DUANIZA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR

Allah ( CC) hepinizden sonsuz razı olsun....
41 fetih suresi okundu .....
rabbimmmmm sen sabriye teyzemizin ve nerede şifa bekleyen bir kul varsa şifasını nasip eyle...
sen rahmansın....rahimsin.... mevla...

Allah senden de razı olsun fallenım :KK68:

Öğleden sonra gideceklerdi sanırım , gitmeden tamamlanmasına çok sevindim .

Rabbim şifalar versin , güzel haberler alsınlar .

Annemin tek tek hepinize selamı var.Daha önce doktordan cıkar cıkmz yazacaktım ama şarjım çok azdı gıremedım.Şimdilik tek tek isimlerınızle yazamiyorum şu an.Kitle aynı duruyor yok oolmamış ama en azındanbüyüme yok.Ve bu da cok guzel bır haber bizim için : ) 6 ay oncekiyle aaynı.Doktor 6 ay sonra kontrole gün verdi.yanı çok şşükür yarabbime.kötü birsey yok şu an.
Allah hepınızden razı olsun.Hepınız için inşallah Yasin ve Fetih süresi okuyacagım.Rabbim siizn de ne dua nız varsa kabul etsın ınsallah.Gönlunuzde ne varsa versin.Nerde hasta varsa şifa versın hepsıne rabbim...cansu nun babaannesı de ınsallah en kısa vakıt de iyileşir.
Iyıkı varsınız..Hepınızı çok sevıyorum.. Ne güzel ınsanlarsınız ...
Bu siteye yenı gırdıgım ılk gunlerde Dua topıgıne....
kalabalık da bir sürü kadın ve ben...yeşillıkler ıcındeyım...yani sebze yeşillik vs...hep beraber yeşillik ayıklıyorduk imece usulü...çok güzel bir rüyaydı...
Ben rüyamı burada sizlerle okudugumuz toplu dua lara yormustum...hatta o zaman bır dua topıgınde lutfen okumaya devam edın kımse bırakmasın dıye yazmıstım...hepımızın ıcın cok guzeldı çunku bu....hala da aynı şeyı düşünüyorum....Allah ım izin verirse daima burada sizlerle Dua topıklerınde okumaya devam edcegım ınsallah..Sadece bır Dua m olsun dıye degıl..olunca da devam edecegım ınsallah..Allah hepımızı her zaman çok şükür Dua larında da bulustursun ınsallah..
Hepınızden tek tek Allah razı olsun. :KK200::nazar:

Senfonim Senfonim
çok şükür cnm cook gecmis olsun gozumuz aydin. Annene selamlarimi ilet ellerinden öpüyorum.
sadece derdimiz olunca değil geniş zamanlarimizda da Rabbimizi ananlardan olalım insallah tüm dua kardeslerimizle dualarda buluşalım hep ruyalarindaki gibi..Amin
Rabbim senden de razi olsun güzel kardesim :)

Senfonim Senfonim hayirli haberler almaniza cok sevindim annene bizden de selamlar ilet ellerinden öperim.. insallah o kitlenin kücüldügü haberini de aliriz burdan hep beraber seviniriz.. rabbim hasta olup sifa bekleyenlere safi ismiyle sifa versin inslalah Allah sizden de rai olsun...

Canım benim hayırlı haberler almaniz inan çok mutlu etti inşaallah bundan sonra da annecigin iyi olucak boyle düşünelim ki boyle olsun annenizin ellerinden öpüyorum tekrardan geçmiş olsun herşey gönlünce olsun rabbim yardımcımız olsun

Senfonim Senfonim hamdü senalar olsun rabbime nasıl sevindim anlatamam
aleyküm selammm annenin selamına...
dün eve gitim anne dedi sude sınıfta kuran dersinde 36 kişi
senın arkadaşının annesi için okuduk hep bir ağızdan dedi benide yaz 36 adet dedi :))
nasıl duygulandım anlatamam....
o kitlenin büyümememsi demek annenin iyi olması demek...eğer yayılma ve büyüme yoksa
hiç sıkıntı olmuyor babamda aynı çünki maşallah gayet sağlıklı....
içini ferah tut...Rabb,m dualara cevap verendir....
ya rab.....sana sonsuz teşekkürler ...

Annemin tek tek hepinize selamı var.Daha önce doktordan cıkar cıkmz yazacaktım ama şarjım çok azdı gıremedım.Şimdilik tek tek isimlerınızle yazamiyorum şu an.Kitle aynı duruyor yok oolmamış ama en azındanbüyüme yok.Ve bu da cok guzel bır haber bizim için : ) 6 ay oncekiyle aaynı.Doktor 6 ay sonra kontrole gün verdi.yanı çok şşükür yarabbime.kötü birsey yok şu an.
Allah hepınızden razı olsun.Hepınız için inşallah Yasin ve Fetih süresi okuyacagım.Rabbim siizn de ne dua nız varsa kabul etsın ınsallah.Gönlunuzde ne varsa versin.Nerde hasta varsa şifa versın hepsıne rabbim...cansu nun babaannesı de ınsallah en kısa vakıt de iyileşir.
Iyıkı varsınız..Hepınızı çok sevıyorum.. Ne güzel ınsanlarsınız ...
Bu siteye yenı gırdıgım ılk gunlerde Dua topıgıne....
kalabalık da bir sürü kadın ve ben...yeşillıkler ıcındeyım...yani sebze yeşillik vs...hep beraber yeşillik ayıklıyorduk imece usulü...çok güzel bir rüyaydı...
Ben rüyamı burada sizlerle okudugumuz toplu dua lara yormustum...hatta o zaman bır dua topıgınde lutfen okumaya devam edın kımse bırakmasın dıye yazmıstım...hepımızın ıcın cok guzeldı çunku bu....hala da aynı şeyı düşünüyorum....Allah ım izin verirse daima burada sizlerle Dua topıklerınde okumaya devam edcegım ınsallah..Sadece bır Dua m olsun dıye degıl..olunca da devam edecegım ınsallah..Allah hepımızı her zaman çok şükür Dua larında da bulustursun ınsallah..
Hepınızden tek tek Allah razı olsun. :KK200::nazar:
Çok sevindim ve çok mutlu oldum canım benim Rabbim herkese annene de şifasını versin daha güzel günleri olsun inşallah Rabbimden başka kimse yok bize yar ve yardımcı olacak her daim ona şükrümüzü bildirmemiz için dua etmemiz gerekiyor hayırlı cumalar canım benim Allah senden de gani gani razı olsun inşallah

Senfonim Senfonim
çok şükür cnm cook gecmis olsun gozumuz aydin. Annene selamlarimi ilet ellerinden öpüyorum.
sadece derdimiz olunca değil geniş zamanlarimizda da Rabbimizi ananlardan olalım insallah tüm dua kardeslerimizle dualarda buluşalım hep ruyalarindaki gibi..Amin

Aminnn çok ama çok sağol canımmm .Annem e hepınızı söyledım.Dua larınızı da söyledım.Kaç kez Allah razı olsun hepsınden dedi.Çok mutlu oldu.Gözlerı doldu.Aynı şekılde bende..
Allah hepımızden razı olsun ınsallah.. iyiki seni tanıdım.Diline yüreğine sağlık.Rabbim ne sıkıntın varsa hepsini alsın inşallah.

Senfonim Senfonim hayirli haberler almaniza cok sevindim annene bizden de selamlar ilet ellerinden öperim.. insallah o kitlenin kücüldügü haberini de aliriz burdan hep beraber seviniriz.. rabbim hasta olup sifa bekleyenlere safi ismiyle sifa versin inslalah Allah sizden de rai olsun...

Allah razı olsun.İnşallah .Allah ım nerede hasta varsa şifa versin.
Dua lar okuyan dillerınıze güzel yüreklerınıze sağlık emi...iyiki varsınız

Senfonim Senfonim hamdü senalar olsun rabbime nasıl sevindim anlatamam
aleyküm selammm annenin selamına...
dün eve gitim anne dedi sude sınıfta kuran dersinde 36 kişi
senın arkadaşının annesi için okuduk hep bir ağızdan dedi benide yaz 36 adet dedi :))
nasıl duygulandım anlatamam....
o kitlenin büyümememsi demek annenin iyi olması demek...eğer yayılma ve büyüme yoksa
hiç sıkıntı olmuyor babamda aynı çünki maşallah gayet sağlıklı....
içini ferah tut...Rabb,m dualara cevap verendir....
ya rab.....sana sonsuz teşekkürler ...

Canım benım ıcın Sude yi öp ona ve arkadaslarına selamlar.Allah razı olsun.Rabbim hepsıne daimi sağlık sıhhat huzur ve sevgi dolu bır yaşam versin ınsallah.Okuyan Dillerınıze yüreklerınız sağlık ..ne kadar duygulandım anlatamam...

Senfonim Senfonim Rabbim daha da güzel haberler almayı nasip etsin canım tez zamanda cuma günü hürmetine çok sevindimm

Allah raız olsun.Öyle guzel ınsanlarsınız ki ..Rabbim hepınızden razı olsun.Gönlünüzde ne varsa oldursun inşallah..

Çok sevindim ve çok mutlu oldum canım benim Rabbim herkese annene de şifasını versin daha güzel günleri olsun inşallah Rabbimden başka kimse yok bize yar ve yardımcı olacak her daim ona şükrümüzü bildirmemiz için dua etmemiz gerekiyor hayırlı cumalar canım benim Allah senden de gani gani razı olsun inşallah

Amin Amin Amin canım.Allah hepımız den razı olsun ınsallah canım ınsallah.İnşallah Babaannen de ne kısa zaman da ıyılesır.Rabbim tüm hastalara şifa versın ınsallah..Allah ım çok büyük..Rahman ..Rahim..şükürler olsun..
Dua lar okuyan dilinize güzel yüreklerınıze sağlık..

Rabbim hepınızın evınden sağlık huzur sevgi huzur eksık etmesın inşallah. Şükür Dua larında da buluştursun Rabbimbizi

Senfonim Senfonim
KUZUM Z zencefiltarcin yeni duamızda varmısın canım =

X