Düğün

Ben de çok merak ettim,kendini ne kadar küçük düşürdüğünü..

Belki bana da atar mı ki birisi

G glyucelkc eltin cok çirkin olmus aklima olacak o kadardan "ne koydun la kafana" repliği geldi sen cok zarif olmussun, bir ömür mutluluk dilerim. Eltine de bi laf edicem de ban yemiyim

Yok artik resmi gordum simdi bu kadar da beklemiyodum

Bi allahin kulu da dememismi kizim salakmisin sen kendini neden rezil ediyosun diye

Evet gercekten kendini gelin zanneden bir elti olmus.
Ya resmen kirdugunu konseptine hazirlamis kendini Hatta esinede beyaz ceket giydirmis.
Kadina bak yaaa

Fotograflari gördüm ve eltinin kafasindan bir tane de ben istiyorum. Cok acayip ya..

Konu sahibi Louboutin; elti ise Kardeşler Kundura olmuş.

Kesinlikle görmelisiniz

Ayy resmen gelin ve damat olmuşlar..eltin kafadan noksanmış ama kaynında ondan farkli değilmiş..

bu arada kaynının kıyafeti de olmamış bence

o da damat gibi giyinmiş

kendi düğün kıyafeti mi o

sen daha önce fotolarını görmüşsündür

Hayrina biri de bana ativerse Bu aksam gormezsem sabaha kadar uyuyamam.

Banada gorumce yapiyor aynini ilgi odagi olmak hoslaeina gidiyor boylelerinin

Konu sahibi,
Bir 15 dakikalığına koysanız şuraya fotoğrafı
Çatlayacağız yani

Çoluğumuz çocuğumuz var, acı bizeeeeee

Bu arada, balayına da çıktı mı eltiniz?
"Çok özel gün"ünün gecesinde kocasına değişik atraksiyonlar da yapmıştır diye düşünüyorum. Nişan bohçası alışverişinde kendisine de dantelli gecelikler almış mıydı?

G glyucelkc bende çok merak ettim banada atarmısınız fotoyu?
Ayrıca gerçekten çok sabırlıymışsınız tebrik ederim.

Ayy gelinlik ile pardon abiyesi ile fotosu mu var kıskanç eltinin :)) bende gormek istiyom.. Hayrına bana da gonderin a dostlar

Fotoyu gönderen arkadaşa teşekkür ederim. Allah akıl fikir versin. Hadi elti kafadan noksan kimse salak mısın diyememiş mi???

Ya ben de açıkçası yorum yapmadım hassas bir konu olduğu için ama fotoyu çok merak ettim yüzü sansürlüyse bana da gönderebilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…