Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

evt aslinda onu da belirtecektim ama sonra yazmadim bende bazi zamanlarda bulanik pis su gordugumu bilirim :) bu da bir isaret sonucta dedigin gibi su berrak guzel oldumu sonuc olumlu demek diye algiladim ben hep

Yalnız istihareleri fallarla kıyaslamak istemem tabi ama fallarda olduğu gibi malesef olumsuzlar aksamadan çıkmıştır hep.Güzeller ise hep rötarlı..

evt pericanla dogal taslardan konusmaya baslayinca fal topiginde ayri topik yapip konusmak daha faydali olucak dedi ve burada herkes fikrini guzelce paylasir

fal konusu ile bu konu.cok ilgisiz olacakti zaten
hepimize faydali olacagina inaniyorum
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

500 selavatı da yapayım ben en iyisi yeterki etkili olsun. Canım alzancarın dediği gibi ses yahut yazı çok daha nettir benim net hatırladığım bir sesti bir de kağıtta yazılı EVET yazılarıydı

gözlerim yerinden pörtledi resmen,demek o kadar etkili
bu arada topiğin hayırlı uğurlu olsun çok faydalı ve gerekli bi topik olmuş

Canım benim hoşgeldin öncelikle Umarım sen de faydalanırsın canım. Önemli olan inanç ve tabiki istikrar. 3 gün yaptım 5 gün okudum bir hayrını görmedim diyerek bırakmamak gerek ben yaklaşık 4 aydır bu uygulamaları yapıyorum ve daha yeni yeni etkisini görmeye başladım çok şükür inşallah sen de etkisini görürsün canım

Evet canım bu regresyon çalışması da çok etkilidir özellikle 21 gün aksatmadan yapılmalı. En uygun vakitler ise sabah ilk uyandığımızda ve gece yatarken yapmaktır diye okudum. Bir de şunu eklemek istiyorum, mesela biten ilişkiniz için şu yöntem etkilidir erkek arkadaşınızın ismini söyleyip seni seviyorum senden özür diliyorum içimde senin bana aşık olmamanı beni sevmemeni , benimle evlenmek istememeni , bana değer vermemeni, beni mutlu etmemeni sağlayan her ne varsa lütfen beni affet teşekkür ederim, bunu günde en az 50 en fazla 100 defa okuyacaksınız, 21 gün. deneyin sonuçlar hep güzel çıkıyor.

500 selavatı da yapayım ben en iyisi yeterki etkili olsun. Canım alzancarın dediği gibi ses yahut yazı çok daha nettir benim net hatırladığım bir sesti bir de kağıtta yazılı EVET yazılarıydı

Pericim bu yöntemde malesef ses yada yazı yok.Rüya gòrme yoluyla bildiriliyor ama gerçekten etkilidir.Bazen bunu yapmak zor gelince diğer kolay okumaları uyguluyorum.Ama buda yanıltmayan bir istiharedir emin olabilirsin .Ben çok yaptıgım için 45dakikada okumayı bitiriyorum.Yani ağdalı bi okumada bile en fazla 1,5saatte biter sanırım.Benim tecrübem buna değiyor canım.
ALLAHÜMME SALLİ ALÂ SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALÂ ALİHİ VE SAHBİHİ VESSELLEM.

4 aydır okuya okuya dilim bayağı hız kazandı canım

Bak bu uygulamayı ilk kez duydum canım,21 gün olmasının sebebi herhalde beynin yeniyi kabulleniş süresinin 21 olmasıdır,denenesi yöntem:)

çok teşekkürler yok istikrarlı yaparım zaten bi zamanlar allahın 99 ismini ezberlemeye çalışıyordum ve sürekli dilimdeydi gerçi hepi topu 20 tane ezberleyebilmiştim
inşallah etkisini görmek isterim
pozitif düşünmek içinde yararlı oluyor dimi ya cami ya vedud öyle demişssin ama ben yine de sorıyım dedim

Bak bu uygulamayı ilk kez duydum canım,21 gün olmasının sebebi herhalde beynin yeniyi kabulleniş süresinin 21 olmasıdır,denenesi yöntem:)

Aynen öyle Alzancarım tıbbi bir açıklaması da vardı nöronların beyne iletmesi bilmem nesi insanların aklı karışmasın diye şöyle özetleyeyim. Beyin, kendisine ilettiğimiz komutu 21 günde beyne ulaştırıp bunu yerine getirme işi 21 günde tamamlıyor. Basit bir örnekle ben huzurluyum dediğimizde beynimizin bunu algılayıp beynin bu komutu yerine getirme işlemi 21 günde oluşuyor ve hayatınıza huzuru çekmeye başlıyorsunuz

evlenmek istediğimiz kişi için ne yapmamız gerek peki

Canım esmalarla ilgili şunu aktarayım. Esmalar gerçekten derin konudur. Her esmanında faydalı olduğu konular farklıdır. Misal Ya Vedud esması sevgi sevgiyi çekmeye etkili bir esmadır. Ya Şafi hastalık için etkilidir, Ya Rezzak rızık için etkilidir. Benim derdim gönül işi olduu için Ya cami Ya vedud, Ya mukaddim, Ya şehid, Ya musavvir, Ya mübdi Ya muid okudum ama özellikle okuduğum esma Ya cami Ya vedud esmasıdır ve gerçekten etkisini gördüm hem insanların sevgisini sempatisini kazanma konusunda hem de pozitif enerji olarak etkisini görüyorum çok şükür

teşekkürler ilgin alakan ve cvbın için pozitiflik içinde diyosun işe yarıyor bende hemen şu saniyeden başlayarak sürekli söyliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…