Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

Dr Cem Zeybek. Gözlerim çok güzel oldu. Yanaklara yağ dolgusu da yaptırdım. Hiç memnun kalmamıştım. Şimdi çok güzel görünüyorum. İnşallah kalıcıdır. Doktor fazla yağ enjekte etmiş, olası erimede hepsi gitmesin diye.
mrh gözlerinize ne yaptınız öncesı sonrası foto varmı

Çok teşekkür ederim,inşallah çok daha güzel olacak :KK16: Çok daha güzelleri sizinde olsun inşallah :KK34:

Sağol bebeğim :KK34:Hayırlısı olsun :KK54:

canım meraba epey oldu galiba sen ameliyat olalı. ben yeni okuyorum yorumları vs :)) Sonuclarını görmem acısından beni de takibe alır mısınn ? teşekkür ederim

Yani epey oldu tabi :))
Yüz albüm fotolarımı kaldırdım canım maalesef. Ama işlem sonucundan çok çok memnun kaldım,tavsiye ederim :KK66:

ben en çok gözlerini merak ediyorum. yurt dışı bakar oldum tr de güven veren uzun vade sonucunu gördüğüm tek doktor yok desem abartmış olmam. Özelden fotograf yollaman mümkün mü acaba? öncesi olmasa bile su an ne durumda cok merak ediyorum. Cevabın içinde teşekkür ederim :))

ben en çok gözlerini merak ediyorum. yurt dışı bakar oldum tr de güven veren uzun vade sonucunu gördüğüm tek doktor yok desem abartmış olmam. Özelden fotograf yollaman mümkün mü acaba? öncesi olmasa bile su an ne durumda cok merak ediyorum. Cevabın içinde teşekkür ederim :))
Bakayım,duruyorsa atarım özelden tabiki :KK66:
Ben çok çok memnun kaldım. Hatta daha yeni Alt göz torbalarını ve fazla deriyide aldırdım aynı doktoruma. Ondanda memnunum :nazar:

Bakayım,duruyorsa atarım özelden tabiki :KK66:
Ben çok çok memnun kaldım. Hatta daha yeni Alt göz torbalarını ve fazla deriyide aldırdım aynı doktoruma. Ondanda memnunum :nazar:
Arzum ciddimisin!!sasirdim yani
Arada bakip cikiyorum pek okuyamiyorum kacirmisim Demekki
Bende merak ettim simdi
Gormek istiyorum seni mumkunmu ozelden

Arzum ciddimisin!!sasirdim yani
Arada bakip cikiyorum pek okuyamiyorum kacirmisim Demekki
Bende merak ettim simdi
Gormek istiyorum seni mumkunmu ozelden
Oldum ameliyatımı evet :))
Ama şu an ortalığın hastalığı ile mücadele ediyorum. Geçmiyor çok kötüyüm. Yüzüm gözüm şişti.
İyileşeyim sana foto atarım özelden :KK66:

Oldum ameliyatımı evet :))
Ama şu an ortalığın hastalığı ile mücadele ediyorum. Geçmiyor çok kötüyüm. Yüzüm gözüm şişti.
İyileşeyim sana foto atarım özelden :KK66:
Gecmis olsun canim atlatirsin
Bol bol dinlen ,sislikler gecer zaten
Sonrasi cok guzel olucak eminim

Gecmis olsun canim atlatirsin
Bol bol dinlen ,sislikler gecer zaten
Sonrasi cok guzel olucak eminim
Yok ben şimdiden memnunum zaten . Misal önceden hasta olduğumda göz altlarım çok daha şişer ve morarırdı. Şimdi evet şişlik var ama morluklar bile gitti yani gergin olunca. Gevşek deri de mor gösteriyor . Şimdi daha gergin,sıkı. :nazar:
Sinüsler dolmuş,bugün yine doktora gittim. 10 iğne verdi,iğneden sonra antibiyotik hapla devam. Alerjim de var benim. O da azdı... bir ay sonra bilgisayarlı tomografi çekilecek. Bakalım.... o yüzden çok şişti yüzüm gözüm.
Çok fena salgın çok....

Selam kızlar.Aslında sürecimi yüz dolgusu ve dudak dolgusu konusunda paylaştım fakat yorumlar geriye gidince süreci tak,p etmek zor olabiliyor.Bu yüzden kendi konumu açmak istedim :KK34:
27 Mart 2014 perşembe günü burun ameliyatı oldum.Haricen doktorumunda önerisi ile çeneye ve elmacık kemiklerine yağ enjektesi operasyonunu ekledik.Forumda okudugum yorumlar pek iç açıcı değildi,korkmuştum açıkcası.Şişlik çok oluyor,travesti gibi bir görüntü oluyor,topaklanma oluyor,yağ aşşagıya doğru iniyor gibi yorumlar okumuştum.Doktoruma bu endişelerimi söyedim.Hatta yapmayalım,sedece burun ameliyatı olsun dedim fakat kabul etmedi.Sen bana güven,herşey çok güzel olacak güven bana dedi :KK31: Ameliyat öncesi yüzümde çizimler yapıldı.Yanaktaki sarkıklık asimetrikmiş.Ben burnumdan nefes alamadıgım için özellikle gecelei yanak bölgemi çekerek burunumu açıyordum ve o şekilde nefes alabiliyordum.tabi bu yanak kısmında deformasyona neden oldu,deri zamanla gevşedi,aşşagıya doğru sarkık gevşek bir görüntü oluşturdu.Yaşta ilerledi tabi,malum yerçekimi,deri gevşemesi,makyaj,kirli hava..:KK50:
Kıssadan hisse ameliyatta karın bölgemden yağ alındı.Elmacık kemiklerime,yanaklara,çeneye ve ekstradan dudaklarıma yağ koyuldu.Dudak yağ dolgum ikinci işlemimdi.Yağ dolgusu öncesi bir kezde hyalüronik asit enjekte edilmişti.Yan, üç kez dudak dolğusu yaptırdım.Dudak dolgusu konusunda sürecim var :KK34:
Burun kanatları kıvrım yerlerinede bir miktar dolgu yapılmış.Şu an 4. günümdeyim.Yüzümde ilk gün çok morluk olmadı ama şişti tabi.Ameliyattan bir hafta önce Arnıca kreme başlamıştım,yine doktorumun önerisi ile.Ameliyattan hemen sonrada hemşire hanım sürekli gelip krem sürüyordu zaten.Üçüncü gün morluklar ve şişlikler çoğaldı fakat ertesi gün azalmaya başladı..
Göz kenarlarım aşşagıya doğru bakıyordu.Saçımı at kuyrugu yapmış gibi göstermek için,göz kenarlarını yukarıya doğru çekmek içinde işlem yapıldı.Saçlı deriden kesi yapıldı ve gerdirildi.Kafam bandajlı,gözlerimde şiş,içeriye doğru çökük şu anda.Zamanla size bu sonuçların fotoğraflarınıda göstereceğim .Şu an çok erken inanın :)
İki foto ekleyip bilgilendirme yapmak istiyorum..
Eki Görüntüle 1046538 Bu dolğudan,yani ameliyattan hemen öncesi hali.Burunda gördüğünüz noktacıklar yağ enjekte yapılacak yerler..

Eki Görüntüle 1046539 Buda ameliyattan sonrası 4. günüm.yani buğün :KK34:

Değişim gerçekten çok büyük.Hastaneden eve geldiğimde oğlum beni görünce tanıyamadı düşünün yani :KK37: Tabi hem burun ameliyatı olmak hemde yağ dolgusu olmak yüzü bir anda şişirdi ve değiştirdi.Zamanla değişimin sonucu daha net olarak belli olacak inşallah..
Doktorum Istanbulda Hasan Fındık.. Aklıma gelen bilgiler şu anlık bu kadar.Başka şeyler olursa yazarım yine tabi :KK34:
Ücret olarak sorular sormayın,çünkü kombin ameliyat oldum.Tek tek fiyat almadım.Burun ameliyatımda 3. revizyon ameliyatıydı,fiyatını siz düşünün artık :) Eğer böye bir işlem düşünceniz varsa gidin görüşün,muayene ücretsiz :KK34:
Çok güzel sonuçlarla birlikte olmak dileği ile :KK34:
Saçlı deriye kesi atıldı ya tekrar saç çıktımı ordan ben kel kaldım da

Saçlı deriye kesi atıldı ya tekrar saç çıktımı ordan ben kel kaldım da
Merhaba, kesi, yerinde saç çıktı evet. Ama tabi öyle gür bir saç degil. Doktorum gerekirse saç ekimi yaparız demişti ama gerek kalmamıştı. Kesi yeri saçımı ayırınca belli oluyor, normalde belli degil.
Sizin çokmu dökülme oldu o kısımda anlamadım. Ne kadar oldu ameliyat olalı?

Merhaba, kesi, yerinde saç çıktı evet. Ama tabi öyle gür bir saç degil. Doktorum gerekirse saç ekimi yaparız demişti ama gerek kalmamıştı. Kesi yeri saçımı ayırınca belli oluyor, normalde belli degil.
Sizin çokmu dökülme oldu o kısımda anlamadım. Ne kadar oldu ameliyat olalı?

Eklentiler

• 8950DD9F-F9B2-4D1C-9E06-E891E2436E38.jpeg
    8950DD9F-F9B2-4D1C-9E06-E891E2436E38.jpeg
    99,2 KB · Görüntüleme: 75
Sizin alın kısmınıza çok yakın, kesi yeriniz. Benim, daha iç kısımda. O yüzden daha gizli. Kendim bulup çekemedim iz fotosunu, kızıma çektiririm müsait olunca görürsünüz. Ne kadar oldu ameliyat olalı?

Sizin alın kısmınıza çok yakın, kesi yeriniz. Benim, daha iç kısımda. O yüzden daha gizli. Kendim bulup çekemedim iz fotosunu, kızıma çektiririm müsait olunca görürsünüz. Ne kadar oldu ameliyat olalı?
Nisan’da bir yıl olacak.saç çıkmaz dedi hangi dr a gittiysem ektirme yaptıracağım.sizin ne kadar oldu ve etkisi devam ediyor mu?evet atarsanız sevinirim

Nisan’da bir yıl olacak.saç çıkmaz dedi hangi dr a gittiysem ektirme yaptıracağım.sizin ne kadar oldu ve etkisi devam ediyor mu?evet atarsanız sevinirim
Ben 2014 yılında burun ameliyatımla birlikte olmuştum. Etkisi yani ilk seneler gibi degil tabiki 😊 Ama asla eski haline dönmedi. Gören begeniyor, göz şeklin çok güzel diyor. Fırsatını bulsam yine çektiririm, ama yüzümüde çektiririm birlikte 😀Öyle bir düşüncem var, doktorum erken erteleyelim diyor onay vermiyor şimdi. İzi inanın zor buluyoruz, tamamen kaybolmuş gibi. Bir bulunca tekrar bulamıyoruz. Bu yüzden foto zor çektik. Ekliyorum foto, izin oldugu yeri işaretledim. Dip boya vaktim gelmiş bu arada 😀 Görüntü kirliliği için özür dilerim 🤭
IMG_20210217_150426.jpg

Ben 2014 yılında burun ameliyatımla birlikte olmuştum. Etkisi yani ilk seneler gibi degil tabiki 😊 Ama asla eski haline dönmedi. Gören begeniyor, göz şeklin çok güzel diyor. Fırsatını bulsam yine çektiririm, ama yüzümüde çektiririm birlikte 😀Öyle bir düşüncem var, doktorum erken erteleyelim diyor onay vermiyor şimdi. İzi inanın zor buluyoruz, tamamen kaybolmuş gibi. Bir bulunca tekrar bulamıyoruz. Bu yüzden foto zor çektik. Ekliyorum foto, izin oldugu yeri işaretledim. Dip boya vaktim gelmiş bu arada 😀 Görüntü kirliliği için özür dilerim 🤭
Eki Görüntüle 2784981
Sevindim sizin adınıza😇

Bana doktorum saç çıkmazsa saç ekimi yaparız demişti ama gerek kalmadı. Saç ektirseniz sorun yok olur, üzülmeyin 💕
Evet ektireceğim ama onun icin de basımın arkasından saçlarımın bi kısmını kazıyıp kökü ordan alacaklarmış😏bide göz kenarlarımda kesi izleri var orda da dikiş izleri var maalesef.hem ordan cekti hem saçlı deriden

Evet ektireceğim ama onun icin de basımın arkasından saçlarımın bi kısmını kazıyıp kökü ordan alacaklarmış😏bide göz kenarlarımda kesi izleri var orda da dikiş izleri var maalesef.hem ordan cekti hem saçlı deriden
Ama davamı açtım paramı da geri aldım

arzum77 arzum77 bende 3 gun once burun ameliyatı ve elmacık kemiklerine yag enjeksiyonu oldum. Elmacık kemiklerim yanlara dogru cok cıkık gozukuyor yuzum genisledi sanki . Bu geçiyor mu? Ödem oldugu için mi öyle acaba. Sizin iyileşme sureciniz nasıl oldu.

X