama ne yazık ki bu kadınların karşısında çıkmış bir duvar gibi. aşılmıyor. mükemmel bir kişiliğe sahip olunulsa bile ilişki mükemmel gitse bile 'başkasıyla yatan kızla evlenmem' kafasında olan çoğu erkek kendileri sanki sütten çıkmış ak kaşık gibi, sanki 40 lira verip laleliye gitmemişler gibi namus bekçiliğine başlıyor.
2 damla kan sizden daha önemli hale geliyor.
zaten zor durumda kalmamış hiçbir kadın o masaya yatıp bacaklarını açıp ağlaya ağlaya bu işlemi yaptırmaz.

evlenmek için en önemli kriteri bakirelik olan erkekler en tehlikeli erkeklerdir.
bir sürü psikolojik makaleler, araştırmalar var okuyabilirsiniz.

Öyle bir erkek ile neden bir ömür yaşalım ? Beni ben olduğum için sevmeli hayatına ortak etmeli yaşarken iyi güzel zira iki kişinin ortak kararı evlenince neden böyle bir karakter için et parçası gibi hareket edilmeli ?

Biz ne zaman ki yaptığımızın arkasında dik durursak erkek milletinin ağzı kapanır. Ama etrafta yaşarım sonra oturur ağlarım şöyle yaparım diktiririm hem cinslerimiz tabi ki ezilir. Vicdanın gerçekten rahatlayacak mı ohh be "kocamı" kandırdım dediğiniz de ? Zar takıntılı adam sizi hak etmiyor zaten ve bir o adamla evlilik ve o adamın evlendiği kişi siz değil sizin sahtekarakter olacaktır onu sevecektir. Klasik ailem var yok çok seviyorumları geçin sevdiniz yaşadınız yada zevk için takıldınız kime ne ? Kadınlığu bu kadar ayak altına almayın...

işte sizi siz olduğunuz için sevecek erkeklerin sayısı oldukça az.

ne yazık ki herkes bunu dillendirebilecek bir çevrede yaşamıyor. bunu dillendirdiği anda, dedikodu malzemesi, adı çıkmış kız, tanımadığı erkekler tarafından belki ben de nasiplenirim umuduyla taciz edilen, ailesi tarafından ikinci sınıf insan muamelesi gören, lekelenmiş, hatta şiddete maruz kalacak kadınlar var.
inanın o kadar gelişmiş bir ülkede yaşamıyoruz. bu söylediklerim gayette olacak şeyler.

ben de sizin dediğiniz gibi olsun isterdim. ama ne yazık ki ülkemizde bağımsızlığını kazanmış kadın sayısı oldukça az. kadın bağımsızlığı arttıkça kadınlar güçlendikçe bu tür durumlar azalarak bitecek.

bakire olduğunu bildiği kız arkadaşına(23 yaşında) peki hiç öpüştün mü diyen erkekler var. öpüştüm deyince kaç kişiyle diye sorup bu cevabı alıp her seferde kızın yüzüne vuran affedersiniz öküzler var. canlı tanığıyım.
böyle öküzler hak ettiğini yaşıyor.

sizin dediğiniz gibi bir ülkede yaşasak keşke. kanlı çarşaflar, bakirelik testlerine zorla götürülen kadınlar, öldürülmekten korkan kızlar, namus cinayetleri, boşanmaya karar verdi diye öldürülen kadınlar olmasa. her gün bir kadın cinayeti işlenmese. ama oluyor.

hayatın gerçekleri

Son düzenleme:
hasta olma hallerime. ben bakire değilim utanılacak birşey olduğuna da inanmıyorum diktirmedim düşünmüyorum benden evlenmek için bakire olmamı bekleyen biriyle asla evlenmem mutlu bir ilişkim var zaten. kendi vücuduma sahibim. toplumsal baskı görebileceğim bi çevrede yetişmedim ve bulunmuyorum kendi ayaklarımın üzerinde duran 24 yaşında bir kadınım.

ama benim kadar şanslı olmayan hemcinslerimi yadırgamıyorum. onlara destek olmaya çalışıyorum.
erkeklerin kadınların bakireliğini sevgilerinin önüne koymalarına karşıyım.
asıl günah sırf bir kızımız sevişti diye onu bir köşeye atmak damgalamak, evlenmeye çalıştığında önüne kocaman bir şekilde sen evlenilmeyecek kızsın çünkü daha önce biriyle yattın demektir.

bakire kız istemek diye bir şey olamaz. pazardan kavun seçmiyoruz. birini tanıyoruz seviyoruz evleniyoruz.
ama ne yazık ki bu kadınların karşısında çıkmış bir duvar gibi. aşılmıyor. mükemmel bir kişiliğe sahip olunulsa bile ilişki mükemmel gitse bile 'başkasıyla yatan kızla evlenmem' kafasında olan çoğu erkek kendileri sanki sütten çıkmış ak kaşık gibi, sanki 40 lira verip laleliye gitmemişler gibi namus bekçiliğine başlıyor.
2 damla kan sizden daha önemli hale geliyor.
zaten zor durumda kalmamış hiçbir kadın o masaya yatıp bacaklarını açıp ağlaya ağlaya bu işlemi yaptırmaz.

evlenmek için en önemli kriteri bakirelik olan erkekler en tehlikeli erkeklerdir.
bir sürü psikolojik makaleler, araştırmalar var okuyabilirsiniz.

her makaleye her arastirmaya inanacagimida nerden cikardin :-)

o zaman soyle sorayim size siz oldugunuz icin degilde bekaretiniz icin gelen birinden size ne hayir gelir dusundunuz mu hic?
Asil sorun burda…herneyse insane kendini kandirir baskasini degil :KK66:

içiniz rahat olsun.

mutluluklar.

Bende bakire değilken nikahlanmış, yaza da düğünü bir kadınım. (Konunun ayrıntısını merak ediyorsan; http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=711582)

Ama sizin yazdığınız şu satırlar beni bile rahatsız etti. Herşeyden önce kadın evleneceği erkekte "işi olan, fiziği düzgün, efendi, kendine güvenen...vb" bir sürü özellik istiyorsa erkekde "bakirelik" şartı koyabilir; hakkıdır. Sizin satırlarınız sanki eş adayına değil "düşmana" yönelik yazılmış gibi. "Sana saygı duymuyorum ama beni nikahına alacaksın pis herif" der gibi.

Bakire değilseniz ve illa bakirelik arayan bir erkekle evlenmek istiyorsanız(ki erkeklerin çoğu arar) kendinizi "bu sahtekarlığı hak ediyor pis herif" saygısızlığından başka bir yolla rahatlatmanızı öneririm. Çünkü bu bakış açısı "eş olmaması gereken" bir kadının bakış açısıdır erkeğin gözünde. Aynı şekilde "bakire olmamaktan" çok daha aşağılık ve rahatsız edicidir. Diğer yandan "evet başkalarıyla yattım ne yapacaksın bakalım" havasıyla atarlanmak da sağlıklı bir evliliğe daha baştan noktayı koyar. Siz bu meydan okumayı bir erkeğin unutacağı mı zannediyorsunuz?

Şahsen ben diktirmedim(ki zar/kan talebi olan biri değildi nişanlım), fakat gerdek gecesini de beklemedim. Çünkü sen o geceye kadar beklersen karşı tarafta başka şeyler beklemeye başlar. Önce eksiğimi kabul ettim. çünkü " o zarın olmaması" bu toplumun gözünde bir eksiktir, hiç boşuna çene çalmayalım. Olabildiğim kadar anlayışlı, şefkatli ve sevgilisini düşünen biri oldum. Onu mutlu ettiğimde bende mutluydum çünkü. Mutlu edilmeyi hak etmeyen biriyle zaten evlenmeye kalkmazdım. Ben eksiğimi "onlar yapıyo ama" zihniyetiyle değil nişanlımı mutlu etmeye çalışarak ve ederek kapattım Hatta adamın gözünde oldukça artıya geçtim.

Bir diğer gurup bayanın yanılgısı da; "beni böyle kabul etmeyecek erkek zaten karaktersiz, evlenilmemesi gereken... biridir" görüşü. Yanılıyorsunuz. Bu ülkedeki "evlenisi" karakterdeki erkeklerin çoğu "bekaret talebi olan" erkeklerdir. Gidin bi bakın yani. Hatta bu durumu karısının yüzüne vuran erkekler kendileri kimseyle birlikte olamadıkları için bu kadar tahammülsüz oluyorlar(sorsan kadınları ipe dizmiştir). buradan bakarsan onlarda sonuna kadar haklıdır. Kendisi okul, askerlik, iş derken hiç bir kadınla sevişememişse; karısının zamanında başkalarıyla bu işi yapmış olmasını kaldıramaz, bırak hayat arkadaşı/çocuklarının anası yapmayı ona dokunamaz bile, içi kabul etmez.
Katılmıyorsanız bile saygı göstermek zorundasınız.

Son düzenleme:
X