DUANIZA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

tamam ablası operım...
nasıl morelin iyi değilmi şu an :)

canım
canım kitle 6 aydır büyümemişse, inşallah kolay bir ameliyatla alınmayı bekliyordur. Yoksa iyice büyür her yere yayılırdı Allah muhafaza.

Allahım şifalar versin anneciğine .

Bende Fetih okuyorum hemen .

Bol bol ya şafi de çekelim .

fallenim bende okurum yarın akşam 1 tane

FallenAngel canım ben birazdan çıkmak zorundayım. Yarın okusam olur değil mi? bildiririm yarın okuyunca.

bende elimden geldigi dilimin döndügü kadar dua ediyorum^annecigine. Rabbim butun hastalara içindede annene sifa versin insallah

Bu akşam hemen okuyorum inşallah Rabbim sağlık versin sonuçlar tertemiz çıksın bu günler çok geride kalsın,okundu diye sayıdan düşebilirsiniz canım FallenAngel Senfonim

Yarin aksam yada cuma gunu RABBİM izin verirsefetih suresi okuyacam 1000 tane ya safi cekicem RABBİM acil sifa versin insallah annene ve tum hastalara

Çok geçmiş olsun arkadaşım , acil şifalar diliyorum.
2 tane okuyabildim yarın sabah yine okumaya çalışırım inş.

Canım fetih suresi birkez mi okunacak.O sure uzun mu?İyi okuyamıyorum yalnız ben uzunsa.

Senfonim çok çok geçmiş olsun. Rabbim annecigine acil şifalar versin. Mazeretim biter bitmez okuyacağım

ben okurum Rabbim şifa versin 1 tane alayım

FallenAngel canım 1 fetih 313 ayetel kürsi okudum Senfonim arkadaşımızın annesine acil şifalar olsun

Ben 1 adet okudum canim. Rabbim senfonim in annesine şifa versin. Yarın rabbim güzel haberlerle karşılaştırsin ınşallah

ben de bir adet okurum inşallah yarın Allah şifa versin.

FallenAngel canım 1 fetih 1 yasin ve 41 ayetel kürsi okudum. Senfonim canım Rabbim Ya Şafi ismiyle annene sağlık sıhhat versin. InsaAllah sonucunuz temiz çıkar. Rabbim dualarımızı kabul etsin

inşallah hayırlı haberle gelirler

Allah hepınızden Razı olsun.Dua lar okuyan dillerinize bizi yalnız bırakmayan o güzel yüreklerinize ruhlarınıza sağlık.Rabbim gönlünüzde ne muradınız varsa versin inşallah.Evınızden sağlığı huzuru sevgıyı eksık etmesın.Güzel yüreğinizden öperim..Şükür Allah ıma burada buluşturdu bizleri..İyiki sizleri tanıdım..O kadar güzelsiniz ki o kadar duygulandım ki anlatamam..Dua larınız vesılesıyle Rabbim yardım etti..Güzel haberlerle döndük çok şükür..
Hepınızı sevıyorum.. Bunu unutamam...
Rabbim evlat ısteyene evlat rızık isteyene bol rızık iş isteyene iş sevgi isteyene sevgi herkese ne istiyorsa versin inşallah Rabbim.

AMİN KUZUM ANNENE BİZDEN BAHSETTİNMİ Senfonim :)

AMİN KUZUM ANNENE BİZDEN BAHSETTİNMİ Senfonim :)

Tabi bahsettim : ) İlk topiği açtıgın zaman bahsetmıstım çok duygulanmıstı : ) Sonra dün akşam girip yorum yazmadan önce buraya tekrar söyledım.Yazdıklarınızı okudum bir kısmını ona.Bir de hastaneden eve gelınce konustuk hepınızden bahsettım : )
Canım herkesın zamanını aldım senın en çok ..baya uğraştın emek verdın hem Dua ettın hem sayfayı idare ettın.Hakkını helal et..Hepınız hakkınızı helal edin.Allah razı olsun

HELAL OLSUNNNNN CANIMMM KONUYU AÇTIMMM
PAZARTESİ YADA SALI BAŞLIYORUZ NASİPSE :)

Senfonim hayırlı haberler almanıza çok sevindim .

Anneciğine sıkı sıkı sarıl . Rabbim sağlık ve huzur versin evinize , gerisi geliyor zaten
Senfonim sevgi en büyük ilaç canım. Sen ondan umudunu kesersen, o da anlıyor bunu ve vazgeçiyor. Ama ondan umudunu kesmezsen, sevgini umudunu her daim gösterirsen hayata bağlanıyor.

tamam ablası operım...
nasıl morelin iyi değilmi şu an :)

gözümden kaçmış canım işyerınden pat pat aceleyle bakıp yazarken : )
İyi çok şükür Allah ıma . : ) kaç haftadır doktor zamanı yaklaştıkça tedirgin ve mutsuzdu düşüncelıydı pke bellı etmemeye çalıssada kaç yıllık annemız anlıyorduk ...Ama çok şükür sizlerınde Dua larıyla sonuc ıyı cıktı .Moralide düzeldi : ) Keşke 1 sene sonraya randevu verseydı dedı önce azcık üzüldü ama sonucta iyi çıkınca üstünde cok durmadım : ) Emarda canı çok yanıyorda...damarını bulamıyorlar çok ince annemın damarları..
Ondan : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…