düğüm çüzüldü aldatıyormuş?

İlerlemeden farketmen güzel olmuş

Kardeş sen buraya pembe dizi gibi ard arda konu açıyosun ama mesaj sayın bile bu düğüm(!)leri çözmeye müsait değil. 28 mesajla neyin düğümünü çözdün sen?? Nasıl çözdün?

1 kere evlenip maalesef ihanet ve şiddet yüzünden boşanmışsınız, bu adamın zaten baştan ne mal olduğu belliymiş konularınızdan anladığım kadarıyla, sizin hayatınız karışmak ne haddime ama bu işlerde bu kadar körü körüne gitmeseniz mi acaba. Kötü tecrübe edinmiş biri olarak daha ince eleyip sık dokumanız gerekmiyor mu. Hayatta kalmak için birine mecbur değilsiniz erkeksiz de gayet güzel yaşanıyor tecrübeyle sabit, benden naçizane bir tavsiye kendinizi biraz ağırdan satın bundan sonraki ilişkiler için

Adam sizi aldatmış ne takibi halen ...

kız ben dun aynısını yazdım bir kamyon laf yedim

sabah sabah görünce sevınmedım desem yalan olur ,

hem konu açıp hem milleti paylayacaksan hiç dertlenmeyecen
Ben sonradan gördüm o "günahını alıyorsunuz" mesajlarını. Sabah da bu konusunu gördüm.
Yani madem çok güveniyorsun sorgulamazsın neden sürekli çevrim içisin, bana yazmıyorsun diye. Sonra da buraya gelip konu açmazsın.
Ki insanın aklına direkt başka biri olduğu geliyor. Ha olmayabilirdi de.
Hadi fikrimizi yazdık madem beğenmeyeceksin neden soruyorsun

C ChillOutt Bak gördün mü yine masumcak bi' adamın günahını aldık bdvde

Ahahah yazik adama yawww. Sorgulamamak, ustune gitmemek lazim zira belki de sorun konu sahibindedir dunku grup cocugu aklamak icin bunu der ne de olsa iteklemek gereken bir modelmis cocuk

Bu uzuntuyle yasayamam bu gun ben kahroldum :)))

bence de silip engellemelisin, hicbir bagin kalmamali. bu sekilde silmeye kiyamadigini ve acik bir kapi biraktigini düsünebilir

Sen engelke ve sil o fake hesaptan bakar zaten.sen de ona fake hesaptan bakarsin.bu isler boyle :))

Nasıl yakaladınız mesajları? Çok ihtiyacım var çünkü ben de aldatıldığımı düşünüyorum. Çok geçmiş olsun inşallah bundan sonra sizin için her şey güzel olur. Takibi bırakmanız bence de doğru olur.

Aldatan kisiyle hala takiplesmek demek bu adamin hala hayatinizda olmasi demek. Ne yasadiginizin hala farkinda degilsiniz bence.

aynen öyle
birde ben okurken içime doganı yazarım yani ne his bıraktıysa onu yazarım ,

konu aldatılmak kötü bir duygu ama bir gerçek ki hiç bu kadarda keyiflenmemiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…