dudak kaldırma ,liplifting

Merhabalar,
Ameliyat bölgemizin son durumunu resimleyebilirmisiniz rica etsem. Makyajsız olarak.

Sn üyeler ; Siz buraları nasıl okuyorsunuz ?
Gelmişler ameliyat oldum çok memnunum isteyene özelden dr adı vereyim deyip iletişimi kesiyorlar. Okuduklarınızı nasıl yorumluyorsunuz şaşkınım.
100 kişi sormuş dr nuzun adını yazar mısınız diye. Bir tane vardır belki ad yazan. Ayrıca defalarca yazılarından alıntı yapılıp sorulmuş şahıslar neredeler..Buradanda mı uyanmıyorsunuz. Hayret....
Hiç uzun süre sonra sonuç bildiren var mı ? Yok..
Bu platformu hakkını vererek kullanınız. Çoğu tuzak yazılar.
Ben zeki değilim sadece dikkatliyim ve yorum yeteneğim var.
.

Arkadaşlar foto atmayacaksanız konu açmanızın acı ne özelden yazışın o zaman bir dudak atmayla kimse kimseyi tanımaz

Botoks yaptırdım dudak dolgusu yaptırdim heryerde paylaştım süreklide kendimi paylaşıyorum bu gizem ne hiç anlamadim anlamicam sanki dr ları onları carşaf çarşaf profillerinde paylasmiyormuş gibi

Kızlar bu işin iple olanı için ne düşünüyorsunuz? Bildiğiniz bir hekim var mı bunu yapan ? Yaptıran oldu mu aranızda ?

Bu nedir yahu. Başlık 2019 da açılmış açan ortada yok zaten. Yıl 2021 hala dr adı soruluyor burada. Millet ben yaptırdım pek memnunum tavsiye ederim yazıyor dr adı sorulmuş yok yazamam özelden yazayım demeler vs.
Hayırdır işlemi yapan dr pek güzel yapmış burada yazsanız ayrıca memnun olur size ne oluyor. İzin istemem gerek demeler vs. Ararsın dr nu adınızı yazabilir miyim diye sorarsınız madem pek bir övüyorsunuz dr nuzu tamam derse yazarsınız . Bir telefona bakar.
Ameliyatı yapan bir güzel yapmış sizi buralara yazı döşetecek kadar memnun etmiş de siz adını mı yazamıyorsunuz.
Herkese özelden farklı ad yazmadığınızı nereden bileceğiz
Zaten çoğu kişi toz oluyor bu şekilde.
Atom mu parçalıyorsunuz hastalar. Bedava mı yapıyorlarmış dr lar da ad falan yazamıyorsunuz. Hastasınız siz bu kapris nedir.

Nedir bu pek memnunum kızlar deyip gizemli takılmak vs. Bıçağın altına yatan sizsiniz parayı veren sizsiniz riske giren sizsiniz eee dr u da karalamıyorsunuz nedir bu gizem paylaşamam fazla bilgi vs kaprisleri. Millet gelsin içini döksün döksün gitsin o zaman.
Burada bulunma amacım yaptıracağım işlemlerin sürecini öğrenmek ne olduğunu anlamak ve doğru ellere aderese ulaşmak. Sayfalarca boş laf kalabalığı okuyoruz. Tabi ki reklam olduğunu düşünüyorum. Ballandıra ballandıra anlatanlar buharlaşıp gitmişler. Reklam değil de ne bu.

X