DUANIZA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

şimdi moreli düzeldiya sen sonuca bak nasıl toparlıycak daha iyi olucak

canım 6 ay gözetim altında tutmak ıcın annemde 6 ayda kontrole gıdıyor sıkmayın canınızı kötü bir durum oldugu ıcın yapmıyorlar onu tedbirli olmak lazım yinede önce tedbir sonra tevekkül kemoterapi damarlarıda yıpratıyor zaten malesef kan aldırmak bile zor oluyor

Allah senden de raziolsun canim. Çok sevindim senin aşina. Mutluluğunu zaim olsun inşallah.

inşallah allah razı olsun canım.. rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

Aminnn Aminnn cümlemzden inşallah... Amin canım

şimdi moreli düzeldiya sen sonuca bak nasıl toparlıycak daha iyi olucak

İnşallah canım benim sağol

Haklısın canım. Evet kemoterapi de yıpratmıştı yıpratıyor çok : ( Allah ım annene de anneme de hepimizin tüm kardeşlerımızın de Aılelerıne sağlık sıhhat versin.Hastalara şifa versin Rabbim.

Allah senden de raziolsun canim. Çok sevindim senin aşina. Mutluluğunu zaim olsun inşallah.

Amin Aminn hepimizin inşallah

Ben okumadım haberiniz olsun.İyi okuyamıyorum ben.Kendim için duaları bile okuyamıyorum malesef.

Geldi şimdi canım ben zaten sürekli sayfayı takipteyim canım sıkma kendini geliyor mu gidiyor mu diye
kuzum sene dion ama bana etiket gemdi die isyanlarda olanlar var :))))
oysa dün yazdım etiket sorunu var sayfayı surekli takip edin sürekli etmelselerde olur günlük gelip bildirim vermeleri yeterli

kuzum sene dion ama bana etiket gemdi die isyanlarda olanlar var :))))
oysa dün yazdım etiket sorunu var sayfayı surekli takip edin sürekli etmelselerde olur günlük gelip bildirim vermeleri yeterli
Aynen kuzum haklısın ben sayfa takipte olduğu için en son kim mesaj attıysa geliyor ordan bakıyorum dua bildirim yapılsa yeterli bizim hatim sayfamızda da bu sorun oluyordu ama yapacak bir şey yok canım bildirim yapsak okuduk diye yeterli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…