dugun için hangi elbiseyi almalıyım sizce?

Dini yorum yasak. Burasi alo fetva hatti degil. İster tayt - crop giyip meydanda gezsin ister bilekten yukari elbise giyip dugune gitsin tasasi kimseye kalmadi. Begenmeyen kafasini cevirir gider. Kadinlarin icinde kalan 2 gram yasama sevincini cik cik cik öldürmeyin bir zahmet.

Bu arada konu sahibi ilk iki fotodaki elbiseler guzel degil yasli isi. Sonra attigini ben begendim. İcinden geleni al giyin suslen git dugune iki gobek at halay cek. Ooohhh dok kurtlari.

Aslında sadece istedigim elbiseler hakkında fikir almaktı ama konu buralara kadar geldi Yorumunuz için teşekkür ederim gercekten neselenmeyi bile unuttuk
zaten zor donemler yasiyorken insanların da birbirine karsi bu kadar tahammülsüz olmasi beni uzuyor

Bunu ben de beğendim. Sade güzel bir şey bu sezon yok malesef. Her şey çok korkunçtu. Ben de bu parlaklığa benzer taşsız bir şey aldım kendime bir düğün için. Sadece kumaşı farklı.
Guzel gunlerde kullaniriz insallah şal ve ayakkabı olarak aynı rengi tutturmak zor olsa da gumus rengi de uyar dimi

Guzel gunlerde kullaniriz insallah şal ve ayakkabı olarak aynı rengi tutturmak zor olsa da gumus rengi de uyar dimi
Şalı zorla ayni renk için bence. Bulabilirsin ya şimdi levidor ve piramit filan simli gibi bi şeyler çıkarmışlar onlara da bakabilirsin. Ayakkabı gümüş olabilir bence. Tabi onda da aynı renk bulabilirsen iyi olur.

Bacı elbiseler benim zevkime uymuyor ama ilk attığın o simli gibi duran elbiseyi almadığın için çok mutluyum senin adına :) Tıpkısının aynısını düğünümde görümcem giydi hiç yakıştıramamıştım gönlünü kırmak için bir şey diyemedim ama kimse beğenmedi. Birde aldığın elbise için kesinlikle aynı renk şal bul. Şal bulamıyorsan kumaşçılara git aynı renkten uygun bir kumaş bul mesela şifon sonra terziye götür onlar halleder.
Birde söylemeden geçemeyeceğim.
Herkesin hayatına kimse karışamaz

Hiç kusura bakma görüşümden bir mm ileri geri gitmem.
İçi boşaltılmış inanç üzerine giyimi eleştiriyorum.
Sizin nasıl kapandığınız, düşünceleriniz, daha sonra ki açılma ve kapanma düşünceniz beni ilgilendirmiyor onu eleştirmiyoruz konu bu da değil.

Bana cevap yazan dogru bulan bulmaya a cevap yazdım.
Neden tüm kapalı yada açıkları eleştireyim ki.
Genelleme de yapmıyorum.

Zorla yaptırılan hayatını istediğini gibi yaşayaman herkese de çok hasasımdır.
O konu da eleştirel hic bir yaklaşımım yok ki.

Hadi ya fotoğraftan güzel görünüyordu iyi ki almadım o zaman. Tavsiyenizi göz önünde bulundururum aynı renk şal daha iyi yakisacaktir. Tesekkur ederim

Tesekkurler bu markalara bakarim. Ayakkabı konusunda gumus alırsam diğer kıyafetlerle de uyumlu olur diye dusundum ama mavi alırsam tek bu kıyafete uyar ve baska giyinemem o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…