Düğün

Canim 9yil uzun bi sure. Demekki cocugu olmuyo. O da saricak bise bulamamis bakmiski yeni gelin geliyo. Onla ugrasiyim demis. Ayrica gidip kvye sitem etmesi beni kiskandilar vs demesi ne kadar bos beles insan oldugunu gosteriyo. Boyle cahilliklere hic gelemiyorum. Artik bi aile olundugunun farkinda degil. Omrunuzun beraber geciceginin farkinda degil ve kv uzerinden laf gonderiyor. Sizi bilemem de bana cok ters ve hayat bu degil ya, gercekten. Burdaki yorumlarin aksine biraz ciddi bi yorum oldu farkindayin. Bende guldum okurken ama o eltiyede bu kafa yapisindan dolayi uzuldum.
evet asıl onemli olanda o hayatımız boyunca birbirimizi görücez ve o kac yasında kadın bunları yapıyo

Pessss be hele hala utanmadan ben fotoya cikmayim karıştırılır sözüde neyin kafası onuda anlamış değilim.:confused:
Walla arkadaşım dikkat et daha bunun Rabbim nasip ederse doğumu falan var walla bu geceliğini giyip senin lohusa yatağına bile yatar :KK70::KK70:

Basligi okuyunca istemsiz guldum ama sizin tavriniza, durusunuzu bozmamaniza bayildim. Bu tavirla devam ederseniz amacina ulasamaz sizin de huzurunuz bozulmaz hic :)

Ben de gorebilir miyim fotografi cok merak ettim

Sevgili konu sahibi,

Öncelikle mutluluklar dilerim . Moral ve desteğe geldim sana. Senin eltin ne ise çarpı iki var bende. Hatta daha da cabası ..

Sadece beyaz giyme olayını benimkiler yapmadı.. :-)
Ama kuaförde onun sacını Çırak bizimkini ustalar yapacak bile dediler ve başardılar da.. Dedikleri gibi oldu .

Ilk dans olayı, eltinin sözleri hareketleri kendini dikkat çekmek için Öne atışları geçmişi yad etmeme sebep oldu.. :KK68:

Bence de konu sahibi cok guzel olmus saclari ve taci ozellikle :)
Ama eltinin tacini ben 1.5 yasindaki kizima takmam yani ilk defa gordum boyle bir sey :KK48:

O kadar bariz belli ki kiskanclik oldugu davetliler cok gulmustur ve ayiplamistir eltiyi

ayy resmi kaçırdım mı
konu sahibinin konusunu hatırlıyorum ben bu elti beyaz giyeceğim dediğinde kesin kırmızı bir şey giyer gelir sinir etmek için söylüyordur demiştim :KK53:
hakikaten böyle giyinip kendi rezil edeceği aklıma gelmezdi boşver canım düğünün rezil mezil olmadı o düğünde rezil oldu

X