Duanizi bekliyorum

allah acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.:Saruboceq:

Yüce Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah
çok geçmiş olsun :teselli:

evet canım bende sonradan farkettim anneannen oldugunu.ALLAH tez zamanda iyileşmeyi nasip etsin.öptüm:teselli:

tesekkür ederim dualarınız için kızlar.allah hepinizden razı olsun....allah hepimizi sevdiklerimizi ailelelerimizi hastalıklardan kötülüklerden kazalardan belalardan korusun insallah..yarabbim sen büyüksün sen anneanneme ve bütün hastalarımıza tez vakitte şifa ver evlerine gelmeyi nasip eyle..sen büyüksün yarabbim sen dualarımızı geri çevirme..peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine sen dualarımızı kabul eyle yarabbim...
AMİN

rabbim şifasını verir inşallah bian önce ayaga kalkar canım geçmiş olsun çok morelini yüksek tutmaya çalışın cnm inş tez zamanda iyileşir

allahım şifalar versin tez zamanda iyileşir inşallah geçmiş olsun:Saruboceq::Saruboceq:

Canim Rabbim anneni size bagislasin ve tez zamanda iyilestirsin.
Cok gecmis olsun.
Insallah Rabbim annecigini carcabucak iyilestirip bir an önce sagligina kavusmasini saglar.

Acil sifalar canim.

allah acil sifalar versin,buyuk gecmis olsun..sevgiler..a.s.

aylin 01 arkadaşım çok güzel dile getirmişş...aynen katılıyorum...dilerim tez zaman da hayırlısı ile şifa bulur annen...ama hayat bir imtihan yeri ve hepimizin geip geçtiği bi durak olduğunu da unutma...allah sabır versin...güçlü ol ki gerektiğinde ona faydan olsun...zayıf bırakma kendini unutma o da seni böyle üzgün görse hasta olursun diye üzüldü...ve seninde arkanda sana ihtşyacı olan senin içinde üzülecek belki çocukların var, ailen oldunu unutma yani kendini bırakma dualarımız seninle canım....

canım hepinize cokkk cook tesekkür ederim hepiniz cok sagolun...allah hepinizden razı olsun beni yanlız bırakmadınız..dualarınızı annneannemden esirgemediziz...cokkk sagolun..bugün moralim birazdaha iyi anneannem anjio olmus daha iyiymiş...umarım en kısa zamanda iyileşip yanımıza gelir..allahım sen bütün hepimizin duarını peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine kabul eyle yarabbim..

Allah dermanı olmayan dertler vermesin,yüreğinize ,bedeninize ,hepinize sağlık diliyorum...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…