düğünden önce hymenoplasti

Ben 88 doğumluyum yeni nesil sayilmam :) siz söyleyipte mutlu bir ilişki kurabildinizmi ? Yada etrafinizda varmi ?

Ben söyledim kabul edilmedim ama o zihniyetdeki adam ile bir ömür yaşamak için diktirmedim. Başka biri oldu herşey iyiydi ana kuzusu çıktı tartışma va ayrıldım. Etrafımda örnekleri de var tabi kendini et parçası görmeyip evlenip mutlu olan çoluk çocuğa karışan ama sizin bahanenize göre asla yoktur diktirmek lazım değil mi ? Cinsellik ayıp değildir sevdiğin ile yaşamak kadar güzeli yoktur ama bu yapılan kişinin kendisine saygısızlıktır aman kocamı kandırdım kime ne diyebilirsiniz size mutluklar sizin yapınızda bu...

valla bu konu iki ucu b.klu degnek. O yuzden herkesin vicdanina kalmis. Kimseyi de yargilamak istemem cok farkli sosyokültürel cevrede yasayan insanlar var. O baskiyi yasamadigimiz icin bilemeyiz.

Boyle bir durumda yapilmasi gereken empati kurmak sanirim, karsimizdaki adam bizden boyle bir sey gizlesin ister miydik? ya da biz olsak bu konuya ne kadar onem verirdik? Cok sevmemize ragmen, bu konuda durust olusu ve bize ters gelisi yuzunden onu kaybetmeye deger miydi?

Karsinizda sizi bu yuzden hayatindan cikarmak isteyen biri varsa once onun sevgisini sorgulayin. Ama taa en basindan kandirmissaniz kusura bakmayin bu da sizin sucunuz.

Ben söyledim kabul edilmedim ama o zihniyetdeki adam ile bir ömür yaşamak için diktirmedim. Başka biri oldu herşey iyiydi ana kuzusu çıktı tartışma va ayrıldım. Etrafımda örnekleri de var tabi kendini et parçası görmeyip evlenip mutlu olan çoluk çocuğa karışan ama sizin bahanenize göre asla yoktur diktirmek lazım değil mi ? Cinsellik ayıp değildir sevdiğin ile yaşamak kadar güzeli yoktur ama bu yapılan kişinin kendisine saygısızlıktır aman kocamı kandırdım kime ne diyebilirsiniz size mutluklar sizin yapınızda bu...

Kabul edilmemek sizi incitmis bence açıkçası çünkü nezaman bu tarz bi konu acilsa hep yorumunuz var ..bende atlatamadim ama Sizinde atlatabildgnzi inanın dusunmuyorum...ben asla kocami kandirdim diyenler degildim düzenli ilişkiye giren bir hayatım olmadiki benm birkere oda vajinismus nedenyle olmamsti ama doktor az bi zedelnmeue karşı korkuttu bende eşimden korkuma yaptrdm ama tabiki pişmanım.Allah herkesin gönlüne göre versin.

Kabul edilmemek sizi incitmis bence açıkçası çünkü nezaman bu tarz bi konu acilsa hep yorumunuz var ..bende atlatamadim ama Sizinde atlatabildgnzi inanın dusunmuyorum...ben asla kocami kandirdim diyenler degildim düzenli ilişkiye giren bir hayatım olmadiki benm birkere oda vajinismus nedenyle olmamsti ama doktor az bi zedelnmeue karşı korkuttu bende eşimden korkuma yaptrdm ama tabiki pişmanım.Allah herkesin gönlüne göre versin.

Beni neden incitsin ki :) bir kere karşı taraf ile yapımız farklı ben onun ile bir ömür ne yapayım ? Sevgiai saygısı olsaydı sorgulamazdı zaten bende zira biliyorum diktirip kocacım ilk senin oldum yalanları söylemeyi ilk günden aldatmayı :KK66: Benim bahıs ettiğim olgu çok farklı temel de ne ise size mutluluklar sizin yapınız da bu ne diyeyim ki.

Beni neden incitsin ki :) bir kere karşı taraf ile yapımız farklı ben onun ile bir ömür ne yapayım ? Sevgiai saygısı olsaydı sorgulamazdı zaten bende zira biliyorum diktirip kocacım ilk senin oldum yalanları söylemeyi ilk günden aldatmayı :KK66: Benim bahıs ettiğim olgu çok farklı temel de ne ise size mutluluklar sizin yapınız da bu ne diyeyim ki.

Sevgi saygı başka ama prensip meselesi ayri kimi insan kabullenemez .ama ben sizin buna takmadiginiza astiginiza inanamıyorum çünkü sürekli aynı konulardasiniz benim gbi :KK43:yanlış anlamayın yargilamiyorumda sizi sakin sadcee oyle hissediyorum.

insanları bunu yapmaya iten,zorlayan ,gerçeği söyleyincede yaftalayan kadın erkek kısacası toplum utansın. yapmış olanda yapıp söyleyen ve terkedilen kızlarda bu toplumun birer kurbanı. o istermiydi terkedi,lmek yada o istermiydi yaftalanmak yada bu işlemi yaptırmak.
kimse suçlu değil.
tek suçlu toplum

Operasyonla ugrasmayin kizlar,o gun kullanilan malzeme var ve cok cok isinizi gorur..

Arkadaşlar benım arkadaşım izmirden bursaya gıttı amelıyat ıcın..oldu 3 hafta sonrda dgunu oldu.doktor grntı demıs kanama olur dıye 3.300 para vermıs...neyse dugun oldu dogulu bır beyle evlendı..ama kotu olan su kı kanama olmamıs ve adam alamıs kız olmadıgını..sabah doktora goturmus adam arkadasımı doktorda soylemıs amelıyatla zar dıkıldıgını esıne..sonra bu bey arkadasımı herkesın ortasında anasınn evıne goturup rezıl etmıs kızın babasıda dovmus kızı dısarı atmıs..kız aradı benı aglayarak hemen aldırdım kardesımı gonderıp..:KK43: yazık o adar yıkılmıstı ki pısmanlık ayrı..aılesı ve esı bı ayrı..sonra benım arkdasım var unıde okuyor jınekoloji bölumunde..onu buldum zar zor aradım sordum boyle boyle oldu doktor kesın demıs ama hcbsey olmamıs dıye..oda anladım gecmıs olsun ama ne yazıkki bayanlar bu onuda azızlıge ugruyor cunku doktor kendnı dusunuyor parayı yanı kesınlıkle kanama olmaz kolay kolay ılki gibi dedi..eger bunu soylerse doktor zaten para kazanamaz dedı..sadece ypılan operasyonda vajınası daralır dedı..kanamada bu darlık zorlandıgından olur ve cogu erkek bu konuda suphelenır hele doktora gıdılırse ıs sakat dedı..napabılırız dedım..boyle bırseye bırdaha kalkısmasın mumkunse dedı..bır psıkıyatrıste gotur tedavı olsun bellı sure kabul edende boyle etsın kolay olmıcaktır ama etmelı yoksa bı amelıyat daha olursa hem saglıgı hem parası gıder soylıyeyım benden bu kadar dedı..ınsaallah sorunsuz atlatırsınız ben azda olsa yardımcı olmaya calıstım..cıdden bu durum uzucu ALLAH gonlunuze gore versın ınsallah

Arkadaşlar benım arkadaşım izmirden bursaya gıttı amelıyat ıcın..oldu 3 hafta sonrda dgunu oldu.doktor grntı demıs kanama olur dıye 3.300 para vermıs...neyse dugun oldu dogulu bır beyle evlendı..ama kotu olan su kı kanama olmamıs ve adam alamıs kız olmadıgını..sabah doktora goturmus adam arkadasımı doktorda soylemıs amelıyatla zar dıkıldıgını esıne..sonra bu bey arkadasımı herkesın ortasında anasınn evıne goturup rezıl etmıs kızın babasıda dovmus kızı dısarı atmıs..kız aradı benı aglayarak hemen aldırdım kardesımı gonderıp..:KK43: yazık o adar yıkılmıstı ki pısmanlık ayrı..aılesı ve esı bı ayrı..sonra benım arkdasım var unıde okuyor jınekoloji bölumunde..onu buldum zar zor aradım sordum boyle boyle oldu doktor kesın demıs ama hcbsey olmamıs dıye..oda anladım gecmıs olsun ama ne yazıkki bayanlar bu onuda azızlıge ugruyor cunku doktor kendnı dusunuyor parayı yanı kesınlıkle kanama olmaz kolay kolay ılki gibi dedi..eger bunu soylerse doktor zaten para kazanamaz dedı..sadece ypılan operasyonda vajınası daralır dedı..kanamada bu darlık zorlandıgından olur ve cogu erkek bu konuda suphelenır hele doktora gıdılırse ıs sakat dedı..napabılırız dedım..boyle bırseye bırdaha kalkısmasın mumkunse dedı..bır psıkıyatrıste gotur tedavı olsun bellı sure kabul edende boyle etsın kolay olmıcaktır ama etmelı yoksa bı amelıyat daha olursa hem saglıgı hem parası gıder soylıyeyım benden bu kadar dedı..ınsaallah sorunsuz atlatırsınız ben azda olsa yardımcı olmaya calıstım..cıdden bu durum uzucu ALLAH gonlunuze gore versın ınsallah

lütfen böyle şeyler yazıp bizim gibilerin moralini bozmayın kendinize saklayın

lütfen böyle şeyler yazıp bizim gibilerin moralini bozmayın kendinize saklayın

Ay abla bu yazıyı okumaz olaydım ne kadar korkttum ya :KK43:(

Herkese merhaba baslıgı okuyunca inanın lazer epılasyon tarzı bir şey düşündüm. Okudukça anladım ne olduğunu. Konuyla ılgılı olarak ıkı adet örnek vermek ıstıyorum. Ilk ornegımdekı kız ufak bir şehirde yaşıyor. Unıv yıllarından arkadaşım. Kızın uzun yıllık ılıskısı vardı ve bekaretını verdi. Hıc pişmanlık yaşamadı. Daha sonra duydumkı ayrılmışlar. Ve kız o kuçuk şehirde ne yapacağını düşünürken baska bırıyle tanıştı ve ılk günden cocuga herşeyi anlatmış. Cocuk gayet mantıklı bırsekılde kabul etmiş. Sımdı evliler. Diger ornegım ıse yıne unıv yıllarımdan arkadaşım. Cok samımı hatta. Kendisinin ilişkisi vardı ve cinsel birliktelik yaşadı. Kendısı ıstanbulda. Ve bu çocuktan benı başkası almaz korkusuyla ayrılmıyor. Ancak cocuk kıza zorla sahip olmuş. Ve cocuk arkadaşımı aldatmıs. Ancak diktirmek gıbı dusuncesıde yok arkadaşımın. Hayatını su an salakça mahvediyor. Sımdı siz karar verin aynı durumu yaşayan bayanlar. Canlı ıkı örnek

üniversitede jinekoloji diye bi bölüm mü varmış?

Ben akın beye giderek kötü mü yaptım ki ya :KK43:

hayır ablacım sen içini ferah tut senin son kontrole gitme durumun var en kötü ihtimalle ama benim mümkün değil gidemem en erken düğüne 1ay kala gidebilirim tekrar kontrole sen canını sıkma daha benim durumda belli değil ki

Daralttirabilirsiniz kizlar ama diktirmek cok oyle cozum gbi durmuyor,suni olani kullandi arkadsim ve bi sorun cikmadi,
Ama o cok iliski yasamamisti,daraltma falan gerekmedi onda..

en başından beri okudum gerçekten çok üzüldüm sizler için kimse kimseyi yargılama lüksüne sahip değildir.. sakın başlarınız yere eğilmesin size bu hale sokan insanlar hesap gününde verecektir Rabbime cevaplarını bi söz var ve herzaman katılmışımdır insanın içi o.. olmasın! namus tek iki bacak arasında değildir.. siz utanacak sıkılacak ölümü kadar düşünecek bişi yapmamışsınızki ne kızlar var her şeyi yapıp girmediği ortam kalmayıp kimileri paraya döküp gerdekte de ben kızım diye gerinen.. kafanızdan çıkartın kirliymişim hislerini gönülleriniz pislenmesin içinize fitne fesatlık girmesin Rabbim herkesin içini biliyor ki evleneceğimiz adamlara gelince onlardamı bakir? kaç çiçeğin özünü alıp dikilecekler karşımıza madem eşlerini el değmemiş istiyorlar ozaman kimsenin kızınada el değmeyecekler! üzmeyin tatlı canlarınızı herşeyin bir çözümü vardır. ben duygularınızı bilemem yaşamadım ama okudukça içim acıdı hayat herşeyi ile devam ediyor geçmiş geçmişte kalmıştır güzel günlere inş..

X