dudak kaldırma ,liplifting

Merhaba,
bana da gonderir misiniz sr ismini lutfen?

Merhaba tekrardan çok sevindim adına gerçekten.
Benim aklımdan çıkmıştı bu konuya yazdığım tam da siz yazdıktan birkaç gün sonra tekrar kara kara dudak asimetrimi düşünüyordum. Herhalde liplift ile toparlanabilir elimle kaldırdığımda konuşurken eşitleniyor çünkü.
Rica etsem ben de doktorunuzun adını alabilir miyim? Bir de fotoğrafınızı paylaştınız mı çok merak ediyorum öncesi sonrası dudak şeklinizi :)

Ben de yaptirdm liplift. Cok basarili gecti. Suan sis oldugu halde guzel gozukuyor. Fiyatida gayet makul. İhtiyaci olan hic korkmasin yaptirsin. Ama tabikide iyi bir doktor olmasi gerekiyor isin ehli gozu iyi olmali.

Merhaba
Çok geçmiş olsun
Ben de uzun zamandır bu konuyu düşünüyorum
Tecrübe etmiş olanların tavsiyeleri çok önemli. Rica etsem Dr adı, hangi hastane ve iyileşme süreci hakkında kısaca Bilgi alabilir miyim
Bir de mumkunse öncesi sonrasi
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Ben de yaptirdm liplift. Cok basarili gecti. Suan sis oldugu halde guzel gozukuyor. Fiyatida gayet makul. İhtiyaci olan hic korkmasin yaptirsin. Ama tabikide iyi bir doktor olmasi gerekiyor isin ehli gozu iyi olmali.
Merhaba
Çok geçmiş olsun
Ben de uzun zamandır bu konuyu düşünüyorum
Tecrübe etmiş olanların tavsiyeleri çok önemli. Rica etsem Dr adı, hangi hastane ve iyileşme süreci hakkında kısaca Bilgi alabilir miyim
Bir de mumkunse öncesi sonrasi☺
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Tabiki bilgi verebilirm. Ozelden mesaj atiyorum hemen

Merhaba şimdi durum nasıl ameliyatınızdan memnun musunuz.iz falan kaldı mı..ben de yaptırmak istiyorum ama izlerden korkuyorum

Arkadaslar ozel mesaj atiyorum ulasmiyor sanirim ozel mesaj icin bi kriter varmi bu sitede ben yeni uyeyimde sanirim mesajlarim gitmior yolladigim halde bilgi verirmisinz?

merhabalar ben de yaptırmayı düşünüyorum çok korkuyorum ama.. doktorunuzun adı nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…