Dualar - Kişisel Gelişim - Olumlamalar

Ahahaha çok güldüm Allah da seni güldürsün İnşallah gün gelir o resimdekini mucuk mucuk edersin

Benim de günde 3000 defa okuduğum uzuuun bir esma vardı günde 6 saat sürüyordu ve sonu Ya Allah diye bitiyordu ve ben bir baktım sonlara doru yallah yallah demeye başlamışım dedim tövbe yarabbi yanlışımla doğrumla kabul et duamı

Her gün yapılacak değil mi ? Anacım ben koşmaktan hiç haz etmiyom ya sarıp sarmalansam beklesem öylece :44:

yok cnm hergun deil 2 gunde bir yapsan yada 3 gunde bir yapsan da olur,

kosmasan bile tempolu hizli yuru tempolu yurudugnde kalp atisin hizlanir o zmn yaglar yanmaya baslar canim :)

eski sevgilimin pişman olması için ne okumalıyım ne yapmalıyım? sınavlarım yazılılarım var çok zamanım kalmıyor ama kısa ve ve kolay bir şey olursa yapabilirim. Yazdıklarınızı okudum ama ne yapacağımı bilemedim:44::44:

Canım madem öyle gün içinde aklına geldikçe sevdiğine niyetlenerek bol bol
Ya Cami Ya Vedud
Ya Mukaddim
Ya Muid
Ya mucib
Ya Şehid
Ya Kerim

bunları oku

Ya Cami Ya Vedud
Ya Mukaddim
Ya Muid
Ya mucib
Ya Şehid
Ya Kerim

bunları oku
Bu Esmalar sadece pişman olması için mi
??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah büyüktür canım ya, o yüzden el açıp dua ediyoruz ya

Òyle tabi d umutsuz olmayim ve bu esmalrı zikr edeyim d teşekkür ederim :* burda görmüştüm ama not alamadan kapamışım konuyu da size sorayım bari 6. Hissi kuvvetlendirmek için bir esma var mı

Var var olmaz mı

Bu terkip Esma i Erbainin 6. İsmdir. Günde en az 27 kere okunduğunda, hafızanızda, düşünce gücünüzde dahası altıncı his gibi manevi yönünüzde artış göreceksiniz. Tabiki alacağınız etki size bağlı olarak gelişecektir. 40 gün devam etmelisiniz.
okunacak esma:

"Ya Gayyumu Fela Yefütü Şey'ün Min İlmihi Vela Yeudühü"

Çooook teşekkür ederim :))

bugun Ay balik burcunda; sezgilerin en guclu oldugu zamandir. Arkadaşlar üstelik rüyalarınız mesaj içerikli olabilir o yüzden istihare için en iyi zamandır.

Ya Cami Ya Vedud
Ya Mukaddim
Ya Muid
Ya mucib
Ya Şehid
Ya Kerim

bunları oku

çok teşekkür ederim okumaya başlıyorum hemen: 7 ay oldu beklemekten başka bir şey gelmiyor elimden birde bunu deneyeyim

birde nasıl okuyacağım ya biraz daha bilgi verebilir misin :44:

Canım benim inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda kavuşursun. Özel bir okuma şekli yok, etkisini hızlandırmak için okuma öncesinde ve sonrasında salavat çek, tövbe istiğfar çek , 3 kez ya erhamerrahimin 4 kez de elhamdülillahi rabbil alemin de bunlar duanın etkisini hızlandırır. Normalde esmaların sayıları da var ama sen sayısız içinden geldiğince aklına geldikçe çek alışkanlık haline getir aynen yazdığım şekillerde oku gülüm. Misal bir süre ya cami ya vedud oku
sonra ya mukaddim oku şeklinde ..

Ha bir de sevdiğinin resmi varsa resmi eline al 30 cm kadar mesafede tut. 2 kaşının ortasının 1 cm kadar üstüne odaklan ve o bölgeye şunları söyle beni seviyorsun beni özlüyorsun beni arıyorsun bana geliyorsun gibi .. ona olumlu enerji gönder yani

çok teşekkür ederim

güzel bir konu olmuş gerçekten :)
dersler için olanlara bakmalıyım özellikle şu sıra...
bir de üşengeçliğimi azaltıp ders çalışma isteğimi ve enerjimi arttırmalıyım :)

kızlar süper bi konu olmuş elinize ağzınıza sağlık....
birşey sormak istiyorum fikri olan varsa cevap verirse sevinirim.. Ben esmaül hüsna dan birini dövme olarak yaptırmak istiyorum... anlamına göre manevi olarak bana güç versin diye, baktığımda hatırlayayım diye sakıncası var mıdır acaba??

Ben de tam bir dovme asigiyim ama dinen pek uygun bulunmuyor bedene eziyet oldugu icin ve sekliyli oynadigimiz icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…