dudak kaldırma ,liplifting

merhaba kızlar,bayadır kulübe takılmaya fırsat bulamadım,merak edenleriçin izlerim iyi durumda,doktorum cok ilgiliydi her soruma cevap verdi ve cok yardımcı oldu.ilgilenen olursa özelden adını verebilirim.fiyat 2500 genel anestezi altında ve özel hastanede gerceklesmisti.bilmiyorum son fiyat nedir? fakat lokal ile olursa 2000 tl oluyordu ve bence gercekten lokal ile cok daha kolay hiç gerek yokmus anesteziye.bir arkadaşımın lokal lipliftine girdim cok rahattı.bölgeyi uyuşturuyorlar ve hiçbirşey hissedilmiyor zaten.
Merhaba,
bana da gonderir misiniz sr ismini lutfen?

Merhaba tekrardan çok sevindim adına gerçekten.
Benim aklımdan çıkmıştı bu konuya yazdığım tam da siz yazdıktan birkaç gün sonra tekrar kara kara dudak asimetrimi düşünüyordum. Herhalde liplift ile toparlanabilir elimle kaldırdığımda konuşurken eşitleniyor çünkü.
Rica etsem ben de doktorunuzun adını alabilir miyim? Bir de fotoğrafınızı paylaştınız mı çok merak ediyorum öncesi sonrası dudak şeklinizi :)

Ben de yaptirdm liplift. Cok basarili gecti. Suan sis oldugu halde guzel gozukuyor. Fiyatida gayet makul. İhtiyaci olan hic korkmasin yaptirsin. Ama tabikide iyi bir doktor olmasi gerekiyor isin ehli gozu iyi olmali.

merbaba , bunu size niyet ile cevaplayayım herkes okusun. benim olduğum liplifting yöntemi hayat boyu kalıcı.cünkü burun deliklerinin altından 4 mm lik bir kesi yapıp deriyi cıkarıyorlar.bıçak değen yerde illa ki iz kalır fakat burun çizgisi gibi durucak.dikiş izlerim kibar görünüyordu.bide ben biraz garip bi tipimdir dikiş izi filan severim saka bir yana kontrole gidiyorum su an.simdiye kadar sorunsuzum.ama üst dudagım buz uygulamasını gec yaptıgım icin fazla sisti.ama ince dudaklılarmbu halimi görse kesin yaptırmak isterler
Merhaba
Çok geçmiş olsun
Ben de uzun zamandır bu konuyu düşünüyorum
Tecrübe etmiş olanların tavsiyeleri çok önemli. Rica etsem Dr adı, hangi hastane ve iyileşme süreci hakkında kısaca Bilgi alabilir miyim 🙏
Bir de mumkunse öncesi sonrasi☺️
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Ben de yaptirdm liplift. Cok basarili gecti. Suan sis oldugu halde guzel gozukuyor. Fiyatida gayet makul. İhtiyaci olan hic korkmasin yaptirsin. Ama tabikide iyi bir doktor olmasi gerekiyor isin ehli gozu iyi olmali.
Merhaba
Çok geçmiş olsun
Tecrübe etmiş olanların tavsiyeleri çok önemli. Rica etsem Dr adı, hangi hastane ve iyileşme süreci hakkında kısaca Bilgi alabilir miyim 🙏
Bir de mumkunse öncesi sonrasi☺

Merhaba
Çok geçmiş olsun
Bir de mumkunse öncesi sonrasi☺
Tabiki bilgi verebilirm. Ozelden mesaj atiyorum hemen

merbaba , bunu size niyet ile cevaplayayım herkes okusun. benim olduğum liplifting yöntemi hayat boyu kalıcı.cünkü burun deliklerinin altından 4 mm lik bir kesi yapıp deriyi cıkarıyorlar.bıçak değen yerde illa ki iz kalır fakat burun çizgisi gibi durucak.dikiş izlerim kibar görünüyordu.bide ben biraz garip bi tipimdir dikiş izi filan severim saka bir yana kontrole gidiyorum su an.simdiye kadar sorunsuzum.ama üst dudagım buz uygulamasını gec yaptıgım icin fazla sisti.ama ince dudaklılarmbu halimi görse kesin yaptırmak isterler
Merhaba şimdi durum nasıl ameliyatınızdan memnun musunuz.iz falan kaldı mı..ben de yaptırmak istiyorum ama izlerden korkuyorum

Arkadaslar ozel mesaj atiyorum ulasmiyor sanirim ozel mesaj icin bi kriter varmi bu sitede ben yeni uyeyimde sanirim mesajlarim gitmior yolladigim halde bilgi verirmisinz?

merhaba arkadaşlar
dudak kaldırma ‘ liplifting’ bi kaç haftadır ilgilendiğim bir konu.senelerdir sorunuma care olduğunu farkettigim anda ilgimi cok cekti.dudaklarımın ince olması yanı sıra güldüğümde dişlerim pek görünmüyor ve dişlerim görünsün diye daha da cok gülmem gerekiyor böylelikle fred çakmaktaş çizgilerim cok belirgin olmaya basladı daha sonra liplifting olayını öğrendim.bu estetik seneler önce zaten yapılıyormus ve türkiyede henüz yeni yaygınlaşmış.konuya ilgim arttıgından beri ünlü bir kaç doktoru takip etmeye başlamıştım.daha sonra kafama yatanları aradım bilgi ve fiyat aldım ama gercekten bu doktorlar bilgilerinden ziyade takipçi sayısına göre fiyat biçiyorlar.istanbulda en uygun liplifting fiyatı 4000den baslıyor ve 12000 e kadar gidiyor,yarım saatlik lokal aneztezi ile yapılan işlem için gerçekten uçuk rakamlar.bu işlem dudak ve burun mesafesi arası uzun olanlar için ve benim gibi güldüğünde dişleri görünmeyenler için çok uygun,yani burun altından bıyık veya baska bi kesi yöntemiyle en fazla 5mm alma kaydı ile yapılıyor.eğer dudak burun mesafeniz kısa ve gülünce dişleriniz görünmüyor ise bunu dudak içinden gizli bir kesi ile yapıyorlar.ben yarın için randevu aldım.takipçi sayısı fazla olmayan bi doktordan. e tabi fiyatı da ona göre oluyor. ameliyat olup bitene kadar şimdilik bu kadar bilgi vermek istiyorum.ameliyattan sonra nasıl geçtiğini doktorun ilgisini bilgisini fiyatı vs.paylaşacagım.ilgilenenler takip etsin,sevgiler.
merhabalar ben de yaptırmayı düşünüyorum çok korkuyorum ama.. doktorunuzun adı nedir?

X