Düğün

Benim evleneli 6 sene olacak .. Konu sahibi öncelikle bu dava hiç bitmeyecek.. Haberin olsun. Takmamaya calış .. Seviyeni Koru..

Sen en ufak bi Karşılık versen kv seni kötü onu iyi belletir. Çünkü bu kadın bu kadar şımarıklığı yüksek bir merciden destek görmeden yapamaz ..

Ilgili hanfendinin eşine ise söyleyecek sözüm yok. Herkes istediği ile evlenebilir ama evlendiği insanın davranışlarından sorumludur. O kendisine bu komedi unsurunu yakıştırıyorsa bence o da sorunlu..

Neyse sen eşinle yuvanda Mutluluğana bak.. Gül geç..

ben gelinle damat hangisi bilemedim desem yeridir.. bu kadar da beklemiyordum.. kuzenleriniz dalga geçmekte haklıymış..
biri bu kadına dur dememiş mi? kendi akrabalarından falan...

Ama ben de cok merak ediyorum yaaa. O büyük gün gelmis ve hersey yasanmis demek.
Misirimi alip geliyorum. Gercekten böylesine rastlamak zor.
Benim de kuzenim makyajini gelin makjaji yaptirmisti. Ben inanamamistim basta yanimda söylerken kuaförde. Görümcem bile basit bir makyaj yaptirirken o niye benle yaristi anlamam cok sinir bozucu bir durum. Parasini da biz ödedik zaten.
Fotograf piliiiiz :KK76:

Ama ben de cok merak ediyorum yaaa. O büyük gün gelmis ve hersey yasanmis demek.
Misirimi alip geliyorum. Gercekten böylesine rastlamak zor.
Benim de kuzenim makyajini gelin makjaji yaptirmisti. Ben inanamamistim basta yanimda söylerken kuaförde. Görümcem bile basit bir makyaj yaptirirken o niye benle yaristi anlamam cok sinir bozucu bir durum. Parasini da biz ödedik zaten.
Fotograf piliiiiz :KK76:

yok yok bu gelin makyajı gibi bişe değil..kadın gelin olmuş resmen:KK70:

kadını tebrik edesim geldi bu kadar aleni kıskançlık cesaret işi..

yok yok bu gelin makyajı gibi bişe değil..kadın gelin olmuş resmen:KK70:

kadını tebrik edesim geldi bu kadar aleni kıskançlık cesaret işi..

Düsün beni o bile rahatsiz etmisti. Yanimda istedi bir de porselen makyaj diye. Baska kimse aynisindan istemedi.
Ama bir dugunde gelin harici kimsenin beyaz giymemesi taraftariyim. Bu eltide bir sorun var, üzücü gercekten.
Hele ki tac olayina hicbir yorum yapamiyorum, anam o ney diyesim var sadece..
Bizi de evlilikten sonra taklit eden bir cift vardi yakin arkadas, sonuc olarak görüsmüyoruz onlarla yanyana oturmamiza ragmen. Cok rahatsiz edici gercekten.

kv onu cok seviyo oğlundan bile cok seviyo olabilir hic bi hareketine bisey demez :) ama kaynım daha onceki konularda yanımdada uyardı bikac kez. düğündeki ilk dans olayındada biraz sinirli bakınca eltim cekildi zaten. sacmaladığınında herkes farkında ama ses cıkaran ve cıkarmayanlar olarak ayrılıyolar:)
Ne takiyorsunki seni bas basaya kiskanuyor hemde catliyor bence gül ve keyfini cikar sonucta kendisi rezil oldu.benim görü cemde nisanimda bordo elise giyindim.önceden hususi sordu hangi renk goyecen ayni renkden almiysyim diye ne oldu gitti bordo aldi elbisesini ve herkes arkdasindan konustu sen hic takma takmadikca dahada kuduruylar.inadina eşinle iyi ol catlasin

resmen bu kadın gelinlik giymiş ya :KK70::KK70:
kuyruklu elbise falan değil bu
bundan daha sadesiyle evleneni gördüm ben :KK53::KK53:
rezillik ya kimse bir şey demedi mi cidden ben şöyle bir şey giyip bir düğüne gitmeye kalksam annem beni arabadan indirir göndermez :KK53: kaynananız falan demedi mi kızım bu ne hal ne yapıyorsun millet ne der diye kuzenler gülmekte çok haklı yalnız ben olsam ben gülerim:KK53:

resmen bu kadın gelinlik giymiş ya :KK70::KK70:
kuyruklu elbise falan değil bu
bundan daha sadesiyle evleneni gördüm ben :KK53::KK53:
rezillik ya kimse bir şey demedi mi cidden ben şöyle bir şey giyip bir düğüne gitmeye kalksam annem beni arabadan indirir göndermez :KK53: kaynananız falan demedi mi kızım bu ne hal ne yapıyorsun millet ne der diye kuzenler gülmekte çok haklı yalnız ben olsam ben gülerim:KK53:
Kv onu cok seviyo ne yapsa destekcisi :KK70: annem arabadan indirir göndermez demişsiniz gercekten oyle cok güldüm :KK70::KK70:

Kv onu cok seviyo ne yapsa destekcisi :KK70: annem arabadan indirir göndermez demişsiniz gercekten oyle cok güldüm :KK70::KK70:
bence sen internette ki gelinlik modellerinden size yakın olanınkine bak hem senin hem görümcenin buraya at insanlar anlar nasıl giyindiği hem fotoğrafını göndermemiş olursun
bak dikkat et hem senin gelinliğin benzerini hem eltininkini :KK70:

Fena bir elti :) acaba düğün mü yapmamışlar ona yoksa ailenin gözdesi olmaya devam mı etmek istiyor?

Daha onceki konuyu okumus yorum yapmistim ama icten ice belki de sinirlendirmek icin yapiyor giymez herhalde diyordum
Cok saskinim
Cok yasayin kk hanimlari yorumlara cok guldum

Bence eltinin cocugu olmuyor ve bu durumu kafasina takmis
Yeni bir gelinin gelisiyle etekleri tutusmus
Ya bebek olur da yeni gelin el ustunde tutulursa benim yerim sarsilirsa gibi sacma bi endiseyle abuk davranislar sergiliyor
Buyuk ihtimal devam edecek bu davranislari
Cok umursamayin

X