dudak kaldırma ,liplifting

Ben de yaptirdm liplift. Cok basarili gecti. Suan sis oldugu halde guzel gozukuyor. Fiyatida gayet makul. İhtiyaci olan hic korkmasin yaptirsin. Ama tabikide iyi bir doktor olmasi gerekiyor isin ehli gozu iyi olmali.
Nerde yaptırdınız, Doktorunuzun ismi nedir acaba ve fiyat öğrenebilir miyim ? Şimdiden teşekkürler

Geçmiş olsun hanımefendi bana da fotoğraf atar mısınız ve doktorun ismi nedir siz ne kadar ücret ödediniz?

Ben de ameliyat bölgesinin fotografını görebilir miyim, mümkünse makyajsız.. Çok teşekkürler şimdiden.

Merhaba,

doktorunuzun ismini paylasir misiniz rica etsem

Selamm
Yaptırdınmı acaba çok merak ettim
Konu sahibinin doktoru kimdi biliyor musun
Sanırım artık bakmıyor konuya

Merhaba sizden liplift resminizi rica edebilir miyim bende yaptırmak istiyorum ama kararsızım

Merhaba rica etsem resim atarmısnız lip lifti merak ettim bide doktorun ismini rica edebilir myim

Rica etsem bana da doktorun adıyla fotoğrafları gönderirseniz cook sevinirim?
Uzman olan ciddi doktorlar bulmak ne kadar zor !

Merhaba bana da ismini verebilir misiniz doktorun ve şu anki fiyat ne kadar acaba..lütfen yardımcı olun

Merhaba bana da ismini verebilir misiniz doktorun ve fiyat ne kadar acaba..lütfen yardımcı olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…