Elmacık kemiklere,yanaklara,çeneye ve dudağa yağ dolgusu ..Badem göz estetiğim....;))..

Merhaba Arzum, sen sadece badem göz mü yaptırdı, kapak düşüklüğü de yaptırdın mı? Bende kapak düdşüklüğ var amelşyat olmam lazım, HasanFındık kapak esetetiğinde de başarılımı? Bazı kapak estetikleri yanında şaka germe yapılmazsa cok basarılı olmuyor, sen ne düşünüyorsu bu konuda? Beni eklersen çok sevinirim, resimlerni görebilirim, teşekkür ederim, sevgiler
Benim göz kenarlarım çekildi sadece. Aslında şakak germe de diyebiliriz. Göz kapağımda fazlalık yoktu,o yüzden öyle bir müdahale edilmedi. Sizde kapak düşüklügü varsa ona müdahale edilmeli,gerekirse göz kenarlarıda çekilirse tabiki çok daha güzel fresh diri bir görüntü olur :KK66: Tek başına şakak germe bile müthiş güzel bir değişim yapıyor ..
O albümüm kapalı. Fikir vermesi açısından özel mesajla bir iki tane foto atayım size.

Benim göz kenarlarım çekildi sadece. Aslında şakak germe de diyebiliriz. Göz kapağımda fazlalık yoktu,o yüzden öyle bir müdahale edilmedi. Sizde kapak düşüklügü varsa ona müdahale edilmeli,gerekirse göz kenarlarıda çekilirse tabiki çok daha güzel fresh diri bir görüntü olur :KK66: Tek başına şakak germe bile müthiş güzel bir değişim yapıyor ..
O albümüm kapalı. Fikir vermesi açısından özel mesajla bir iki tane foto atayım size.
Anam saat sabahın 5 şuanda tüm yazılanları okumak zorunda kaldım tabi uykusuz da☺️ Üstelik birde erkenden kalkan beneğim varkene yazık değilmi bana☺️ Tüm bunların sorumlusu bu düşük göz kapaklarım, küçük çenem, ve memnun olmadığım yüzüm hıh

Hatırladım tabiki :KK19: Hoşgeldin tekrardan nasılsın :KK54:
Ben hyalüronik asiti sevmedim zaten.İlk dudak dolgum hyalüronik asitti ama yağ dolgusu gibi rahat ve güzel olmuyor valla :KK34:
Arkadaş olarak ekledim,değişim sonuçlarımı görebilirsin arkadaşım :13: Göz kenarlarımıda çektirdim bak bakalım nasıl olmuş :KK52:
Arzum merhaba. Beni de ekler misin. Özellikle badem göz ameliyatını merak ettim.

arzum77 arzum77 beni de ekler misin yanagimdan muzdaribim konumda var resmim.yag dolgusu yaptirsam nasil olur seni yag dolgun eridi mi?dr un kimdi erimediyse lutfen yardim et banaaa:skandal:

arzum77 arzum77 beni de ekler misin yanagimdan muzdaribim konumda var resmim.yag dolgusu yaptirsam nasil olur seni yag dolgun eridi mi?dr un kimdi erimediyse lutfen yardim et banaaa:skandal:
Fotonuzu göremedim . Silikonmu arabamı diye bir konunuz var.
Yağın bir miktarı eridi ama kalan beni oldukça tatmin etti,tekrarlatmadım.
Doktorumu konumun ilk yorumunda yazdım,okumadınız sanırım? Hasan fındık doktorum.

Fotonuzu göremedim . Silikonmu arabamı diye bir konunuz var.
Yağın bir miktarı eridi ama kalan beni oldukça tatmin etti,tekrarlatmadım.
Doktorumu konumun ilk yorumunda yazdım,okumadınız sanırım? Hasan fındık doktorum.
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/dolgu-disinda-bunun-cozumu-ne-olabilir-resimli.1017660/ konum bu arzu hanim.cevap icin tesekkurler.kalan yaglar asimetrik ya da dalgali bir goruntu olusturdu mu acaba ve son sorum en onemlisi yuzde sarkma yasaniyor mu bir sure sonra?

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/dolgu-disinda-bunun-cozumu-ne-olabilir-resimli.1017660/ konum bu arzu hanim.cevap icin tesekkurler.kalan yaglar asimetrik ya da dalgali bir goruntu olusturdu mu acaba ve son sorum en onemlisi yuzde sarkma yasaniyor mu bir sure sonra?
Baktım şimdi fotonuza. Hayır,asimetrik bir durum yaşamadım. Dalgalanma gibi bir durumda olmadı. Yağ dolgusu ekstra gençlik ışıltı verdi hatta. Ama size ayrıca birşey önerilirmi bilemiyorum. Germe gibi yani..
Bence doktorla görüşüp fikir alın. Sadece yağ dolgusu önerirse bence doktor iyi olduktan sonra korkmayın yani. Forumda sorun yaşayanlar memnun olmayanlar oldu evet ama ben çok memnun kaldım. Seneler geçmesine rağmen hâlâ daha diri bir yüz hattım var. Yaşımdan daha genç gösteriyorum.

Baktım şimdi fotonuza. Hayır,asimetrik bir durum yaşamadım. Dalgalanma gibi bir durumda olmadı. Yağ dolgusu ekstra gençlik ışıltı verdi hatta. Ama size ayrıca birşey önerilirmi bilemiyorum. Germe gibi yani..
Bence doktorla görüşüp fikir alın. Sadece yağ dolgusu önerirse bence doktor iyi olduktan sonra korkmayın yani. Forumda sorun yaşayanlar memnun olmayanlar oldu evet ama ben çok memnun kaldım. Seneler geçmesine rağmen hâlâ daha diri bir yüz hattım var. Yaşımdan daha genç gösteriyorum.
Germeye gerek var mi sizce yag dokusuyla dolmaz mi

Yaşınız kaç?
Bem tüm yüz fotosu paylaşmadım. Kombin operasyondu zaten. Burun ve göz kenarı germe sonucunu paylaşmıştım. Yüze dolgu olan fotolarımı tüm yüz göründüğü için paylaşmadım. Dudağa da dolgu olmuştu.
34 yasindayim.germe ameliyatindan korkuyorum acikcasi.ayrica orasi gerilse bile yag yine eksik kalacak.yag doldurmaz mi orayi?

Yaşın ufakmış canım. Yağ yeterli olur bence :KK66:
Tesekkurler hasan beyden de randevu alacagim kendi dr um dan da bir de internetten sonuclarini basarili buldugum selcuk yazan bey var ona gidecegim.benim dr um burunda cok iyi emre uregen ama hic yag alma sonucunu gormedim acikcasi

Tesekkurler hasan beyden de randevu alacagim kendi dr um dan da bir de internetten sonuclarini basarili buldugum selcuk yazan bey var ona gidecegim.benim dr um burunda cok iyi emre uregen ama hic yag alma sonucunu gormedim acikcasi
Görüş tabi,fikir almak konuşmak değerlendirmek iyidir. Emre beyin hep burun sonuçları var evet.

Ben tüm estetik işlemlerini Dr.Hasan Fındık a yaptırdım ve memnun kaldım.Dudak dolgusunda Hasan beye yaptırdım,memnunum. Profilimden fotoğraflarımı görebilirsin :KK66:
Öncelikle geçmiş olsun bu başlığı açmanız çok iyi olmuş :KK9: Bende ağız kenarlarımda ki ince çizgiler ve yanaklarımdaki sarkıklıktan şikayetçiyim. Nasıl bir işlem yaptırmam gerek hiç bilemiyorum. Rica etsem birkaç fotonuzuda ben görebilir miyim?

X