düğüm çüzüldü aldatıyormuş?

beyazhayaller

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
33
18
Arkadaşlar dünkü konumu bilen bilir sevgili kişisi 3 gündür mesajları görüldüde bırakma felan soğuk felan düğümü çözüldü. Meğerse aldatıyormuş beni. Yakaladım mesajlarını adam aktifken bana yazmıyor tanımadığı bir kıza yanına geleyim numaranı at aman allahım neler neler . Daha sonra onun üstüne bana canımsın hayatımın kadınısın yazmalar. Dün gece herseyi vurdum yüzüne ilk önce yalanlaladı tabi ama sonra mesajları tek tek diyince diyecek laf bulamadı. Defalarca aradı mesaj attı ama nafile kesin bitti. Zaten hissediyordum 3 gündür bir şey olduğunu dün de netleştirdim. Bu bir kadın için o kadar yıkıcı ki tarifi yok ya bu acının. Ama ne o nede ben onu takipten çıkarmadım nelere kayıp ettiğini görsün diye.

Çok üzüldüm gerçekten. Bazen bu erkekleri anlamiyorm ya madem sevmiyorsun gözün baskasinda neden hayatina aldigin kişinin de hayatını mahvediyorsun. Ayrıl ondan sonra ne yapıyorsan yap yani. Neyse arkadsm canını sıkma zaten boylelerinden ne sevgili olur ne koca. Önüne bak. Daha iyisi var ki allah bir kapıyı kapattiysa mutlaka daha iyisi olacagindandr. Onu da allaha havale et. Takipten falan da çıkar kendini vazgecilmez sanmasin. konuştuğu kızla onu baş başa bırak. Kimseye eyvallahin olmasın arkadsm. Sen kadinsin güçlü dur. Böyle adamlarla işin olmasın. Sana değer verecek seni sevecek biri elbet olacak. Arkadaşlarınla gez dolas eğlen o da o kizla ne yapacaksa yapsın

Bence hala içinde 'kendini affettirir mi acaba' ümidi taşıdığın için silmiyor olabilir misin? Öyle düşünüyorsan bile emin ol içine sindiremezsin bi zaman sonra sen bitirirsin....kocan olsa çoluğun çocuğun olsa hadi bir nebze diyeyim çok pişman olur da kendini affettirmeye çalışırsa bir şans daha ver denebilir belki ama daha sevgili iken yapması bilemedim düşünülmesi gereken bir konu kesinlikle

Yine de büyük konuşmak istemiyorum...Bazen bizlere uzaktan konuşması kolay geliyor birebir yaşandığı zaman insan daha farklı bakabilir belki....üzücü bir durum

Yine de büyük konuşmak istemiyorum...Bazen bizlere uzaktan konuşması kolay geliyor birebir yaşandığı zaman insan daha farklı bakabilir belki....üzücü bir durum

Birebir yasadim ben ya hemde 2 bucuk yillik iliskide.Tek bir zerresini birakmadim elimde.Takip etmek nedir ? Pisman da olmuyor boyle karaktersizler zaten.Yollarina devam ediyorlar.

Diyelim ki kendini ona ispat ettin.Vay be neleri kaybettim ben dedi.Ne olucak??Sana geri dönmek isteyecek pişman olucak senin peşine düşecek tekrardan...Yukarıda anlatmak istediğim buydu işte..Pişman olup sana dönmesini mi bekliyorsun?? Peki sonra ne olacak???

Nasıl yakaladın mesajlarını merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…